Σχολή Αστυφυλάκων

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
swat μαγκα κοψε κατι ή φτιαξε αλλο τοπικ εδω ειναι για να ενημερονομαστε οχι για να τσακονομαστε (ορθογραφια σκιζω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Γνωστο με καλη θεση θελω να πω το ξερει απο το υπουργειο γτ κ εγω εχω γνωστους εναν αρχιφυλακα εναν ανθυπαστυνομο πολους δοκιμους εναν διοικητη τον διευθηντη στο φροντηστηριο μου,ολοι λενε οτι θα κατεβει τι να πω?

αγωνια και αγχος ολοι εχουμε αλλα αν εισαι τοσο down,τι να σου πω,πιες μια amita motion:D:Pπαντως ειδες,αφου και εσυ το λες,ολοι λενε πως θα πεσουν,αρα......βεβαια και να μην πεσουν μην αγχωνεσαι,το πολυ πολυ να ξαναδωσεις για τεταρτη φορα :Pαστειευομαι φυσικα
-----------------------------------------
μονο εσυ κι ο αλλος δεν το καταλαβατε βρε τουβλο σε ποιους απευθυνεσαι?
ειπε κανεις οτι επρεπε να το ξερεις? να το διαβασεις επρεπε και να εχεις ενα στοιχειωδες μυαλο για να το καταλαβεις...
και το ωντας ειναι ορθογραφια και οχι γραμματικη ηλιθιε, αλλα γι αυτο ειστε ικανοι μονο κι εσυ κι ο αλλος, να σας υπαγορευουν και να γραφετε ορθογραφημένα, να σκεφτειτε δεεεν...
-----------------------------------------


η αστυνομια θα ειναι σιγουρα παντως


εαν δεν μπορεις εσυ να κανεις μια πολιτισμενη συζητηση και με το που βλεπεις τρεις ερωτησεις απο παιδια που ειναι μεσα στο αγχος το μονο που κανεις ειναι να τους βριζεις τι να σου πω,να σου ζητησει αν περασεις στο σωμα καποιος απλος πολιτης βοηθεια και να τον βρισεις,αφου ετσι σου εχουν μαθει.οταν μαθεις να συζητας πες το μου να ξαναμιλησουμε γιατι εγω δεν γουσταρω να πεσω στο επιπεδο σου και να αρχισουμε τα μπινελικια σε ενα φορουμ που εχει φτιαχτει για να ενημερωνονται τα παιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εαν δεν μπορεις εσυ να κανεις μια πολιτισμενη συζητηση και με το που βλεπεις τρεις ερωτησεις απο παιδια που ειναι μεσα στο αγχος το μονο που κανεις ειναι να τους βριζεις τι να σου πω,να σου ζητησει αν περασεις στο σωμα καποιος απλος πολιτης βοηθεια και να τον βρισεις,αφου ετσι σου εχουν μαθει.οταν μαθεις να συζητας πες το μου να ξαναμιλησουμε γιατι εγω δεν γουσταρω να πεσω στο επιπεδο σου και να αρχισουμε τα μπινελικια σε ενα φορουμ που εχει φτιαχτει για να ενημερωνονται τα παιδια.

εγω δεν εχω αγχος δηλαδη? γι αυτο το καταλαβα?
ο απλος πολιτης μπορει να ειναι οτι θελει, εσυ θα κρατας οπλο μαζι με τις τυχες καποιων ατυχων ανθρωπων.
για το επιπεδο τωρα... αν εννοεις νοητικο να ανεβεις πρεπει οχι να πεσεις!
τελος, εγω συζηταω με επιχειρηματα, εσυ συζητας με ορθογραφικες υποδειξεις.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
μονο εσυ κι ο αλλος δεν το καταλαβατε βρε τουβλο σε ποιους απευθυνεσαι?
ειπε κανεις οτι επρεπε να το ξερεις? να το διαβασεις επρεπε και να εχεις ενα στοιχειωδες μυαλο για να το καταλαβεις...
και το ωντας ειναι ορθογραφια και οχι γραμματικη ηλιθιε, αλλα γι αυτο ειστε ικανοι μονο κι εσυ κι ο αλλος, να σας υπαγορευουν και να γραφετε ορθογραφημένα, να σκεφτειτε δεεεν...

τελος, εγω συζηταω με επιχειρηματα,

παραπανω ειναι τα επιχειρηματα με τα οποια συζηταει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
gaspar με 10 % εισαι αν δεν κανω λαθος ε?!ποσα μορια εχεις...και γω με 10 ειμαι και εχω 14787...πως το βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
gaspar με 10 % εισαι αν δεν κανω λαθος ε?!ποσα μορια εχεις...και γω με 10 ειμαι και εχω 14787...πως το βλεπετε?

οχι φίλε με το 90% είμαι, εχω αρκετά. 16800.

