Σχολή Αστυφυλάκων

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια περιπου 3 με 10 σεπτεμβριου περιμενετε τηλεφωνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μην εχετε αγχος για το τηλεφωνο.Θα σας παρουνε.Ακομα και εαν δεν σας βρουνε στην αρχη , θα παρουνε εως οτου να σας βρουνε η θα ερθουνε και απο το σπιτι εαν δεν σας βρουνε ποτε.Δεν υπαρχει (σχεδον) καμια περιπτωση να μην σας παρουνε να σας ενημερωσουνε παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karekla

Νεοφερμένος

Ο karekla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειας παιδια, φετος περασα αστυφυλακων και ειμαι μεσα στην πρωτη 20αδα στη σειρα.Μηπως ξερει κανεις αν θα εχω καποια προνομια και ποια θα ειναι αυτα;Ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisavg

Νεοφερμένος

Ο giannisavg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους που περάσατε!!! Να ρωτήσω, αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος , έχω σειρά εισαγωγής 53 και είμαι με το 10%!!!! Αυτό το 53 αναφέρεται σε σχέση με τους 200 που πέρνουνε με το 10% ή είναι γενικό, ως σύνολο όλων παιδιών που πέρασαν στην αστυφυλάκων? ..... και κάτι άλλο πόσα άτομα πέρνει η σχολή στο Ρέθυμνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια σε όλους που περάσατε!!! Να ρωτήσω, αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος , έχω σειρά εισαγωγής 53 και είμαι με το 10%!!!! Αυτό το 53 αναφέρεται σε σχέση με τους 200 που πέρνουνε με το 10% ή είναι γενικό, ως σύνολο όλων παιδιών που πέρασαν στην αστυφυλάκων? ..... και κάτι άλλο πόσα άτομα πέρνει η σχολή στο Ρέθυμνο?

η σειρα επιτυχιας σου αν δε κανω λαθος ειναι γενικα στο συνολο της σχολης... το λεω αυτο με βαση ενα παιδι που μπηκε ειδ.κατ. 4% αλλα τον εχει με μας στη σειρα!
-----------------------------------------
παντως αν νοιαζεσε και για ρεθυμνο με τετοια σειρα μαλλον μπαινεις χαλαρα σε οποια πολη θελεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Προφανως τοτε θα ειχε μεγαλυτερη βαση απο οτι η ειδικη κατηγορια και συγχρονος θα περνουσε με βαση την γενικη σειρα , και για να μεινει η ειδικη κατηγορια χαμηλα , τον περασανε στην γενικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
παιδια τι πρεπει να παρουμε μαζι μας στη βασικα απο ρουχα κ τετοια.θα μας ενημερωσει κανεις απο την αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις ποσα χρηματα περνουμε μεσα στη σχολη?

silvestro21 εγω περασα με ειδικη κατηγορια και ημουν 2ος στη σειρα λογω αυτου, οποτε πιστευω εσυ ησουν 53ος απο το 10%..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια εγω περασα απο επαλ 14ος τη σειρα θα εχω γενικα???????θα παω στους τελευταιους????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
μεσα στην σχολη παιρνετε 400 ευρω απο τα οποια τα 100 τα δινετε για το σισιτιο....αρα 300 το μηνα....
-----------------------------------------
α να ρωτησω και κατι ακομα....ειπατε οτι περιμετε τηλεφωνο....θα σας παρουν να σας πουν τι και πως θα πατε στην σχολη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
μεσα στην σχολη παιρνετε 400 ευρω απο τα οποια τα 100 τα δινετε για το σισιτιο....αρα 300 το μηνα....
-----------------------------------------
α να ρωτησω και κατι ακομα....ειπατε οτι περιμετε τηλεφωνο....θα σας παρουν να σας πουν τι και πως θα πατε στην σχολη????
Καμμενος,εισαι αστυφυλακας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δεν παιρνουνε 400...Γυρω στα 280 ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXANDROSPAN

Νεοφερμένος

Ο ALEXANDROSPAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια μπηκα με σειρα 993 στη σχολη..αλλα εχω ενα φοβο.. επειδη εχω πεταχτα αυτια λετε να γυνω περιγελος μεσα στη σχολη???? το φοβαμαι πολυ αυτο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Χωρις να θελω να σε απογοητευσω μαλλον ναι αλλα ειναι κ σε τι θαλαμο θα πας....Αλλα ειναι να μηω βρουν ενα πατιμα να σε κοροιδευουν εδω ο κολιτος ξυριζε τα μαλια του γιατι ετσι του αρεσε κ τον φωναζανε rambo k oλοι οι 2ετης του κανανε ντου ολη την ωρα μεχρι που τον κυνηγαγανε να τος βαρεσουν ευτυχως δεν θα εχουμε 2αρια θα ειμαι ολοι ισοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXANDROSPAN

Νεοφερμένος

Ο ALEXANDROSPAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χωρις να θελω να σε απογοητευσω μαλλον ναι αλλα ειναι κ σε τι θαλαμο θα πας....Αλλα ειναι να μηω βρουν ενα πατιμα να σε κοροιδευουν εδω ο κολιτος ξυριζε τα μαλια του γιατι ετσι του αρεσε κ τον φωναζανε rambo k oλοι οι 2ετης του κανανε ντου ολη την ωρα μεχρι που τον κυνηγαγανε να τος βαρεσουν ευτυχως δεν θα εχουμε 2αρια θα ειμαι ολοι ισοι...


αληθεια λες??δεν μπορω να διαμαρτιρυθω πουθενα αν μου συμβει??:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν νομιζω να κατσουνε οι μονιμοι να σχοληθουν με αυτα θα σου πει να τα βρειτε μεταξυ σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXANDROSPAN

Νεοφερμένος

Ο ALEXANDROSPAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν νομιζω να κατσουνε οι μονιμοι να σχοληθουν με αυτα θα σου πει να τα βρειτε μεταξυ σας...


αμα ξερει κανεις αλλος ας απαντησει!! ευχαριστω φιλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Tιποτα για αυτο ειναι οι συναδελφοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ηδη η συνεργατικοτητα φαινεται...μπραβο παιδια...οι συναδελφοι ειναι για να βοηθιουνται μεταξυ τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά για τα χριστούγεννα θα πάρουμε καμιά άδεια???
Alexandrospan αν σε λιώνουν γράψτους ρε...στα αρχ**ια σου...Ξέρει κανείς πότε θα μας ειδοποιήσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top