Σχολή Αστυφυλάκων

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ,λιγο,την,μαγκια,σασ,ρε,αδερφια,
βρωμισε,ο,τοποσ,
τα,παιδια,εχουν,το,αγχοσ,τουσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ε ναι,γιατι εμεις θα επρεπε να ξερουμε τι αντιπροσωπευει το 1 και το 2,λες και τα εχουμε ξαναδει!!!!:jumpy:ας μην μιλησω για το "σαινια",που για μερικους η γνωση = με την εξυπναδα.ελεος.αυτα τα ειρωνικα σχολια απο καποιους "παντογνωστες" παρα ειναι περιττα και ενοχλητικα.εχουμε το αγχος μας με τα αποτελεσματα,εχουμε και αυτους...

ειδαμε το σαιτ κ ρωτησαμε κακο ειναι?γιατι το χουμε ξανα δει για να ξερουμε?ε ρε κατι νουμερα που υπαρχουν

μπορεις σε παρακαλω αν δεν σου ειναι κοπος να πεις που ειδες το οτι το εξηγουσε αναλυτικοτατα?γιατι εγω δεν ειδα καπου να το αναφερει,ναι,διευκρινιζει το οτι δειχνει ποιοι εχουν κριθει ικανοι,αλλα οχι το τι σημαινει το 1 κτλ.






το "νουμερο" δε σε περιγραφει πλυρως ρε μητσο, συμπληρωσε και "στραβαδι"
να εισαι κομπλε, κι εσυ και ο didou που δεν μπορεσε να δει μισο στρεμα πινακα επεξηγησης :no1:
φαντασου να τους ελεγαν να βρουν παλαιοκωστα μεσα σε δασος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.




το "νουμερο" δε σε περιγραφει πλυρως ρε μητσο, συμπληρωσε και "στραβαδι"
να εισαι κομπλε, κι εσυ και ο didou που δεν μπορεσε να δει μισο στρεμα πινακα επεξηγησης :no1:
φαντασου να τους ελεγαν να βρουν παλαιοκωστα μεσα σε δασος :P
σιγουρα αν μας εβαζαν να βρουμε τον παλαιοκωστα μεσα στο δασος λογικα δν θα τα καταφερναμε αλλα τουλαχιστον τη λεξη πληρως θα τη γραφαμε σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σιγουρα αν μας εβαζαν να βρουμε τον παλαιοκωστα μεσα στο δασος λογικα δν θα τα καταφερναμε αλλα τουλαχιστον τη λεξη πληρως θα τη γραφαμε σωστα.

α οκ αν πας για γραμματεας κανενα προβλημα εισαι ικανοτατος
λαθος δικο μου νομιζα οτι θα πηγαινες αστυνομια :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
καλα οκ πες οτι θες κ πολυ σημασια εδωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλα οκ πες οτι θες κ πολυ σημασια εδωσα.

ε ναι μην ασχολείσαι αλλο... δεν αξιζει εξαλλου το τρομερο σου επιχειρημα στο προηγουμενο ποστ μας ταπωσε ολους. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
για τέτοιες χαζομάρες δέν αξίζει να μαλώνουμε. πολοί μπερδεύτικαμε λόγο άνχους και αγωνίας. και εγώ έβαζα μικρά γράμματα εκεί που ήθελε τ αρχικα και χρειάστηκε να το κάνω 3 φορές για να το βγάλει σωστά.

SWAT και εσύ για αστυφυλάκων δίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.




το "νουμερο" δε σε περιγραφει πλυρως ρε μητσο, συμπληρωσε και "στραβαδι"
να εισαι κομπλε, κι εσυ και ο didou που δεν μπορεσε να δει μισο στρεμα πινακα επεξηγησης :no1:
φαντασου να τους ελεγαν να βρουν παλαιοκωστα μεσα σε δασος :P

ρε φιλε swat,επειδη πρεπει να ειμαστε χαζοι εμεις και εσυ εξυπνος:lol:,για πες μας τι σημαινουν οι αριθμοι,γιατι και εγω και ο μητσος αυτο ζητησαμε.αλλα και σε προηγουμενη ερωτηση μου για το ιδιο θεμα δεν απαντησες,μονο να μας την λες ξερεις....αα,και αυτο με τον παλαιοκωστα,ακυρο εντελως ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
και εμενα αυτες της μαλακιες μου λεει.... τι ακριβως ειναι??? ξερετε ποτε βγαινουν οι βασεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
και εμενα αυτες της μαλακιες μου λεει.... τι ακριβως ειναι??? ξερετε ποτε βγαινουν οι βασεις???

