Σχολή Αστυφυλάκων

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
το θεμα ειναι πως μονο οι "ολοι" θα βγουν στους δρομους γιατι το 90% των γυναικων παει στις ταυτοτητες,καταλαβες?επομενως η καθε κωνσταντινα δεν θα δει το πως ειναι να εισαι αστυνομικος απο την μερια των δρομων και λεει οτι θελει...
συμφωνουμε απολυτα.στο γραφειακι με τις ταυτοτητες το παιζουν αστυνομικινες.ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
επομενως η καθε κωνσταντινα μπορει να ειναι στο υπολοιπο 10%


τεσπα,δεν θα δωσω συνεχεια στο θεμα γιατι εγω ο μπατσος ειχα πει να το τελειωσουμε κα αστυνομικινα.μπορει κανεις να απαντησει στην ερωτηση που ειχα θεσει πιο πριν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
επομενως η καθε κωνσταντινα μπορει να ειναι στο υπολοιπο 10%
εσενα θα σε βγαλουν εξω γιατι εχεις ταλεντο:lol:
-----------------------------------------
τεσπα,δεν θα δωσω συνεχεια στο θεμα γιατι εγω ο μπατσος ειχα πει να το τελειωσουμε κα αστυνομικινα.μπορει κανεις να απαντησει στην ερωτηση που ειχα θεσει πιο πριν?
:no1:κ στο πληθυντικο παρακαλω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
λογικο να μη σε πειραζει το "μπατσος" αφου εισαι απ τους μεγαλυτερους :no1:
-----------------------------------------


Κωνσταντίνα προκαταρτικές δεν έδωσες?Γιατί εγώ που έδωσα τα περισσότερα παιδιά που συζήτησα, ή που άκουσα να λένε στους ψυχολόγους μπαίνουν για ττην επαγγελματική αποκατάσταση.
Τη μονιμότητα δηλαδή και έναν αξιοπρεπή μισθό(που συστυχώς συνδυάζεται με δύσκολη-επικίνδυνη εργασία).
Απλά το παληκάρι στο είπε ωμά.

Αυτό τον κάνει μπάτσο?
Τότε οι περισσότεροι μπάτσοι θα γίνουμε(αν περάσουμε) και δικαίως μας λένε έτσι, και το σώμα μπάτσους θέλει, γιατί δεν είδα ουτε καν να κάνουν παρατήρηση σε όλους εμάς που φέραμε σαν επιχείρημα τα παραπάνω.

Από την άλλη αν το άτομο που κάνει αυτό το επάγγελμα το κάνει μόνο για αυτό το λόγο χωρίς να του αρέσει θα είναι δυστυχισμένο και κακός επαγγελματίας.Εύχομαι κανείς να μην έρχεται αποκλειστικά και μόνο για αυτό το λόγο.Ελπίζω αυτό να θέλεις να πεις και εσύ..

ΥΓ Πάντως εγώ φοβάμαι περισσότερο αυτόν που δηλώνει συνεχώς αγάπη προς πατρίς-θρησκεία-οικογένεια κτλ..παρά αυτόν που απλά λέει οτι ίσως ο βασικότερος λόγος που μπήκε είναι η επαγγελματική αποκατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ρε kalaxan καθεσαι και ασχολεισαι με μια ανεραστη κοπελιτσα 18 χρονων??? Η οποια οταν γινει ΜΠΑΤΣΙΝΑ θα την πεφτει στους ανωτέρους της για να σκατζάρει και να λουφάρει??? γραψτε την στα @@ σας. κολομπαζο του κερατα θα ειναι και δεν εχει με τι να ασχοληθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλα μιλαμε καποιοι απο εδω δεν πατε καλα ειλικρινα...
Καταρχας , η kwnstant1na ειχε δικαιο ως προς το οτι δεν ειναι καποιος "μπατσος" αλλα αστυνομικος , ειχε ομως αδικο ως προς το οτι απαντησε με πιο σκληρο απο οτι επρεπε τροπο και καλο θα ειναι να χαλαρωσετε γενικα ολοι γιατι εαν εχετε τετοια συμπεριφορα τωρα , μεσα στην σχολη θα σαλταρετε.Απλα και συντομα.

