Σχολή Αστυφυλάκων

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χωρις να ειμαι απολυτως σιγουρος κατα την διαρκεια της βασικης δεν παιρνουμε αδεια παρα μονο τις κυριακες που εχουμε επισκεπτηριο και μετα την βασικη θα μας δωσουν 2-3 μερες πιστευω!!
Συμφωνώ.
-----------------------------------------
@giannis filo
γεμισαμε απο επαναστατες και αναρχικους του κωλου.καθεται ενας 1 μηνα απλυτος,αξυριστος και αφηνει κοτσιδακια και μετα αυτο αποκαλειτε επαναστατης.τεσπα θα δουμε πολλους τετοιους στους δρομους.γεροο στομαχι για τα γελια να χουμε και θα ειμαστε μια χαρα
Απο τώρα γελάω με αυτά τα αναρχοκουμούνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntasaef4

Νεοφερμένος

Ο ntasaef4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μαγκες πραγματικα σορι......δεν κανω πλακα....τωρα το ειδα......
πραγματικα δεν το εβαλα εγω.......ηταν και καλα μια πλακα απο καποιον που ξερει τον κωδικο μου..........πραγματικα......μολις μου το ειπαν οτι εκαναν αυτη τη μ@λ@κι@......

Ναι, ρε φιλαράκι σίγουρα...:mad:
Σε ποια σχολή είπαμε πέρασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδια help θελω να δωσω γαι αστυφυλακων μπορει καποιος να μου πει τα κριτηρια εισαγωγης?Ιδιαιτερα με ενδιαφερει το υψος και ο δεικτης μαζας σωματος για τα κοριτσια.Οποιος ξερει κατι ας μου απαντησει ψαχνω τοσες μερες και δεν μπορω να βρω τιποτα.Thanks!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:) λοιπον τα μονα που θυμαμε ειναι οτι δν παιζει ρολο ο δικτισ μαζασ και για τα κοριτσα το υψοσ ειναι 1.65...κανα 99% για τα αγορια 1.70
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
(Σας ικετεύω, ΜΗΝ κάνετε τόσο τραγικά ορθογραφικά)

Μαρία ξανασκέψου την επιλογή σου. Δεν σε ξέρω αλλά δεν έχω γνωρίσει ούτε μία κοπέλα που να της ταιριάζει αυτό το επάγγελμα. Αν απλά το κάνεις για την "αποκατάσταση" τότε λυπάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
(Σας ικετεύω, ΜΗΝ κάνετε τόσο τραγικά ορθογραφικά)

Μαρία ξανασκέψου την επιλογή σου. Δεν σε ξέρω αλλά δεν έχω γνωρίσει ούτε μία κοπέλα που να της ταιριάζει αυτό το επάγγελμα. Αν απλά το κάνεις για την "αποκατάσταση" τότε λυπάμαι.
Εγω εχω γνωρισει. :xixi: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
(Σας ικετεύω, ΜΗΝ κάνετε τόσο τραγικά ορθογραφικά)

Μαρία ξανασκέψου την επιλογή σου. Δεν σε ξέρω αλλά δεν έχω γνωρίσει ούτε μία κοπέλα που να της ταιριάζει αυτό το επάγγελμα. Αν απλά το κάνεις για την "αποκατάσταση" τότε λυπάμαι.

καλυτερα ορθογραφικα παρα βλακείες, δε σε ρωτησε κανεις
αν εχεις γνωρισει (σιγα τις γνωριμίες που εχεις κι ολας για να μας βγάζεις και συμπερασματα τετοιου ειδους)

μαρια 1.70 ειναι το οριο και για αντρες και για γυναικες
το μονο δυσκολο ισως αν εισαι αγυμναστη ειναι τα αγωνισματα

1000μ σε 4.20, 100μ σε 16σεκ, αλμα σε υψος 1μ σε μηκος 3.20 και ριψη σφαιρας μεσο ορο 4μ με το καθε χερι

καλη σου τυχη:no1:

