Σχολή Αστυφυλάκων

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε παιδια......εγινε αυτο τ site για να ενημερωνομαστε!Στις τελευταιες σελιδες που εχω διαβασει δεν εχω δει καμια ενημερωση!!!ΕΛΕΟΣ σταματηστε αυτα τα παιδιαρισματα με τα ονοματα η σχολη για ολους ειναι η αστυφυλακων νομιμα δεν υπαρχει ο ορος μπατσος!αλλα ολοι εν τη εριμη του λογου κανουμε λαθη!
Κοινως:Αφηστε τις μλκς διοτι δεν οδηγουν πουθενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
weskers +100000000000000000000000000000000000000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια,καλυτερα να τελειωσει η συζητηση περι μπατσους και αστυνομικους γιατι δεν βγαινει νοημα.οταν περασουμε(και ευχομαι ολοι απο αυτη την διαδικτυακη! παρεα να περασουμε) θα δουμε με τα ιδια μας τα ματια πως εχουν τα πραγματα.καλυτερα να αναφερομαστε σχετικα με την σχολη για να ενημερωνονται οι μελλοντικοι υποψηφιοι.κανω την αρχη,μηπως εχετε καποιο νεο σχετικα με το ποιες σχολες θα λειτουργησουν?σορρυ για το μεγεθος της απαντησης.

μετά τις αντιδράσεις ο μαρκογγιανάκης είπε οτι θα λειτουργήσουν, αλλα επείσημη ανακοίνωση δέν βγήκε ακόμα.
Το πιό πιθανό είναι να λειτουργήσουν. το τελευταίο που θέλει τώρα η κυβέρνηση είναι αντιδράσεις απο τοπικές κοινωνίες.

τώρα το πόσα άτομα θα πάνε σε κάθε σχολή και πόσο λειτουργηκές θα είναι, αυτό είναι ένα ζήτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια για την σχολή αξιωματικών(μονο για αστυνομικους) τι λετε; εχω 16614.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
paulos1 δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κανα νεο ρε παιδια για τις βασεις?Τελικα τι περιμενουμε καθοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Κανα νεο ρε παιδια για τις βασεις?Τελικα τι περιμενουμε καθοδο?

Ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
για αστυφυλάκων;εισαι μέσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι για αστυφυλακων λεω.πιστευεις οτι περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
εγω εχω 14290.πως το βλεπεις?

Και τωρα να μη σε παρουν, εισαι σιγουρα στους πρωτους επιλαχοντες.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
που τι βλεπετε τη βαση να πηγαινει περιπου?
-----------------------------------------
Και τωρα να μη σε παρουν, εισαι σιγουρα στους πρωτους επιλαχοντες.!
τι σημαινει να εισαι επιλαχοντας?μου το εξηγεις λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια,οσοι εχουμε πανω απο 14000 μορια,για να μην πω καλυτερα και 13800,ειμαστε στανταρ μεσα,ειναι σχεδον αδυνατο με τοσο λιγη ζητηση να μην πεσει εστω 300 μορια η βαση....(αποψη μου)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
14249 Μορια εχω αρα μεσα λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
https://www.makthes.gr/index.php?name=News&file=article&sid=42991
διαβαστε αυτο λεει για την αστυφυλακων.κατι πολυ θετικο για εμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τι σημαινει να εισαι επιλαχοντας?μου το εξηγεις λιγο

επειδή μερικά παιδιά φεύγουν-παρετούνται κατα την βασική, αυτές οι θέσεις αναπληρώνωνται απο τους επόμενους που δέν πέρασαν.

γύρο στα 50-60 άτομα φεύγουν απο ότι ξέρω.

παιδιά υπομονή σε 15 ημέρες θα ξέρουμετί έγινε. μακάρι να περάσουμε όλοι απο εδώ.
-----------------------------------------
https://www.makthes.gr/index.php?name=News&file=article&sid=42991
διαβαστε αυτο λεει για την αστυφυλακων.κατι πολυ θετικο για εμας.

όντος για μα λέει κάτι τέτοιο ο σύμβουλος του Κέντρου Συμβουλευτικής Υποστήριξης και Προσανατολισμού, η βάση θα πέσει κατα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
https://www.makthes.gr/index.php?name=News&file=article&sid=42991
διαβαστε αυτο λεει για την αστυφυλακων.κατι πολυ θετικο για εμας.



οντως ετσι ειναι τα πραγματα παιδια.μην αγχωνεστε και απολαυστε τις διακοπες σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
γύρο στα 50-60 άτομα φεύγουν απο ότι ξέρω.


τι λες φιλε!!!ετσι σου παν...προφανως ειναι περισσοτεροι αφου περνουν 1000+ ατομα(δεν θυμαμαι το νουμερο) πιστευω αν ειναι το 1/10(που πιστεω ειναι αρκετα παραπανω...) αυτη που φεγουν αρα σηγουρα ειναι 100+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
σταματησε νομιζω αυτος ο θεσμος με τους επιλαχοντες....με καθε επιφυλαξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top