Σχολή Αστυφυλάκων

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
την σειρά εισαγωγής παιδειά απο πού την μάθατε? μπορειτε να βάλετε λίνκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

Θα κάνεις 1 ώρα να μπείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καρδιτσα και Ναουσα κορυφη.!μετα Κομοτηνη, Κρητη δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια εγω αποφασισα να παω ρεθυμνο.....προτιμω να αποφασισω μονη μου για το αν ειναι καλα η οχι.........αλλος για ρεθυμνο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ΟΚ μπήκε, 193 σειρά

ναουσα ερχομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obelisc

Νεοφερμένος

Ο Johnnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ρέθυμνο σου 'ρχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ΟΚ μπήκε, 193 σειρά

ναουσα ερχομαι!!!

ποσο εβγαλες φιλε???αντε να τα πουμε και στη σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ????
εδωσα με πολθτεκνους αλλα ειχα πολλα μορια και τωρα που μπηκα στο ypepth με εχει περασει σαν γενικη σειρα 3ερεισ κανεισ σασ γιατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

ειμαι ο glock17 απο το αλλο φορουμ και σε ειχα ξαναρωτησει αλλα δε θυμομουν τα μορια σου..με'φαγες παντως...αντε και διμοιριτης!!!εγω εχω 16517
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Γιατι οσοι εχουνε μεγαλυτερους βαθμους στις ειδικες κατηγοριες , εφοσον εχουνε υψηλοτερη βαθμολογια πανε στην Γενικη Σειρα.Αυτο , ΜΑΛΛΟΝ χωρις να ξερω , γινεται ετσι ωστε να διατηρηθει χαμηλοτερη η βαση των ειδικων κατηγοριων.

Και συγχαρητηρια σε οσους περασανε και θα γινουνε συναδελφοι σε λιγο καιρο. :)

mathitaras και εσυ ετσι οπως βλεπω τον βαθμο σου σε σχεση με την βαση , μπορει επισης να εισαι διμοιριτης η ομαδαρχης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εσυ weskers μαλλον εισαι δοκιμος και κανεις πρακτικη αν κρινω απ'την ηλικια σου...σε ποια σχολη ησουν φιλε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ειμαι ο glock17 απο το αλλο φορουμ και σε ειχα ξαναρωτησει αλλα δε θυμομουν τα μορια σου..με'φαγες παντως...αντε και διμοιριτης!!!εγω εχω 16517

:):) το κατάλαβα φίλε οτι είσαι ο glock17!!!

λές να είμαστε βαθμοφόροι? ομαδάρχες μπορεί, διμοιρίτες δύσκολο το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μακαρι ρε φιλε...γιατι για διμοιριτες δυσκολο?σκεψου οτι εχεις 192 ατομα απ πανω σου και εγω 279...ε τι?ολοι αυτοι ναουσα θα ερθουν?τεσπα...θα δουμε...το σημαντικο ειναι να παμε τωρα στην πολη της επιλογης μας αν και με τα μορια που εχουμε λογικα νασουσα θα παμε...αντε καλη μας σταδιοδρομια στο Σωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγω πιστευω θα ειστε.Αλλα θα το δειτε οτι σαν βαθμοφοροι ναι μεν δεν θα κανετε υπηρεσιες σκοπιας κτλ , αλλα θα αντιμετωπισεται δυσκολιες.Θα τις μαθετε οταν γινεται και μετα απο λιγο διαστημα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
τι θα ειμαστε?διμοιριτες ή ομαδαρχες?τι "προνομια" μπορει να εχουν οι βαθμοφοροι?και για τι δυσκολιες μιλας...για πες για πες...
-----------------------------------------
αληθεια ποτε μαθαινεις οτι θα εισαι βαθμοφορος?οταν με το καλο πας στη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αιντε ρε παιδια τελος η αγωνια σε μας 1098 σειρα εβγαλα αλλα δεν με ενδιαφερει κ πολυ...Κριμα για τα παιδια που δεν μπηκαν αλλα οποιος πραγαμτικα το γουσταρει ας προσπαθισει εγω με την 3η μπηκα....Κομοτηνη σου ερχομαι...Κομοτηνη Κομοτηνη με το πολυ μ...ι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω...ειμαι αποφοιτος τεε εχω βγαλει σειρα 1ος θα εχω κανα προνομιο?πχ να επιλεξω σχολη η δν ισχυουν για τα τεε αυτα γιατι ακουσα οτι τεε/επαλ πανε μονο διδιμοτειχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω...ειμαι αποφοιτος τεε εχω βγαλει σειρα 1ος θα εχω κανα προνομιο?πχ να επιλεξω σχολη η δν ισχυουν για τα τεε αυτα γιατι ακουσα οτι τεε/επαλ πανε μονο διδιμοτειχο.

όταν λές 1ος εννοείς οτι μπήκες στην αστυφυλάκων 1ος?

το οτι εππαλ τεέ πάνε όλοι διδιμότειχο πρώτη φορά το ακούω, δέν νομίζω να ισχύει.

στην επιλογή σχολής προτεραιώτητα έχουν οι πολύτεκνοι και μετά πάει ανάλογα με την σειρά εισαγωγής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ναι 1ος...αν ξερει καποιος ας απαντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top