Zangetsu18 επεσες στο 1% μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλυτερα ορθογραφικα παρα βλακείες, δε σε ρωτησε κανεις
αν εχεις γνωρισει (σιγα τις γνωριμίες που εχεις κι ολας για να μας βγάζεις και συμπερασματα τετοιου ειδους)

μαρια 1.70 ειναι το οριο και για αντρες και για γυναικες
το μονο δυσκολο ισως αν εισαι αγυμναστη ειναι τα αγωνισματα

1000μ σε 4.20, 100μ σε 16σεκ, αλμα σε υψος 1μ σε μηκος 3.20 και ριψη σφαιρας μεσο ορο 4μ με το καθε χερι

καλη σου τυχη:no1:

Zangetsu18 επεσες στο 1% μαλλον
Επίσης εχει και όριο μυωπίας στους 4.5 βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

datura

Νεοφερμένος

Ο datura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μαγκες και εγω κομοτηνη ειμαι αντε ρε να μπουμε δν την παλευω αλλο εξω!!!!!!!
-----------------------------------------
παντος ρε παιδια πολυυ χαρτουρα εχουμε.....ατελειωτη γραφιοκρατια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μαγκες και εγω κομοτηνη ειμαι αντε ρε να μπουμε δν την παλευω αλλο εξω!!!!!!!
-----------------------------------------
παντος ρε παιδια πολυυ χαρτουρα εχουμε.....ατελειωτη γραφιοκρατια
Θα τα πούμε μέσα σε 7 μέρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

datura

Νεοφερμένος

Ο datura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αντε ρε ωαροετης θα τα πούμε στη Θήβα και Αυλώνα, τα λέμε κομάντο.
-----------------------------------------
Φίλε από που είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
καλυτερα ορθογραφικα, παρα βλακείες, δε σε ρωτησε κανεις
αν εχεις γνωρισει (σιγα τις γνωριμίες που εχεις κι ολας για να μας βγάζεις και συμπερασματα τετοιου ειδους)

μαρια 1.70 ειναι το οριο και για αντρες και για γυναικες
το μονο δυσκολο ισως αν εισαι αγυμναστη ειναι τα αγωνισματα

1000μ σε 4.20, 100μ σε 16σεκ, αλμα σε υψος 1μ σε μηκος 3.20 και ριψη σφαιρας μεσο ορο 4μ με το καθε χερι

καλη σου τυχη:no1:

Zangetsu18 επεσες στο 1% μαλλον

Πλάκα έχεις.

Ας πάρουμε απ την αρχή την γελοιότητά σου. (αναφερόμενος στο ποστ σου)

Εφ όσον είναι φόρουμ δικαιούμαι να γράφω, όσο εσύ. Δεν πρέπει να με ρωτήσει κάποιος για να γράψω.

Αναφέρθηκα σε προσωπικές εμπειρίες και το έκανα σαφές. Εκτός κι αν σου είναι δύσκολο να το καταλάβεις.

Επίσης μάλλον δεν κατάλαβες ΚΑΝ τι έγραψα, οπότε καλύτερα ξαναδιάβασε και σταμάτα να το παίζεις μάγκας.

Σήμερα - αύριο που θα πρέπει να γράψετε ένα επίσημο έγγραφο, θα σας κοροιδεύει και το παρδαλό κατσίκι αν είναι κάπως έτσι:

λοιπον τα μονα που θυμαμε ειναι οτι δεν παιζει ρολο ο δικτισ μαζασ και για τα κοριτσα το υψοσ ειναι 1.65...κανα 99%(,) για τα αγορια 1.70
καλα ντε δν θα σε βαλουμε και μεσα :P
μαγκεσ εμεισ απο την παρασκευη θα θεωρουμαστε και με την βουλα αστυνομικη ?
εφωσον υπογραφουμε τον διορισμο μασ:jumpy:
Βαριέμαι στο δεύτερο quote να διορθώνω

κόκκινο=τραγικό
πράσινο=έστω κατά λάθος
πορτοκαλί=βαρεμάρα (?)

Έτσι δεν σας παίρνουν στα σοβαρά ούτε παιδιά δημοτικού. Και με το δίκιο τους.

