Σχολή Αστυφυλάκων

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
συμφωνα με ολα αυτα παιδια τι λετε πιανω τη σχολη με 13661??????? θα πεσει 642 μορια???? εχω πολυ αγχοσ ελπιζω να καταλαβαινετε!!!!


α και κατι αλλο... μηπωσ ξερει κανεισ ποσεσ ειναι οι πρωτεσ προτιμησεισ στα μηχανογραφικα για την αστυφυλακων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δραματική αύξηση της αναντιστοιχίας προσφοράς και ζήτησης θέσεων εισακτέων αναμένεται να καταγραφεί φέτος στα Μηχανογραφικά Δελτία των υποψηφίων (η συμπλήρωση των οποίων ολοκληρώθηκε στις 20 Ιουλίου) μετά τη φετινή απογείωση του αριθμού των αριστούχων.

Αυτό αποκαλύπτει δείγμα 250 υποψηφίων από το Λεκανοπέδιο με βαθμολογία πάνω από 16.500 μόρια, οι οποίοι στην πλειονότητά τους δηλώνουν ως πρώτη τους προτίμηση τα Παιδαγωγικά Τμήματα Δασκάλων, Τμήματα Νηπιαγωγών, Νομικές και Αστυνομικές Σχολές, τα Τμήματα Πολιτικών Μηχανικών, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ, Μηχανολόγων Μηχανικών Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του ΕΜΠ, καθώς και τα Τμήματα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής και Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου, την Ιατρική Αθήνας και το Τμήμα Ψυχολογίας Παντείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
να σε ρωτησω κατι κωνσταντινα...που το ειδες αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δραματική αύξηση της αναντιστοιχίας προσφοράς και ζήτησης θέσεων εισακτέων αναμένεται να καταγραφεί φέτος στα Μηχανογραφικά Δελτία των υποψηφίων (η συμπλήρωση των οποίων ολοκληρώθηκε στις 20 Ιουλίου) μετά τη φετινή απογείωση του αριθμού των αριστούχων.

Αυτό αποκαλύπτει δείγμα 250 υποψηφίων από το Λεκανοπέδιο με βαθμολογία πάνω από 16.500 μόρια, οι οποίοι στην πλειονότητά τους δηλώνουν ως πρώτη τους προτίμηση τα Παιδαγωγικά Τμήματα Δασκάλων, Τμήματα Νηπιαγωγών, Νομικές και Αστυνομικές Σχολές, τα Τμήματα Πολιτικών Μηχανικών, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ, Μηχανολόγων Μηχανικών Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του ΕΜΠ, καθώς και τα Τμήματα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής και Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου, την Ιατρική Αθήνας και το Τμήμα Ψυχολογίας Παντείου.

αναφέρεται σε άτομα με βαθμολογία πάνω απο 16500 μόρια,

!(υπόψην οτι η αστυφυλάκων πέρσυ ήταν πρώτη στις πρώτες προτημήσεις, με 459 προτιμήσεις υποψηφίων, ενώ στη δεύτερη θέση με 356 βρίσκόταν η Νομική Αθήνας.)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ρε μαγκες αυτο γινεται επειδη η αστυφυλακων εχει καθε χρονο τουλαχιστον 1200 θεσεις ενω πχ η νομικη αθηνας εχει 150. λογικο ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ρε παδια μ αυτο το αρθρο δν μπορεις να βγαλεις ακρη κ απορω γιατι το γραψαν.πηραν ενα δειγμα 250 μαθητων που ενα πολυ μικρο δειγμα οι οποιοι ειχαν πανω απο 16500 κ αναφερουν οτι δηλωσαν καποιες σχολες.αυτες οι σχολες ομως δεν 2-3 αλλα αναφερουν 10 σχολες ελεος.επισης ολες οι σχολες περνουν γυρω στα 150 ατομα κ η αστυφυλακων 1500.δν μπορει οτι ισχυει για ολες τις σχολες να ισχυει κ για την αστυφυλακων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κοιταξτε παιδια.Εγω λεω να κρατησουμε το γεγονος οτι φετος ειχαμε την μικροτερη προσελευση των τελευταιων ετων.Αυτο ειναι γεγονος.Λογικα θα πεσουν.Ας περιμενουμε ενα μηνα και βλεπουμε.Φετος δεν ειχε ζητηση.Μην κοιτατε τα ακυρα αρθρα.Ο καθενας λεει οτι θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Κοιταξτε παιδια.Εγω λεω να κρατησουμε το γεγονος οτι φετος ειχαμε την μικροτερη προσελευση των τελευταιων ετων.Αυτο ειναι γεγονος.Λογικα θα πεσουν.Ας περιμενουμε ενα μηνα και βλεπουμε.Φετος δεν ειχε ζητηση.Μην κοιτατε τα ακυρα αρθρα.Ο καθενας λεει οτι θελει.