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1594003#post1594003
τα παιδια εδω λενε πως την αλλη εβδομαδα θα βγουν οι βασεις,μακαρι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω ακουσα για 25 αυγουστου οτι βγαινουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κοιταχτε εδω αισχος αστυφυλακων λεει 16000 μορια ΕΛΕΟΣ https://examsos.yooblog.gr/2009/08/13/2475
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Κοιταχτε εδω αισχος αστυφυλακων λεει 16000 μορια ΕΛΕΟΣ https://examsos.yooblog.gr/2009/08/13/2475


Πρέπει να είναι αρκετά βλάκας αυτός που το έγραψε.Τελείως εκτός πραγματικότητας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Απλως μλκς ειναι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε φιλε swat,επειδη πρεπει να ειμαστε χαζοι εμεις και εσυ εξυπνος:lol:,για πες μας τι σημαινουν οι αριθμοι,γιατι και εγω και ο μητσος αυτο ζητησαμε.αλλα και σε προηγουμενη ερωτηση μου για το ιδιο θεμα δεν απαντησες,μονο να μας την λες ξερεις....αα,και αυτο με τον παλαιοκωστα,ακυρο εντελως ετσι?

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, αν εχεις 1 διπλα απο αστυφυλακων σημαινει οτι κριθηκες καταληλος (τρομαρα σου) ωντας στη γενικη σειρα (και οχι πχ κατ.τριτεκνων)...
και οχι δεν ειμαι εγω εξυπνος απλως εσεις τερμα χαζοι... :bye:
σου φανηκε ακυρο μετα αυτο για τον παλαιοκωστα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, αν εχεις 1 διπλα απο αστυφυλακων σημαινει οτι κριθηκες καταληλος (τρομαρα σου) ωντας στη γενικη σειρα (και οχι πχ κατ.τριτεκνων)...
και οχι δεν ειμαι εγω εξυπνος απλως εσεις τερμα χαζοι... :bye:
σου φανηκε ακυρο μετα αυτο για τον παλαιοκωστα ε?

και ναι,αυτο με τους αριθμους επρεπε να το ξερουμε...παιδια ακουτε?οποιος δεν ηξερε τι σημαινει το 1 ειναι χαζος(παντως στο οτι εσυ δεν εισαι εξυπνος συμφωνω,ευτυχως που εχεις το γνωθι σ'αυτον:no1:) συμφωνα με τον swat.αυτο με τον παλαιοκωστα ηταν ακυρο φιλε,εντελως ασχετο με το θεμα...και κατι ακομα,το "ωντας" γραφεται με "ο":readrules:,απο γραμματικη βλεπω σκιζουμε!!!!!παντως οφειλω να πω ενα ευχαριστω για την επεξηγηση που επιτελους εδωσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παιδια τι βλεπετε τελικα για τις βασεις μακαρι ρε didou να ημουν το ιδιο αισιοδοξος με σενα κ εχω 14249 το λεω γτ ειπες οτι οπιος εχει πανω απο 13800 με 14000 εχει περασει μακαρι να ημουν το ιδιο αιδιοδοξος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Ρε παιδια τι βλεπετε τελικα για τις βασεις μακαρι ρε didou να ημουν το ιδιο αισιοδοξος με σενα κ εχω 14249 το λεω γτ ειπες οτι οπιος εχει πανω απο 13800 με 14000 εχει περασει μακαρι να ημουν το ιδιο αιδιοδοξος...

δεν εχει μεινει και τπτ αλλο να κανουμε,διαβασαμε,γραψαμε,ας ειμαστε και λιγο αισιοδοξοι...σε εμας θα τυχουν ολα τα περιεργα?ασε που εχω γνωστο και μου ειπε πως θα πεσουν σιγουρα,τωρα δεν ξερει κατα ποσο...αλλα σκεψου,14303 εχεις,54 μορια πιο κατω εισαι(εγω 121),ε τοσο ατυχοι θα ειμαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γνωστο με καλη θεση θελω να πω το ξερει απο το υπουργειο γτ κ εγω εχω γνωστους εναν αρχιφυλακα εναν ανθυπαστυνομο πολους δοκιμους εναν διοικητη τον διευθηντη στο φροντηστηριο μου,ολοι λενε οτι θα κατεβει τι να πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και ναι,αυτο με τους αριθμους επρεπε να το ξερουμε...παιδια ακουτε?οποιος δεν ηξερε τι σημαινει το 1 ειναι χαζος(παντως στο οτι εσυ δεν εισαι εξυπνος συμφωνω,ευτυχως που εχεις το γνωθι σ'αυτον:no1:) συμφωνα με τον swat.αυτο με τον παλαιοκωστα ηταν ακυρο φιλε,εντελως ασχετο με το θεμα...και κατι ακομα,το "ωντας" γραφεται με "ο":readrules:,απο γραμματικη βλεπω σκιζουμε!!!!!παντως οφειλω να πω ενα ευχαριστω για την επεξηγηση που επιτελους εδωσες...

μονο εσυ κι ο αλλος δεν το καταλαβατε βρε τουβλο σε ποιους απευθυνεσαι?
ειπε κανεις οτι επρεπε να το ξερεις? να το διαβασεις επρεπε και να εχεις ενα στοιχειωδες μυαλο για να το καταλαβεις...
και το ωντας ειναι ορθογραφια και οχι γραμματικη ηλιθιε, αλλα γι αυτο ειστε ικανοι μονο κι εσυ κι ο αλλος, να σας υπαγορευουν και να γραφετε ορθογραφημένα, να σκεφτειτε δεεεν...
-----------------------------------------
ε τοσο ατυχοι θα ειμαστε?

η αστυνομια θα ειναι σιγουρα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top