Και, ναι οι τόνοι δεν είναι διακοσμητικοί, μπορείς κι εσύ αν προσπαθήσεις να βάλεις κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

datura

Νεοφερμένος

Ο datura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα τα πούμε μέσα σε 7 μέρες:)
Ναι ρε μαγκα τα λεμε εκεί.
-----------------------------------------
Djohn σε ποια σχολη εισαι;;Φιλε δικαιολογιμενα ο καθενας μπορει να κανει λαθος και εγω ειμαι αρκετα καλος στην ορθογραφια αλλα απο το να γραφω greklish εχω ξεχασει και αυτα που ξερω. τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΚΕΙ
-----------------------------------------
DJOHN ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΙ??ΦΙΛΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΜΕΝΑ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟς ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟς ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ GREKLISH ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΕΣΠΑ

Δεν έχει σημασία η σχολή μου, δουλεύω στην ΕΑΒ αν αυτό σε καλύπτει.

Γι αυτό τον λόγο καλό είναι να μην χρησιμοποιούμε greeklish. Δεν είπα για 1-2 λάθη από ταχύτητα, τα παραπάνω (όμως) ξεπερνούν τα όρια, καθότι είναι (αφενός) επαναλαμβανόμενα, (αφετέρου) παραπέμπουν σε ορθογραφία δημοτικού :)

Και επίσης στην δική μου δουλειά δεν χρειάζεται (ελληνική) ορθογραφία, όλα στα αγγλικά είναι έτσι κι αλλιώς, εσείς έχετε ΠΟΛΥΥΥΥ χαρτομάνι, γι αυτό και (τουλάχιστον) βασική ορθογραφία πρέπει να γνωρίζετε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πλάκα έχεις.

Ας πάρουμε απ την αρχή την γελοιότητά σου. (αναφερόμενος στο ποστ σου)

Εφ όσον είναι φόρουμ δικαιούμαι να γράφω, όσο εσύ. Δεν πρέπει να με ρωτήσει κάποιος για να γράψω.

Αναφέρθηκα σε προσωπικές εμπειρίες και το έκανα σαφές. Εκτός κι αν σου είναι δύσκολο να το καταλάβεις.

Επίσης μάλλον δεν κατάλαβες ΚΑΝ τι έγραψα, οπότε καλύτερα ξαναδιάβασε και σταμάτα να το παίζεις μάγκας.

χαχαχαχα, τι πλακα γελασαμε ρε, ωραια
τη γελοιότητα εσυ την παιρνεις??:P
που ειπα οτι δεν δικαιουσαι να γραφεις?
οι προσωπικες σου εμπειριες, ητοι οι 2-3 φιλες σου με τα μανο
δεν ενδιαφερουν την κοπελα και δεν ειναι σιγουρα λογος να μην κανει
αυτο που θελει...
οσο για το οτι το παιζω μαγκας το καταλαβες μαλλον κι αυτο απο την εμπειρία
σου ε?
και σταματα να λες για ορθογραφια και τονους το καταλαβαμε οκ εχεις word ευγε

ps: εγω δουλεύω στο fbi αλλα που και που ριχνω και στο ischool.gr κανενα ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
χαχαχαχα, τι πλακα γελασαμε ρε, ωραια
τη γελοιότητα εσυ την παιρνεις??:P
που ειπα οτι δεν δικαιουσαι να γραφεις?
οι προσωπικες σου εμπειριες, ητοι οι 2-3 φιλες σου με τα μανο
δεν ενδιαφερουν την κοπελα και δεν ειναι σιγουρα λογος να μην κανει
αυτο που θελει...
οσο για το οτι το παιζω μαγκας το καταλαβες μαλλον κι αυτο απο την εμπειρία
σου ε?
και σταματα να λες για ορθογραφια και τονους το καταλαβαμε οκ εχεις word ευγε

ps: εγω δουλεύω στο fbi αλλα που και που ριχνω και στο ischool.gr κανενα ποστ


1) Μάθε τι είναι ορθογραφία
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CF%81%CE%B8%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1

*επίσης μάθε ορθογραφία

https://www.teicrete.gr/users/kutrulis/Glosika/Orthografia.htm

2. Τονικό σημάδι (΄) παίρνει κάθε λέξη που έχει δύο ή περισσότερες συλλαβές. Αυτό ισχύει και στην περίπτωση που η λέξη παρουσιάζεται ως μονοσύλλαβη ύστερα από έκθλιψη ή αποκοπή· όχι, όμως, όταν έχει χάσει τονισμένο φωνήεν από αφαίρεση.


