Σχολή Αστυφυλάκων

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
δεν το θεωρώ δεδομένο, για αυτό λέω ότι δεν χρηματίζονται όλοι αλλά κάποιοι.

το σκεπτομαι για αστυνομία αλλά δεν ξέρω ακόμα πολλά σκέπτομαι

να δημιουργώ εντυπώσεις? δλδ? πολίτης είμαι με ενδιαφέρει η κατάσταση που επικρατεί στην υπηρεσία που με προστατεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
δεν το θεωρώ δεδομένο, για αυτό λέω ότι δεν χρηματίζονται όλοι αλλά κάποιοι.

αυτο που κανεις το κανεις απλα για εντυπωσεις οπως σωστα ειπωθηκε....
δεν θα σου απαντουσα αλλα εχεις πολυ θρασος και πρεπει να σκεφτεσαι πριν μιλησεις....
πολίτης είμαι με ενδιαφέρει η κατάσταση που επικρατεί στην υπηρεσία που με προστατεύει.
ετσι λες?αυτο ειναι επιχειρημα....?και περιμενεις απο εμας να σου απαντησουμε...αν εισαι πολιτης και θες να μαθεις,πηγαινε στο συνηγορο του πολιτη και ασκησε μηνυσεις......αν πιστευεις το αντιθετο......και γιατι δεν ρωτας αν χρηματιζεται περισσοτερο η νοσοκομα η ο γιατρος?αυτοι δεν ειναι το συστημα υγειας σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ρε παιδια 3ερει κανεις τελος παντων ποσα παιρνουν στη σχολη αστυφυλακων οσοι φοιτουν σε αυτην κα8ε μηνα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
280 μειον 80 για το φαγητο καθε μηνα οποτε 200 καθαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλοσήρθες φίλε mixalakhs, ναι κατα 90% περνάς. πολοί λένε θα ανέβει η βάση αλλα δέν το πιστεύω.[/qK

Ευχαριστω φιλε. Εχω ακουσει οτι δεν ειχε πολυ ζητηση φετος. Ισχυει? Αλλοι περιμενουν να πεσει κιολας. Τωρα εγω ειμαι αισιοδοξος αλλα σιγουρα κραταω μια μικρη επιφυλαξη, μηπως δεν μπω για λιγο.
-----------------------------------------
καλοσήρθες φίλε mixalakhs, ναι κατα 90% περνάς. πολοί λένε θα ανέβει η βάση αλλα δέν το πιστεύω.

Ευχαριστω φιλε. Εχω ακουσει οτι δεν ειχε πολυ ζητηση φετος. Ισχυει? Αλλοι περιμενουν να πεσει κιολας. Τωρα εγω ειμαι αισιοδοξος αλλα σιγουρα κραταω μια μικρη επιφυλαξη, μηπως δεν μπω για λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ετσι λες?αυτο ειναι επιχειρημα....?και περιμενεις απο εμας να σου απαντησουμε...αν εισαι πολιτης και θες να μαθεις,πηγαινε στο συνηγορο του πολιτη και ασκησε μηνυσεις......αν πιστευεις το αντιθετο......και γιατι δεν ρωτας αν χρηματιζεται περισσοτερο η νοσοκομα η ο γιατρος?αυτοι δεν ειναι το συστημα υγειας σου?

δεν είναι επιχείρημα?

να μάθω θέλω όχι να ασκήσω μυνήσεις.

έθεσα μια απλή ερώτηση και δέχτηκα επίθεση από ορισμένα άτομα και όχι από όλους

να υποθέσω ότι είσαι μελοντικός αστυνομικός?

γιατί να ρωτήσω για την υγεία αφού δεν με ενδιαφέρει αυτό το θέμα
όποιος έχει την μύγα μυγίαζετε και συνήθως αστυνομικοί είναι αυτοί που βγάζουν σπυρία αν ακούν για διαφθορά στο σώμα η οι συγκενείς τους.

εξιγήστε μου τι εννοείτε όταν λέτε ότι προσπαθώ να δημιουργήσω εντυπώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
δεν είναι επιχείρημα?

να μάθω θέλω όχι να ασκήσω μυνήσεις.

έθεσα μια απλή ερώτηση και δέχτηκα επίθεση από ορισμένα άτομα και όχι από όλους

να υποθέσω ότι είσαι μελοντικός αστυνομικός?

γιατί να ρωτήσω για την υγεία αφού δεν με ενδιαφέρει αυτό το θέμα
όποιος έχει την μύγα μυγίαζετε και συνήθως αστυνομικοί είναι αυτοί που βγάζουν σπυρία αν ακούν για διαφθορά στο σώμα η οι συγκενείς τους.

εξιγήστε μου τι εννοείτε όταν λέτε ότι προσπαθώ να δημιουργήσω εντυπώσεις.