Κατι λογικες τυπου για τους εξω ολοι μπατσοι ειμαστε , και πως "εαν σε φωναξουνε μπατσο μην γυρισεις" ειναι εντελως παιδικες σκεψεις.ΝΑΙ εννοειται δεν θα γυρισεις αν σε φωναξουνε μπατσο.Αποτελει ενα ειδος εξυβρισης.Εαν θελετε φωναξτε ,για παραδειγμα , εναν οδηγο ταξι , ταριφα , να δουμε πως θα αντιδρασει.Εαν δεχεσται να σας λενε "μπατσους" τοτε δεν εχετε μυαλο.Αστυνομικοι -θα- γινεται (ευτηχως η δυστηχως) και καλο ειναι να αρχισεται σιγα σιγα να σκεφτεσται την θεση σας σε αυτο το επαγγελμα αυριο ,μεθαυριο και να προσπαθησετε να αλαξετε την αποψη της κοινωνιας.Αλλα αυτα που λεω ειναι μακρινες σκεψεις ετσιιιι ???Ειμαι γραφικος ??

kalaxan καλα ε , εχεις και εσυ ρε αδερφε μια λογικη "αφου δεν μας εκανε κανεις παρατηρηση , ειναι δεκτος ο ορος μπατσος επειδη θελουμε αξιοπρεπη δουλεια και μισθο".Ηδη εχασες ενα κομματι της αξιοπρεπειας για 2 λογους , 1) αποδεχεσαι τον ορο αφου δεν εκφραζεις αντιθεση , 2) επειδη θα εχεις μια αξιοπρεπη δουλεια και μισθο κατα τα λεγομενα σου , παραταυτα αξιζεις να σε λενε μπατσο , αυτο λες.Φιλε , κατσε και σκεψου λιγο τι σημαινει το παραπανω ως επιχειρημα που ειπες , θα καταλαβεις οτι δεν τα ειπες σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Μα δεν είπα οτι αξίζει να σε λένε μπάτσο..είπα σύμφωνα με τη λογική της Κωνσταντίνας είμαστε μπάτσοι εμείς που σκεφτόμαστε την επαγγελματική αποκατάσταση..(η Κωνσταντινα το είπε βασικά όχι εγώ)

Εγώ πάντως δεν κολάω σε χαζές λέξεις..


Ο πατέρας μου ταξιτζής είναι..και ταρίφα τον φωνάζουν και οτιδήποτε άλλο..και τα παίρνει στην πλάκα..χέστηκε στην τελική..
σιγά τώρα να μην καθήσεις να αλλάξεις τα μυαλά του κάθε κομπλεξικού(που σε λέει μπάτσο)..να αποδείξεις δηλαδή οτι δεν είσαι ελέφαντας..ή ακόμα χειρότερα να σε πειράξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω παντως συμφωνω με τον καλαχαν...οι χαρακτηρισμοι τυπου "μπατσος" ειναι απομειναρια της χουντας...κ εχει ριζωθει ολοκληρη νοοτροπια στον λαο.Μερικοι νομιζουν οτι θα μπουν στο σωμα κ θα καταφερουν να αλλαξουν τον κοσμο.Ολοι φυσικα οφειλουμε να δινουμε τον καλυτερο μας ευατο προκειμενου να αλλαξουμε αυτην την νοοτροπια του κοσμου αλλα μπαινοντας στο σωμα θα πρεπει ολοι να ειμαστε ετοιμοι να ακουσουμε αυτους τους χαρακτηρισμους,γιατι αν τους ακουμε κ δν μπορουμε να τους δεχτουμε τοτε θα υπαρξει προβλημα....ο καθενας κανει τις επιλογες του και το αν ειναι καλος αστυνομικος η μπατσος φαινεται...Ετσι το βλεπω εγω...οταν εχεις το κουτελο καθαρο κοιμασαι ησυχος τα βραδια κ σε εκτιμουν ορισμενοι ανθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ρε kalaxan καθεσαι και ασχολεισαι με μια ανεραστη κοπελιτσα 18 χρονων??? Η οποια οταν γινει ΜΠΑΤΣΙΝΑ θα την πεφτει στους ανωτέρους της για να σκατζάρει και να λουφάρει??? γραψτε την στα @@ σας. κολομπαζο του κερατα θα ειναι και δεν εχει με τι να ασχοληθει!

