Σχολή Αστυφυλάκων

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:bye:σε λιγες μερες θα το δεις...ναι κ με τα δικα σου μορια ειμαι 99% σιγουρος...διαβασε λιγο παραπανω το τι εγραψα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:bye:σε λιγες μερες θα το δεις...ναι κ με τα δικα σου μορια ειμαι 99% σιγουρος...διαβασε λιγο παραπανω το τι εγραψα!!![/qu



αυτο που εγραψες να βρω κουρεα??? εγω αν περασω κουρευομαι και μονος μου....:jumpy::jumpy:
πολυ σιγουρια παντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:bye:σε λιγες μερες θα το δεις...ναι κ με τα δικα σου μορια ειμαι 99% σιγουρος...διαβασε λιγο παραπανω το τι εγραψα!!![/qu



αυτο που εγραψες να βρω κουρεα??? εγω αν περασω κουρευομαι και μονος μου....:jumpy::jumpy:
πολυ σιγουρια παντως....
:nono:οχι κατι αλλο εγραψα κ στο κατω κατω φιλε μου εσυ προσωπικα τι πιστευεις μηπως η βαση θα ειναι 14??? νομιζω δεν επιμενω σε κατι παραλογο... αλλωστε θα εχει δικιο καποιος φιλος να μου πει πως στηριζω τ'αυτονοητα:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:nono:οχι κατι αλλο εγραψα κ στο κατω κατω φιλε μου εσυ προσωπικα τι πιστευεις μηπως η βαση θα ειναι 14??? νομιζω δεν επιμενω σε κατι παραλογο... αλλωστε θα εχει δικιο καποιος φιλος να μου πει πως στηριζω τ'αυτονοητα:thanks:


ειδα τι εγραψες πλακα σου εκανα... πιστευω οτι θα πεσει η βαση αλλα δεν ξερω ποσο.. ειναι λογικο αφου εχω και αγχος για να περασω πρεπει να πεσει 642 μορια και ειναι αρκετα.... αλλα 99% σιγουρος για εμενα??? τι να πω δεν ξερω..μακαρι..:no1:
-----------------------------------------
giorkal σιγουρα 24 βγαινουν οι βασεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δινει καποια στατιστικα ο χαsapis και δεν εχουμε κανενα λογο
να τα αμφισβητησουμε.
Απο εκει και περα ομως εγω διαβασα σε ενα site των ΕΠΑΛ
οτι οι υποψηφιοι απο ΕΠΑΛ για την αστυφυλακων εφετος
ηταν 4832 για αιτησεις μιλαμε.
Τωρα ποσοι πηγαν στις προκαταρκτικες και ποσοι εχουν βγαλει τα μορια που να επιτρεπουν την εισαγωγη τους κανεις δεν ξερει.
Ξερει κανεις κατι περισσοτερο γιαυτο το θεμα;
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν καποιος ξερει κατι να μας εκανε μια ενημερωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δινει καποια στατιστικα ο χαsapis και δεν εχουμε κανενα λογο
να τα αμφισβητησουμε.
Απο εκει και περα ομως εγω διαβασα σε ενα site των ΕΠΑΛ
οτι οι υποψηφιοι απο ΕΠΑΛ για την αστυφυλακων εφετος
ηταν 4832 για αιτησεις μιλαμε.
Τωρα ποσοι πηγαν στις προκαταρκτικες και ποσοι εχουν βγαλει τα μορια που να επιτρεπουν την εισαγωγη τους κανεις δεν ξερει.
Ξερει κανεις κατι περισσοτερο γιαυτο το θεμα;
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν καποιος ξερει κατι να μας εκανε μια ενημερωση.

μπορεις να βαλεις λινκ εκει που το διαβασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν το εχω φιλε μου
αν το ειχα θα το ειχα βαλει ηδη
ηταν ομως η αναρτηση λιγο πριν τις προκαταρκτικες .
-----------------------------------------
και κατι που θυμηθηκα τωρα μηπως βοηθησει καποιον που το ειχε διαβασει και αυτος
ειναι οτι ελεγε και ποσες απο αυτες εχουν γινει ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ
και ποσες στην υπολοιπη ΕΛΛΑΔΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Οι βάσεις βγαινουν 25 με 26 του μηνός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ειδα τι εγραψες πλακα σου εκανα... πιστευω οτι θα πεσει η βαση αλλα δεν ξερω ποσο.. ειναι λογικο αφου εχω και αγχος για να περασω πρεπει να πεσει 642 μορια και ειναι αρκετα.... αλλα 99% σιγουρος για εμενα??? τι να πω δεν ξερω..μακαρι..:no1:
-----------------------------------------
giorkal σιγουρα 24 βγαινουν οι βασεις???
μεχρι χθες ετσι πιστευα ομως στη τηλεοραση ακουσα οτι θα βγουν 25 η 26 αυγουστου! τετοια ωρα την ερχομενη τεταρτη θα εχουν τελειωσει ολα:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μεχρι χθες ετσι πιστευα ομως στη τηλεοραση ακουσα οτι θα βγουν 25 η 26 αυγουστου! τετοια ωρα την ερχομενη τεταρτη θα εχουν τελειωσει ολα:up:



θα τελειωσουν θετικα για εμενα ομως αραγε????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μονο για σενα η για πολους εδω μεσα συμπεριλαμβανομενου κ εμενα?Παιδια εδω μεσα ειμαστε εμεις κ εμεις περα απο τον gaspar δν νομιζω καποιος που να εχει πανω απο 15 να εχει ανγχος αν θα μπει η οχι αρα εδω μεσα ειμαστε παιδια που αγωνιαμε επειδη παιζομαστε αν θα μπουμε για παραδειγμα ο κολλιτος μου εβγαλε 15496 ειναι κ τριτεκνος σιγα μην κατσει να ανγχωθει αυτος κ να ψαξει για αρθρα,εκτιμησεις κ τα υπολοιπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια γνωμη μου ειναι παντως πως οποιος εχει πανω απο 13400-13500 ειναι σιγουρα μεσα στην σχολη. δεν γινεται να μην πεσει ουτε 800 μορια μετα τα δεκεμβριανα τις λιγοτερες αιτησεις και τις περισσοτερες θεσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ρε παιδια τι σχεση εχουν τα φετινα θεματα με τα θεματα του 2007.μη λεμε κ οτι θελουμε.του 2007 ηταν γελοια ενω φετος απλα μετρια.μην κανουμε ασκοπες συγκρισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
εγω παντως πιστευω οτι οι περισσοτεροι απο εδω μεσα περναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
kalaxan
Eυχαριστω για την τονωση ηθικου αλλα επειδη δεν εχω παρακολουθησει καθολου τι
παιζει εφετος, γιατι απουσιαζα το καλοκαιρι, που το στηριζεις αυτο.
Ακουσα και εγω για μειωμενη συμμετοχη σε σχεση με περισυ απο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟαλλα ακουσα και για κανενα 5αρι χιλιαδες συμμετοχη παιδιων απο ΕΠΑΛ για αστυφυλακων και λογικα μεγαλυτερη συμμετοχη ατομων σημαινει και μεγαλυτερες βασεις.
Αν εισαι και εσυ υποψηφιος σου ευχομαι καλη επιτυχια.

Aπό πέρυσι το σύστημα άλλαξε και παίρνει πολλούς πολύτεκνους.
Επίσης φέτος παίρνει περισσότερα άτομα από ποτέ.
Φέτος επίσης λόγω των γεγονότων η προσέλευση ήταν χαμηλή.
Είσαι πολύ τυχερός.
Αυτά

Γενικό δεν είπαμε οτι είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:bye:ετσι φιλε κατι τετοιο πρωτοεγραψα κ εγω πριν λιγες μερες +- 100 στα 13500 μορια!!! μακαρι να πεσει πιο πολυ για να μπουν κ αλλοι φιλοι που οσον αφορα τα φετεινα τους γραπτα σταθηκαν ατυχοι...γενικα πιστευω πως το 13??? φετος παιζει αρκετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Καλα οκ...μην λεμε οτι θελουμε!τα θεματα φετος δεν ειχαν καμια σχεση με του 2007!!ελεος!τα φετινα ηταν πανω κατω σαν τα περσινα!σε αλλα μαθηματα ευκολα και σε αλλα δυσκολα!!οι βασεις βγαινουν σε λιγες μερες!!λογικα θα πεσουν εστω και λιγο,ομως ποτε δεν ξερουμε!και να τονιστει οτι εκτος απο την χαμηλη προσελευση,φετος δεν ειχαν εμφανιστει πολλα ατομα στισ προκαταρκτικες και εκτος αυτου κοπηκαν και πολλα ατομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια να κανω μια ερωτηση στο Τ.Δ.Α Κομοτηνης ειναι τοσα πολλα τα παιδια που υπαρχει περιπτωση καποια στιγμη να δεις καποιο παιδια κ να μην το γνωριζεις.Ρωταω γτ αν επαληθευτουν αυτα που λετε κ περασω (14249) εκει το βλεπω να πηγαινω με τετοιο βαθμο που εχω θα προτιμουσα βεβαια Ρεθυμνο ή Καρδιτσα αλλα ας περασω εγω κ ας με στειλουν κ στο Καστελοριζο αν εχει σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ναι οντως τα θεματα δεν εχουν καμια σχεση με του 2007.!
Στη κλιμακα 20-18 Μαθηματικα και Στοιχεια Στατιστικης 2007: 33.88% 2009: 39.61% !
Α.Ο.Θ 2007: 32.66% 2009: 28.50%
Αν.. λεω αν.. κοιταξατε τα στατιστικα των πανελλαδικων θα δειτε οτι στα περισσοτερα μαθηματα φετος οι μαθητες στη κλιμακα 20-18 γραψανε καλυτερα απ το το 2007...
Αυτα σ αυτους που λενε οτι η χρονια του 2007 δε συγκρινεται με καμια και οτι τα θεματα φετος ηταν ΜΕΤΡΙΑ.??
Δε λεω οτι βαση θα φτασει στο 15093 οπως τοτε αλλα ξαναλεω να κοιταμε και αλλες παραμετρους περα το τι γινανε φετος οι λιγοτερες αιτησεις και οτι παιρνουνε 2100 αστυφυλακες για να μη βρεθει πολυς κοσμος προ εκπληξεων την αλλη βδομαδα..
Υ.Γ:Απ τους πρωτους που εκανα αν θυμαμαι καλα προβλεψη οτι θα παει 13500-13800..Γι αυτο χαλαρωστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
kalaxan
Απο Γενικο ειμαι με το 90%.
Ολο το καλοκαιρι ημουν χαλαρος αλλα τωρα τις τελευταιες ημερες
εχω ολο το αγχος που δεν ειχα τοσο καιρο μαζεμενο, γιατι η βαση
των πολυτεκνων, δεν ακολουθει γενικα την βαση της γενικης σειρας,
και παιζει μπολικο πανω-κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top