Σχολή Αστυφυλάκων

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
κι εμας τι μας νοιαζει? :D[/quote
λεει ο Ζ16
Eγω εχω περασει Ξανθη...Ειμαι απο Πατρα κ θα παω με ΚΤΕΛ που φτανει 4:30 Θεσσαλονικη κ μετα με ανταποκριση Ξανθη..Μου ειπαν μαλιστα εκει που πηρα τηλ. να ρωτησω να πω του οδηγου να κανει σταση εξω απο την σχολη...Δηλαδη θα με αφησει απεξω...Μια χαρα...

και απαντα και εγω πωσ 8α παω και το σινιστο σε παιδια απο αθηνα...
απλα δν ειχαν αλλεσ θεσεισ...:'(και με πηραν πρωτη θεση....
τσαμπε 70 εβρα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κι εμας τι μας νοιαζει? :D[/quote
λεει ο Ζ16
Eγω εχω περασει Ξανθη...Ειμαι απο Πατρα κ θα παω με ΚΤΕΛ που φτανει 4:30 Θεσσαλονικη κ μετα με ανταποκριση Ξανθη..Μου ειπαν μαλιστα εκει που πηρα τηλ. να ρωτησω να πω του οδηγου να κανει σταση εξω απο την σχολη...Δηλαδη θα με αφησει απεξω...Μια χαρα...

και απαντα και εγω πωσ 8α παω και το σινιστο σε παιδια απο αθηνα...
απλα δν ειχαν αλλεσ θεσεισ...:'(και με πηραν πρωτη θεση....
τσαμπε 70 εβρα:'(

καλα ντε μην κλαις, σε συγχωρω :xixi:

αν ξερει κανεις ας πει αν θα γινει η βασικη οσων περασαν κομοτηνη και ξανθη στο στρατοπεδο της κομοτηνης η στην αυλωνα
και επισης αν θα υπαρχει δυνατοτητα να μας φερνουν πραγματα απ εξω οι δικοι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
η βασικη ολων των αστυφυλακων θα γινει στην αυλωνα ή στη θηβα,πρωτα θα σας πανε στις σχολες στις 6 και μετα θα σας φερουν παλι πισω στις 8 του οκτωβρη για να πατε στην αυλωνα ή στην θηβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
η βασικη ολων των αστυφυλακων θα γινει στην αυλωνα ή στη θηβα,πρωτα θα σας πανε στις σχολες στις 6 και μετα θα σας φερουν παλι πισω στις 8 του οκτωβρη για να πατε στην αυλωνα ή στην θηβα.

οι γυναικες απο την αστυφυλακων θα πανε αυλωνα μαζι με την αξιωματικων για την βασικη. και οι αντρες θα πανε θηβα. κανονικα θα παρουσιαστεις στην σχολη που περασες και μετα με λεωφορεια της υπηρεσιας θα μεταφερθεις στα στρατοπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
οι γυναικες απο την αστυφυλακων θα πανε αυλωνα μαζι με την αξιωματικων για την βασικη. και οι αντρες θα πανε θηβα. κανονικα θα παρουσιαστεις στην σχολη που περασες και μετα με λεωφορεια της υπηρεσιας θα μεταφερθεις στα στρατοπεδα.
οχι ρε γαμοτο και ψηνομουνα για αυλωνα :(
απο εκει περασε ο πατερασ και ο αδερφοσ μου να περναγα και εγω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Eμενα μου εχει πει ο υπευθυνος στην Πατρα για τους δοκιμους οτι θα γινει στην Αυλωνα...Τωρα ποιος ξερει...Με τσαντιζει ομως που δεν μας ενημερωνουν κανονικα κ μας αφηνουν ανημερωτους...Τελος παντων θα δειξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:bye:ποσα ατομα ειναι μεσα σε εναν θαλαμο στο διδυμοτειχο?? ξερει κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
κομοτηνη ''λεει'' τελικα τπτ 'η μονο πομακοι;;;;;;
τελικα, ρουχα πολιτικα, παπουτσια κανονικα, πρωσοπικα αντικειμενα κλπ θα παρουμε οταν τελειωσουμε την βασικη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οι γυναικες απο την αστυφυλακων θα πανε αυλωνα μαζι με την αξιωματικων για την βασικη. και οι αντρες θα πανε θηβα. κανονικα θα παρουσιαστεις στην σχολη που περασες και μετα με λεωφορεια της υπηρεσιας θα μεταφερθεις στα στρατοπεδα.