ελα ρε γκομενιαρη brad pitt, το 18 χρονων που το ειδες?
οταν μου εστειλες pm για να μαθεις ποσο ειμαι νομιζω δε σου απαντησα, σε χαλασε η χυλοπιτα και εγινα μπαζο?:P :lol:
λογικη η σκεψη σου παντως οποιος δεν ανεχεται εναν αστυνομικο να αυτοαποκαλειται μπατσος ειναι μπαζο ανεραστος και την πεφτει στους ανωτερους του για να "σκατζαρει" (ωραια λεξη σιγουρα εχεις βγαλει το δημοτικο, τις πρωτες ταξεις βασικα...)

ενω οποιου του αρεσει να τον λενε μπατσο ειναι ομορφος εξυπνος μετριοφρον εχει με πολλα πραγματα να ασχοληθει και φυσικα δεν "λουφαρει" ποτε αφου ειναι και πρωτος στη δουλεια του :no1:
αα ξεχασα να προσθεσω οτι ειναι και πολυ μαγκας και αντρακλας αφου απειλει
μεσω pm να δειρει κοριτσια...:bye:

Καλα μιλαμε καποιοι απο εδω δεν πατε καλα ειλικρινα...
Καταρχας , η kwnstant1na ειχε δικαιο ως προς το οτι δεν ειναι καποιος "μπατσος" αλλα αστυνομικος , ειχε ομως αδικο ως προς το οτι απαντησε με πιο σκληρο απο οτι επρεπε τροπο και καλο θα ειναι να χαλαρωσετε γενικα ολοι γιατι εαν εχετε τετοια συμπεριφορα τωρα , μεσα στην σχολη θα σαλταρετε.Απλα και συντομα.

Κατι λογικες τυπου για τους εξω ολοι μπατσοι ειμαστε , και πως "εαν σε φωναξουνε μπατσο μην γυρισεις" ειναι εντελως παιδικες σκεψεις.ΝΑΙ εννοειται δεν θα γυρισεις αν σε φωναξουνε μπατσο.Αποτελει ενα ειδος εξυβρισης.Εαν θελετε φωναξτε ,για παραδειγμα , εναν οδηγο ταξι , ταριφα , να δουμε πως θα αντιδρασει.Εαν δεχεσται να σας λενε "μπατσους" τοτε δεν εχετε μυαλο.Αστυνομικοι -θα- γινεται (ευτηχως η δυστηχως) και καλο ειναι να αρχισεται σιγα σιγα να σκεφτεσται την θεση σας σε αυτο το επαγγελμα αυριο ,μεθαυριο και να προσπαθησετε να αλαξετε την αποψη της κοινωνιας.Αλλα αυτα που λεω ειναι μακρινες σκεψεις ετσιιιι ???Ειμαι γραφικος ??

kalaxan καλα ε , εχεις και εσυ ρε αδερφε μια λογικη "αφου δεν μας εκανε κανεις παρατηρηση , ειναι δεκτος ο ορος μπατσος επειδη θελουμε αξιοπρεπη δουλεια και μισθο".Ηδη εχασες ενα κομματι της αξιοπρεπειας για 2 λογους , 1) αποδεχεσαι τον ορο αφου δεν εκφραζεις αντιθεση , 2) επειδη θα εχεις μια αξιοπρεπη δουλεια και μισθο κατα τα λεγομενα σου , παραταυτα αξιζεις να σε λενε μπατσο , αυτο λες.Φιλε , κατσε και σκεψου λιγο τι σημαινει το παραπανω ως επιχειρημα που ειπες , θα καταλαβεις οτι δεν τα ειπες σωστα.

εστω ενας τουλαχιστον ειπε τα αυτονοητα :no1:
-----------------------------------------
Μα δεν είπα οτι αξίζει να σε λένε μπάτσο..είπα σύμφωνα με τη λογική της Κωνσταντίνας είμαστε μπάτσοι εμείς που σκεφτόμαστε την επαγγελματική αποκατάσταση..(η Κωνσταντινα το είπε βασικά όχι εγώ)

αα καλα καμια επικοινωνια
στον αλλο το ειπα αυτο π ειπε "ο μισθος να πεφτει και ολα τ αλλα στ @@ του"
ξυπνα... προφανως ολοι παμε ΚΑΙ για τον μισθο αλλιως θα πεθαιναμε...
αλλα το να πηγαινεις μονο για να βολευτεις πως το λες εσυ? "ευσυνειδητος αστυνομικος" ?
-----------------------------------------
εσενα θα σε βγαλουν εξω γιατι εχεις ταλεντο:lol

