Σχολή Αστυφυλάκων

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ξερεις ποτε θα ξανααρχισει η κουβεντα εδω?Μολις μας παρουν τηλ. απο το Α.Τ της περιοχης στην οποια ανηκει ο καθενας μας κ μας πουν για τα Τ.Δ.Α που θα βαλουμε για την βασικη που θα γινει γιατι ακουστικε οτι μπορει να μην παμε Αυλωνα η Θηβα κ για τις ημερομηνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ξερεις ποτε θα ξανααρχισει η κουβεντα εδω?Μολις μας παρουν τηλ. απο το Α.Τ της περιοχης στην οποια ανηκει ο καθενας μας κ μας πουν για τα Τ.Δ.Α που θα βαλουμε για την βασικη που θα γινει γιατι ακουστικε οτι μπορει να μην παμε Αυλωνα η Θηβα κ για τις ημερομηνιες...


οταν λες βασικη?τ σημαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βασικη εκπαιδευσι 40 μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
και γινεται στη σχολη η σε στρατοπεδο???
και κατι ακομη...στην αρχη μολις μπουμε γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει ακομα κατα 90% σε στρατοπεδο στην Αυλωνα κ οσων αφορα το δευτερο δεν ξερω κ εγω τωρα περασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
γνωριζει κανεις τις ημερομηνιες για τις εγγραφες?? επισης οσοι εχουν παει φανταροι γλυτωνουν την βασικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karekla

Νεοφερμένος

Ο karekla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορει καποιος να μου πει τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτιματα στην σχολη της Ξανθης και της Κομοτηνης;;;Ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
βασικα για ολα τα τδα...οποισ ξερει κατι ασ μασ πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
κανενα τηλεφωνο παιζει??? βαρεθηκα να περιμενω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια να ρωησω κατι....εχετε αρχισει τις ετοιμασιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Οσοι ειναι απο Αθηνα, ποια σχολη ειναι καλυτερα να δηλωσουν? Ειμαι αναποφασιστος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Οσοι ειναι απο Αθηνα, ποια σχολη ειναι καλυτερα να δηλωσουν? Ειμαι αναποφασιστος...
εγω φιλε μου αν ημουν απο αθηνα θα πηγαινα καρδιτσα...τι να πουμε κ εμεισ απο μακεδονια...που να πρωτοπαμε?!?!?!?!
-----------------------------------------
παιδια να ρωησω κατι....εχετε αρχισει τις ετοιμασιες?
εγω προσωπικα οχι...ομωσ θελω σιγα σιγα...απο που να αρχισω ομωσ???
-----------------------------------------
ξερετε που ειναι πιο σιγουρο να πανε αυτοι που ειναι οι 'τελευταιοι'???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γρεβενά και πάλι Γρεβενά... μακράν απο τις πιο χαλαρές σχολές....:no1::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ γουστάρω να πάω ρέθυμνο...παιδιά η πόλη είναι τίγκα στο πιπίνι , είχα πάει πρόπερσυ , σπουδάζει η αδερφή μου και νόμιζω πως βρίσκομαι στον παράδεισο , μιλάμε τίγκα , επειδή έχει φιλολογίες παιδαγωγικά ψυχολογια:P:P:P:P κ.τ.λ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
18-20 ατομα στο θαλαμο για Ρεθυμνο..Λεω εγω τωρα..:(
Οταν π.χ. στη Ξανθη ειναι 5-6..:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ελατε ρε παιδια πατε 1 χρονο στη σχολη για εκπαιδευση ως αστυνομικοι κ εσεις εχετε μυαλο σας που εχει πιπινια.ολοκληρη ζωη εχετε μπροστα σας στον εναν χρονο κολλησατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Σωστος ρε μητσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οι τελευταιοι συνηθως πανε διδυμοτειχο//////////για το παιδι που ρωτησε//////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
υπαρχει μηπως καποιος δοκιμος η καποιος που τελειωσε την αστυφυλακων στη κομοτινη η στη ξανθη, να μας πει τι παιζει και πως ειναι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ειχα κανει θεμα πριν λιγο καιρο ρωτωντας διαφορα για την αστυφυλακων...

Εχω μια απορια...Δεν πρεπει να εχεις διπλωμα Μηχανης (το ποιο σημαντικο) για να μπεισ στην ομαδα Ζ, και μετα ολα τα υπολοιπα? Αυτος δεν ξερει να οδηγαει..Σορρυ αλλα εχω πεθανει στο γελιο...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1KEHJRMqSH4[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top