Σχολή Αστυφυλάκων

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
αληθεια λες??δεν μπορω να διαμαρτιρυθω πουθενα αν μου συμβει??:mad:


Παληκάρι να προσπαθήσεις με τη συμπεριφορά σου να μην αφήσεις χώρο για τέτοια σχόλια.Να τα ξεκόβεις,να σε σέβονται σαν προσωπικότητα.
Μπορείς ,στο χέρι σου είναι..εκεί εστίασε και όχι στο ''μόνιμε μόνιμε ο μιχαλάκης με είπε ντάμπο κτλ..''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια μπηκα με σειρα 993 στη σχολη..αλλα εχω ενα φοβο.. επειδη εχω πεταχτα αυτια λετε να γυνω περιγελος μεσα στη σχολη???? το φοβαμαι πολυ αυτο.:(

φίλε και να σε κοροηδέψουν γράψτους.

και εγώ πιθανόν να φάω δούλεμα γιατί φοράω σιδεράκια. είναι απο τα διαφανή και δέν φαίνονται, αλλα όλο και θα υπάρχουν μερικοί κάφροι, που θα ψάχνουν για πάτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Alexandrospan μην μασας ρε!Κανεις δν ειναι τελειος!Γραψτους στα @@ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
παιδια το επαγγελμα που διαλεξατε ειναι σκληρο πολυ!οπως θα τυχει να σας κοροιδεψουν στη σχολη πολυ περισσοτερο θα σας κοροιδευουν στο δρομο που θα ειστε!πρεπει να συνηθιστε.ευχομαι να γινετε σωστοι αστυνομικοι και να μην το παιζεται εξουσια!
φιλικα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
παιδια μπηκα με σειρα 993 στη σχολη..αλλα εχω ενα φοβο.. επειδη εχω πεταχτα αυτια λετε να γυνω περιγελος μεσα στη σχολη???? το φοβαμαι πολυ αυτο.:(
φιλε μη μασας γιατι οπως σου ειπαν κανεις δν ειναι τελειως.γραψτους εκει που δν πιανει μελανι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ναι ρε παιδια,μην φοβαστε,οπως ο φιλος ο gaspar ετσι και εγω φοραω σιδερακια,και τι εγινε?ανθρωποι ειμαστε και εμεις,αλοιμονο αν στενοχωριομουν καθε φορα που ενας θα με κοροιδευε,εχω μαθει να τους γραφω κανονικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Χωρις να θελω να σε απογοητευσω μαλλον ναι αλλα ειναι κ σε τι θαλαμο θα πας....Αλλα ειναι να μηω βρουν ενα πατιμα να σε κοροιδευουν εδω ο κολιτος ξυριζε τα μαλια του γιατι ετσι του αρεσε κ τον φωναζανε rambo k oλοι οι 2ετης του κανανε ντου ολη την ωρα μεχρι που τον κυνηγαγανε να τος βαρεσουν ευτυχως δεν θα εχουμε 2αρια θα ειμαι ολοι ισοι...

τον φωναζαν ραμπο επειδη ξυριζε τα μαλλια του?



δηλαδη αν τα αφηνε χαιτη πως θα τον λεγαν? τσακωνα?

επισης τον κυνηγουσαν οι 2ετεις να τον βαρεσουν? :s και οι μόνιμοι τι στο καλο καναν? πως περνανε ψυχιατρο αυτα τα ζωα ρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μη το βάλετε κάτω.Μη φύγει κανείς.Εεεε.:D
Στην βασική εκπαίδευση θέλει υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια! δεν θα ειμαστε μονοι μας στη σχολη! γιατι αλλωστε να πειραξουν καποιο αλλο παιδι? τι ρολο βαραει ο χαρακτηρας μας! αν δειξουμε απο την αρχη οτι τους εχουμε γραμμενους θα σκασουν και αυτοι! στη τελικοι ολοι ισοι θα ειμαστε εκει! οποτε ξερετε στα @@@@ ! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ποιος σοβαρος ανθρωπος θα καθοταν να κοροιδεψει για τις ατελεις ενος αλλου...Δεν κοιτανε τα μουτρα τους λεω εγω...Και να σου πω και κατι, εκει μεσα δεν σε ξερει κανεις, τωρα θα σε γνωρισουν, οποτε κοιτα να βαλεις μια ταξη απο την αρχη και να μην αφησεις περιθωρια...

Ερε ξυλο που θελουν κατι τετοιοι, και να φανταστεις αυτοι βγαινουν στην κοινωνια ως οργανα του νομου πφφ...

Δεν θα περασω του χρονου θα τους φτιαξω εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Xαλαρωστε ρε παιδια...ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ προσωπικοτητας και συμπεριφορας.
Ολα!

Επισης οποιος εχει προβλημα να παει ΑΜΕΣΩΣ στους εκπαιδευτες εαν δεν μπορει να αντιμετωπισει μονος του το προβλημα (και αυτο το προβλημα ειναι εκτος καποιων πλαισιων).Κακος ειπες z16 οτι δεν θα ασχοληθουνε.ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝΕ και ΠΟΛΥ κιολας μεχρι να λυθει το θεμα , και θα καλεσουνε και τις 2 πλευρες.Στην σχολη μεσα απαγορευεται αυστηρα να υπαρχει "αντιπαλοτητα" μεταξυ δοκιμων η να γινονται φασαριες με ξυλο κτλ...Η τιμωρια σε τετοια περιπτωση (πχ εαν πεσει ξυλο) ειναι πολυ τσουχτερη.

KANEIΣ δεν εχει να χωρισει ΤΙΠΟΤΑ με τον συναδελφο του στην σχολη μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karekla

Νεοφερμένος

Ο karekla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα να μου πει καποιος πως ειναι μια μερα στην μεσα στη σχολη και πως στην βασικη εκπαιδευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ρε παιδια,κανενας απο τουσ τελευταιους που μπηκαμε φετος, δεν υπαρχει εδω?????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

datura

Νεοφερμένος

Ο datura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγω φοραω σιδερακια και δεν εχω κανενα προβλιμα περασα με σειρα 472 ι 73 δεν θυμαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Καμμενος,εισαι αστυφυλακας?

οχι δεν ειμαι αστυφυλακας αλλα ειναι ο πατερας μου....
-----------------------------------------
αμα ξερει κανεις αλλος ας απαντησει!! ευχαριστω φιλε..

κοιτα εγω πιστευω πως αν δεν τους δωσεισ κανενα δικαιωμα δεν θα κανουν τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
γεια σας!!!εχετε μαθει τιποτα για το ποτε μπαινουμε??που θα γινει τελικα η βασικη?αντε να παμε!!!!βαρεθηκα εδω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
μπα κανεις μας δν ξερει.ολοι περιμενουμε να μας παρουν τηλ οπου θα μαθουμε ποτε φευγουμε κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ρε παιδια,περασαμε κ σταματησαμε τισ συζητησεις...τι εγινε?μεχρι εδω ηταν η παρεα μασ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εννοειται πως οχι...τωρα αρχιζει:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εννοειται πως οχι...τωρα αρχιζει:):)
κανενασ ομωσ δεν λεει τιποτα...μασ ξεχασαν ολοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top