δεν υπαρχει καμια μυγα. οταν καποιος επιλεγει να κανει μια δουλεια δεν το κανει για τις μιζες. το κανει γιατι το γουσταρει και θελει να κανει τα πραγματα καλυτερα. και αν μιλας με παροιμιες εχω να σου πω αλλη μια. <<οποιος ανακατεβεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες>>. αν εσυ θελεις να μαθεις ποιος περνει μιζες πολυ πιθανο το βλεπω να ανακατευτεις εσυ με αυτες. και θα σου προτεινα να μην γινεις αστυνομικος γιατι δεν εχεις τα χαρακτηριστικα γι'αυτο. αν απο τωρα ασχολεισαι με τις μιζες καλυτερα θα ηταν να ξεχασεις το θεμα αστυνομικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
πια είναι τα χαρακτηριστικά των ατυνομικών?
για να ξέρω δηλαδή να προσπαθήσω να τα δουλέψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εσυ δηλαδη πιστευεις πως με ειρωνειες και με το να ασχολεισαι με εντελως ανουσια πραγματα διαθετεις την διαθεση να γινεις αστυνομικος; οχι ενας μπατσος... αστυνομικος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
δεν απαντάς..
δεν ρωτάω ειρωνικά
μόνο όταν με ειρωνεύονται απαντάω ανάλογα.

δεν είναι σοβαρό θέμα ο χρηματισμός στην αστυνομιά??
δεν αξίζει να το συζητήσουμε?
είσαι ο πέμπτος αν δεν κάνω λάθος που λέει το ίδιο πράμα, έχεις συμφιλιωθεί με την κατάσταση που επικρατεί η πιστεύεις ότι δεν υφίσταται πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εισαι 16 χρονων. πως ξερεις αν υπαρχει αυτο το θεμα. ή ακομα και να υπαρχει πως ξερεις σε ποιο βαθμο γινεται. εδω εγω ειμαι 19 χρονων και απο σεπτεμβρη μπαινω στο σωμα και δεν ξερω ακομα καλα καλα την κατασταση που επικρατει. εσυ εφτασες κιολας στο ποιος χρηματιζεται πιο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ξέρω οτι γινέται θα πω πως στο μέλλον γιατί φεύγω τώρα.

αμα διαβάσεις πιο πίσω θα δεις ότι ρωτάω σε πιο βαθμό γίνεται όπως ρωτάω ποιός χρηματίζεται πιο πολύ.

σε αυτό που σε ρωτάω εγώ δεν απαντάς όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
δεν απανταω σε ειρωνειες. εχεις μπει μεσα να δεις πως γινεται αν γινεται και ολα αυτα; μαλλον οχι. και εφ'οσον δεν ξερεις την κατασταση δεν μπορεις να ρωτας τον βαθμο στον οποιο γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
λοιπον ως το μεγαλο αφεντικο εδω :D:D
κοφτε το
μην πετατε σποντες για τα εξης θεματα
sex
θρησκεια
ηλικεια
πολιτικη
προσωπικες πεποιθησεις
ιδεες
και θα ειμαστε ενταξει ...απλα το topic γεμιζει με ανουσια μηνυματα που δεν εξυπηρετουν και γεμιζουν ασκοπα τις σελιδες...(και αντε ενας που μπαινει πρωτη φορα να τα διαβασει....θα ανοιξει νεο θεμα και θα τον βρισουμε κιολας...) μαζευτειτε



φιλικα!! απλα κοφτε τους καυγαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
δεν απανταω σε ειρωνειες. εχεις μπει μεσα να δεις πως γινεται αν γινεται και ολα αυτα; μαλλον οχι. και εφ'οσον δεν ξερεις την κατασταση δεν μπορεις να ρωτας τον βαθμο στον οποιο γινεται.
δεν ειρωνεύομαι.
γιατί πρέπει κπ να είναι στην αστυνομία μέσα για να δεί τι γίνεται?
ούτε εσύ ξέρεις την κατάσταση μιας και η εκπαίδευση εκεί μέσα δεν αφήνει πολύ χώρο για επικοδομητικό διάλογο.

δεν έγινες ακόμα μπάτσος αλλά την νεοτροπία την απόκτησες, είναι λογικό αυτό που μου λες ? ρωτάω σαν πολίτης του κράτους κάτι για έναν από τους βασικότερους δημόσιους οργανισμούς και ρωτάω εσάς που είστε μέσα να μου πείτε τί γίνεται αλλά όλοι σας προσπαθείτε απλώς να αποφύγετε την ερώτηση και υπεκφεύγετε στρεφόμενοι σε προσωπικές επιθέσεις και ανούσιο διάλογο και να με αποτρέψετε από το να μάθω. Αν λέτε ότι δεν υπάρχει διαφθορά στο σώμα τότε ή κρύβεστε εσκεμένα πίσω από το δάχτυλο σας η είστε και εσείς οι ίδιοι διεφθαρμένοι, εδώ ταιρίαζει η παροιμία που λέει στο σπίτι του κρεμασμένοι δεν μιλάμε για σκοινί αλλά εγώ έχω μάθει να μιλάω για όλα οπότε ίσως έχεις δίκιο δεν έχω τα προσόντα να γίνω αστυνομικός.



