Σχολή Αστυφυλάκων

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
οποιος αλλοσ ειναι για διδυμοτειχο ασ στειλει πμ...
-----------------------------------------
10 στην γαδα σας ειπαν ε?για τη παρασκευη λεω
τι εννοεις με το '10'???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
την ωρα εννοει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.

ste

Νεοφερμένος

Ο ste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ Κ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.... ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
στη βασικη μαζι με ποσα ατομα θα ειμαστε σε καθε θαλαμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Κατ'αρχήν θέλω μια σίγουρη απάντηση.
Μπαίνουμε τώρα για βασική για περίπου 26 μέρες...
Μετά πάμε στη σχολή μέχρι των Ιούνιο...
Μετά κάνουμε πρακτική μέχρι τον Σεπτέμβριο...
Μετά πάλι στη σχολή μέχρι Ιούνιο...
Και μετά γινόμαστε αστυφύλακες...???
Ξέρω ότι μπορεί να έχω λάθος , αλλα θέλω μια έγκυρη απάντηση...ευχαριστώ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
3αναλεω:
3ερει κανεις αν μετα την βασικη θα παρουμε λιγες μερες αδεια ;;;;;;;;;;;;;;;;
και κατι ακομα, αδεια κατα τη διακεια της θα παρουμε 'η οχι;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οταν βγεις για πρακτικη δεν θα ξαναμπεις στην σχολη....θα ξαναμπεις σε ενα χρονο για να κανεις την πτυχιακη.΄΄
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dR5H6zOz2xE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
3αναλεω:
3ερει κανεις αν μετα την βασικη θα παρουμε λιγες μερες αδεια ;;;;;;;;;;;;;;;;
και κατι ακομα, αδεια κατα τη διακεια της θα παρουμε 'η οχι;;;;;;;;;;;;;;
Χωρις να ειμαι απολυτως σιγουρος κατα την διαρκεια της βασικης δεν παιρνουμε αδεια παρα μονο τις κυριακες που εχουμε επισκεπτηριο και μετα την βασικη θα μας δωσουν 2-3 μερες πιστευω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
@giannis filo Ευτυχως που η βλακεία δεν είναι μεταδοτική μαγκα:sick:

Θα μας είχες κολλήσει όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε μαγκα τι τραγουδαρα postares τα σπαει,πω πω χεστηκα τωρα απο φοβο τι να σου πω τωρα δεν μπορω να κοιμηθω το βραδυ...πω πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
@giannis filo
γεμισαμε απο επαναστατες και αναρχικους του κωλου.καθεται ενας 1 μηνα απλυτος,αξυριστος και αφηνει κοτσιδακια και μετα αυτο αποκαλειτε επαναστατης.τεσπα θα δουμε πολλους τετοιους στους δρομους.γεροο στομαχι για τα γελια να χουμε και θα ειμαστε μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το τραγούδι δέν περιγράφετε με λόγια,
είναι ο ορισμός της γελειώτητας. δέν ξέρω άν πρέπει να γελάσω με τους στίχους, ή να κλάψω τα 6 λεπτά που έχασα.
:sick::s:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Yo yo yo, το crew μου, είμαι μάγκας φοραω και φαρδιά ρίχνω μολότοφ και σε κτηηη-ρι-ά

hahahahahahahaha σεβασμος στον επαναστατη της πολυθρόνας και του youtube :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
βαρέθηκαν τα πλουσιόπαιδα και είπαν να το ρίξουν στην επανάσταση.


24/09/09
Στη σύλληψη τεσσάρων νεαρών ατόμων, που φέρονται ως μέλη της τρομοκρατικής οργάνωσης «Συνωμοσία των Πυρήνων της Φωτιάς», προέβησαν το απόγευμα της Τετάρτης οι αστυνομικές αρχές, αφού προηγουμένως είχε εντοπιστεί στο Χαλάνδι γιάφκα της οργάνωσης, που ευθύνεται σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις για τη βομβιστική επίθεση στο σπίτι της Λούκας Κατσέλη το πρωί.
Σύμφωνα με τις μέχρι τώρα πληροφορίες, οι συλληφθέντες είναι γόνοι εύπορων, αλλά χωρισμένων, οικογενειών των Βορείων Προαστίων, που διατηρούσαν σπίτια και στις περιοχές πέριξ των Εξαρχείων.
Όπως μάλιστα πληροφορούμαστε, στην γιάφκα της οργάνωσης, που εντοπίστηκε στη συμβολή των οδών 25ης Μαρτίου και Καραολή και Δημητρίου, βρέθηκε μέχρι και αυτοσχέδιος μηχανισμός έτοιμος προς χρήση.
Αίσθηση προκαλεί ότι εντοπίστηκε και χρονοδιάγραμμα δέκα ημερών, το οποίο αφορούσε τους μελλοντικούς πολιτικούς στόχους της «Συνωμοσίας των Πυρήνων της Φωτιάς» μέχρι και τις εκλογές.
Αυτήν την ώρα, η επιχείρηση της Αστυνομίας και της Αντιτρομοκρατικής Υπηρεσίας βρίσκεται σε εξέλιξη, αφού διεξάγονται έρευνες και σε άλλα σπίτια της Αθήνας και των Βορείων Προαστίων της. Συγκεκριμένα, οι έρευνες γίνονται σε Εκάλη, Κηφισιά, Παλαιό Ψυχικό, Γκύζη και Εξάρχεια, ενώ έχουν επεκταθεί και στη Θεσσαλονίκη...

https://www.agorapress.gr/el/news.php?n=1990

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν τα χαλασε τα μογγολα η Αντοτρομοκρατικη ετσι????Τετοια να μαθαινω να χαιρομαι κ ελπιζω οτι πλησιαζει κ καιρος που δεν θα φοβομαστε να λεμε οτι ειμαστε αστυνομικοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μαγκες πραγματικα σορι......δεν κανω πλακα....τωρα το ειδα......
πραγματικα δεν το εβαλα εγω.......ηταν και καλα μια πλακα απο καποιον που ξερει τον κωδικο μου..........πραγματικα......μολις μου το ειπαν οτι εκαναν αυτη τη μ@λ@κι@......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
καλα ντε δν θα σε βαλουμε και μεσα :P
μαγκεσ εμεισ απο την παρασκευη θα θεωρουμαστε και με την βουλα αστυνομικη ?
εφωσον υπογραφουμε τον διορισμο μασ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top