Σχολή Αστυφυλάκων

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
συνηθως πανε αθηνα ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ολοι οι δοκοιμοι που βγαινουν απο την σχολη για πρακτικη σαν 2ετης πανε Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
οχι ρε,παλι αθηνα,την εχω βαρεθει...μια χαρα θα ειμαστε στη σχολη,γιατι να φυγουμε?εγω θα τους ζητησω να κατσω κι αλλο:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ολοι οι δοκοιμοι που βγαινουν απο την σχολη για πρακτικη σαν 2ετης πανε Αθηνα


Ψέμμα.

Μερικοί πηγαίνουν και Θεσνίκη.
Δεν ξέρω και για άλλες περιοχές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasapis

Νεοφερμένος

Ο xasapis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπόν 1 εξάμηνο πρακτική άμα δηλώσεις στο τόπο που μένεις και έχεις τόπο κατοικίας σε στέλνουν εκεί για να μην δίνει το κράτος λεφτά. Αυτό είναι σίγουρο αλλά μόνο το 1 εξάμηνο. Το δεύτερο λογικά Αθήνα.
-----------------------------------------
MHTSOS321 σωστο ειναι το λιγκ.καντο αντιγραφη και επικολιση πανω στην διευθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω...Για αστυφυλακων 1ο ετος πας (γρεβενά, νάουσα,καρδίτσα, ξάνθη, κομοτηνή ,διδιμότηχο, ρέθυμνο, σητεία) και δευτερο Αθηνα ή θεσσαλονικη?

Εγω δινω του χρονου και προετοιμαζομαι απο τωρα σε διαφορα θεματα...

Καλη Επιτυχεια σε ολους αλανια..Α, και αλαξτε αυτη τη γνωμη που εχει ο λαος για τουw αστυνομικους...δυσκολο αλλα προσπαθηστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδια θελω να ρωτησω...Για αστυφυλακων 1ο ετος πας (γρεβενά, νάουσα,καρδίτσα, ξάνθη, κομοτηνή ,διδιμότηχο, ρέθυμνο, σητεία) και δευτερο Αθηνα ή θεσσαλονικη?

Εγω δινω του χρονου και προετοιμαζομαι απο τωρα σε διαφορα θεματα...

Καλη Επιτυχεια σε ολους αλανια..Α, και αλαξτε αυτη τη γνωμη που εχει ο λαος για τουw αστυνομικους...δυσκολο αλλα προσπαθηστε ;)


ναι αθηνα η θεσσαλονικη..αναλογος την βαθμολογια σου.. νομιζω επιλεγεις κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδια λετε να ειμαι τοσο ατυχος και να μην πεσει 110 μορια το 10%?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
vasilis307 επειδη δεν αντεχω αλλο ρε φιλε να σε διαβαζω. σε παρακαλω θα περασεις το καταλαβαινεις αυτο???????????????????????? μην σε ξαναδω να ρωτας ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ περασες το καταλαβες??????? ρωτα και εμενα που εχω 14200 και θα ξαναδωσω του χρονου μετα απο 4 χρονια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
vasilis307 επειδη δεν αντεχω αλλο ρε φιλε να σε διαβαζω. σε παρακαλω θα περασεις το καταλαβαινεις αυτο???????????????????????? μην σε ξαναδω να ρωτας ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ περασες το καταλαβες??????? ρωτα και εμενα που εχω 14200 και θα ξαναδωσω του χρονου μετα απο 4 χρονια.....

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
tarx_12 εχεις δικιο για την αντιδραση σου...το ιδιο λεω και γω σε καποιουσ με 16 που ρωταν''αραγε ρε παιδια μπαινω?""αλλα αυτοι το κανουν επιτιδες...σπασικλακια..σορυ απλα με εχει καταβαλει το ανχος..και γω το ιδιο θα κανω αν δεν περασω..μετα απο 4 χρονια ξανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
δηλαδη,εσυ vasili και εσυ tarx_12 φετος δωσατε με το 10% υστερα απο 3 χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntasaef4

Νεοφερμένος

Ο ntasaef4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δηλαδη,εσυ vasili και εσυ tarx_12 φετος δωσατε με το 10% υστερα απο 3 χρονια?

Εδω ρε φιλαρακι έκανα 10% μετα από 7 χρονια για στυφυλάκων και είμαι απο ΣΜΥ
Θέλει αλλαγές ο κοσμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εδω ρε φιλαρακι έκανα 10% μετα από 7 χρονια για στυφυλάκων και είμαι απο ΣΜΥ
Θέλει αλλαγές ο κοσμος
Tι βαθμό έχεις?(αν επιτρεπεται)

Και γω ίδια ηλικία με σένα έχω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
απο ΣΜΥ και θα πας αστυφ?!!ωχ!!!τι βαθμος εχεισ?!θα τα παρατησεις αν περασεισ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


ωχ,παει,τον τρελανατε τον ανθρωπο,εχει το αγχος του,ακουει και τετοια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ωχ,παει,τον τρελανατε τον ανθρωπο,εχει το αγχος του,ακουει και τετοια......


δεν αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ρε παιδια,γιατι δεν εχουν πει ακομη κατι για το ποτε θα βγουν οι βασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
γιατι ειναι μ@λ@κες κ μας εχουν γραμμενους.για αστυφυλακων εδωσες φιλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top