Σχολή Αστυφυλάκων

michaelkaras

Νεοφερμένος

Ο michaelkaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ρε συ Αρη φέτος οι πρωτοετεις δοκιμοι αστυφυλακες που εχουν δικαιωμα να κανουν το καλοκαιρι την πρακτικη τους....?
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/topic.php?uid=128465688598&topic=10453#/group.php?gid=128465688598
-----------------------------------------
Ρε παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο:ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΧΗΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
τελικα, 3ερει κανεις αν 8α πατουμε ολιγοημερη αδεια μετα την βασικη;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
τελικα, 3ερει κανεις αν 8α πατουμε ολιγοημερη αδεια μετα την βασικη;;;;;;;;;;;;;;
θα παρουμε αδεια απο 4 νοεμβ. μεχρι 8 νοεμβ. οπου στις 8 το βραδυ θα πρεπει να ειμαστε στις σχολες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
τελικα, 3ερει κανεις αν 8α πατουμε ολιγοημερη αδεια μετα την βασικη;;;;;;;;;;;;;;
Στην ΓΑΔΑ μας ειπανε οτι 4 Νοεμβριου τελειωνει η βασικη και μετα θα παρουμε 3 μερες αδεια και 8 νοεμβριου θα πρεπει να ειμαστε στις σχολες μεχρι τις 8 το βραδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
παιδια για τα ρουχα που θα μας δωσουν θα μας δωσουν και καποια βαλιτσα?γιατι η βαλιτσα που εχω ειναι σχεδον φουλ και δν θα τα χωρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε παιδια για ΕΚΑΜ παιρνουν γυναικες και αν ναι με τι κρητιρια????Εννοω υψοςκ.τ.λ????????????????????:'(
-----------------------------------------
απ'οτι ξερω δεν υπαρχει πλεον σχολη αστυφυλακων στην Αθηνα μονο αξιωματικων...
απο τι ξερω φιλε μαλλον αλλα δε ειμαι και σιγουρη μη σε παρω στο λαιμο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια εμας στο ατ μας ειπαν οτι αυλωνα παει τωρα ρεθυμνο+σητεια.Εμεις λεει θα παμε στις σχολες ξερει κανεις τπτ παραπανω?γιατι δν υπαρχει καμια ενημερωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
απ'οτι ξερω δεν υπαρχει πλεον σχολη αστυφυλακων στην Αθηνα μονο αξιωματικων...

ναι μονο απο το πεμπτο...παιδια ποσοι ειμαστε απο δω που παμε αστυφυλακων?
εγω θα ηθελα να παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ρε παιδια για ΕΚΑΜ παιρνουν γυναικες και αν ναι με τι κρητιρια????Εννοω υψοςκ.τ.λ????????????????????:'(

εκάμ γυναίκες δέν παίρνουν. και οι άντρες είναι δύσκολο να πάνε.
το ύψος για αστυφυλάκων είναι 1,70
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εκάμ γυναίκες δέν παίρνουν. και οι άντρες είναι δύσκολο να πάνε.
το ύψος για αστυφυλάκων είναι 1,70
ευχαριστω παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια εμας στο ατ μας ειπαν οτι αυλωνα παει τωρα ρεθυμνο+σητεια.Εμεις λεει θα παμε στις σχολες ξερει κανεις τπτ παραπανω?γιατι δν υπαρχει καμια ενημερωση..