εσυ και ο σεφερλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
aroukart καλα ενταξει παιδικα επιχειρηματα τωρα μου λες και εσυ.Εχεις μια καταλληλη ηλικια κατσε και σκεψου δεν θα κουραστω παντως να στα βαλω στο κεφαλι...

kwnstant1na απλα λεω αυτο που ειναι λογικο : με λιγα λογια οταν εσυ ο ιδιος δεν σεβεσαι τον εαυτο σου , και μαλιστα λες αυτην την ΚΑΡΑΜΕΛΑ οτι "ετσι ειναι ο Ελληνας αρα ας με αποκαλουνε ετσι δεν πειραζει" (καλα μιλαμε κατι τετοιες αποψεις ειναι πια σαπιες δεν υπαρχει μιλαμε ουτε στο ελαχιστο η θεληση εστω για καποια αλαγη) τοτε ναι , δεν σεβεσαι τον εαυτο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ολα παιδικα σου φαινονται...γτ δηλαδη δν μπορω να καταλαβω πρεπει ολοι να συμφωνουμε με τις αποψεις σας?εγω πιστευω αυτο εσυ πιστευεις αλλο..Εγω ειπα την αποψη μ σχετικα με την συζητηση π γινοταν κ η κωνσταντινα μονο που δν με εβρισε...επειδη ειπα οτι εγω τα λεφτα μου να περνω κ τπτ αλλο...Αν το βρισκεται τοσο τραγικο αυτο τι να πω...Εγω θελω ενα στανταρ μισθο κ να κανω την ζωη μου..δν θα κατσω να σκασω αν με λενε μπατσο η οχι..υπαρχουν σημαντικοτερα προβληματα στην ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Toτε πραγματικα με τις πρωτες δυσκολιες στην ΕΛ.ΑΣ , θα δεις τι θα λες...Μπες πρωτα , δες πως ειναι , και αφου "απλα" θες να παιρνεις τον μισθο και δεν σε νοιαζει ΤΙΠΟΤΑ αλλο , κανε οτι σου καπνισει.Οταν ομως καποια στιγμη θα πρεπει να βασιστεις στον συναδελφο , τοτε να δουμε εαν θα νοιαξει τον συναδελφο η δικη σου η περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
aroukart καλα ενταξει παιδικα επιχειρηματα τωρα μου λες και εσυ.Εχεις μια καταλληλη ηλικια κατσε και σκεψου δεν θα κουραστω παντως να στα βαλω στο κεφαλι...

kwnstant1na απλα λεω αυτο που ειναι λογικο : με λιγα λογια οταν εσυ ο ιδιος δεν σεβεσαι τον εαυτο σου , και μαλιστα λες αυτην την ΚΑΡΑΜΕΛΑ οτι "ετσι ειναι ο Ελληνας αρα ας με αποκαλουνε ετσι δεν πειραζει" (καλα μιλαμε κατι τετοιες αποψεις ειναι πια σαπιες δεν υπαρχει μιλαμε ουτε στο ελαχιστο η θεληση εστω για καποια αλαγη) τοτε ναι , δεν σεβεσαι τον εαυτο σου.

και εφοσον δεν ειναι σε θεση να σκεφτουν κατι τοσο απλο φαντασου τι ειναι ικανοι να κανουν αν ποτε ερθουν αντιμετωποι με εγκληματιες η με καταστασεις που απαιτουν οξυτητα σκεψης...
-----------------------------------------
Αν το βρισκεται τοσο τραγικο αυτο τι να πω...Εγω θελω ενα στανταρ μισθο κ να κανω την ζωη μου..

:!::!::!::!::!::!: μπραβο, αν μπεις τελικα να τους πεις να σου δωσουν και βραβειο προσφορας προς το κοινωνικο συνολο... :iagree:
χαλαρα, αραξε, καποιος βλακας θα βρεθει να γλιτώσει και τον κοσμο απ τους κακους δεν ειναι αναγκη να εισαι εσυ...μη σε πιασουν κοτσο...
-----------------------------------------
Ο πατέρας μου ταξιτζής είναι..και ταρίφα τον φωνάζουν και οτιδήποτε άλλο..και τα παίρνει στην πλάκα..χέστηκε στην τελική..