:lol::lol::lol::lol::lol:

τα καλά του επαγγέλματος

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc123

Νεοφερμένος

Ο abc123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εχει κανενας καμια πληροφορια σχετικα με την πολη και το ΤΔΑ Ναουσας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Για τηην πολη δνν εχω αλλα για το Τ.Δ.Α ενασ φιλοσ μου που ειναι στην
Σμυ καπωσ ετσι μου ειπε πωσ ειχει μεινη ενα δυο μερεσ εκει διοτι ειχαν πεξει μπασκετ(μια διοργανωση ων σχολων και τετιο..)
και μου ειπε οτι ηταν πολλυ καλο κτιριο και ωραια σχολη....και σε ωραιο μεροσ...αυτα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:

τα καλά του επαγγέλματος

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


ασε ασε και εγω αυλωνα θα ειμαι γιατι στην αξιωματικων περασα και προβλεπω πολυ καλη βασικη σ τ ρ α τ ι ω τ ι κ η ε κ π α ι δ ε υ σ η ! ! ! :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:


Eμενα μου εχει πει ο υπευθυνος στην Πατρα για τους δοκιμους οτι θα γινει στην Αυλωνα...Τωρα ποιος ξερει...Με τσαντιζει ομως που δεν μας ενημερωνουν κανονικα κ μας αφηνουν ανημερωτους...Τελος παντων θα δειξει....


εμενα μου ειπαν οτι θα πανε στα στρατοπεδα οπως περσι. δεν θα υπαρχει διαφορα. και οντως περσι ετσι ειχε γινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κάποιος που μπήκε στη σχολή Κομμοτηνή Ξάνθης και θέλει να πάει Διδειμότειχο , ας επικοινωνίσει στο jason18gr@hotmail.com . Ο λόγος που θέλω να αλλάξω είναι ότι έχω σπίτι στην Ξάνθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τελικα τι πραγματα πρεπει να χουμε μαζι για την βασικη? Να παρουμε και ρουχα ? Η δεν θα βγαινουμε καθολου? Μετα την βασικη θα παρουμε αδεια λιγων ημερων? Ας απαντησει καποιος που ξερει σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μιχαλακη ρουχα μονο αυτα που θα φορας...στη βασικη δε θα σου χρειαστουν αλλα..

εγω ηθελα να ρωτησω αν θα παρετε sleeping bag?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω ηθελα να ρωτησω αν θα παρετε sleeping bag?[/quote]
εγω σκεφτομαι να παρω...ασ μας πει ομωσ καποιος αν επιτρεπεται...ρε παιδια ξερει κανεις για τις εγκαταστασεις στο διδυμοτειχο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Daff και εγώ για εκεί είμαι και γι'αυτο το έψαξα...οι εγκαταστάσεις μετά την σχολή της Κομμοτηνής είναι οι καλύτερες , σε κάθε δωμάτιο μπαίνουν 5-7 άτομα.Δεν ξέρω τπτ άλλο...Η σχολή που κοντά βρίσκετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpakolas

Νεοφερμένος

Ο mpakolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τσακαλακι σαββατοκυριακα θα φευγουμε μαζι για αλεξανδρουπολη. μην μασας. και εγω διδιμοτειχο περασα απο ναουσα ειμαι. Αντωνη με λενε θα με καταλαβεις απο το υψος τα λεμε συντομα απο κοντα...
-----------------------------------------
Αλάνια , θα την παλέψουμε διδυμότειχο???Ελπίζω να βρώ κανένα αλάνι να φεύγουμε τα σάββατα Αλεξ/πολη Κομμοτηνή , γιατί είμαι και πολύ του έξω και δεν ξέρω πως θα προσαρμοστώ:D:D:DΤεσπα...τα λέμε σε 17 μέρες περίπου...
τσακαλακι σαββατοκυριακα θα φευγουμε μαζι για αλεξανδρουπολη. μην μασας. και εγω διδιμοτειχο περασα απο ναουσα ειμαι. Αντωνη με λενε θα με καταλαβεις απο το υψος τα λεμε συντομα απο κοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Διδυμοτειχο ειναι καλα ρε σαν σχολη (περα απο τον καιρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpakolas

Νεοφερμένος

Ο mpakolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω ηθελα να ρωτησω αν θα παρετε sleeping bag?
εγω σκεφτομαι να παρω...ασ μας πει ομωσ καποιος αν επιτρεπεται...ρε παιδια ξερει κανεις για τις εγκαταστασεις στο διδυμοτειχο???[/quote]
sleeping bag γιατι να παρεισ? θα μασ χρειαστει? γιατι αμα ειναι να παρω και εγω... το σκουρο τζακετ που χρειαζετε να εχουμε εννοει μπουφαν, αδιαβροχο η' τιποτα αλλο γιατι δεν ξερω τι να παρω... αμα γνωριζει κανεις ασ ενημερωσει... φωτογραφικη μηχανη επιτρεπετε γιατι τετοιες εμπειριες δεν προκειτε να ζησουμε ξανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top