Σχολή Αστυφυλάκων

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια γεια σας.
Με 11.047 μορια πολυτεκνος για αστυφυλακων πως το βλεπετε;
Περσινη βαση 10.057.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Φιλε οπως και να το δουμε , δεν το βλεπουμε.Τι εννοω ?Στις 25 Αυγουστου θα ξερεις σιγουρα.Μεχρι τοτε οτι λεμε ειναι θεωριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τρεις μηνες φιλε μου εκτιμησεις κανετε ολοι εδω μεσα,
σε εμενα τσιγκουνευτηκες μια προβλεψη.
Αν η απαντηση σου ειναι περιμενε στις 25 να δεις,
τοτε τζαμπα η κουβεντα ολο το καλοκαιρι εδω μεσα.
θα μπορουσε να μπει ενας τιτλος επανω που να λεει
θα τα ξαναπουμεστις 26/8/2009.
ΤΕΣΠΑ
Καποιος αλλος πιο προθυμος παρακαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως προβλεψεις για τριτεκνους και πολυτεκνους δυσκολα γινονται γιατι οπως θα εχεις δει και εσυ ανεβοκατεβαινουν πολλα μορια,το ιδιο ισχυει και για τις ειδικες κατηγοριες στις στρατιωτικες σχολες....αν δεν κανω λαθος παιρνει 177 πολυτεκνους φετος,ειναι αρκετοι,εχεις πιθανοτητες να περασεις,γιατι εισαι και 1000 μορια πιο πανω,αν δινεις με το 10% ειναι λιγο πιο δυσκολο γιατι παιρνει πιο λιγα ατομα...καλη σου τυχη φιλε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Kαι τι ειμαι φιλε μου να κανω "προβλεψη" ?Κανα μεντιουμ η μηπως ξερω τι εχουνε γραψει οι εκατονταδες υποψηφιοι ?Εγω καμια προβλεψη δεν εκανα εδω μεσα.Θες να σου πω οτι θα περασεις και μετα να μην περασεις και να πεις "αα αλλα μου λεγανε αλλα βγηκανε ?" ?Το λογικο δεν ειναι αφου εχουμε 18 Αυγουστου να περιμενεις ως της 25 ?Τσιγκουνευτηκα ?Τι μας λες...

Νομιζεις πως ολες αυτες οι θεωριες με τις προβλεψεις κανουνε καλο ?Ενα πραγμα μονο κανουνε καλα : δημιουργουνε επιπροσθετο ΑΓΧΟΣ.Εγω δεν το περασα πιστευεις αυτο το αγχος ?Λες να μην ξερω πως ειναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως προβλεψεις για τριτεκνους και πολυτεκνους δυσκολα γινονται γιατι οπως θα εχεις δει και εσυ ανεβοκατεβαινουν πολλα μορια,το ιδιο ισχυει και για τις ειδικες κατηγοριες στις στρατιωτικες σχολες....αν δεν κανω λαθος παιρνει 177 πολυτεκνους φετος,ειναι αρκετοι,εχεις πιθανοτητες να περασεις,γιατι εισαι και 1000 μορια πιο πανω,αν δινεις με το 10% ειναι λιγο πιο δυσκολο γιατι παιρνει πιο λιγα ατομα...καλη σου τυχη φιλε!!!!

