Σχολή Αστυφυλάκων

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
αν ηταν δεν θα περναμε και μπουφαν,θα μας εδιναν αυτοι ενα..και οταν ειχαμε εξοδο θα βγαιναμε με τη στολη...ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
αν ηταν δεν θα περναμε και μπουφαν,θα μας εδιναν αυτοι ενα..και οταν ειχαμε εξοδο θα βγαιναμε με τη στολη...ναι..
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κοιτάξτε μην ξεχάσετε το gelllll να κάνετε και φιγούρα στις γκόμενες... μπες πρώτα και μετά μίλα :P:P:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
το τζελ δεν χρειαζεται διοτι θα ειμαστε κοντοκουρεμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλό σε παραδέχομαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρουχα πολιτικα δεν χρειαζεστε.......μονο στολες εκστρατειας θα φορατε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Kαλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κάτι!Ίσως έχει απαντήθει και προηγούμενα αλλά μου είναι λίγο δύσκολο και βαρετό να διαβάζω 208 σελίδες!Απο οτι έχω ακούσει η σχολή που ήταν στην Αθήνα και ποιό συγκεκριμένα στο Μαρούσι έχει κλείσει!Ισχύει ?και αν ναι ο πρώτος προορισμός μετά είναι Κρήτη?Ολα τα παιδιά απο Αθήνα είναι αναγκασμένα να φύγουν?Ρωτάω επειδή θέλει να περάσει ενας ξάδερφος μου φέτος που δίνει πανελλήνιες και θα ήθελα να με διαφωτίσετε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ρουχα πολιτικα δεν χρειαζεστε.......μονο στολες εκστρατειας θα φορατε.......
Αυτο στην βασικη στρατιωτικη εκπαιδευση!!μετα που θα βγαινουμε τα σαββατοκυριακα χρειαζομαστε και ρουχα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μπορεί να κλειστούμε στην βασική , αλλα μετά στη σχολή, αν πάμε με το καλό ξάνθη ή κομμοτηνή , τα σαββατοκύριακα (και την ζελεδιά μου θα βάζω και ας είναι κοντά τα μαλλιά , έτσι κι αλλιώς μια ζώη κοντά τα έχω) και το τζινάκι μου θα φοράω και θα μαμάω και τις φοιτίτριες τα σαββατοκύριακα στα σπιτάκια τους...:P:P:P
Παλικάρια ανυπομωνώ να τα πούμε και απο κοντά , και να θυμάστε αν έχεις καλή παρέα , ακόμα και στην βασική καλά θα περάσεις , ....σχετικά καλά...είναι και αυτό μια εμπειρία...ένας μήνας είναι θα περάσει.
Εγώ θέλω να ρωτήσω , όσο αναφορά τις άδειες , θα είναι ίδιες με αυτές που παίρναμε ώς μαθητές?Δλδ χριστούγεννα-πρωτοχρονιά (2 εβδομάδες) πάσχα (--)???Καλοκαίρι έχω μάθει πως παίρνουμε 20 μέρες (special) αν ισχυεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μπορεί να κλειστούμε στην βασική , αλλα μετά στη σχολή, αν πάμε με το καλό ξάνθη ή κομμοτηνή , τα σαββατοκύριακα (και την ζελεδιά μου θα βάζω και ας είναι κοντά τα μαλλιά , έτσι κι αλλιώς μια ζώη κοντά τα έχω) και το τζινάκι μου θα φοράω και θα μαμάω και τις φοιτίτριες τα σαββατοκύριακα στα σπιτάκια τους...:P:P:P
Παλικάρια ανυπομωνώ να τα πούμε και απο κοντά , και να θυμάστε αν έχεις καλή παρέα , ακόμα και στην βασική καλά θα περάσεις , ....σχετικά καλά...είναι και αυτό μια εμπειρία...ένας μήνας είναι θα περάσει.
Εγώ θέλω να ρωτήσω , όσο αναφορά τις άδειες , θα είναι ίδιες με αυτές που παίρναμε ώς μαθητές?Δλδ χριστούγεννα-πρωτοχρονιά (2 εβδομάδες) πάσχα (--)???Καλοκαίρι έχω μάθει πως παίρνουμε 20 μέρες (special) αν ισχυεί...
Φιλε και εγω ανυπομιονω να μπουμε!!!Οσον αφορα για τις αδειεσ δεν νομιζω να ειναι ιδιες με αυτες που περναμε στο σχολειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μολις με πηρανε απο τ τμημα....διδυμοτειχο.....κανεις αλλος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εμενα με πηραν να παω να υπογραψω και την παρασκευη να παω στο αστυνομικο μεγαρο..θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά έχουν σταλεί στα τμήματα της περιοχής μας οι καταστάσεις με τα ονόματα και το ΤΔΑ του καθενός. Πάρτε το τμήμα εσωτερικών λειτουργειών(ΓΕΛ) στην περιοχή σας και ρωτήστε... Είμαι ΝΑΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:jumpy::jumpy::jumpy::D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κανείς άλλος για εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μολις με πηρανε απο τ τμημα....διδυμοτειχο.....κανεις αλλος??


σε περνουν και σου λενε μονο σε ποιο μερος περνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Kανεις αλλος για Τ.Δ.Α Ξανθης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω πηρα στο ΓΕΛ αλλα δε γνωριζε αυτος που απαντησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ναι silvestro μ ειπαν στις 2του μηνα να πας στο ατ κ στις 6 οτι θα παρουσιαστω διδυμοτειχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
με πήρανε και εμένα να πάω αύριο στο τμήμα για τα χαρτιά, αλλα δέν σκέφτηκα να ρωτήσω σε ποιά σχολή είμαι.
θα το μάθω αυριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδιά τι σειρά προτίμ. είχατε?Εκείνο που δηλώσατε πρώτο , εκεί σας στέλνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top