Σχολή Αστυφυλάκων

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
λετε να ειδοποιη8ουμε μετα τις εκλογες;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
δεν νομιζω να αργησουμε να ειδοποιηθουμε τοσο πολυ...τον οκτωμβρη μαλλον θα μπουμε αλλα απο τις 15 μεχρι τις 25 θα εχουμε ειδοποιηθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εμαθα κατι πολυ ενδιαφερον σημερα.λοιπον τωρα που θα γινουν εκλογες θα παρουμε 500ευρω επιδομα επειδη ειμαστε δοκιμοι αστυφυλακες αλλα δν εχουμε παει ακομα μεσα στη σχολη.εαν ειμασταν μεσα στη σχολη θα παιρναμε 1000ευρω.αυτο μου το ειπε αστυνομικος ο οποιος ειχε παρει ο ιδιος 500ευρω οταν ειχε περασει πριν παει στη σχολη οπως ειμαστε εμεις τωρα.πιστευω να ισχυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
φιλε δε νομιζω να ισχυει κατι τετοιο..με καθε επιφυλαξη παντα αλλα μου φαινεται λιγο παραξενο μιας και δε θεωρουμαστε δοκιμοι αστυφυλακες απ'τη στιγμη που δεν εχουμε μπει ακομη στη σχολη...μακαρι να ισχυει ομως...δε με χαλαει καθολου...ας το επιβεβαιωσει καποιος εμπειρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια για να παρουμε εκλογικο 1000 $ πρεπει να εχουμε 30 μερες υπηρεσιας αλλιως παει για καθε μερα που δεν εχεις υπηρεσια -30$ αν δεν κανω λαθος αν κανω ας με διορθωσει καποιοις που ξερει αλλα αν ειναι ετσι οπως τα λεω εμεις οι ασσοι δεν θα παρουμε λεφτα η αν παρουμε θα παρουμε πολυ λιγα γυρω στα 200 $...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
φιλε z16 ποτε προλαβες και ηρθες απο το αλλο φορουμ εδω?εισαι γρηγορος εσυ...πλακα κανω εννοειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Για να παρεις τα 950? μια λυση υπαρχει:Να καλεσουν τα παιδια αν γινεται(που δε γινεται..) να μπουν για βασικη την αλλη Δευτερα, να κανουν μια κουτσοβασικη μεχρι τις 3 Οκτωμβριου (26 μερες) να ορκιστουν και ετσι να μπουν τα 950 στη τσεπη τους.Με λιγα λογια πρεπει να εχεις κανει τουλαχιστον τη βασικη εκπαιδευση.Πραγμα πολυ πολυ δυσκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ετσι μου ειπε αυτο το παιδι.τωρα οκ κ εγω με καθε επιφυλαξη το ειπα.παντως εκλογες λογικα θα ξανα γινουν κ δευτερο σ/κ μετα απο 40 μερες που εμεις θα χουμε κανει τη βασικη μας.δν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια μολις με πηρανε τηλεφωνο και μου ειπαν να περασω απο το τμημα για να μου παρουν αποτυπωματα και να ενημερωσουν!!! μολις γυρισω σας ενημερωνω και εγω για τα σχετικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εμαθα κατι πολυ ενδιαφερον σημερα.λοιπον τωρα που θα γινουν εκλογες θα παρουμε 500ευρω επιδομα επειδη ειμαστε δοκιμοι αστυφυλακες αλλα δν εχουμε παει ακομα μεσα στη σχολη.εαν ειμασταν μεσα στη σχολη θα παιρναμε 1000ευρω.αυτο μου το ειπε αστυνομικος ο οποιος ειχε παρει ο ιδιος 500ευρω οταν ειχε περασει πριν παει στη σχολη οπως ειμαστε εμεις τωρα.πιστευω να ισχυει.
φιλε μου,ειναι σιγουρο αυτο που λες????:)
-----------------------------------------
παιδια μολις με πηρανε τηλεφωνο και μου ειπαν να περασω απο το τμημα για να μου παρουν αποτυπωματα και να ενημερωσουν!!! μολις γυρισω σας ενημερωνω και εγω για τα σχετικα.....
τι εγινε???δεν εχεις γυρισει ακομη??????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
αντε σιγα σιγα,να μπαινουνε ολα σε μια σειρα...κανεναν αλλον πηραν τηλεφωνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια εμενα στην καβαλα φωναξαν μονο τους αξιωματικους σημερα, δεν ξερω για τις αλλες πολεις. τιποτα δεν καναμε. μονο κατι αιτησεις συμπληρωσαμε και μας πηραν αποτυπωματα. μας ειπαν πως οι αξιωματικοι τουλαχιστον θα μπουμε 27 του μηνος αν και υπαρχει περιπτωση να μπουμε πιο νωρις λογω εκλογων. μας ειπαν οτι θα μας ξανα παρουν τηλεφωνο για να ξανα παμε για να μας δωσουν ενα χαρτι που θα γραφει τι χρειαζεται να τους παμε και τι χρειαζομαστε στην σχολη. και γενικα λεει θα κανουμε πολλες βολτες εκει περα μεχρι να μπουμε μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
πηρανε κ μενα παιδια αυριο να περασω απο το τμημα να φτιαξω τα χαρτια ειπαν,κανα νεο ποτε φευγουν οι αστυφυλακες εχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
πηρανε κ μενα παιδια αυριο να περασω απο το τμημα να φτιαξω τα χαρτια ειπαν,κανα νεο ποτε φευγουν οι αστυφυλακες εχουμε?
λετε να μπουμε πριν ή μετα τισ εκλογες εμεισ οι αστυφυλακες??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
πηρανε κ μενα παιδια αυριο να περασω απο το τμημα να φτιαξω τα χαρτια ειπαν,κανα νεο ποτε φευγουν οι αστυφυλακες εχουμε?

