Σχολή Αστυφυλάκων

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
(Επίπεδο ανθρώπου! )

(Είσαι πολύ νέος)

Τσουπ

:)

2600 :) search. Use it

Δες επίσης τις απαντήσεις μου στο φόρουμ γενικά για να κρίνεις τις γνώσεις μου :) ειδικά στα PC. RESPECT.! τυχαίο example https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=44455 . Ξαναπα. Use the search τρολλ

xa0xa00xa0xa0xa0a 2600 eZine?
το ελεγα κι εγω οταν ημουν 5 χρονων για να το παιζω hacker στους φιλους μου
οσο για το ποστ σου τι να πω αν θεωρεις τη χρηση του backtrack (για να σπας wep keys) γνωση, εισαι αξιολυπητος... εκτος απο script kiddie...
δειξε μου κωδικα να σε παραδεχτω (εστω και σε vb)

ps1: το ειπα για πλακα το live cd αλλα απ οτι φαινεται μεσα επεσα :thanks:
ps2: αναθεμα κι αν ξερεις τι σημαινει τρολ
ps3: το "Ξαναπα" δεν φτιαχνει μονο του προταση (το spell check σου ομως δεν μπορει να βρει τα γραμματικα λαθη, Υ+Ρ+Α/Κ ετσι παει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
xa0xa00xa0xa0xa0a 2600 eZine?
το ελεγα κι εγω οταν ημουν 5 χρονων για να το παιζω hacker στους φιλους μου
οσο για το ποστ σου τι να πω αν θεωρεις τη χρηση του backtrack (για να σπας wep keys) γνωση, εισαι αξιολυπητος... εκτος απο script kiddie...
δειξε μου κωδικα να σε παραδεχτω (εστω και σε vb)

ps: το ειπα για πλακα το live cd αλλα απ οτι φαινεται μεσα επεσα :thanks:

Μα είμαι σε κάθε meeting του (ελληνικού) 2600 :) αν θες έρχεσαι κι εσύ, κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα. Να σε δούμε.

Στο είπα ότι ήταν το πιο απλό και στο ξεκαθάρισα :) Από εκεί και πέρα αν πρόσεξες το παρτ περί wpa/wpa2 θα είδες ότι δεν έμεινα στην επιφάνεια. Για αυτό όμως εσύ δεν ξέρεις ανάγνωση.

Υπάρχουν τόπικς που δείχνω τι ξέρω και κώδικα, στο πα use the search.

Απάντα να έχεις την χαρά ότι έχεις τον τελευταίο λόγο και θα σ έρθω πμ :) (το οποίο έπρεπε να το χαμε από πριν, αλλά μαλακίστηκα κι εγώ π σ έκανα την χάρη να σ απαντάω :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τι ειναι αυτα που γραφετε ρε?τι μας αφορουν εμας αυτα?αντε σταματηστε..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μα είμαι σε κάθε meeting του (ελληνικού) 2600 :) αν θες έρχεσαι κι εσύ, κάθε πρώτη Παρασκευή του μήνα. Να σε δούμε.

Στο είπα ότι ήταν το πιο απλό και στο ξεκαθάρισα :) Από εκεί και πέρα αν πρόσεξες το παρτ περί wpa/wpa2 θα είδες ότι δεν έμεινα στην επιφάνεια. Για αυτό όμως εσύ δεν ξέρεις ανάγνωση.

Υπάρχουν τόπικς που δείχνω τι ξέρω και κώδικα, στο πα use the search.

Απάντα να έχεις την χαρά ότι έχεις τον τελευταίο λόγο και θα σ έρθω πμ :) (το οποίο έπρεπε να το χαμε από πριν, αλλά μαλακίστηκα κι εγώ π σ έκανα την χάρη να σ απαντάω :) )

μιας και απάντησες με καποιο επιπεδο:lol: θα το σεβαστω και θα απαντήσω μονο στο pm σου. τελος εδω λοιπον ο "διαλογος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
και ολα αυτα γιατι η κοπελα εκανε μια ερωτηση και ηθελα να τησ απαντησω...
ΚΑΙ ναι ρε μαγκεσ Δεν ξερω ορθογραφια....Και?
ξερετε στο δημοτικο ποτε δν διαβασα ορθογραφια :D
μου την εσπαγε μου αρεσαν οι αριθμοι...
και δευτερον εχω σινη8ηση πλεον ποια να γραφω με γκρικλισ οποτε /κεαρ :)
τεσπα μην βγενω οφφ μαγκεσ με πειραν σημερα το πρωι τηλ απο το Τ.Α πειραια παρασκευη 9,30 να ειμαι εκει...λογικα γιαυτουσ που ειναι απο αλλοθ 8α λενε στιν γαδα >.>
αντε μαγκεσ 6 μειναν :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν τα χαλασε τα μογγολα η Αντοτρομοκρατικη ετσι????Τετοια να μαθαινω να χαιρομαι κ ελπιζω οτι πλησιαζει κ καιρος που δεν θα φοβομαστε να λεμε οτι ειμαστε αστυνομικοι....

