Σχολή Αστυφυλάκων

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οι 5 πρωτοι πανε αξιωματικων. αλλα οι 5 πρωτοι σε ολη την ελλαδα πραγμα που το κανει αρκετα δυσκολο να εισαι μεσα σε αυτους τους 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
A , δλδ απο όλες τις σχολές μαζί , οι 5 πρώτοι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
και εγω παω διδυμοτειχο!!!!
-----------------------------------------
κανενα κοριτσι για διδυμοτειχο υπαρχει εδω????



μην ανησυχεις...περασαν αρκετες καλες απο θεσσαλονικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
μην ανησυχεις...περασαν αρκετες καλες απο θεσσαλονικη :P
πω πω.ωραια φαντασιωση;);););););)
γυναικα αστυνομομικος!!!! -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Στην κομοτηνη παιδια η σχολη ειναι εξω απο την πολη..Ποσο περιπου ? γνωριζει κανεις? Με ταξι μονο μπορει καποιος να παει στην πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ειναι 7 χλμ εξω απο την κομοτηνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΑ

ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΞΑΝΘΗ ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟ

οποια ενδιαφερεται ας στηλει προσωπικο μυνημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc123

Νεοφερμένος

Ο abc123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα σε ολους
Εαν υπαρχει καποιος που εχει περασει στην Καρδιτσα και τελικα επιθυμει να παει στην Ναουσα μπορει να επικοινωνισει μαζι μου..
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι ακομα και να υπαρχει χωρος να τα κρυψεις, οι ανθρωποι της σχολης θα τους ξερουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΑ

ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΞΑΝΘΗ ΑΠΟ ΡΕΘΥΜΝΟ

οποια ενδιαφερεται ας στηλει προσωπικο μυνημα!

καλησπέρα σε ολους
Εαν υπαρχει καποιος που εχει περασει στην Καρδιτσα και τελικα επιθυμει να παει στην Ναουσα μπορει να επικοινωνισει μαζι μου..
Ευχαριστω

Παιδιά είναι σίγουρο αυτό με τις ανταλαγές ατόμων απο τις πόλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι ακομα και να υπαρχει χωρος να τα κρυψεις, οι ανθρωποι της σχολης θα τους ξερουν..

Νομίζω ότι κάνουν έλεγχο.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos G.

Νεοφερμένος

Ο Tasos G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κανείς που προτιμάει Ρέθυμνο από Κομοτηνή? Στείλτε μου μήνυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
τελικα περασα στη πρωτη μου επιλογη.παω κομοτηνη:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
αντε μητσο εχει πραμα εκει....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
τι εννοεις????:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abc123

Νεοφερμένος

Ο abc123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα σε ολους
Εαν υπαρχει καποιος που εχει περασει στην Καρδιτσα και τελικα επιθυμει να παει στην Ναουσα μπορει να επικοινωνισει μαζι μου..
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimza

Νεοφερμένος

Ο dimza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
στα πραγματα που πρεπει να παρουμε λενε 2 πυτζαμες , 1 πετσετα .... αν παρω 3 πυτζαμες και 2 πετσετες υπαρχει προβλημα?????????? εχει ρωτησει κανεις????

οι φωτογραφιες που θα παρουμε πρεπει να ειναι ασπρομαυρες ή εγρχωμες???

για την ομαδα αιματος εγω πηρα ενα ροζ καρτελακι απο το νοσοκομειο, αυτο ειναι???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
στα πραγματα που πρεπει να παρουμε λενε 2 πυτζαμες , 1 πετσετα .... αν παρω 3 πυτζαμες και 2 πετσετες υπαρχει προβλημα?????????? εχει ρωτησει κανεις????

νομιζω πως δεν υπαρχει προβλημα,απλα γραφουν τα απαραιτητα,αν κρινεις καταλληλο πως πρεπει να εχεις 2 πετσετες μαζι σου δεν νομιζω να σου πουν κατι


για την ομαδα αιματος εγω πηρα ενα ροζ καρτελακι απο το νοσοκομειο, αυτο ειναι???????

και εμενα ενα ασπρο καρτελακι μου εδωσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top