Σχολή Αστυφυλάκων

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
τελος κατα τις 27 οκτωμβρη πηγαινουμε στις σχολες τις οποιες περασαμε και δινουμε ταυτοτητες βιβλιαρια κτλ κτλ μας δινουν ταυτοτητα δοκιμου και μας στελνουν στις μοναδες που θα κανουμε εκπαιδευση...

Ελπίζω να έκανες λάθος και να εννοείς Σεπτέμβρη αντι για Οκτώμβρη, δεν την παλεύω αλλο εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ελπίζω να έκανες λάθος και να εννοείς Σεπτέμβρη αντι για Οκτώμβρη, δεν την παλεύω αλλο εδω...

οντως λαθος εκανα απο την βιασινη.. το διορθωσα κιολασ! :P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
απο την στιγμη που σου κανουν το τηλεφωνημα σε ποσες μερες πρεπει να πας στο τμημα???Επισης τι αιτησεις σου δινουν να υπογραψεις??
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα σου πουν αυτοι... εμενα σημερα με πηραν για αυριο οποτε κατι αντιστοιχο θα γινετε για τις αλλες μερες (μπορει κ σαββατο)

για το αλλο δε ξερω(αυριο που θα παω, θα μαθω )... 2 αιτησεις μου ειπαν εμενα... απο κει κ μετα η υπηρεσια μονη της ψαχνει ποινικα και αλλα στοιχεια... αν ειναι ολα ενταξει σε καλουν ξανα για τα τελευταια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
φιλε μην αγχωνεσε σημρα τα εκανα χαβαλε ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
φιλε μην αγχωνεσε σημρα τα εκανα χαβαλε ειναι

μπορείς να μας δώσεις κάποιες παραπάνω πληροφορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
για αξιωματικων ετοιμασα τα χαρτια φανταζομαι τα ιδια θα ειναι και για αστυφυλακων

δυο αιτησησ εγραψα
ονοματεπωνυμα και τοποσ κατοικιασ τιποτα σημαντικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ελπίζω να έκανες λάθος και να εννοείς Σεπτέμβρη αντι για Οκτώμβρη, δεν την παλεύω αλλο εδω...

σιγα ρε φιλε κανεις λες και θα πας σε κανενα hilton στο LA για διακοπες:xixi:

πηρα κι εγω τηλ σημερα τελος παντων και ειπαν δεν ξερουν τιποτα αλλα ισως μαθουν κατι αυριο... οτι να ναι ενημερωση δηλαδη, το καθε τμημα λεει τα δικα του.

επιτελους σταματηστε τις προβλεψεις ωστοσο δεν ενδιαφερει κανενα το τι πιστευετε, αλλα το τι ξερετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επιτελους σταματηστε τις προβλεψεις ωστοσο δεν ενδιαφερει κανενα το τι πιστευετε, αλλα το τι ξερετε.

εγω προσωπικα σου ειπα το τι μου ειπαν! δε ξερω για τι προβλεψεις λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
σιγα ρε φιλε κανεις λες και θα πας σε κανενα hilton στο LA για διακοπες:xixi:

Ρε φίλε η παρέα σιγά-σιγά φεύγει όλη η παρέα για σπουδές και εμείς μενουμε εδώ... Απο την άλλη έχω τρέλα με την αστυνομία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε φίλε η παρέα σιγά-σιγά φεύγει όλη η παρέα για σπουδές και εμείς μενουμε εδώ... Απο την άλλη έχω τρέλα με την αστυνομία

καλα κανεις φιλε! οι περισσοτεροι ετσι ειμαστε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω προσωπικα σου ειπα το τι μου ειπαν! δε ξερω για τι προβλεψεις λες...

δεν ειπα πουθενα το ονομα σου
-----------------------------------------
Ρε φίλε η παρέα σιγά-σιγά φεύγει όλη η παρέα για σπουδές και εμείς μενουμε εδώ... Απο την άλλη έχω τρέλα με την αστυνομία

νταξει σιγουρα αλλα τωρα παμε σχολη, οχι αστυνομια, εχει διαφορα.
σκοπιες ασκησεις και δικαιο θα κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ειπα πουθενα το ονομα σου

γενικα μιλησες αλλα ενταξει.........!

φιλικα το ειπα!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
νταξει σιγουρα αλλα τωρα παμε σχολη, οχι αστυνομια, εχει διαφορα.
σκοπιες ασκησεις και δικαιο θα κανεις

Μάλλον δεν με κατάλαβες, αν δεν μου άρεζε το όλο σκηνικό δεν θα την δήλωνα καν τη σχολή, είναι αυτό που με εκφράζει και θέλω να κάνω, και γιατί όχι να το κάνω το συντομότερο δυνατόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimza

Νεοφερμένος

Ο dimza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οι αστυφυλακες θα μπουν στις 5 Οκτωβριου!!!!!!!:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σιγουρα΄;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
σιγουρα΄;;;
Ας μας πει,ειναι σιγουρο????
-----------------------------------------
27 σεπτεμβριου ή 5 οκτωμβριου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
https://www.inews.gr/28/kanonika-tha...-etos-oles-oi-scholes-dokimon-astifilakon.htm

παιδια ανοι3τε αυτι τη σελιδα και διαβαστε θα λειτουργεισουν με αποφαση του μαρκογιαννακη τα τμηματα σε γρεβενα ναουσα καρδιτσα και σητεια σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ο χρήστης dizma μου φαίνεται μια παρόμοια περίπτωση σαν τον kouli, μην το αρχίσουμε και το κάνουμε τεράστιο θέμα το πότε θα μπούμε. daff όσο αφορά τις 27 Σεπτεμβρίουούτε αυτο είναι σίγουρο, καποιοι απο το τμήμα είχαν πει περίπου τότε όπως ανέφερε ο silvestro21.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ο χρήστης dizma μου φαίνεται μια παρόμοια περίπτωση σαν τον kouli, μην το αρχίσουμε και το κάνουμε τεράστιο θέμα το πότε θα μπούμε. daff όσο αφορά τις 27 Σεπτεμβρίουούτε αυτο είναι σίγουρο, καποιοι απο το τμήμα είχαν πει περίπου τότε όπως ανέφερε ο silvestro21.


παιδια λιγο δυσκολο να μπουμε 27 σεπτ. γιατι μετα απο 4-5 μερες θα πρεπει να μας δωσουν αδεια να παμε να ψηφισουμε........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top