πιστεύω μέσα είσαι.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:bye:καλησπερα σε ολους-ες ειμαι νεο μελος της παρεας σας ευχομαι καλα αποτελεσματα οσον αφορα τις βασεις:'(:) παρακολουθω τις αποψεις σας για το που θα κυμανθουν συμφωνα με τις πληροφοριες σας τις σεβομαι ομως επιτρεψτε μου να διαφωνησω για τη σχολη αστυφυλακων χωρις να ειμαι ειδικος-εξυπνος κ να καταθεσω κ την δικη μου κανετε ομως υπομονη λιγες μερες να με κραξετε η να μου δωσετε συγχαρητηρια..πιστευω πως φετος ο τελευταιος-α που θα κλεισει την πορτα που λενε θα ειναι +-100 περιπου στα 13500μορια!!!καλο καλοκαιρι κ Η Παναγια βοηθος:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καλη τυχη
για αστυφυλακων εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι φιλε μου με ενδιαφερει κ η αστυφυλακων μετα τη ΣΤΥΑ.:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
φιλε giorkal,ποσα μορια εχεις βγαλει,αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
...φιλε μου τα μορια δεν κρυβονται αλλωστε σε μια εβδομαδα θα πεσουν οι μασκες ειμαι στα 16050! εσυ πως τα πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
:bye:καλησπερα σε ολους-ες ειμαι νεο μελος της παρεας σας ευχομαι καλα αποτελεσματα οσον αφορα τις βασεις:'(:) παρακολουθω τις αποψεις σας για το που θα κυμανθουν συμφωνα με τις πληροφοριες σας τις σεβομαι ομως επιτρεψτε μου να διαφωνησω για τη σχολη αστυφυλακων χωρις να ειμαι ειδικος-εξυπνος κ να καταθεσω κ την δικη μου κανετε ομως υπομονη λιγες μερες να με κραξετε η να μου δωσετε συγχαρητηρια..πιστευω πως φετος ο τελευταιος-α που θα κλεισει την πορτα που λενε θα ειναι +-100 περιπου στα 13500μορια!!!καλο καλοκαιρι κ Η Παναγια βοηθος:thanks:



μακαρι φιλε...αν ειναι ετσι τοτε με 13661 που εχω εγω ειμαι μεσα.... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
...φιλε μου τα μορια δεν κρυβονται αλλωστε σε μια εβδομαδα θα πεσουν οι μασκες ειμαι στα 16050! εσυ πως τα πηγες?

εγω εχω βγαλει 14182,φυσικα και δεν κρυβονται τα μορια,και αν τα εχεις παει και καλα οπως εσυ για ποιο λογο να τα κρυψεις?συγχαρητηρια,τουλαχιστον ξερεις οτι εισαι σιγουρα μεσα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:iagree: ναι πιστευω πως εισαι μεσα! κουραγιο στον πετροπολεμο των κουκουλοφορων γνωστων-αγνωστων αναρχοκουμμουνιστων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Aπο την Ημερισια
"Kαθοδικά αναμένεται να κινηθούν οι βάσεις εισαγωγής στις αστυνομικές σχολές λόγω της μείωσης των προτιμήσεων (25% λιγότερες αιτήσεις), αλλά και στις σχολές των υπαξιωματικών στρατού (σε αντίθεση με των αξιωματικών όπου αναμένεται αύξηση) λόγω αλλαγής των σωματομετρικών δεδομένων και των αντίστοιχων επιστημονικών πεδίων"
Παμε μωρε.....
-----------------------------------------
Κ μιλαει για προτιμησεις αρα απο τα μηχανογραφικα οχι για την ζητηση που ουτος η αλλως ειναι μειωμενη
-----------------------------------------
https://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12333&subid=2&pubid=14353144
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Aπο την Ημερισια
"Kαθοδικά αναμένεται να κινηθούν οι βάσεις εισαγωγής στις αστυνομικές σχολές λόγω της μείωσης των προτιμήσεων (25% λιγότερες αιτήσεις), αλλά και στις σχολές των υπαξιωματικών στρατού (σε αντίθεση με των αξιωματικών όπου αναμένεται αύξηση) λόγω αλλαγής των σωματομετρικών δεδομένων και των αντίστοιχων επιστημονικών πεδίων"
Παμε μωρε.....

τετοια αρθρα να βλεπω να μου φτιαχνει η διαθεση.το λεει καθαρα,καθοδικα,αν πεσει(ετσι πιστευω)δεν νομιζω να πεσει λιγοτερο απο 500 μορια,παντα η αστυφυλακων ανεβοκατεβαινε 500 μορια και βαλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
βαση 2009 αστυφυλάκων 13200 με 13900.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
βαση 2009 αστυφυλάκων 13200 με 13900.


αυτη ειναι η αποψη σου ή απλα το ξερεις?αν ναι,μπορεις να μας αποκαλυψεις τις πηγες σου αν γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
δεν εχω πηγες η απλη λογικη το λεει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top