Σχολή Αστυφυλάκων

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια σημερα μιλουσα με εναν φιλο μου που τελειωσε τωρα και μου ειπε οτι οταν ειχε παει αυτοσ πριν 2 χρονια ειχαμε δημοτικεσ εκλογες και πηραν αδεια για ν ψηφισουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
τι αδεια ρε παιδια........?οτι ακουτε το λετε και παραπληροφορειτε και τους αλλους......ο δοκιμος δεν δικαιουται αδεια εκλογων παραμονο ο μονιμος......μην πετατε απλα μια κουβεντα ετσι.....θα ψηφισετε ολοι σε ενα εκλογικο διπλα στην σχολη ή οπου τελος παντων βρισκεστε...δεν προβλεπεται κατι αλλο.....και επισης ξεχαστε πια οτι εισαστε πολιτες και φοιτητες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ανυπομονω να μπω στην σχολη!!!ποτε θα μας πουν?Ουτε τηλ. δεν εχουν παρει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σημερα το πρωι πηραν και εμενα τηλεφωνο και μου ειπαν να παρουσιαστω στο Αστυνομικο Μεγαρο Θεσ/νικης τη Δευτερα το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
γνωριζει κανενα απο τα παιδια που εχουν παει στα τμηματα τι αιτησεις συμπληρωσατε?? ειναι σημαντικο για μενα, παρακαλω απαντηστε εαν γνωριζετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
και εμενα με πηραν χθες και θα παω την δευτερα με το απολυτηριο δυο φωτογραφιες και την ταυτοτητα..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εμενα σημερα με πηραν τηλεφωνο, πηγα στο ΑΤ, υπεγραψα σε ενα χαρτι εκει και μου εδωσαν ενα εντυπο που λεει οτι πρεπει οι επιτυχοντες να μεριμνησουν για την εγκαιρη συγκεντρωση των εξης δικαιολογιτικων :
1-τιτλο σπουδων 2-υπευθυνη δηλωση περι μη παραπομπης σε δικη 3-υπευθυνη δηλωση η οποια βεβαιωνει οτι δεν ειμαι γραμμενος σε καποιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ

τελικα, θα με ειδοποιησουν παλι αργοτερα τι εγγραφα να συγκεντρωσω και πότε και πού να τα παραδωσω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
μονο εμενα δεν εχουν παρει τηλεφωνο???:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ουτε εμενα εχουνε παρει τηλεφωνο.. Απο το τει που ειμαι γραμμενος επρεπε ηδη να εχω ξεγραφτει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ούτε εμένα με πήρανε ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τοξικολογικες εκσετασεις γινοντε στην βασικη ? Δεν εχω πιει τπτ..απλα πιναν πριν κατι μερεσ κατι φιλοι μου και μυρισα λιγο. Λετε να επηρεασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimza

Νεοφερμένος

Ο dimza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κατι επισημο δεν εχει βγει ακομη, αλλα η αρχιφυλακας μου ειπε οι αξιωματικοι στις 28 σεπτεβριου και οι αστυφυλακες στις 5 οκτωβριου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια μολις γυρισα απο το τμημα κ μου εδωσαν αυτα τα χαρτια που ειπωθηκαν παραπανω κ μου ειπαν να παω στην Αστυνομικη Διευθυνση μεχρις τις 18 αν θυμαμμαι καλα να τα δοσω τα χαρτια αλλα φωτογραφιες μου ειπαν οτι θα μου βγαλουν εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
μολις γυρισα κ εγω απο το τμημα..τελικα δεν ηταν τιποτα..ειπαν πως θα μας ξαναειδοποιησουν για να δηλωσουμε πολη(τδα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
κ εγω τελειωσα σημερα με αποτυπωματα κ τα σχετικα κ ειπανε θα ξαναπερασουμε στις 25 τ μηνα κ 27 μπαινουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
aroukart? σοθ ειπανε σιγουρα οτι θα μπουμε στισ 27 σεπτεμβριου ή οτι μαλλον θα μπουμε στισ 27????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
μ ειπε κατα λεξη αν χρειαστουμε τπτ αλλο θα σε καλεσουμε αλλιως θα ερθεις στις 25 εδω γιατι στις 27 θα παρουσιαστειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εμενα γιατι δν μ εχουν παρει ακομα?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω μενω θεσσαλονικη και με πηραν σημερα να παω στο μεγαρο τη δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top