Σχολή Αστυφυλάκων

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
H Καρδιτσα , η Σητεια και Γρεβενα δεν εχουνε γυναικες.Οι περισσοτερες πανε Κομοτηνη , Ξανθη , και Διδυμοτειο με τις πιο πολλες αναμεσα σε Κομοτηνη η Διδυμοτειχο (αναλογα την χρονια κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
στην αρχη θα σου το πουν και σενα θα πρεπει να βαλεις κινητο χωρις καμερα για να μην σου το παρουν γιατι κανονικα απαγορευεται. κανονικα. μετα απο λιγο καιρο (1 με 2 μηνες) που θα εχεις παλιωσει λιγο βαλε μεσα το κινητο με την καμερα απλα να το κρυβεις στους ανωτερους σου. και δεν εννοω τα δυαρια αλλα τους αξιωματικους που θα εχεις.:P
αφου δυαρια δν θα εχουμε στη σχολη η κανω λαθος?το λεω γενικα οχι για τα κινητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δεν θα εχετε 2αρια μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ξερει καποιος να μου πει τι περιλαμβανει η βασικη?μπορει να δειχνουν χαζες οι ερωτησεις αλλα ρωταω για να παρουμε μια ιδεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
:bye:εκτος την κομοτηνη,ποια αλλη σχολη εχει κοριτσια???:P:):D

φιλε σορρυ...παρερμηνευσα το μηνυμα σου...το διαβασα λαθος..
-----------------------------------------
παιδια εμαθα απο γνωστο μου ανθυπαστυνομο ο οποιος ειναι εκπαιδευτης σ'ενα ΤΔΑ οτι φετος η βασικη θα γινει στις 3 μεγαλες σχολες τις Βορειου Ελλαδος...Κομοτηνη,Ξανθη,Διδυμοτειχο...τους ηρθε επισημη διαταγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γιατι το λες αυτο?εγω δε γνωριζω πως ειναι στην Αυλωνα οποτε δεν ξερω τι ειναι καλυτερο και τι οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια εμαθα απο γνωστο μου ανθυπαστυνομο ο οποιος ειναι εκπαιδευτης σ'ενα ΤΔΑ οτι φετος η βασικη θα γινει στις 3 μεγαλες σχολες τις Βορειου Ελλαδος...Κομοτηνη,Ξανθη,Διδυμοτειχο...τους ηρθε επισημη διαταγη...


αυτο τωρα ειναι σιγουρο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
κατα 99% φιλε...δεν ειχε λογο ο γνωστος μου να μου πει ψεμματα...λογικα απο μερα σε μερα θα ερθει και επισημη αποφαση στα ΑΤ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
κατα 99% φιλε...δεν ειχε λογο ο γνωστος μου να μου πει ψεμματα...λογικα απο μερα σε μερα θα ερθει και επισημη αποφαση στα ΑΤ...

μακάρι να είναι αλήθεια αυτό, θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γιατι σας αρεσει σε ολους αυτο?πειτε και σε μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πιστεψτε με καλυτερα να πατε αυλωνα και οχι στις σχολες για βασικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
γιατι σας αρεσει σε ολους αυτο?πειτε και σε μενα...

εμενα μου αρεσει ρε φιλε γιατι ειμαι απο καβαλα και οι σχολες αυτες ειναι σχετικα κοντα... δεν θα εχουμε αλλαγες μια και καλη μες τη σχολη...!

αλλα ενταξει προσωπικα δε θα ειχα προβλημα με το στρατοπεδο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
α μονο απο θεμα αποστασης...ε ενταξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει ρε φιλε γιατι ειμαι απο καβαλα και οι σχολες αυτες ειναι σχετικα κοντα... δεν θα εχουμε αλλαγες μια και καλη μες τη σχολη...!

αλλα ενταξει προσωπικα δε θα ειχα προβλημα με το στρατοπεδο...:D

Ε και τι εγινε που θα σαι διπλα.?Ουτως η αλλως στη βασικη δε δικαιουσαι εξοδο, 40 μερες μεσα..ΤΕΛΟΣ.!
1000φορες Αυλωνα η Θηβα, ενα φιλαρακι που μπηκε περυσι μου ειπε οτι η καταστασταση στα στρατοπεδα ηταν πολυ ''χημειο''..!:Dσε αντιθεση οταν μπηκαν στις σχολες..(ποιο αυστηρα-αναφορες κτλ)Ακουστε και τον Αρη..Κατι θα ξερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ε και τι εγινε που θα σαι διπλα.?Ουτως η αλλως στη βασικη δε δικαιουσαι εξοδο, 40 μερες μεσα..ΤΕΛΟΣ.!
1000φορες Αυλωνα η Θηβα, ενα φιλαρακι που μπηκε περυσι μου ειπε οτι η καταστασταση στα στρατοπεδα ηταν πολυ ''χημειο''..!:Dσε αντιθεση οταν μπηκαν στις σχολες..(ποιο αυστηρα-αναφορες κτλ)Ακουστε και τον Αρη..Κατι θα ξερει..

στο στρατοπεδο θα εισαι με 40 ατομα ρε φιλε μεσα στη βρωμα
ας το επιβεβαιωσει ωστοσο καποιος που ειναι 100% σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω τωρα....αυτη η 193 σειρα που λετε τι ειναι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ειναι με ποια σειρα μπηκες μεσα στην σχολη. ας πουμε το 193 σημαινει πως εισαι ο 193ος που μπηκε στην σχολη συμφωνα με την βαθμολογια των πανελληνιων. τον πηραν κανενα τηλεφωνο απο τα αστυνομικα τμηματα να τον ενημερωσουν ή ακομα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
εμενα δεν με εχουν παρει τηλεφωνο ακομα,αντε να μας πουν ποτε ξεκιναμε να ξερουμε τι να κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ούτε εμένα με πήραν. ακόμα νωρίς είναι.
απο βδομάδα πιστεύω θα αρχίσουν να παίρνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top