Σχολή Αστυφυλάκων

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
mariza_93 Δεν νομίζω να είναι ο κατάλληλος χώρος για να λύνουμε τέτοιου είδους απορίες , στυλ '' από τόσο μικρή ηλικία έχεις τατουάζ '' , όσο το αν ρισκάρω, ξέρεις δεν μιλάμε για μια διαδικασία που την έκανες και τελείωσε , αν τελικά δεν επιτρέπεται το τατουάζ και με καταλάβουν ότι έχω , πάει κόπηκα και χάνω την χρονιά μου , οπότε μεικ απ και χαζομάρες δεν περνάνε !!! Συγνώμη για ότι και αν λέω και το λαμβάνεις με άλλη όψη, το απρόσωπο ίντερνετ φταίει :-) .Οπότε ζητάω την γνώμη κάποιου που ξέρει ή έτυχε να είναι στην ίδια θέση με εμένα . Ευχαριστώ, Φιλικά Κυριάκος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Έχω την εντυπώση ότι δεν κόβουν αρκεί βέβαια όταν φοράς πχ την θερινή στολή να μην φαίνεται.(να μην είναι δηλαδή σε κάνα λαιμό ή από τον αγκώνα μέχρι τον καρπό).Πέρσι τουλάχιστον δεν έκοβαν γι'αυτό το λόγο.

Υ.Γ. Γενικότερα ένας αστυνομικός δεν πρέπει να έχει τατουάζ.Αφού επιλέξει κάποιος αυτό το επάγγελμα πρέπει να ακολουθεί κάποια πρότυπα για μια ομαλή λειτουργεία ώστε να μην "προκαλεί" . Ούτε να φοράει κάποιος σκουλαρίκια κτλ.

Υ.Γ. Μάλιστα στις ψυχομετρικές αν εντοπίζουν κάποιον με σκουλαρίκι και tatτοο τον "πλακώνουν" στις ερωτήσεις και τον πιέζουν γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
κυριακο απο οσα γνωριζω οποσδηποτε πρεπει να βγαλεις αυτο που εχεις στο χερι αλλιως δεν περνας στην αστυνομια οσο για τα αλλα απο οσο γνωριζω οσα δεν φαινονται με την στολη δεν χρειαζεται..τωρα ας γραψουν και αλλα παιδια που ξερουν κατι παραπανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σας ευχαριστώ πάρα πολύ καλοί μου φίλοι και τους 2 σας για τις πληροφορίες σας ... να είστε καλά :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια για εσας μπορουν να γινουν καποιες προβλεψεις για τις βασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μέχρι να βγει η προκήρυξη GRABRIELLA δεν μπορούμε να προβλέπουμε τίποτα...προσωπική μου άποψη να ανέβει η σχολή 300-400 μόρια ...!!! Μακάρι να πέφτω έξω και να ανέβουν λιγότερο ή και καθόλου


υ.γ. Να πέσουν , να πέσουν ... :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν βγηκε ακομα η προκηρυξη? Στο site του σταθμου¨9,84¨ βγηκε ανακοινωση για τις πανελληνιες και λεει 1650 ατομα για την αστυνομια. Για κοιταξτε το>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alezio

Νεοφερμένος

Ο Alezio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια θα μπορουσε κανεις να μ γραψει ονοματικα τα τμηματα στα οποια μπορεισ να πας.... εννος τροχαια,εγκληματολογικο κτλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ειδα στις ειδησεις του μεγκα οτι θα υπαρχει μειωση 300 θεσεων στις αστυνομικες σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει περιληπτικά τι ερωτήσεις κάνουν στα ψυχοτεχνικά ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πολυ απλα πραγματα βασικα! Σας βαζουν σε ενα δωματιο κατα ομαδες, (5-10), και κανουν απλες ερωτησεις, "γιατι διαλεξες την αστυνομια, τι θελεις να σου προσφερει, κλπ" πραγματα που αν δεν στεκεις στα καλα σου ή αν πιεστηκες να πας θα φανεις! Μην ανησυχεις, μετα φαινονται οι τρελοι και ουτως η αλλως φευγουν σε οποιο σταδιο της εκπαιδευσης κι΄αν βρισκονται.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η μείωση των θέσεων μπορεί να κρύβει κάτι από πίσω???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
αύξηση των βάσεων χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
κυριακο νομιζω πρεπει να θεωρειται ήδη βεβαιη η αυξηση των βασεων! τουλαχιστον 500 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σίγουρα θα ανεβεί η βάση,αλλά δεν μας απασχολεί αυτό,εμείς πάμε να γράψουμε όσο καλύτερα μπορούμε και ας αφήσουμε τα παιχνίδια με τις βάσεις.Εκεί που πιστεύεις ότι θα πέσει μπορεί ν'ανεβεί και το αντίθετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Έχει δίκιο ο Λευτέρης. . . Καλό παντως θα ήταν να μην αυξηθούν..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Φίλε όλοι όσοι ενδιαφερόμαστε για αστυνομία αυτό παρακαλάμε...Να μείνει εκεί που είναι η βάση,άντε να ανεβεί πολύ λίγο αλλά και να πέσει δεν μας χάλασε καθόλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εσεις που ειστε για αστυφυλακων τι βαθμους γραφετε σε μαθηματα οπως οικονομια διοικηση κτλπ...γιατι οπως και να το κανουμε η βαση ειναι χαμηλη και με λιγο διαβασμα στο 5ο πεδιο βγαινουν τα μορια...πως τα πατε? (και εγω για εκει παω για αυτο ρωταω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ φίλε οικονομία,μαθ γπ,αοδε είμαι στο 18-20,προγραμματισμό είμαι γύρω στο 15-16 μαθηματικά κατ και φυσική γύρω στο 13-15.Στην έκθεση είμαι όμως χάλια..ένα 12 αν γράψω ευχαριστημένος θα είμαι :) (Τόσο τουλάχιστον γράφω στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
έχει χαμηλή βάση αλλά μην είστε χαλαροί. Στις εξετάσεις παίζουν και άλλοι παράγοντες (άγχος, αδιαθεσίες) που μπορει να σε κάνουν να γράψεις πολύ πιο κάτω από ότι αξίζεις. Υπάρχει πάντοτε και ο παράγοντας τύχη (αλλά είναι πάντοτε μικρότετος). Άσχετα με την σχολή που στοχεύεται να διαβάζετΕ ΄όσο μπορείτε για να βγάλετε την μεγαλύτερο βαθμό που μπορείτε. Ποτέ μην λέτε είναι χαμήλή βάση θα περάσω άνετα. Μην σκέφτεστε τις βάσεις αλλά τις εξετάσεις όταν γράψετε με το καλό έχετε ολόκληρο καλοκαίρι να συζητάμε για τις βάσεις και τις σχολές (τώρα το μόνο που πρεπει να σκέφτεστε είναι τα μαθήματα και τίποτα άλλο (δεν είναι εύκολο αλλά σε λίγο τελειώνετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top