Σχολή Αστυφυλάκων

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Χθες μπηκαν στις σχολες τα ατομα που ειναι για ΣΜΥ,ΣΜΥΝ,ΣΣΑΣ,ΣΑΝ,ΙΚΑΡΩΝ και μενουν η ΣΤΥΑ και η ΣΥΔ.Αυτοι γιατι φευγουν κανονικα??? δν τους πιανουν οι εκλογες αυτους???? μηπως δν θα ψηφισουν μπα δν νομιζω!!!! αλλα εμας μας εχουν στο περιμενε για μετα τις εκλογες πως γινεται αυτο το πραγμα δν μπορω να καταλαβω μονο στη χωρα μας συμβαινει να αναβαλεται η καταταξη για τν ελληνικη αστυνομια αλλα για το στρατο κανονικα.(Ενα παραπονο που ηθελα να εκφρασω γιατι δν αντεχω να βλεπω τους γνωστους μου να φευγουν και εγω να μενω εδω λογω .....εκλογων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Χθες μπηκαν στις σχολες τα ατομα που ειναι για ΣΜΥ,ΣΜΥΝ,ΣΣΑΣ,ΣΑΝ,ΙΚΑΡΩΝ και μενουν η ΣΤΥΑ και η ΣΥΔ.Αυτοι γιατι φευγουν κανονικα??? δν τους πιανουν οι εκλογες αυτους???? μηπως δν θα ψηφισουν μπα δν νομιζω!!!! αλλα εμας μας εχουν στο περιμενε για μετα τις εκλογες πως γινεται αυτο το πραγμα δν μπορω να καταλαβω μονο στη χωρα μας συμβαινει να αναβαλεται η καταταξη για τν ελληνικη αστυνομια αλλα για το στρατο κανονικα.(Ενα παραπονο που ηθελα να εκφρασω γιατι δν αντεχω να βλεπω τους γνωστους μου να φευγουν και εγω να μενω εδω λογω .....εκλογων)
Εχεις απολυτο δικιο!!και εγω θελω να φυγω!!βαριεμαι εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ρε αλανια αστυφυλακεσ ξεκολατε
οσο ποιο αργα μπομε τοσο το καλυτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Χθες μπηκαν στις σχολες τα ατομα που ειναι για ΣΜΥ,ΣΜΥΝ,ΣΣΑΣ,ΣΑΝ,ΙΚΑΡΩΝ και μενουν η ΣΤΥΑ και η ΣΥΔ.Αυτοι γιατι φευγουν κανονικα??? δν τους πιανουν οι εκλογες αυτους???? μηπως δν θα ψηφισουν μπα δν νομιζω!!!! αλλα εμας μας εχουν στο περιμενε για μετα τις εκλογες πως γινεται αυτο το πραγμα δν μπορω να καταλαβω μονο στη χωρα μας συμβαινει να αναβαλεται η καταταξη για τν ελληνικη αστυνομια αλλα για το στρατο κανονικα.(Ενα παραπονο που ηθελα να εκφρασω γιατι δν αντεχω να βλεπω τους γνωστους μου να φευγουν και εγω να μενω εδω λογω .....εκλογων)

Οταν ομως θα κανεις βασικη και θα σαι 40 μερες μεσα εσωκλειστος θα σου πω εγω πως θα νοσταλγεις τις μερες ηρεμιας-ξεγνοιασας..Απολαυστε τις λιγες μερες ελευθεριας που εχετε ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδια,ξερει κανεις ποσα εσωρουχα θα χρειαστει να εχουμε μαζι?
εσεις ποσα θα παρετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Φιλε παρε οσα πιο πολλα μπορεις εμενα ενας δοκιμος που εκανε Β.Σ.Ε Αυλωνα περυσι μου ειπε ενα εξωφρενικο νουμερο μου ειπε για 30 ζευγαρια...Δεν ξερω τορα τι να πω καμια 15-20 με κοβω να παιρνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδια,ξερει κανεις ποσα εσωρουχα θα χρειαστει να εχουμε μαζι?
εσεις ποσα θα παρετε?
παρε 40 . θα σου χρειαστουν :no1::no1::no1:τις πρωτες 40 μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
πλυντηριο μεσα στην σχολη δεν υπαρχει η δυνατοτητα να μπει? και μπανιο που και καθε ποτε κανουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
οντως ειναι παρα πολλα τοσα! μαλλον πρεπει να παω να ψωνισω καποια στιγμη..

