Σχολή Αστυφυλάκων

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τι φαγητο εχει στο σχολη ???!?!?!!?ειναι καλο?!?!?!?πειτε κανα φαγητο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι επειδη μπηκες απο τεε δεν μπορεις να γινεις βαθμοφορος. νομιζω οτι το 1ος αναφερεται στο οτι μπηκες 1ος απο τα τεε. παιδια εγω περασα 43ος στην αξιωματικων ομως!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παδια ενταξει κατεβηκε η γενικη σειρα 1179 μορια αλλα τρομερη πτωση εκανε οι τριτκεκνων 1775 μορια δεν νομιζω να ξαναιγινει ποτα αυτο γιατι μπορει περυσι να κατεβηκα οι πολυτεκνων 4000 μορια αλλα ηταν καινουργια κατηγορια γιαυτο κ επεσε ετσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paspas

Νεοφερμένος

Ο paspas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που προσπαθησαν κ τα καταφεραν αλλα κ οσοι δεν τα καταφεραν δεν πειραζει..υπομονη κ επιμονη χρειαζεται!

ξερετε μηπως ποτε δηλωνουμε σχολες?και τι προθεσμια δινουν γιατι πρεπει να φυγω για μερικες μερες κ αν δεν προλαβω ν γυρισω τι γινεται..?
κ κατι αλλο>ειμαι απο θεσσαλονικη,μηπως ξερετε ποιες σχολες μπορω να βαλω για να ειμαι σχετικα κοντα?με ειπανε Κομμωτινη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Οπου θες βαζεις κ σε στελνουν αυτοι αναλογα εγω πηγα στο Α.Τ που εκανα τα χαρτια μου κ επειδη δεν θα ειμαι σπιτι μου για να με ειδοπιησουν εδωσα το κινητο μου στον γραματεα κ μου λεει θα σε παρουμε εμεις τηλ.!
-----------------------------------------
Κοιτα για Ξανθη κομοτηνη ναουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια τωρα που περασαμε.. Θα μας παρουν τηλεφωνο απο το τμημα συντομα? Γιατι ελεγα να φυγω αυριο για 3 μερες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Πέρασα κ εγώ!!!:)
Τώρα έχω κάποιες ερωτήσεις , οι οποίες θα λύσουν σε πολλούς απορίες...
1)Περάσαμε , τώρα τι γίνετε?Μας παίρνουν τηλ? Δίνεται ημερομηνία για να πάμε σε τμήμα ή πάμε απο μόνοι μας?
2)Όταν θα δηλώσουμε ποιά πόλη θέλουμε , θα βάλουμε μια πόλη ή θα βάλουμε π.χ 1.κομμοτηνή αν όχι 2.ξάνθη -- 3.Καρδίτσα.....??
3)Ξέρετε ημερομηνία που θα ξεκινήσουμε?

Ευχαριστώ πολύ τα λέμε στην βασική καλή ανακούφιση αλάνια!!!;)


ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συγχαρητηρια αξιζουν σε ολους οσους τα καταφεραν αλλα και σε αυτους που προσπα8ησαν!
καλη σταδιοδρομια στο σωμα της ΕΛ.ΑΣ.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πέρασα κ εγώ!!!:)
Τώρα έχω κάποιες ερωτήσεις , οι οποίες θα λύσουν σε πολλούς απορίες...
1)Περάσαμε , τώρα τι γίνετε?Μας παίρνουν τηλ? Δίνεται ημερομηνία για να πάμε σε τμήμα ή πάμε απο μόνοι μας?
2)Όταν θα δηλώσουμε ποιά πόλη θέλουμε , θα βάλουμε μια πόλη ή θα βάλουμε π.χ 1.κομμοτηνή αν όχι 2.ξάνθη -- 3.Καρδίτσα.....??
3)Ξέρετε ημερομηνία που θα ξεκινήσουμε?