κοίτα....εγώ πάω ρέθυμνο.....παρουσιαζόμαστε,στην σχολή αξιωματικών.....και απο όσο ξέρω γυναίκες και αξιωματικοι πανε αυλώνα..και μερικοί ανδρες,...ενώ οι υπολοίποι Θήβα....αυτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε παιδια ακουσα οτι μεχρι να δωσουν πανελληνιες οι Β γυμνασιου θα παιρνουν στην εμακ και γυναικες ισχυει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εκάμ γυναίκες δέν παίρνουν. και οι άντρες είναι δύσκολο να πάνε.
το ύψος για αστυφυλάκων είναι 1,70
ρε παιδια ρωτησα σε εναν αστυνομικο και μου ειπε οτι πλεον παιρνουν γυναικες στα ΕΚΑΜ
-----------------------------------------
ρε παιδια ρωτησα σε εναν αστυνομικο και μου ειπε οτι πλεον παιρνουν γυναικες στα ΕΚΑΜ
ειναι σιγουρο????:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα κοπελα μου συγνωμη, την παλευεις.??Ξερεις τι ειναι Ε.Κ.Α.Μ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Λοιπον επειδη αρχιζω και εκνευριζομαι λιγο...να πω πως η ΕΚΑΜ ειναι για πολυ λιγους.Ειναι η Ειδικη Κατασταλτικη Αντιτρομορατικη Μοναδα.ΚΑΜΜΙΑ τετοια μοναδα στον πλανητη γη δεν εχει γυναικες και για οσες/οσους νομιζουν οτι για να μπεις εκει μεσα ειναι κατι απλο ή οτι δεν πρεπει να εισαι και κατι το ιδιαιτερο διαβαστε παρακατω για να παρετε μια πολυ μικρη γευση του τι γινεται στο 2μηνο ΑΡΧΙΚΟ σχολειο επιλογης της ΕΚΑΜ.

https://www.patris.gr/articles/143973
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
χολη κραπ :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλα κοπελα μου συγνωμη, την παλευεις.??Ξερεις τι ειναι Ε.Κ.Α.Μ.?
και ξερω και ειμαι και προθυμη να μπω αρκει να εχουν πεσει εστω και στο ελαχιστο οι βασεις για υψος αυτο μονο και τιποτα δε με κρατα φιλε μου!!
-----------------------------------------
Λοιπον επειδη αρχιζω και εκνευριζομαι λιγο...να πω πως η ΕΚΑΜ ειναι για πολυ λιγους.Ειναι η Ειδικη Κατασταλτικη Αντιτρομορατικη Μοναδα.ΚΑΜΜΙΑ τετοια μοναδα στον πλανητη γη δεν εχει γυναικες και για οσες/οσους νομιζουν οτι για να μπεις εκει μεσα ειναι κατι απλο ή οτι δεν πρεπει να εισαι και κατι το ιδιαιτερο διαβαστε παρακατω για να παρετε μια πολυ μικρη γευση του τι γινεται στο 2μηνο ΑΡΧΙΚΟ σχολειο επιλογης της ΕΚΑΜ.

https://www.patris.gr/articles/143973

Πως ρε φιλε αφου κοτσαμ αστυνομικος ειπε πως και βεβαια περνουν γυναικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Νομίζεις πως το ύψος είναι το μόνο πρόβλημα για να μπεις στα εκαμ?Είναι ακατόρθωτο για άντρες με μεγάλα σωματικά κριτήρια να μπουν καθ πιστεύεις ότι θα μπεις ως γυναίκα?ΕΚΑΜ γυναίκες δεν παίρνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και ξερω και ειμαι και προθυμη να μπω αρκει να εχουν πεσει εστω και στο ελαχιστο οι βασεις για υψος αυτο μονο και τιποτα δε με κρατα φιλε μου!!
-----------------------------------------


Πως ρε φιλε αφου κοτσαμ αστυνομικος ειπε πως και βεβαια περνουν γυναικες?

Δε σου λεω πως δε ξερεις αλλα εγω σου λεω οτι αγαπαω τοσο πολυ αυτο το πραγμα και οταν καποιος θελει κατι τοσο πολυ ολο το συμπαν συνομοτει για να τα καταφερεις!!
φιλικα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και οχι αγαπη μου δεν ειναι χολη γιατι αν νομιζετε οτι οι αντρες ειναι καλυτεροι απο τοις γυναικες ειναι πολυ .... .Και ξερω τι ειναι η ΕΚΑΜ και ειμαι διατηθημενη ειτε φτανοντας στα ορια και καταληγοντας να ξαναδινω εξετασεις ειτε να μπω και να τελιωσω με ανεση-κατι το οποιο δεν ειπα οτι ειναι ευκολο.
φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top