Σχολή Αστυφυλάκων

Tasos G.

Νεοφερμένος

Ο Tasos G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι πηρα στην αστυνομικη ακαδημια κ ρωτησα αν μπορω να αλλαξω σχολη και μου ειπαν φυσικα και γινεται αλλα μονο με ανταλλαγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τ.Δ.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2009
Global


Code:
https://www.facebook.com/group.php?gid=134386183279
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τ.Δ.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2009
Global

Code:
https://www.facebook.com/group.php?gid=134386183279
;)Εγινα μελος εγω!!παμε ρε κομοτηνηηηηηηηηη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
φιλε κωστα τι σειρα ειχες κ πηγες κομοτηνη?κ γενικα οσα παιδια πηγατε κομοτηνη αν θελετε πειτε μου τι σειρα ειχατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
φιλε κωστα τι σειρα ειχες κ πηγες κομοτηνη?κ γενικα οσα παιδια πηγατε κομοτηνη αν θελετε πειτε μου τι σειρα ειχατε.
Εγω μπηκα με σειρα 906!!!ειχα βγαλει 14702!!εσυ με τι σειρα μπηκες και τι δηλωσες πρωτη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγω εχω 1080 κ εχω βαλει πρωτη επιλογη κομοτηνη.ακομα δν μ εχουν παρει να μου πουν που παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
πιο? την ωρα που πρεπει να ειμαστε εκει? απο το τοπικο Αστ. Τμημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
σε ποια σχολη παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω εχω 1080 κ εχω βαλει πρωτη επιλογη κομοτηνη.ακομα δν μ εχουν παρει να μου πουν που παω.
σειρα 369 και 1η επιλογη Κομοτηνη-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iason17

Νεοφερμένος

Ο iason17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κάποιος απο Κομμοτηνή-Ξάνθη , που θα ήθελε να αλλάξει με διδυμότειχο???Ας πει είτε εδώ είτε στο mail : jason18gr@hotmail.com...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ρε παιδια ναουσα κανεις δεν παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
κανεις που θελει δυδιμοτειχο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

kostasxr

Νεοφερμένος

Ο kostasxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια γνωριζει κανεις τι γινεται με οσους ειναι αθλητες μεσα στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ΤΔΑ Κομοτηνής επίσης!!!
απο καλαματα περασε και ενας φιλος μου Κομοτηνη!!Ζαχαρια τον λενε!δεν ξερω αν τον ξερεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
απο καλαματα περασε και ενας φιλος μου Κομοτηνη!!Ζαχαρια τον λενε!δεν ξερω αν τον ξερεις!
Όχι δεν τον ξέρω. Εσύ απο που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τ.Δ.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2009
Global

Code:
https://www.facebook.com/group.php?gid=134386183279

εγινα κ εγω μελος..!
3ερει κανεις αν υπαρχουν χωροι προσωπικοι στην σχολη οπου 8 μπορουμε να κρυβουμε κανα κινητο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
γιατι να κρυβεις κινητο? επιτρεπονται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ποτε Ορκιζομαστε ?Γιατι μου το ειπανε αλλα δεν το συγκρατησα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top