αν εχει πλυντηρια εκει κατι γινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
ελπιζω στην αξιωματικων να μην ισχυουν αυτα σε μερικα χρονια. καλα ομως δηλαδη ρουχα και τετοια δεν τα πλενουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
40?:!: πολλά δεν είναι?

εγώ γύρω στα 15 υπολόγιζα να πάρω.
τεσ/πα αν χρειαστω΄παραπάνω θα πώ τους δικούς μου να μου φέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Αν η βασικη γινει στα στρατοπεδα, ναι.! ισως χρειαστουν και 30.!:!: σλιπακια.Στις σχολες δεν υπαρχει προβλημα καθως υπαρχουν πλυντηρια.Κατι αλλο, ρε παιδια δε θα ναι ακριβως 40 μερες αλλα γυρω στις 26-27 οπως και περυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
νταξει ρε παιδια,δε γινεται να εχουμε 40 μαζι..απο τη στιγμη που μας ειπαν να εχουμε 2 πιτζαμες, και οχι παραπανω λογικα θα πλενουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Τελικα ρε παιδια θα φυγουμε 27?η μετα τις εκλογες?δν υπαρχει καμια ενημερωση εδω στην αργολιδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Τελικα ρε παιδια θα φυγουμε 27?η μετα τις εκλογες?δν υπαρχει καμια ενημερωση εδω στην αργολιδα....
Εγω που πηρα στην Αστυνομικη ακαδημια μου ειπαν πως στις 6 οκτωβριου φευγουμε!!Μου ειπαν οτι εχουν στειλει ενημερωση στα τμηματα για να μας ενημερωσουν,αλλα λογικα απο τα τμηματα θα περιμενουν για να μας πουν και που περασαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια εγω που εχω παρει το χαρτι λεει πως θα μπουμε 6 οκτοβρη στις σχολες. και μετα στις 8 οκτοβρη θα μας μεταφερουν με υπηρεσιακα λεωφορεια στα στρατοπεδα θηβας και αυλωνας. και βασικη εκει κραταει μεχρι τις 4 νοεμβρη. οποτε ειναι 27 μερες. και πλυντηρια στα σρατοπεδα μην περιμενετε να βρειτε. καλο θα ηταν να παρετε κατι tide μικρες συσκευασιες που ειναι για πλυσιμο στο χερι και να πλενετε στους νιπτηρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδια στο χαρτι δε λεει τιποτα για να εχουμε μαζι μας ρουχα...δεν θα παρουμε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
λογικα μονο αυτα που θα φοραμε οταν θα παρουσιαστουμε θα εχουμε,αφου δεν λεει και κατι συγκεκριμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλά έχετε καταλάβει που πάτε; Αστυνομία hello!!! Ρούχα δε χρειάζονται μόνο στολές και στολές..... ξυπνήστε.... δεν πάτε εκδρομή για κατασκήνωση :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ΚΑΛΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΕ??ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΗΕΛΛΟ!!!ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΛΕΣ.......ΞΥΠΝΗΣΤΕ...ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ:lol:
Γιατι ειπε κανεις οτι παμε κατασκηνωση!!Αστυνομια παμε..Και επειδη δεν φαινεσαι και πολυ ενημερωμενος,να ξερεις οτι μπορει στην βασικη στρατιωτικη εκπαιδευση να μην χρειαζομαστε ρουχα αλλα μετα στην σχολη μεσα φερνεις οτι ρουχα θελεις!!Και εχουμε καταλαβει πολυ καλα που παμε εμεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top