βιλλαρασ συζητάμε δεν μαλώνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
δεν ειρωνεύομαι.
γιατί πρέπει κπ να είναι στην αστυνομία μέσα για να δεί τι γίνεται?
ούτε εσύ ξέρεις την κατάσταση μιας και η εκπαίδευση εκεί μέσα δεν αφήνει πολύ χώρο για επικοδομητικό διάλογο.

δεν έγινες ακόμα μπάτσος αλλά την νεοτροπία την απόκτησες, είναι λογικό αυτό που μου λες ? ρωτάω σαν πολίτης του κράτους κάτι για έναν από τους βασικότερους δημόσιους οργανισμούς και ρωτάω εσάς που είστε μέσα να μου πείτε τί γίνεται αλλά όλοι σας προσπαθείτε απλώς να αποφύγετε την ερώτηση και υπεκφεύγετε στρεφόμενοι σε προσωπικές επιθέσεις και ανούσιο διάλογο και να με αποτρέψετε από το να μάθω. Αν λέτε ότι δεν υπάρχει διαφθορά στο σώμα τότε ή κρύβεστε εσκεμένα πίσω από το δάχτυλο σας η είστε και εσείς οι ίδιοι διεφθαρμένοι, εδώ ταιρίαζει η παροιμία που λέει στο σπίτι του κρεμασμένοι δεν μιλάμε για σκοινί αλλά εγώ έχω μάθει να μιλάω για όλα οπότε ίσως έχεις δίκιο δεν έχω τα προσόντα να γίνω αστυνομικός.



βιλλαρασ συζητάμε δεν μαλώνουμε


βασικά δέν είναι το τί λές, είναι ο τρόπος που το λές.

δέν είναι τυχαίο οτι τόσα άτομα διαφωνίσαμε μαζί σου.

διαφθορά σαφώς και υπάρχει και στην αστυνομία, όχι όμως σε τέτοιο βαθμό ωστε να καταπίνει και αυτούς που προσπαθούν να είναι σωστοί στην δουλειά τους.
το άν παίρνουν περισότερα οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί δέν το απαντάμε όχι γιατί κρύβουμε κάτι, αλλα γιατί η ερώτηση σου προσβάλει και αυτούς που είναι ήδη στο σώμα αλλα και αυτούς που προσπαθούν να μπούνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
βασικά δέν είναι το τί λές, είναι ο τρόπος που το λές.

δέν είναι τυχαίο οτι τόσα άτομα διαφωνίσαμε μαζί σου.
αυτο δεν ειναι επιχειρημα και αλλα τοσα συμφωνουμε μαζι του
-----------------------------------------
το άν παίρνουν περισότερα οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί δέν το απαντάμε όχι γιατί κρύβουμε κάτι, αλλα γιατί η ερώτηση σου προσβάλει και αυτούς που είναι ήδη στο σώμα αλλα και αυτούς που προσπαθούν να μπούνε.
σωστος στο πρωτο σκελος περι προσβολής .. αλλα ειναι μια γενική αληθεια και κατηγορία της πλειοψηφιας των πολιτων απεναντι στο συγκεκριμενο επαγγελα. Απο τη στιγμη που αποφασιζετε να πατε εκει εχε κατα νου και τις αντιδράσεις που υπάρχουν απέναντι σε αυτο (Απο τις πιο απλες μεχρι και τον επαναστατικο αγωνα).. οποτε θα ηθελα και εγω να μαθω πια ειναι η απάντηση στο ερωτημα του φίλου... αν και πιστεύω οτι τα πιο πολλα μπορουν να τα παρουν οι αξιωματικοι μονο και μονο λογο ιεραρχιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?πολλοι ειναι αυτοι που οταν περασουν και μπουν στην σχολη μετα τα παρατανε και φευγουν,αυτες οι κενες θεσεις καλυπτονται?και αν ναι,ξερετε με ποιον τροπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?πολλοι ειναι αυτοι που οταν περασουν και μπουν στην σχολη μετα τα παρατανε και φευγουν,αυτες οι κενες θεσεις καλυπτονται?και αν ναι,ξερετε με ποιον τροπο?

φιλε καλυπτονται με τους επιλαχοντες.Οσοι δν μπουν στην σχολη πανε στο Α.Τ της περιοχης τους κ ρωτανε τι θεση επιλαχων ειναι κ αν φυγει καποιος σε καλουν κ πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
φιλε καλυπτονται με τους επιλαχοντες.Οσοι δν μπουν στην σχολη πανε στο Α.Τ της περιοχης τους κ ρωτανε τι θεση επιλαχων ειναι κ αν φυγει καποιος σε καλουν κ πας...

αν φυγει καποιος στις αρχες εννοεις φανταζομαι αν φυγει στη μεση της χρονιας προφανως δεν θα μπει αλλος στη θεση του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top