Σχολή Αστυφυλάκων

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
δεν υπαρχει κανενα γκρουπακι στο facebook για τη σχολη στο ρεθυμνο??!?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Περασα στην 4 επιλογη μου Κομοτηνη... Ειναι μακρια απο αθηνα αλλα εχω ακουσει καλα λογια.. Κανεις αλλος για κομοτηνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpakolas

Νεοφερμένος

Ο mpakolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Egw:no1:
-----------------------------------------
κανεις για διδιμοτειχο...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ειμαστε 3-4 για διδυμοτειχο εδω..!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Περασα στην 4 επιλογη μου Κομοτηνη... Ειναι μακρια απο αθηνα αλλα εχω ακουσει καλα λογια.. Κανεις αλλος για κομοτηνη?
Τα λέμε μέσα mate.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos G.

Νεοφερμένος

Ο Tasos G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε επειδη ειπες κομοτηνη 4η επιλογη αν προτιμας ρεθυμνο γτ εγω περασα ρεθυμνο αλλα προτιμω να παω κομοτηνη κανε με add στο msn ειναι tasos16@windowslive.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Περασα στην 4 επιλογη μου Κομοτηνη... Ειναι μακρια απο αθηνα αλλα εχω ακουσει καλα λογια.. Κανεις αλλος για κομοτηνη?
Και εγω Κομοτηνη ειμαι!!!ποιες ηταν οι τρεις πρωτες σου προτιμησεις!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
δηλαδη υπαρχει η πι8ανοτητα στν σχολη ν υπαρχουν κ κοπελες;;;;;;;;;;;;;
[αρα πρεπει ν 3εχασω τ msn???]


δεν παιζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξάνθη! Επιτέλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια και εγω δηλωσα ρεθυμνο κατα 99% εκει θα παω αλλα δεν με εχουν παρει ακομα τηλ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Να και η σχολή της Νάουσας--> ΤΔΑ ΝΑΟΥΣΑΣ

-----------------------------------------
παιδια και εγω δηλωσα ρεθυμνο κατα 99% εκει θα παω αλλα δεν με εχουν παρει ακομα τηλ!!!!

Δοκίμασε να πάρεις στο ΓΕΛ της περιοχής σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Διδυμοτειχο περασα απο Θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αλάνια , θα την παλέψουμε διδυμότειχο???Ελπίζω να βρώ κανένα αλάνι να φεύγουμε τα σάββατα Αλεξ/πολη Κομμοτηνή , γιατί είμαι και πολύ του έξω και δεν ξέρω πως θα προσαρμοστώ:D:D:DΤεσπα...τα λέμε σε 17 μέρες περίπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
σε ενα γκρουπ του φεισμπουκ διαβασα πως η βασικη τελικα θα γινει στις σχολες..ξερει κανεις τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και εγω Κομοτηνη ειμαι!!!ποιες ηταν οι τρεις πρωτες σου προτιμησεις!!?

Ρεθυμνο , Καρδιτσα,Ναουσα... Μονο η καρδιτσα ηταν κοντα σε μενα..Τελικα θα παω Κομοτηνη.Δεν αλλαζω.Να κανονισουμε να τα πουμε μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
σε ενα γκρουπ του φεισμπουκ διαβασα πως η βασικη τελικα θα γινει στις σχολες..ξερει κανεις τπτ?


δεν ισχυει,αυλωνα θα παμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Egw:no1:
-----------------------------------------
κανεις για διδιμοτειχο...?
και εγω παω διδυμοτειχο!!!!
-----------------------------------------
κανενα κοριτσι για διδυμοτειχο υπαρχει εδω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
τι να σου πω..λεει οτι το εμαθε απο την αστυνομικη διευθυνση οτι θα γινει στις σχολες..τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Η διαταγη γραφει:Oι ανωτεροι δοκιμοι αστυφυλακες, θα παρακολουθησουν προγραμμα Βασικης Στρατιωτικης Εκπαιδευσης απο 8/10/2009 εως 4/11/2009, στα Κεντρα Εκπαιδευσης του Στρατου Ξηρας, στον Αυλωνα και στη Θηβα Βοιωτιας.ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Οι 3 ή οι 5 πρώτοι απο την κάθε σχολή θα πάνε στην αξιωματικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top