Σχολή Αστυφυλάκων

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
σωστα εαν ειναι οι δυο πρωτοι αριθμοι της βασης 13!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
θα σου δωσω.μακαρι να ειναι ετσι αφου θα εχω περασει κ εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
θα σου δωσω.μακαρι να ειναι ετσι αφου θα εχω περασει κ εγω
ετσι ειναι φιλε μου αλλα θα με ξεχασεις πανηγυριζοντας με την οικογενεια σου.μην ακους τι λενε οι πολυξεροι δημοσιοκαφροι ειναι ασχετοι! βεβαια μιλω μονο για την αστυφυλακων ετσι? για τις υπολοιπες σχολες δεν εχω ιδεα κ ουτε με απασχολει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ετσι ειναι φιλε μου αλλα θα με ξεχασεις πανηγυριζοντας με την οικογενεια σου.μην ακους τι λενε οι πολυξεροι δημοσιοκαφροι ειναι ασχετοι! βεβαια μιλω μονο για την αστυφυλακων ετσι? για τις υπολοιπες σχολες δεν εχω ιδεα κ ουτε με απασχολει:)
δηλαδη εγω με 14290 ειμαι μεσα ετσι?τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Eγω λεω 14.324!Να σας πω οποιος πεσει πιο κοντα , κερδιζει ποδηλατο!

Παιδια , ειλικρινα , δεν νομιζω οτι κανει καλο να κανουμε "προβλεψεις" εδω.
Μολις λιγες μερικες ημερες πριν τις βασεις , τι καθομαστε να συζηταμε ?
Αφου κανεις μας δεν ξερει την βαση.Δεν ειναι λιγο ανευθυνο να κανουμε προβλεψεις ενω σημερα εχουμε 18 του μηνος και η βαση βγαινει 25?Μετα οποιοι κανουνε λαθος προβλεψεις θα ζητησουνε και συγνωμη δηλαδη ?

Φιλικα τα λεω αυτα απλα πιστευω οτι ειναι λαθος να γινονται τετοιες προβλεψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
:no1:100%! κ με στοιχημα....
εχεις καποια πληροφορηση η ειναι προσωπικη εκτιμηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
:no1:100%! κ με στοιχημα....

ετσι περναμε ολοι οσοι εχουμε πανω απο 14000.....μακαρι να λες την αληθεια φιλε μου γιατι μου εφτιαξες την διαθεση τωρα:no1::no1::no1::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
θα με θυμηθεις σε πολυ λιγες μερες! επιμενω κ ενημερωνω ολους τους καλοπροαιρετους φιλους η βαση αστυφυλακων θα ειναι 13... τωρα δεν κανω το μεντιουμ αλλα απο εβδομαδα που θ'αποδειχθει η αποψη μου θα γραψω στη σελιδα γιατι το πιστευα! οσοι εχετε ειδικα πανω απο 13600 σε κανα δυο εβδομαδες τρεξτε στον κουρεα της επιλογης σας!!:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
να πω την αληθεια ωραια ακουγονται αυτα που λες και πανω απο ολα ευχαριστα...αλλα αυτη η υπερβολικη σιγουρια που εχεις,σορρυ αλλα με κανει να ανησυχω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:nono:μην ανησυχεις... φροντισε να σου φυγει το αγχος κ ζησε με χαμογελο τις τελευταιες μερες ως πολιτης κοντα στους δικους σου ανθρωπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
giorkal,ομως δεν μας ελυσες μια απορια,αυτα που λες ειναι εγκυρα?απο καποια "πηγη" ή ειναι απλα η αποψη σου,για να ξερουμε τι να πιστεψουμε....
εγω παντως στον υπνο μου ειδα οτι η σχολη επεσε στο 13190 χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasapis

