Σχολή Αστυφυλάκων

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ

ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΞΑΝΘΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ!:)

οποια κοπελα ενδιαφερεται ας στηλει προσωπικο μυνημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
νομιζω πως δεν υπαρχει προβλημα,απλα γραφουν τα απαραιτητα,αν κρινεις καταλληλο πως πρεπει να εχεις 2 πετσετες μαζι σου δεν νομιζω να σου πουν κατι




και εμενα ενα ασπρο καρτελακι μου εδωσαν

Κ εμένα άσπρο :P λογικά είναι όλα το ίδιο....την ομάδα αίματος να γράφει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά έχουν ειδοποιήσει κανέναν να ξαναπάει στο τμήμα? Μόλις με πήραν τηλ απο το τμήμα και με είπαν αυριο να περάσω απο εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά έχουν ειδοποιήσει κανέναν να ξαναπάει στο τμήμα? Μόλις με πήραν τηλ απο το τμήμα και με είπαν αυριο να περάσω απο εκεί...

ΑΥΡΙΟ ????? Μα καλά είναι σοβαροί ???? ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ???? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
σημερα που πηγα στο τμημα για να μου πουν σε ποια σχολη περασα μου ειπαν οτι στις 2 οκτ. θα μας φωναξουν στη γαδα για καποιο λογο.ξερει κανενας για ποιο λογο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ΑΥΡΙΟ ????? Μα καλά είναι σοβαροί ???? ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ???? :'(
εμενα την πρωτη φορα με ειχαν παρει τηλεφωνο στις 10 και μου ειπαν μεχρι τις 11:30 να ειμαι εκει....:P:'(

σημερα που πηγα στο τμημα για να μου πουν σε ποια σχολη περασα μου ειπαν οτι στις 2 οκτ. θα μας φωναξουν στη γαδα για καποιο λογο.ξερει κανενας για ποιο λογο?

για να υπογραψεις οτι αποδεχεσαι τον διορισμο σου στην ελληνικη αστυνομια...εγω για το αντιστοιχο θα παω στην αστυνομικη διευθυνση πειραια επειδη εκει μενω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εμενα την πρωτη φορα με ειχαν παρει τηλεφωνο στις 10 και μου ειπαν μεχρι τις 11:30 να ειμαι εκει....:P
αυτο δν ειναι τιποτα.εμενα με πηραν 09.45 και μου ειπαν στις 10 να ειμαι στη γαδα για να δηλωσω τις σχολες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
στη σητεια,ηταν η πρωτη μου επιλογη.
τελικα η βασικη ποσες μερες ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
τελικα η βασικη ποσες μερες ειναι??


26:P


δηλαδη μητσος321 εγω που ειχα 1,5 ωρα καιρο ημουν τυχερος ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ε βεβαια και ησουν τυχερος.πλακιτσα κανω.αντε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε για τις σχολες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc123

Νεοφερμένος

Ο abc123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα σε ολους
Εαν υπαρχει καποιος που εχει περασει στην Καρδιτσα και τελικα επιθυμει να παει στην Ναουσα μπορει να επικοινωνισει μαζι μου..
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδια, η σαγιοναρα επιτρεπεται η θελει κλασσικες παντοφλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:)ρε μαγκεσ τι ερωτησησ κανετε ελεοσ....
δν ξερω ρε φιλε αλλα καλυτερα παρε κανονικι γιατι ι σαγιοναρα ε ειναι και λιγο του χαβαλε και ετσ....εδω στισ εξετασεισ (υγειονομικεσ κτλ )
ερχοντουσαν και του τισ ειπαν γιαυτο μην το ριψοκινδινεψησ αυτη ειναι η γνομη μου....:D
παιδεσ απο την σχολη ξαν8ησ εχουμε καμια φοτο να την δω ?¨π:jumpy:
και επισεισ κανεισ που να εχει περασει απο εκει >? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Eγω εχω περασει Ξανθη...Ειμαι απο Πατρα κ θα παω με ΚΤΕΛ που φτανει 4:30 Θεσσαλονικη κ μετα με ανταποκριση Ξανθη..Μου ειπαν μαλιστα εκει που πηρα τηλ. να ρωτησω να πω του οδηγου να κανει σταση εξω απο την σχολη...Δηλαδη θα με αφησει απεξω...Μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
πετρο μηπωσ σου ειπαν που και ποτε θθα κανετε βασικη

ποτε θα παρουσιαστητε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αυτο που μου ειπε ο Αστυνομος Ά της Πατρας ειναι οτι θα κανουμε βασικη στην Αυλωνα κ οτι θα μας πανε με υπηρεσειακα λεωφορεια εκει...Τωρα για το ποτε μου ειπε 6 του μηνα μεχρι τις 14:00 να εχω μπει στην σχολη..Αυτα!!!
-----------------------------------------
Ο Αστυνομος Ά που ειναι υπεθυνος για αυτα τα θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οκ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
κιριλε εγω 8α παω με τρενο ξανθη απο εκει και περα με κανα ταξη εξω απο την σχολη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAKERS

Νεοφερμένος

Ο LAKERS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κιριλε εγω 8α παω με τρενο ξανθη απο εκει και περα με κανα ταξη εξω απο την σχολη...:D

κι εμας τι μας νοιαζει? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top