Σχολή Αστυφυλάκων

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το σλίμπιγκ μπάκ χρειάζετε μάλλον για να μήν στρώνουμε το κρεβάτι κάθε πρωί.
θα κοιμάσε σε αυτό και ο φάκελος θα μένει άθικτος.

στι διδιμότηχο πέρασε και ο ξάδερφος μου, απο τα γιαννιστά έιναι θα τον καταλάβετε.

το τζάκετ είναι για τις εξόδους, δέν θα πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
για το λογο που ειπε ο gaspar..βεβαια δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο θα βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τσακαλακι σαββατοκυριακα θα φευγουμε μαζι για αλεξανδρουπολη. μην μασας. και εγω διδιμοτειχο περασα απο ναουσα ειμαι. Αντωνη με λενε θα με καταλαβεις απο το υψος τα λεμε συντομα απο κοντα...
-----------------------------------------

τσακαλακι σαββατοκυριακα θα φευγουμε μαζι για αλεξανδρουπολη. μην μασας. και εγω διδιμοτειχο περασα απο ναουσα ειμαι. Αντωνη με λενε θα με καταλαβεις απο το υψος τα λεμε συντομα απο κοντα...

Αντε αλανια ολοι μαζι θα την παλεψουμε εκει πανω...
-----------------------------------------
Αντε αλανια ολοι μαζι θα την παλεψουμε εκει πανω...
τα ατομα που θα ειμαστε στον θαλαμο τα διαλεγουμε ή θα μας βαλουν αυτοι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μαγκεσ ξερετε ποσα γκαφρα θα περνουμε μεσα στην σχολη...(οπωσ λεει και το χαρτη θα λαβουμε μηνιαεσ αποδοχεσ :P,φαντασεστε να μασ δωσουν και πριμ?:xixi:)
λοιπον? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
δυο τρια κατοσταρικα νομιζω φιλε

ΧΩΡΙΣΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΜΩΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolios2606

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
λιπον παιδια εγω που ημουν στη σχολη του διδ/χου σασ λεω εγκηρα πραγματα!!
στο θαλαμο θα ειστε περιπου 6-7 ατομα, απο λεφτα ο βασικοσ μισθοσ το πρωτο ετοσ ειναι 288,74?. το κλιμα στη σχολη ειναι πολυ καλο. οποιοσ περασε διδ/χο να θυματε μονο ενα ονομα ενοσ εκπαιδευτη <ΜΟΚΑΛΗΣ> ειναι κορυφη...
κ αν εχετε καμια αλλη απορια, εγω εδω ειμαι..!!
-----------------------------------------
μιχαλακη ρουχα μονο αυτα που θα φορας...στη βασικη δε θα σου χρειαστουν αλλα..

εγω ηθελα να ρωτησω αν θα παρετε sleeping bag?

το σλεπινγκ μπακ κανονικα απαγορευεται!! καποιοι εφαγαν αναφορα στη σχολη για αυτο, η τιμωρια σου ειναι να μινεισ ενα ΠΣΚ μεσα!! εγω προσωπικα πηρα, διοτι το χειμωνα στη σχολη του διδ/χου δ παλευετε!! οι θαλαμοι μπαζουν απο παντου..για αυτο παιδια προσοχη κ σκεφτητε να παρετε κ ενα αεροθερμο..κ αυτο απαγορευεται αλλα προτημοτερο ειναι να ζεστενεσε παρα να κρυωνεισ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
οι γυναικες απο την αστυφυλακων θα πανε αυλωνα μαζι με την αξιωματικων για την βασικη. και οι αντρες θα πανε θηβα. κανονικα θα παρουσιαστεις στην σχολη που περασες και μετα με λεωφορεια της υπηρεσιας θα μεταφερθεις στα στρατοπεδα.
Ο φίλος μου που πέρασε πέρσι αστυφυλάκων μια χαρα έκανε τη βασική στην Αυλώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:no1:ευχαριστο φιλε
κατι αλλο εκανεσ βασικη? αν ναι πεσ μου σε παρακαλω τι ακριβοσ κανουμε? εχω ψηφη αγρια να ριξω τρεξιμο :D
αν οχι δν πειραζει :P
δευτερον για την σχολη τησ ξανθησ τη εχεισ ακουσει ?
και τριτον η εξεταστικεσ ειναι ευκολεσ δυσκολεσ ?
αυτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ο φίλος μου που πέρασε πέρσι αστυφυλάκων μια χαρα έκανε τη βασική στην Αυλώνα.


απο οτι εμαθα αργοτερα ηταν και ορισμενοι της αστυφυλακων. αλλα οι περισσοτεροι ηταν στην θηβα. λιγοι ηταν στην αυλωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
3ερει κανεις αν μετα την βασικη θα παρουμε λιγες μερες αδεια ;;;;;;;;;;;;;;;;
και κατι ακομα, αδεια κατα τη διακεια της θα παρουμε 'η οχι;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
3ερει κανεις αν μετα την βασικη θα παρουμε λιγες μερες αδεια ;;;;;;;;;;;;;;;;
και κατι ακομα, αδεια κατα τη διακεια της θα παρουμε 'η οχι;;;;;;;;;;;;;;
Κατα την διαρκεια της βασικης δεν θα εχουμε καποια αδεια...μετα απο αυτη δεν ξερω...ας πει καποιος που ξερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τι παθατε σημερα ρε παιδια??κανενας δεν εχει να πει τιποτα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:P εγψω χθεσ μιλαγα με εναν αξιωματικο τησ αστυνομιασ φιλο τησ 8ειασ μου 45 χρονον και μου ελεγε ιστοριεσ πωσ ηταν οταν μπικε....αφιστετα παιδεσ περιεργα χρονια:xixi:
αντε μαγκεσ 8 μερεσ εμειναν :D
να ρωτησο απο εδω πιοσ παει ξανθη να κανω καμια γνοριμια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
8 και σημερα παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):D:D:D:jumpy: αντε να περνουν οι μερες!!!!ανυπομωνω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
10 στην γαδα σας ειπαν ε?για τη παρασκευη λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Zangetsu ego pao xanthi!steile pm na gnoristoume...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Οκ φιλε μου
-----------------------------------------
μιτσο εμενα μου ειπαν στο πειραια επειδι ειμαι απο νικαια λογικα εσενα στην γαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κ εγω Ξανθη παω zangetsu αν θες pm....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κομοτηνη κανεις απο αθηνα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
κομοτηνη κανεις απο αθηνα ???[/quoΕγω παω Κομοτηνη απο Αθηνα!!!λιγες μερες εμειναν!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top