ειμαι σιγουρη οτι θα γελασεις πολυ με τον ορισμο του ταριφα τοτε οπως τoν βρηκα σε μια αλλη σελιδα :jumpy: enjoy

ταρίφας:ο αγαμίδης / λιγούρης / χασογάμης / λούζερ με τις γυναίκες / ο που δεν το 'χει με τα θηλυκά. Ούτος ο κακοδαίμων προσδοκεί ότι δια της εξυπηρετήσεως (ταριφικής) θα κάνει τη γκόμενα που μεταφέρει να τον συμπαθήσει, να τον δει μ' άλλο μάτι, να νιώθει υποχρεωμένη απέναντί του και εν τέλει να του κάτσει.

πολυ πλακα ρε να τον φωναζεις κι εσυ ετσι τον πατερα σου :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλα ενταξει αυτο ειναι αλλο θεμα οσο αναφορα το τι θα γινει εαν ερθει κανεις αντιμετωπος με εγκληματια.Απλα δεν μπορω να καταλαβω πως καποιος δεχεται ενα ειδος απαξιωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Κριμα παντως που δν μπορειτε να καταλαβετε πως το εννοω..ποιος σ ειπε οτι δν θα ειμαι ενταξει με τους συναδελφους μου?βγαζεις πραγματα απο το μυαλο σου...δν βρισκω καποιο λογο να φανατιστω με το "μπατσος" εσυ κ κωνσταντινα αν σας φωναξει κανενας μπατσο η σας βριζει σκοτωστε τους...εγω θα προτιμησω να γελασω.
οχι δν θα με πιασουν κοτσο μην αγχωνεσαι....επειδη το θεμα τραβαει πολυ κ ο καθενας εχει τα πιστευω του δν θα βρουμε ακρη κ δν εχω κ τπτ να χωρισω με κανεναν απο εδω μεσα καντε οτι πιστευετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ρε αγορι μου που εβγαλες τετοια συμπερασματα τωρα περι φανατισμου ?Το να σου λεω δηλαδη το αυτονοητο , δηλαδη να προσπαθησεις να αλαξεις μεσω δικης σου καλυτερης συμπεριφορας μια κοινωνικη επιταγη του οτι φωναζουμε τον αστυνομικο μπατσο , πραγματικα τωρα , ΠΟΥ κολαει με τον φανατισμο που λες ?Τελος παντων , κουραστηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
δν βρισκω καποιο λογο να φανατιστω με το "μπατσος" εσυ κ κωνσταντινα αν σας φωναξει κανενας μπατσο η σας βριζει σκοτωστε τους...εγω θα προτιμησω να γελασω.

θα το πω για 7η φορα αν δεν εχασα το μετρημα...
το προβλημα μου δεν ηταν με αυτον που αποκαλεσε καποιον μπατσο χωρις να τον ξερει... αυτος ειναι απλα νοητικα καθηστεριμενος

το προβλημα μου ηταν με αυτον που το δεχτηκε...

ποσο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις?

και για να σου λυθει η απορια: οχι δεν θα σκοτωσουμε κανεναν που θα βρεθει στον δρομο μας και θα μας βρισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
πολυ το κουρασαμε το θεμα χωρις να υπαρχει λογος.εξω εχει καλοκαιρακι κ εσεις μαλωνεται για τη λεξη μπατσος,ταριφας κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
πολυ πλακα ρε να τον φωναζεις κι εσυ ετσι τον πατερα σου :no1:

Τι να σου πω..εσύ αμα σε πουν την ώρα που δουλεύεις οτι είσαι #ΕΡ##$#Ε@Ε@ μην κοιμηθείς το βράδυ από τη στενοχώρια σου..εγώ όπως σου ξαναλέω χέστηκα όπως και να με πούνε..
Όπως και όταν οδηγάς(αν οδηγάς) αν περάσει κανείς απ'το στοπ και μετά σε βρίζει κατέβα να τον βρίσεις και συ..εγώ θα τον προσπεράσω..

Εκεί είναι η διαφορά μας. Τέλος δε με μοιάζει αν το καταλάβεις ή τι θα πεις και για αυτό ακόμη αδιαφορώ..
Έχουμε χάσμα..

ΥΓ Δεν είπα οτι έχει πλάκα, εσύ παραποιείς τα λεγόμενα μου για να πεις τελικά αυτό που θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγω δν μαλωσα με κανεναν..απλα την αποψη μ ειπα...δν εχω ορεξη να ασχοληθω αλλο με το συγκεκριμενο θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top