Σχολή Αστυφυλάκων

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μπορει να πεσει 642 μορια??? αν γινει κερναω ολα τα μελη του φορουμ...:jumpy::jumpy::jumpy:
αντε να περασουν 10 μερες να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΒΓΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
-----------------------------------------
για μισο λεπτο ρε παιδια....ακομα δεν ξερουμε ποιος περασε?
οι εξαιτασεις και ολα αυτα εγιναν τον ιουλιο(τα προκαταρτικα εννοω)....
ή κανατε ηδη τα προκαταρτικα και τωρα περιμενετε να δειτε ποιος θα μπει....για εξηγηστε μου λιγο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΒΓΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
-----------------------------------------
για μισο λεπτο ρε παιδια....ακομα δεν ξερουμε ποιος περασε?
οι εξαιτασεις και ολα αυτα εγιναν τον ιουλιο(τα προκαταρτικα εννοω)....
ή κανατε ηδη τα προκαταρτικα και τωρα περιμενετε να δειτε ποιος θα μπει....για εξηγηστε μου λιγο....

τωρα απλως περιμενουμε οπως ολοι οσοι εδωσαν πανελληνιες φετος τις βασεις για να δουμε αν εχουμε περασει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Απο τον Αγγελιοφορο

"Τέλος στις Αστυνομικές Σχολές οι βάσεις αναμένεται να παρουσιάσουν είτε συγκρατημένες αυξήσεις είτε να κινηθούν ελαφρώς πτωτικά, ενώ στις Στρατιωτικές Σχολές με εξαίρεση τις ΣΣΑΣ (θα κινηθούν ανοδικά), οι υπόλοιπες θα παρουσιάσουν μικρή αύξηση"

didou την γαμ...με ή ειναι η ιδεα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
εγω δεν πιστευω κανεναν αν δεν βγουν επισημα οι βασεις,συνεχιζω να πιστευω πως θα πεσουν,και περυσι τα ιδια ελεγαν και επεσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ηρεμηστε παιδια μην αγχωνεστε, πεταξε μια μ***κια ο δημοσιογραφος χωρις να το στηριξει καπου,σιγα μην εχει ψαξει ολα τα δεδομενα τα φετινα για τη σχολη αστυφυλακων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Απο τον Αγγελιοφορο

"Τέλος στις Αστυνομικές Σχολές οι βάσεις αναμένεται να παρουσιάσουν είτε συγκρατημένες αυξήσεις είτε να κινηθούν ελαφρώς πτωτικά,

μαλακίες λέει.
''ή θα ανέβουν ή θα κατέβουν''

χαιρω πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αντικειμενικα ρε παιδια τι λετε να κανει η βαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
θα πεσει,πιστευω πως τα δυο πρωτα ψηφια θα ειναι 13.....τωρα ποσο ακριβως κανεις δεν ξερει,αλλα κατω απο 14000 ειναι ισως και το πιο πιθανο να παει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια για το 10% τι λετε?ευχαριστω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
θα πεσει,πιστευω πως τα δυο πρωτα ψηφια θα ειναι 13.....τωρα ποσο ακριβως κανεις δεν ξερει,αλλα κατω απο 14000 ειναι ισως και το πιο πιθανο να παει.
:bye:φιλε didou δεν ειναι προσωπικη μου αποψη αλλα αν επαληθευτουν αυτα που ακουω κ εγω μηπως τα δυο πρωτα ψηφια θα ειναι 12???? τοτε θα γινουν ρομπες ολοι αυτοι οι δημοσιοκαφροι που...δηθεν τα ξερουν ολα!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
φιλε didou ευχαριστω για το ενδιαφερον σου καταρχιν...εχω 14787..περυσι ημουν 32 επιλαχων...τι λες?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
φιλε didou ευχαριστω για το ενδιαφερον σου καταρχιν...εχω 14787..περυσι ημουν 32 επιλαχων...τι λες?!

εχεις πιθανοτητες αρκετες:no1:,ελεγαν πως η βαση του 10% θα ανεβει,αλλα με την ζητηση που αποδειχθηκε οτι εχει,η λογικη λεει πως θα πεσει....

:bye:φιλε didou δεν ειναι προσωπικη μου αποψη αλλα αν επαληθευτουν αυτα που ακουω κ εγω μηπως τα δυο πρωτα ψηφια θα ειναι 12???? τοτε θα γινουν ρομπες ολοι αυτοι οι δημοσιοκαφροι που...δηθεν τα ξερουν ολα!!!:jumpy:

μακαρι να γινει κατι τετοιο για να το βουλωσουν ολοι και να σταματησουν να μας αγχωνουν χωρις λογο,γιατι στην πραγματικοτητα κανεις δεν ξερει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
didou ξερεις τι?δεν μπορω να καταλαβω που το βασιζουν αυτο?δηλαδη για 10% δεν μπορεις να ξερεις....δεν ειναι οπωσ το 90%...εγω ημουν 32..ηερω οτι οι 5 εφυγαν επιλαχων..αρα 27...περνει 177 ατομα..δηλαδη πρεπει να ερθουν αλλα 150 ατομα μπροστα μου..δεν ειναι πολλα..αντε 100-130..δεν θα μου κατσει ρε γαμωτο?τι λεσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
με λιγη καλη τυχη ολα γινονται....οντως,ποσοι που πανε για αστυφυλακες θα εχουν περισσοτερα απο εσενα μορια πια?κατα κυριο λογο πιστευω πως με το 10% θα την εχουν δηλωσει οσοι εβγαλαν λιγα μορια προηγουμενες χρονιες και δεν θα τους αρεσε η σχολη που περασαν...ο οπαπ σε δινει 1,65:D,πιστευω πως θα περασεις....καλη τυχη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά ποτε θα δηλώσουμε πόλη για την σχολή? Τί γίνεται με αυτό το θέμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά ποτε θα δηλώσουμε πόλη για την σχολή? Τί γίνεται με αυτό το θέμα?


αν περασεις νομιζω περνεις απο το σχολειο χαρτι για να επιλεξεις σε ποια πολη θες να πας..παιζει ρολο η προτιμιση σου αλλα και η βαθμολογια σου..ποσα μορια εχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια 25 Αυγουστου οι βασεις εγγυημενα...μου το ειπαν οι καθηγητες μου απ'το φροντιστηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για να δηλωσετε σχολες αυτη ειναι η διαδικασια : σας παιρνουνε τηλεφωνο να πατε απο το ΑΤ της περιοχης σας.Εκει θα κανετε καποια χαρτια οπως η υπογραφη της προσληψης.Θα δηλωσετε και τα ΤΔΑ οπου θα δειχνει ποσα ατομα παιρνει το καθε ΤΔΑ.

Αναλογα με την προτιμηση και βαθμολογια πανελλαδικων θα πατε στο ΤΔΑ της επιλογης σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top