γιατί, φοβασαι να λες οτι εισαι Αστυνομικός;;;;;;;;;;;
ΘΑΡΡΟΣ ΡΕ!
-καλα ε, 3αναγαμαει η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, 8α στειλει τα βουτηροπαιδα απο εκει που ηρ8αν !!!-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
γιατί, φοβασαι να λες οτι εισαι Αστυνομικός;;;;;;;;;;;
ΘΑΡΡΟΣ ΡΕ!
-καλα ε, 3αναγαμαει η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, 8α στειλει τα βουτηροπαιδα απο εκει που ηρ8αν !!!-


καλα μην μιλατε.... εκλογες ερχονται. ξερεται οτι οταν ειχαν πιασει την 17Ν μετα απο λιγο ειχαμε εκλογες και την αντιτρομοκρατικη την διελυσαν εντελως γιατι ηθελαν να βαλουν μεσα νεοδημοκρατες. το βλεπω τωρα να γινεται κατι αντιστοιχο με τους πασοκτσηδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Παιδια help θελω να δωσω γαι αστυφυλακων μπορει καποιος να μου πει τα κριτηρια εισαγωγης?Ιδιαιτερα με ενδιαφερει το υψος και ο δεικτης μαζας σωματος για τα κοριτσια.Οποιος ξερει κατι ας μου απαντησει ψαχνω τοσες μερες και δεν μπορω να βρω τιποτα.Thanks!!!!:)

οπως καταλαβενεις, εισαι η πετρα του σκανδαλοθ....;P
αμα θεσ κρητηρια, προυπο8εσεις, αποδει3εις και ονοματα ...μπες εδω:


https://www.geetha.mil.gr/media/DEKP/EDYETHA2009.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μια θερμη παρακληση στον djohn φιλε σε παρακαλω σταματα να μας πριζεις με τα προγραμματα που υπαρχουν για pc ελεος δηλ. εδω ειναι για την Αστυφυλακων κ οχι για να γραφεις για τα κατωρθωματα σου ενταξει εισαι καλος ευγε αλλα ελεος το topic ειναι για να ενημερωνομαστε για την αστυφυλακων κ οχι για να λεει ο καθενας το μακρυ του κ το κοντο του...

Υ.Γ Μην συνεχιζεις να ποσταρεις εστω κ σαν απαντηση για το αυτα που ειπα ...
Υ.Γ
-----------------------------------------
2 Αν εκανα καποιο ορθογραφικο λαθος δεν με απασχολει τεχνολιγη παντα ημουν κ δεν επιανα τα θεωρητικα βλεπε ορθγραφια κ τα υπολοιπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επιτέλους πιστεύω να σταμάτησε αυτό το τρελό αλισβερίσι επιθέσεων-απαντήσεων... είχε καταντήσει βαρετό για όλους!! :-P

ας αλλάξουμε κλίμα... κάνα νέο υπάρχει σχετικά με το πότε θα έχουμε την πρώτη μας άδεια? (για να γυρίσουμε σπίτι)???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδια οι 6 φωτογραφιες για το βιβλιαριο ασφαλισης και προσωρινης βεβαιωσης στοιχειων πρεπει να ειναι εγχρωμες ε?και κατι αλλο στον τρεχουμενο λογαριασμο ενα χαρτι δεν σας εδωσαν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια οι 6 φωτογραφιες για το βιβλιαριο ασφαλισης και προσωρινης βεβαιωσης στοιχειων πρεπει να ειναι εγχρωμες ε?και κατι αλλο στον τρεχουμενο λογαριασμο ενα χαρτι δεν σας εδωσαν?:P


ναι οι φωτο ετσι πρεπει να ειναι... τι χαρτι ρε συ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ναι οι φωτο ετσι πρεπει να ειναι... τι χαρτι ρε συ?
εκανα τρεχουμενο λογαριασμο και μου εδωσαν ενα χαρτι με αριθμο λογαριασμου και εναν κωδικο!!απλα θελω να ξερω αν θα παμε αυτο στην αστυνομια Η κατι αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εκανα τρεχουμενο λογαριασμο και μου εδωσαν ενα χαρτι με αριθμο λογαριασμου και εναν κωδικο!!απλα θελω να ξερω αν θα παμε αυτο στην αστυνομια Η κατι αλλο!