Φίλε εσύ για αξιωματικών είσαι? Εδώ Κατερίνη κανένα νέο ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια χωρις να σας απογοητευσω δεν νομιζω να παρετε το εκλογικο.....καταρχην ειναι 950 ευρω και το παιρνουν οι δοκιμοι....αλλα εσεις δεν εχετα ορκιστει ακομα.....και επισης το ανεφερε και καποιος φιλος παραπανω οτι αυτα τα λεφτα ειναι διοτι επι 30 ημερες η αστυνομια βρισκετε σε επιφυλακη χωρις αδειες....και ειναι περιπου 30 ευρω την ημερα...εσεις θα μπειτε τελος του μηνα οποτε μου ακουγεται λιγο ακυρο......

επισης αν ξαναγινουν εκλογες επαναληπτικες....δεν παιρνουμε αλλο επιδομα γιατι μπορεις να παρεις μονο μια φορα για 3 μηνες.......οσες εκλογες γινουν σε 3 μηνες μεσα μονο μια φορα το παιρνεις......αυτα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Mονο τους αξιωματικους πηραν τηλ.?Πηραν κανεναν αστυφυλακα γιατι εμενα μου ειπε ο κολλητος μου που ηταν πρωινος στο τμημα που εκανα τα χαρτια μου οτι ρωτησε κ του ειπαν πως καποια αποφαση δεν εχει βγει ακομα αλλα οτι ειναι σχεδον σιγουρο πως θα μας παρουν μετα τις εκλογες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
τηλεφωνο πηραν και αστυφυλακες,μου το ειπε ενας φιλος μου που περασε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Κ εγω για αστυφυλακας ειμαι..με πηραν τηλ...εγω πιστευω οτι θα μπουμε πριν τις εκλογες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλησπερα σας!

εγω ειμαι για αστυφυλακων με πηρα τηλεφωνο σημερα στο κινητο! αυριο πηγαινω στο τμημα για δακτυλικα αποτυπωματα να δωσω φωτο κ να υπογραψω δυο αιτησεις... αργοτερα θα μας ξανα φωναξουν αν ειναι ολα ενταξει για να δηλωσουμε και πολεις...
τελος κατα τις 27 σεπτεμβρη πηγαινουμε στις σχολες τις οποιες περασαμε και δινουμε ταυτοτητες βιβλιαρια κτλ κτλ μας δινουν ταυτοτητα δοκιμου και μας στελνουν στις μοναδες που θα κανουμε εκπαιδευση...

ΥΓ1. δεν γνωριζαν τιποτα για το θεμα οτι μπορει να γινει η εκπαιδευση στα ΤΔΑ οποτε μπορει αυτο που ακουστηκε να ηταν μπαρουφα...

ΥΓ2. νομιζω ειπαν οτι μπορει να μας δρομολογισουν με μισθομενο λεωφορειο ολοι μαζι...

και τελος
ΥΓ3. κατα 95% παμε ΘΗΒΑ τουλαχιστον εμεις της Β.Ελλαδος! :P

αν μπορω να βοηθησω σε καμια αλλη ερωτηση ευχαριστως... αυριο θα ξερω ακομη περισσοτερα... :):):)

~ θα μας φωναζουν 4-4 καθε φορα οποτε μην αγχονομαστε με τηλεφωνα... φιλικα συναδερφοι!!!! :P ~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top