2) Μάθε να διαβάζεις και να κατανοείς τι γράφει ο άλλος.

3) Το να έχει κάποιος word δεν τον αναγκάζει να έχει proofing tools ή να να έχει εγκατεστημένα τα γλωσσικά εργαλεία. Επίσης σε ενημερώνω ότι χρησιμοποιώ open office, άρα όχι word, αλλά writer. Πιθανότατα δεν κατάλαβες καν τι είπα τώρα. Δεν πειράζει.

4) Από πότε οι παρέες μου, οι φίλοι μου και οι φίλες μου, έγιναν αντικείμενο δικής σου κριτικής? Και με τι ενδείξεις?

5) Το παίζεις μάγκας επειδή αντί να αποδεχθείς την γελοιότητα του "μαθένο κε γραφο σοστα ελινικά" + απλά να διαβάσεις τι έχω γράψει και να παραθέσεις και τις δικές σου (έστω αντίθετες) εμπειρίες σχετικά με ένα θέμα, μπαίνεις στην διαδικασία να "κρίνεις" και να νομίζεις ότι προσβάλλεις εμένα. Επίσης το παίζεις μάγκας γιατί θεωρείς ότι μόνο εσύ έχεις δικαίωμα λόγου (βλέπε η αντίθετη άποψη είναι βλακεία).

6) Πολλοί στο φόρουμ ξέρουν και για μένα και για την σχολή μου, και για την δουλειά μου , όχι ότι σε αφορά απλά να το ξέρεις :) Υπάρχουν και τόπικς στα οποία έχω αναφερθεί εκτενέστερα (στο τόπικ περί Ελλάδας-Τουρκίας, στο τόπικ περί του Α320 κτλ):)

7) Μια αποδεκτή απάντηση φυσιολογικού ανθρώπου (και όχι μαλάκα) στο αρχικό ποστ θα ήταν:

"Ναι ξέρεις όλοι κάνουμε ορθογραφικά που και που λόγω βιασύνης, ή μπορεί και εξ αιτίας άλλων αιτιών https://www.dys.gr/ . Επίσης εγώ από πλευράς μου έχω συναντήσει κοπέλες άξιες για την τάδε θέση και στις οποίες ταιριάζει το επάγγελμα. "
Αντιθέτως τρολάρεις ανελέητα, στο σημείο να γίνεσαι γραφικός.

Ευχαρίστως μπορείς να συνεχίσεις το trolling, αλλά μιας και το μόνο που κάνεις (και απαντάω κι εγώ, καλώς ή κακώς), είναι προσωπική επίθεση, τότε συνέχισέ την με π.μ. να γελάσουμε (εγώ τουλάχιστον γελάω, ελπίζω κι εσύ) από εκεί. Εδώ δεν προσφέρουν τίποτα ούτε στον διάλογο ούτε στο τόπικ. Απλά σπαμάρουμε.

Επίσης είσαι troll γιατί βάζεις refresh σ αυτή την σελίδα εδώ και 5 λεπτά περιμένοντας να απαντήσω για να μου την "ξαναπείς".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
1) Μάθε τι είναι ορθογραφία
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CF%81%CE%B8%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1

*επίσης μάθε ορθογραφία

https://www.teicrete.gr/users/kutrulis/Glosika/Orthografia.htm




2) Μάθε να διαβάζεις και να κατανοείς τι γράφει ο άλλος.

3) Το να έχει κάποιος word δεν τον αναγκάζει να έχει proofing tools ή να να έχει εγκατεστημένα τα γλωσσικά εργαλεία. Επίσης σε ενημερώνω ότι χρησιμοποιώ open office, άρα όχι word, αλλά writer. Πιθανότατα δεν κατάλαβες καν τι είπα τώρα. Δεν πειράζει.