Ευχαριστώ πολύ τα λέμε στην βασική καλή ανακούφιση αλάνια!!!;)


ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Εγω πηρα τηλεφωνο σημερα και μου ειπαν.Θα σε παρουμε εμεις.. τωρα το ποτε δεν ξερω.. Και γω θελω να φυγω αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κοιτα3τε απο οσο 3ερω σ τηλεφωνουν απο το Α.Τ της πολης σου και σου λενε περιπου 4-9 σεπτεμβριου να πασ στο τμημα!(μια ομως ημερα αναλογα)εκει σθμπληρωνεις καποια χαρτια και δινεισ δακτθλικα αποτυπωματα ακομη δηλωνεισ και την πολη που επιθυμεισ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχω την εντυπωση οτι επειδη μπηκες απο τεε δεν μπορεις να γινεις βαθμοφορος. νομιζω οτι το 1ος αναφερεται στο οτι μπηκες 1ος απο τα τεε. παιδια εγω περασα 43ος στην αξιωματικων ομως!!!!!!


α ρε πατριδα καβαλα με τους αξιωματικους σου... αρκετοι μπηκατε απο καβαλα αξιωματικων.... και αστυφυλακες δεν ειμαστε και λιγοι παντως!
-----------------------------------------
κοιτα3τε απο οσο 3ερω σ τηλεφωνουν απο το Α.Τ της πολης σου και σου λενε περιπου 4-9 σεπτεμβριου να πασ στο τμημα!(μια ομως ημερα αναλογα)εκει σθμπληρωνεις καποια χαρτια και δινεισ δακτθλικα αποτυπωματα ακομη δηλωνεισ και την πολη που επιθυμεισ....

μασ δινουν και καμια αστυνομικη ταυτοτητα η καμια καρτα που χρησιμοποιουμε....???
κιολασ και στο στρατοπεδο που θα παμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οταν τηα μπεισ στο στρατοπαιδο θα σ καταστρψουν την ταυτοτητα και θα σ δςσουν αλλη τελειωνοντασ τη βασικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geronimo38302

Νεοφερμένος

Ο geronimo38302 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ε παιδια τωρα που μερασαμε ειμαστε μαω ταω κι ετσι?
δλδ θα μπορω να οδηγαω μεθυσμενος και να μην φοραω κρανος οταν οδηγαω μηχανακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ελα να μην ακουω μαλ...ες ελεος τι πραγματα ειναι αυτα αστυνομικος θα γινεις τι παραδειγμα θα γινεις υποτιθεται πως ο Αστυνομικος ειναι υποδειγμα του πολιτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ε παιδια τωρα που μερασαμε ειμαστε μαω ταω κι ετσι?
δλδ θα μπορω να οδηγαω μεθυσμενος και να μην φοραω κρανος οταν οδηγαω μηχανακι?

πλάκα κάνεις φαντάζομαι.

κλήση μπορεί να μήν φάς, αλλα και κράνος θα φοράμε και απο όλα. το οτι θα γίνουμε αστυνομικοί δέν πάει να πεί οτι θα γίνουμε και παράνομοι.

όπως έναν δόκιμο μ.....α που είχε την απαίτηση να μήν πληρώσει σε μπάρ επειδή την είδε μπάτσος.
τελικά πήρε τηλέφωνο ο ιδιοκτήτης την αστυνομία και τον μαζέψανε με διαθεσιμότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κοιτα ειναι σε τ σθναδελφο θα πεσεισ πολλοι σμασ βλεπουν οπωσ και ειμαστε...δοκιμουσ αλλοι μασ αντυμετωπιζουν αλλιωσ παντωσ, εναασ πολυ φιλοσ μου περασε πριν 2 χρονια στην αστυνομια και οδηγουσε το μηχανακι τ 3αδερφου τ....
εε δε ειχε διπλωμα αδεια ασφαλεια κρανοσ καθρεπτες φλασ και γενικα τπτ και οταν τ εδει3ε ταυτοτητα τ λεει:καλα συναδερφοσ εισαι ρε μαλακα και δε λεσ τιποτα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω αστυνομικος ειμαι και εδεινα για την σχολη αξιωματικων αλλα δεν τα καταφερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geronimo38302

Νεοφερμένος

Ο geronimo38302 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι ρε μαγκες λιγο χαβαλε κανουμε ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ε πρεπει να ιταν πολυ κομπλεξικος αυτοσ gaspar παντωσ δεν αποκλειεται ουτε να σε γλυτωσουν απο κληση ουτε και να στην χαρισουν αλλςστε οποιοσ ξεκιναει με τετοιο σκεπτικο λυπαμε που επελεξε να υπηρετει τον νομο......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
παιδια διαβασα οτι οι σχολες σε ναουσα,γρεβενα,γιαννενα,σητεια θα κλεισουν για φετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top