Νεοφερμένος

Ο xasapis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπων παιδια περιμενω και εγω με αγωνια τις βασεις.Εχω 14165 μορια.Εχω παρακολουθισει τις συζητησεις σας και συμφωνω με ολα.Ετσι οπως τα λετε ειναι και οχι οπως τα λενε οι δημοσιογραφοι.Λοιπον εχω να προσθεσω πως περσι κανανε τις αιτισεις στα αστυνομικα τμηματα 10800 ατομα ενω φετος κανανε 7200.Επισης περσι πηρανε 1000 ατομα περιπου ενω φετος 1525.(μιλαω μονο για 90%).Αυτο σημενει πως διλονουν λιγοτεροι (ενα +) και παρολο που ειναι λιγοτερα τα ατομα περμουν και παραπανω(δευτερο +).Το μονο αρνητικο ειναι πως επεσαν ποιο ευκολα θεματα.
-----------------------------------------
Και κατι αλλο.Απο εγκιρες πηγες γνωριζω πως στην βορεια Ελλαδα δηλαδη απο λαρισα και πανω ολοι οι υποψηφιοι ειναι 2500 ατομα.Απο αυτους (2500) οι 1000 δεν παρουσιαστικανε στις προκατακτικες εξετασεις και 600 ατομα κοπικανε σε ψυχοτεχνικα-αθληματα-κτλ.δηλαδη απο λαρισα και πανω τα ατομα που μεινανε ειναι 2500-1000-600=900...900 ατομα.Αυτο το γνωριζω απο καποιον συγγενη που ειναι αστυνομικος και κοιταξε στην γραμματια της αστυνομιας στο αστυνομικο μεγαρο θεσσαλονικης.Απο λαρισα και κατω ειναι αλλα 4700 ατομα αλλα για αυτουσ δεν γνωριζω ποσοι παρουσιαστικαν και ποσοι κοπικαν.μακαρι να πεσουν που ετσι πιστευω.Καλη επιτυχια σε ολους.
-----------------------------------------
Και μην ξεχνατε πως απο αυτα τα ατομα ειναι μεσα και τα παιδια με 10% χωρις νεα εξεταση.Δηλαδη περνουνε 210 ατομα και οι υπολυποι κοβοντε.Δεν συμπεριλανβανοντε σε εμας.Με 10% χωρις νεα εξεταση δωσανε 750 ατομα. δηλαδη 540 κοβοντε.Αλλα μεσα στους 540 ειναι και ατομα που κοπικαν στα αθληματα-κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ρε παιδια ετσι οπως τα λετε θα φτασει η βαση στο 10.!!Για να μαστε λιγο συγκρατημμενοι λεω εγω μην εχουμε τα καλα του 2007 που μπηκαν παλι τα πιο γελοια θεματα και επαιρνε τα περισσοτερα ατομα (1900 αν θυμαμαι καλα) και ολοι λεγανε παλι οτι θα πεσει η βαση στο 12..Ενταξει δε λεω γινανε οι λιγοτερες αιτησεις φετος αλλα δεν αρκει μονο αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
εγω αυτο με τα θεματα,οτι και καλα ηταν πιο ευκολα φετος δεν νομιζω να ισχυει...μετρια τα βρηκα εγω αλλα και πολλα παιδια που ρωτησα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
καλημερα φιλε didou συμφωνω τα θεματα ηταν μετρια.οσο για το που στηριζω οτι η βαση αστυφυλακων φετος θ'αρχιζει απο 13... το μονο που εχω να πω προς το παρον ειναι πως παρακολουθω τις αποψεις σας εδω κ πολυ καιρο ομως αν προσεξεις ποτε εγινα μελος κ πρωτο εγραψα στη σελιδα ισως κατι περασει απο το μυαλο σου...τιποτ'αλλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
θα με θυμηθεις σε πολυ λιγες μερες! επιμενω κ ενημερωνω ολους τους καλοπροαιρετους φιλους η βαση αστυφυλακων θα ειναι 13... τωρα δεν κανω το μεντιουμ αλλα απο εβδομαδα που θ'αποδειχθει η αποψη μου θα γραψω στη σελιδα γιατι το πιστευα! οσοι εχετε ειδικα πανω απο 13600 σε κανα δυο εβδομαδες τρεξτε στον κουρεα της επιλογης σας!!:wow:



δηλαδη φιλε βαζεις στοιχημα και για εμενα που εχω 13661 οτι ειμαι μεσα???:jumpy:
θα μου πεις πως εισαι τοσο σιγουρος??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ωπα κοσμος πρωινιατικα...αυτα ειναι,φαινεται οτι εμεις απο απο αυτο το blog θα γινουμε σωστοι αστυνομικοι,ετοιμοι ειμαστε για πρωινη βαρδια:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ωπα κοσμος πρωινιατικα...αυτα ειναι,φαινεται οτι εμεις απο απο αυτο το blog θα γινουμε σωστοι αστυνομικοι,ετοιμοι ειμαστε για πρωινη βαρδια:D:D:D


:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top