4) Από πότε οι παρέες μου, οι φίλοι μου και οι φίλες μου, έγιναν αντικείμενο δικής σου κριτικής? Και με τι ενδείξεις?

5) Το παίζεις μάγκας επειδή αντί να αποδεχθείς την γελοιότητα του "μαθένο κε γραφο σοστα ελινικά" + απλά να διαβάσεις τι έχω γράψει και να παραθέσεις και τις δικές σου (έστω αντίθετες) εμπειρίες σχετικά με ένα θέμα, μπαίνεις στην διαδικασία να "κρίνεις" και να νομίζεις ότι προσβάλλεις εμένα. Επίσης το παίζεις μάγκας γιατί θεωρείς ότι μόνο εσύ έχεις δικαίωμα λόγου (βλέπε η αντίθετη άποψη είναι βλακεία).

6) Πολλοί στο φόρουμ ξέρουν και για μένα και για την σχολή μου, και για την δουλειά μου , όχι ότι σε αφορά απλά να το ξέρεις :) Υπάρχουν και τόπικς στα οποία έχω αναφερθεί εκτενέστερα (στο τόπικ περί Ελλάδας-Τουρκίας, στο τόπικ περί του Α320 κτλ):)

7) Μια αποδεκτή απάντηση φυσιολογικού ανθρώπου (και όχι μαλάκα) στο αρχικό ποστ θα ήταν:

Αντιθέτως τρολάρεις ανελέητα, στο σημείο να γίνεσαι γραφικός.

Ευχαρίστως μπορείς να συνεχίσεις το trolling, αλλά μιας και το μόνο που κάνεις (και απαντάω κι εγώ, καλώς ή κακώς), είναι προσωπική επίθεση, τότε συνέχισέ την με π.μ. να γελάσουμε (εγώ τουλάχιστον γελάω, ελπίζω κι εσύ) από εκεί. Εδώ δεν προσφέρουν τίποτα ούτε στον διάλογο ούτε στο τόπικ. Απλά σπαμάρουμε.

Επίσης είσαι troll γιατί βάζεις refresh σ αυτή την σελίδα εδώ και 5 λεπτά περιμένοντας να απαντήσω για να μου την "ξαναπείς".

χα0χα00χααχα0 εχει open office λεει, εκει δεν υπαρχει dict check ας πουμε
ναι, οχι βλακα δεν καταλαβα τι ειναι το open office ηταν πολυ advanced μονο η μιση ελλαδα το ξερει...
σιγουρα εχεις και linux ε? κανενα suse live cd απο το pc magazine και πωρώθηκες? την ειδες pc guru?
επίσης πανασχετε δεν εκανα κανένα refresh απλα εχω τον browser ανοιχτό σε αυτο το τοπικ (multi-tab browser) εσυ μάλλον στον IExplorer σου μπορεις να τρεχεις μονο ενα site τη φορα (προβλημα σου)
ακομα δεν εκανα καμια επιθεση, παρατήρηση εκανα οπως εσυ παρατήρησες την χάλια ορθογραφία των άλλων εγω παρατήρησα την βλακεία που είπες

δεν εχω καμια γνωστη που να κανει για αστυνομια αρα και εσυ εισαι αχρηστη για να πας αστυνομια

αν αυτο δεν ειναι βλακεία τότε τι ειναι?

α και να σου πω αυτα τα λινκς που δινεις σε καθε σου ποστ μπορεις να μου τα εκτυπωσεις σε μαλακο χαρτι?
ξεμεινα απο χαρτι υγειας, θα με υποχρέωνες.

