Σχολή Αστυφυλάκων

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ελατε ρε παιδια με 14000+++ ακομη αγχωνεσται;;;; οχι απλα μεσα δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να μεινετε απ'εξω. εγω στην θεση σας ακομη και την μερα των βασεων στην παραλια με φραπεδια θα ημουν!!!!!
:iagree:σωστος ετσι μπραβο φιλε με 14... μορια κ αγχωνονται για την αστυφυλακων αν ειναι δυνατον! οσοι εχετε τοσα μορια εξαφανιστειτε στις παραλιες κ μην προβληματιζεται κ τ'αλλα παιδια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:iagree:σωστος ετσι μπραβο φιλε με 14... μορια κ αγχωνονται για την αστυφυλακων αν ειναι δυνατον! οσοι εχετε τοσα μορια εξαφανιστειτε στις παραλιες κ μην προβληματιζεται κ τ'αλλα παιδια!!!!!!




γρηγορα παραλιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.... θα κατσω εγω για εσας....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
θα εχουμε και κοντρα φετος!!!8η αγωνιστικη

εννοειται πως το ματς ειναι απο τωρα δικο μας!!! εχουμε προεδρο ψωμιαδη εμεις!!! πρωταθλημα θα παρουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
δικεφαλε τρελλαινομαι παοκαρα ολε....ολε...ολε... ωω παναγιτσα μου πως θα κανω υπηρεσια στην τουμπα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
χεχε,αυτα ειναι τα χειροτερα,να εισαι ακριβως εξω απο το γηπεδο και να πρεπει να κανεις την βαρδια σου,ενω εσυ θες να μπεις μεσα και φωναζεις μεχρι να κλεισει η φωνη σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εννοειται πως το ματς ειναι απο τωρα δικο μας!!! εχουμε προεδρο ψωμιαδη εμεις!!! πρωταθλημα θα παρουμε!!!



:lol::lol::lol: τι λεει ρε.... ωραιο παντως...μονο που ξεφευγουμε απο το θεμα..τα οπαδικα ας τα πουμε αλλη φορα..οταν περσουμε?? με το καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
δικεφαλε τρελλαινομαι παοκαρα ολε....ολε...ολε... ωω παναγιτσα μου πως θα κανω υπηρεσια στην τουμπα!!!!!!!

και τα δακρυγόνα ασπρόμαυρα είναι!!!!

παοκ μια ζωή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ωπα,μπλεξαμε στους παοκτζηδες εδω περα,παω σε αλλο blog εγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasapis

Νεοφερμένος

Ο xasapis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
GIORKAL.. ρε φιλε εχω 14165 μορια αλλα ανχονομε ακομα εσυ πωσ εισαι τοσο σιγουρος οτι θα πεσει?Αμα εμαθες τιποτα απο κανενα γνωστο σου και ειναι σιγουρα κατω απο 14 πεσμας να παμε για κανενα μπανιο.GASPAR και GIORKAL απο θεσσαλονικη εισται?Αν ναι απο που?
-----------------------------------------
Λοιπων μαγκες σας εχω κατι καλω.απολαυστετο και μετα ετοιμαστε βρακια και φανελακια για τη σχολη. http ://www.makthes.gr/index.php?name=News&file=article&sid=42991
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
το λινκ που εχεις δν πρεπει να ειναι σωστο.δν το κοιτας λιγο αν ειναι να το διορθωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παιδια μου φτιαχνεται την διαθεση δηλ. εγω με 14249 να παω να αγορασω τα μπλουζακια που θα χρειαστω (αν περασω) για την βασικηκ να παω να κουρευτω με την μηχανη στην σκαλα 2???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
δηλαδη να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα???:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γνωμη μου οχι ακομα...αν καταφερουμε κ περασουμε θα αργησουνε να μας παρουνε για βασικη λογικα τελη σεπτεμβριου ή αρχες οκτομβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
το ξερω μωρε.πλακιτσα κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
απο την σχολη μηπως ξερετε ποτε θα φυγουμε για να ξεκινησουμε την πρακτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Τον ιουνιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ωπ,ωραια,και πρακτικη κανουμε σε οποιο αστυνομικο τμημα θελουμε ή μας στελνουν εκεινοι οπου εχουν αναγκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μας στελνουν οπου αυτοι θελουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top