εμενα με ειπαν να βγαλω φωτοτυπια την πρωτη σελιδα του βιβλιαριου καταθεσεων που μας εδωσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
απο οτι διαβασα το χαρτη επανω δν λεει για καμι αφωτοττιπια και τετοια...
εγω θα τα απρω ετσι οπωσ ειναι ολα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και εγώ έβγαλα φωτο... τη πρώτη σελίδα του βιβλιαρίου. Νομίζω οτι απλά χρειάζεται να φαίνεται καθαρά ο αριθμός του λογαριασμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ενα μέρος στο χαρτί που λέει
-Ατομικό βιβλιάριο ασθενείας , εφόσον κατέχετε ή βεβαίωση διαγραφής από τον προηγούμενο ασφαλιστικό φορέα , προκειμένου να εξασφαλισθείτε στο δημόσιο.

Εγώ είμαι στο ΙΚΑ , οπότε θα πάρω απλά το βιβλιάριο υγείας ? Ή θέλει να διαγραφώ απο την ασφάλεια του ΙΚΑ?

Όσο για τον αθλητικό σύλλογο , εγώ έχω σκοπό να βρώ ομάδα αφού πάω εκεί οπότε μπορώ να πάρω μετά τη βεβαίωση , πείραζει που δεν θα την έχω εξ'αρχής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ξερει καποιος εαν θα χουμε επισκεπτηρια στη θηβα η αλωνα?να απαντησει καποιος που να ειναι σιγουρος για να δω ποσα λεφτα θα παρω μαζι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αληθεια ρε παιδια καλα λεει ο συναδερφος.... περιπου ποσα λεφτα λετε να μας χρειαστουν για αρχη????
-----------------------------------------
Ενα μέρος στο χαρτί που λέει
-Ατομικό βιβλιάριο ασθενείας , εφόσον κατέχετε ή βεβαίωση διαγραφής από τον προηγούμενο ασφαλιστικό φορέα , προκειμένου να εξασφαλισθείτε στο δημόσιο.

Εγώ είμαι στο ΙΚΑ , οπότε θα πάρω απλά το βιβλιάριο υγείας ? Ή θέλει να διαγραφώ απο την ασφάλεια του ΙΚΑ?

Όσο για τον αθλητικό σύλλογο , εγώ έχω σκοπό να βρώ ομάδα αφού πάω εκεί οπότε μπορώ να πάρω μετά τη βεβαίωση , πείραζει που δεν θα την έχω εξ'αρχής?


και γω ικα ημουν... θα πας στα μητρωα να παρεις μια βεβαιωση διαγραφης...

οσο για τον αθλητικο συλλογο οπως τα λες δεν υπαρχει προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
κοιτα φιλε η λογικη λεει πωσ θα εχουμε..( τουλαχιστον ο αδερφοσ μου που ηταν αυλονα μαυροσκοθφησ ειχε καθε κυριακη)
Τωρα μην σε παρω στο λαιμο μου...
εγω προτεινω να παρετε κανα 100αρι μαζι σας...δν νομιζω να χρειαστειτε περισοτερρα στην Βασικη....απο εκει και περα θα πληρωθουμε κιολασ...οποτε....ιδωμεν:xixi:
Ξαναλεω χωρισ να ειμαι 100% σιγουροσ καθε κυριακη πρεπει να εχουμε...:no1:
-----------------------------------------
Εντιτ https://www.ecfpo.gr/forum/viewtopic.php?f=81&t=2395&sid=0da8afb19de42ffb9426d87a8490f977&start=2490
κοιταξτε τη σασ βρεικα :D
virus_invader έγραψε:
glock17 έγραψε:ξερετε αν επιτρεπεται ψηφιακη μεσα στη σχολη και στη βασικη?ξερω πως ισως ειναι χαζη η ερψτηση μου αλλα επειδη δε θα εχουμε κινηο με καμερα,νομιζω πως ολοι θα ηθελαν αναμνησεις απ'αυτους τους 9 μηνες...
ΟΧΙ ΔΕΝ επιτρέπεται camera.

glock17 έγραψε:επισης,στα στρατοπεδα εχει επισκεπτηρια?
Δεν υπάρχουν επισκεπτήρια τις πρώτες σαρράντα μέρες.

glock17 έγραψε:ακουσα οτι τις μηνιαιες αποδοχες,στην αξιωματικων τουλαχιστον,τισ λαμβανουν μαζεμενες γυρω στο μαρτιο...ισχυει και για εμασ αυτο?
Πέρυσι τα χρήματα τα πήραν μαζεμένα τέλη Ιανουαρίου.

ωπα ενα λαθος........στα στρατο πεδα εχει επισκεπτηριο καθε κυριακη....απλα δεν εχει εξοδο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top