αν θες συνεχισε το εσυ σε pm σαν ανωτερος μου

PS: ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ SPAM ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ, ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΩ ΕΣΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΙΚΑΝΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕΣ ΤΙΣ ΡΟΖ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ (ΕΠΙΠΕΔΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
χα0χα00χααχα0 εχει open office λεει, εκει δεν υπαρχει dict check ας πουμε
ναι, οχι βλακα δεν καταλαβα τι ειναι το open office ηταν πολυ advanced μονο η μιση ελλαδα το ξερει...
σιγουρα εχεις και linux ε? κανενα suse live cd απο το pc magazine και πωρώθηκες? την ειδες pc guru?
επίσης πανασχετε δεν εκανα κανένα refresh απλα εχω τον browser ανοιχτό σε αυτο το τοπικ (multi-tab browser) εσυ μάλλον στον IExplorer σου μπορεις να τρεχεις μονο ενα site τη φορα (προβλημα σου)
ακομα δεν εκανα καμια επιθεση, παρατήρηση εκανα οπως εσυ παρατήρησες την χάλια ορθογραφία των άλλων εγω παρατήρησα την βλακεία που είπες



αν αυτο δεν ειναι βλακεία τότε τι ειναι?

α και να σου πω αυτα τα λινκς που δινεις σε καθε σου ποστ μπορεις να μου τα εκτυπωσεις σε μαλακο χαρτι?
ξεμεινα απο χαρτι υγειας, θα με υποχρέωνες.

αν θες συνεχισε το εσυ σε pm σαν ανωτερος μου
Αστον μωρε!!ειναι ολη μερα στο Pc και του αρεσει να τσακωνεται!!Θα διαβασουμε απο εδω και περα και θα μαθουμε ορθογραφια και τονους!!!απλα εδω μιλαμε για αστυνομια οχι για γραμματικη!!Οποιος θελει θα γραφει για το θεμα ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ για να διευκολυνει και εμαςς που δεν μπαινουμε για την πλακα μας αλλα για να παρουμε πληροφοριες!!αν θες ανοιξε θεμα με ελληνικη γραμματικη η αλλιως για ορθογραφια!!δεν ειπαμε να μην γραφεις εδω μεσα αλλα να εισαι μεσα στο θεμα!!οχι οτι θες εσυ!!ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ στον djohn!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
χα0χα00χααχα0 εχει open office λεει, εκει δεν υπαρχει dict check ας πουμε
ναι, οχι βλακα δεν καταλαβα τι ειναι το open office ηταν πολυ advanced μονο η μιση ελλαδα το ξερει...
σιγουρα εχεις και linux ε? κανενα suse live cd απο το pc magazine και πωρώθηκες? την ειδες pc guru?
επίσης πανασχετε δεν εκανα κανένα refresh απλα εχω τον browser ανοιχτό σε αυτο το τοπικ (multi-tab browser) εσυ μάλλον στον IExplorer σου μπορεις να τρεχεις μονο ενα site τη φορα (προβλημα σου)
ακομα δεν εκανα καμια επιθεση, παρατήρηση εκανα οπως εσυ παρατήρησες την χάλια ορθογραφία των άλλων εγω παρατήρησα την βλακεία που είπες



αν αυτο δεν ειναι βλακεία τότε τι ειναι?


α και να σου πω αυτα τα λινκς που δινεις σε καθε σου ποστ μπορεις να μου τα εκτυπωσεις σε μαλακο χαρτι?
ξεμεινα απο χαρτι υγειας, θα με υποχρέωνες.

αν θες συνεχισε το εσυ σε pm σαν ανωτερος μου

PS: ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ SPAM ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ, ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΩ ΕΣΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΙΚΑΝΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕΣ ΤΙΣ ΡΟΖ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ (ΕΠΙΠΕΔΟ)


(Επίπεδο ανθρώπου! )

(Είσαι πολύ νέος)

Τσουπ

:)

2600 :) search. Use it

Δες επίσης τις απαντήσεις μου στο φόρουμ γενικά για να κρίνεις τις γνώσεις μου :) ειδικά στα PC. RESPECT.! τυχαίο example https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=44455 που αναφέρομαι σε κάτι ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ . Ξαναπα. Use the search τρολλ

A και το καλύτερο παρτ. Είχα γράψει δικό μου BROWSER σε C#, υπάρχει ανάλογο τόπικ. :)



(και για να δεις πόσο νουμπ είσαι, δεν ξέρεις ότι ακόμα και ο ie υποστηρίζει tabs)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top