Eυχαριστω φιλε μου καλη τυχη και σε εσενα, με το 90% ειμαι.
-----------------------------------------
Ευχαριστω και εσενα φιλε μου.
Μονο μια απορια γιατι λες οτι το περασες το αγχος ενω εμεις το περναμε ακομα και τωρα.
Να σου ευχηθω καλη επιτυχια και εσενα η΄δεν την χρειαζεσαι ;
-----------------------------------------
Ευχαριστω και εσενα φιλε μου.
Μονο μια απορια γιατι λες οτι το περασες το αγχος ενω εμεις το περναμε ακομα και τωρα.
Να σου ευχηθω καλη επιτυχια και εσενα η΄δεν την χρειαζεσαι ;
-----------------------------------------
Το β΄μερος της απαντησης αφορα τον WeskerS αλλα δεν το χειριζομαι καλα ακομα
και διπλο μου βγηκε και σε λαθος θεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το λεω γιατι και εγω εδινα για την Αστυνομια εξετασεις πριν 2 χρονια , ειχα αγχωθει πολυ γιατι και τοτε ακουγονταν διαφορα για προβλεψεις και ειχα χασει τον υπνο μου.Τελικα ομως περασα.Για αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οκ φιλε καλη ονομασια να εχεις και καλη σταδιοδρομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
αν περασεις νομιζω περνεις απο το σχολειο χαρτι για να επιλεξεις σε ποια πολη θες να πας..παιζει ρολο η προτιμιση σου αλλα και η βαθμολογια σου..ποσα μορια εχεις???

Ευχαριστώ πολύ φίλε για την βοήθεια. Είμαι τρίτεκνος και έχω 15154 μόρια στο 5ο πεδίο. Μήπως ξέρει κανείς αν παίζει ρόλο οτι είμαι τρίτεκνος για την επιλογή ΤΔΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
γεια σας!!! Παιδιά, σιγουρα στισ 25 οι βάσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ακουω προβλεψεις για τη βαση.εγω λεω 13.800-14.000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
90% 13300-14000
10% 13800-14200

απλά μια προσωπική εκτίμηση είναι, μήν το παιρνετε στα σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καμμια προβλεψη και για εμενα γιατι τελικα απαντηση δεν πηρα.
Παιδια γεια σας.
Με 11.047 μορια πολυτεκνος για αστυφυλακων πως το βλεπετε;
Περσινη βαση 10.057.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
καμμια προβλεψη και για εμενα γιατι τελικα απαντηση δεν πηρα.
Παιδια γεια σας.
Με 11.047 μορια πολυτεκνος για αστυφυλακων πως το βλεπετε;
Περσινη βαση 10.057.

Από τη στιμή που πέρυσι με λιγότερα άτομα έφτασε τόσο χαμηλά ,φέτος πιστεύω δε θα καλυφθούν καν αυτές οι θέσεις.Οπότε πιστεύω πως και 10.001 να είχες είσαι μέσα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ακουω προβλεψεις για τη βαση.εγω λεω 13.800-14.000.
:bye:η αστυφυλακων φετος ειναι στα 13!!! ναι τα 2 πρωτα ψηφια θα ειναι 13...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
:bye:η αστυφυλακων φετος ειναι στα 13!!! ναι τα 2 πρωτα ψηφια θα ειναι 13...
που το ξερεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
οι βασεις θα ανακοινωθουν το πολυ στις 24.08.09
-----------------------------------------
με το καλο φιλε κ κουραγιο απο τον πετροπολεμο των γνωστων-αγνωστων κουκουλοφορων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BEAR1

Νεοφερμένος

Ο BEAR1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
kalaxan
Eυχαριστω για την τονωση ηθικου αλλα επειδη δεν εχω παρακολουθησει καθολου τι
παιζει εφετος, γιατι απουσιαζα το καλοκαιρι, που το στηριζεις αυτο.
Ακουσα και εγω για μειωμενη συμμετοχη σε σχεση με περισυ απο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟαλλα ακουσα και για κανενα 5αρι χιλιαδες συμμετοχη παιδιων απο ΕΠΑΛ για αστυφυλακων και λογικα μεγαλυτερη συμμετοχη ατομων σημαινει και μεγαλυτερες βασεις.
Αν εισαι και εσυ υποψηφιος σου ευχομαι καλη επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
φιλε μου θα μου δωσεις συγχαρητηρια το πολυ μεχρι τις 24.08.09?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
φιλε μου θα μου δωσεις συγχαρητηρια το πολυ μεχρι τις 24.08.09?
εαν ειναι 13 τα δυο πρωτα νουμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top