Σχολή Αστυφυλάκων

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Αντε ρε kalaxan καλη επιτυχια...


Σε όλους μας παληκάρια..Μακαρι όσοι το θέλουμε πολύ να γίνουμε συνάδελφοι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Σε όλους μας παληκάρια..Μακαρι όσοι το θέλουμε πολύ να γίνουμε συνάδελφοι:no1:
μακαρι ρε παιδια να περασουμε ολοι!!εχουν μεινει λιγοτερο απο 24 ωρες!!αχαχαχα!καλη επιτυχια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
παιδια πιστευω ολοι απο αυτο το φορουμ που εχουν πανω απο 14.000 μορια δεν χρειαζεται να ανυσηχουν....εδω καποιος εβγαλε 16 και κατι και το εκανε ολοκληρη συζητηση....τα μορια θα ειναι σιγουρα κατω απο 14.000...πιστευω οτι θα ειναι αναμεσα στα 13.500 με 14.000 γιατι και πολυ μεγαλος αριθμος ειναι απο οτι ο περσινος αλλα και δεν δηλωσαν πολλα ατομα λογο του δεκεβρη....οποτε stay cool....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Φιλε να σε ρωτησω το λες εσυ η εχεις καποια πληροφορια?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
πληροφορια...απο σχολη αστυφυλακων θρακης χωρις βεβαια προσωπικα να το πολυ πιστευω ουτε θελω φιλοι να σας μπερδεψω μην το δινετε σημασια...αναφερει πως η βαση αρχιζει απο 12???????????????:xixi:
αν συμβει κ'αυτο τοτε θα γινουμε ολοι ρομπες καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
πληροφορια...απο σχολη αστυφυλακων θρακης χωρις βεβαια προσωπικα να το πολυ πιστευω ουτε θελω φιλοι να σας μπερδεψω μην το δινετε σημασια...αναφερει πως η βαση αρχιζει απο 12???????????????:xixi:
αν συμβει κ'αυτο τοτε θα γινουμε ολοι ρομπες καλη επιτυχια σε ολους


ωπα,ωραιο αυτο,με συμφερει,το κραταω,οποιος εχει και αλλα ευχαριστα ας το πει,δεν ειναι ντροπη,τα δυσαρεστα δεν τα δεχομαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Απο 12 λιγο δυσκολο μου φαινεται...Πιος ξερει ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Απο 12 λιγο δυσκολο μου φαινεται...Πιος ξερει ομως?


Aυτό..κανείς δεν ξέρει..
Εγώ πάντως βλέπω πολύ ρευστή τη διακύμανση της βάσης του 90%.

Δε θα μου είναι έκπληξη αν ξεκινάει από 12..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:)φιλε μου δεν ειναι μονο το διδυμοτειχο...απλα συγνωμη αλλα υποσχεθηκα πως δεν θα ενημερωσω!!! καταλαβαινεις ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
δεν εχει σημασια το που ρε παιδια,αυτο που ειπε με το 12 ειναι που μετραει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
kalaxan,τα ψεματα τελειωσανε!!!!!!!!!!!! εχω διαισθηση πως θα δουμε τα ονοματα μας....................................................... ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μωρε καταλαιβαινω αλλα οντως ειναι πληροφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μωρε καταλαιβαινω αλλα οντως ειναι πληροφορια?

εμενα ο διοικητης ρεθυμνου μου ειπε κατι για 9*** αλλα μη βγει παραεξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Η γενικη σειρα ρε μας δουλευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγω ακουσα κατι για 5 χιλιαδες και κατι μορια!!καλα μωρε μας δουλευετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Νομιζω πως χαλασαμε το φορουμ τελευταια μερα...ελατε ρε παιδια,μη πεταει ο καθενασ αυτα που θελει...ασ ξεπερασουμε το αγχος ολοι μαζι με ευχαριστη συζητηση κ οχι ειρωνειες....ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον....ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παιδια ελεος ολοι εχουνε γνωστους κ τους λενε ουτε ενας απο εμας δεν εχει...Εγω παντως αμα ηξερα κατι θα το ελεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
θελω ναα βγει αληθινος ο δημοσιογραφος που εγραψε κατι για θεαματικη πτωση των βασεων σε αστυνομικες σχολες!!!!!! γουσταρω τετοια αρθρα!!!!!μπραβο στον φανταστικο δημοσιογραφο που μασ δινει δυναμη...υπαρχουν ομωσ κ καποιοι αλλοι που συνεχιζουν να υποστιριζουν την ανοδο...εε,,,νομιζω δεν ξερουν τι τους γινετε......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια σας ευχομαι ολους καλη επιτυχια!!!ελπιζω να ειμαστε συναδελφοι απο σεπτεμβρη γιατι μου φαινεστε καλα παιδια ολοι...αντε και καλη τυχη μαγκες!!!!τα λεμε αυλωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top