Τα πιο πολλα αρθρα βασιζονται σε γενικοτιτες οτι και καλα η αστυνομια εχει παντα ζητηση λογω αμεσης επαγγελματικης αποκαταστασης χωρις ομως να ξερουν την φετινη κατασταση.Το λογικο ειναι να πεσει η βαση γιατι περνουν πολλα περισσοτερα ατομα απ οτι περυσι και η ζητηση ειναι πολυ μικροτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Οντως παιδια σε εναν μηνα βγαινουν τα αποτελεσματα!!!κατα την προσωπικη μου αποψη θα πεσουνοι βασεις φετος!!δεν γνωριζω κατι αλλα η λογικη ετσι λεει!!Βγαινει ο καθε ασχετος δημοσιογραφος και γραφει οτι θελει!!Ελεος..δεν καταλαβαινουν το αγχος μασ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
που να καταλαβουν αυτοι!!! μια ζωη μεσα στη μ....κια ζουνε!!! λογικα θα πεσουν!!!!!!!! αυτο ευχομαστε αλλωστε......
-----------------------------------------
ειδικα ο χρηστος κατσικας... ο πιο ακυρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Η λογικη λεει οτι η βαση θα πεσει.Υπηρξε μεγαλη αυξηση θεσεων.

Το καλυτερο : περιμενετε τα αποτελεσματα.Αυτες οι "προβλεψεις" που απορω τι προβλεψεις ειναι , μονο αγχος προκαλουνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Προβλεψη-εκτιμηση μου (τιποτε παραπανω..) με βαση τις θεσεις και σε συνδυασμο με τη χαμηλοτερη προσελευση ολων των εποχων:
Αστυφυλακων: 13500-13700, με το 10% απο 14900 και πανω.
Αξιωματικων: 17600-17800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα?

Τελευταιο δεκαημερο Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
για την ακριβεια εβγαλαν ανακοινωση πως τα αποτελεσματα θα βγουν μετα τις 25 αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
λοιπόν.
ΕΤΟΣ ΒΑΣΗ 90% ΒΑΣΗ 10%
2006 14450 15426

2007 15093 13780

2008 14300 14900


Αρα δεν μπορούμε να κάνουμε προβλέψεις. σε 25 μερες θα ξέρουμε. μπορει να πέσει μπορει και να ανεβει. εγω θεωρω πως αν πάει το 90% στο 13500 θα πάει το 10% στο 14500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
αντε να περασουν οι μερες να βγουν οι βασεις να τελειωνουμε.εγω εχω 14.290 κ εχω αρκετη αγωνια αν κ πιστευω οτι θα πεσουν οι βασεις κ αρκετα πιο κατω απο το βαθμο που εχω εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγω εχω βγαλει 14702 και εχω τρομερο αγχος!!!μακαρι να πεσουν οι βασεις!!Τα μαθηματικα με εκαψαν που εγραψα 4 αλλιως αν ειχα κανα 10 εκει θα ειχα περασει τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
μια ερωτηση.επειδη περυσι δν επιανα αστυνομια κ δν εκανα καν μηχανογραφικο οταν βγαινουν οι βασεις που βλεπουμε τα αποτελεσματα που περασαμε?απο το σχολειο η απο τον ιντερνετ?το λεω γιατι η το σαιτ της αστυνομιας δν τα βγαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top