Σχολή Αστυφυλάκων

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Σοβαρά ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
από ποίους?
-----------------------------------------
είπα ότι θέλω να πάρω μίζες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
kwnstantina χαλαρωσε λιγο... θες να δωσεις και σφαλιαρες!! το θεμα ειναι οτι περνουν μιζες μερικοι... αυτο ισχυει για την μειοψηφια των αστυνομικων.. . παντως επειδη δουλευω 5 χρονια νυχτα, αν μπεις στο κολπο δεν θα βγεις και πολυ ευκολα.θελει προσοχη. μακρια απο αυτα τα πραγματα. βρες να ασχοληθεις με κατι αλλο παραλληλα αν θες,και παντα διακριτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
^
^

δουλεύεις νύχτα από τα 15? μου εξηγείς λίγο τι εννοείς? στείλε μνμ αν προτιμάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalakhs

Νεοφερμένος

Ο Mixalakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας ..Εχω βγαλει 14420 μορια στο 5 πεδιο και θελω να περασω αστυφυλακων. Πως τα βλεπετε τα πραγματα? Μπορω να περασω? Δεν ανηκω σε ειδικη κατηγορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια, 3ερει κανεις αν γινεται ως επιλεκτος να παει καποιος στην α3ιωματικων;;;;;;;;
και κατι ακομα, ποσα περνουν κα8ε μηνα οσοι φοιτουν στν σχολη;;;;;;;
100 ευρω;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Γεια σας ..Εχω βγαλει 14420 μορια στο 5 πεδιο και θελω να περασω αστυφυλακων. Πως τα βλεπετε τα πραγματα? Μπορω να περασω? Δεν ανηκω σε ειδικη κατηγορια.

καλοσήρθες φίλε mixalakhs, ναι κατα 90% περνάς. πολοί λένε θα ανέβει η βάση αλλα δέν το πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ρε παιδια ξερει κανεις αν περασεις αστυφυλακων, μπορεις να παρεις τα 1000? που ειναι για την επιδοτηση ενοικιου.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Οχι παρασκευα δν σ δινουν επιδοτηση γιατι απλα δν εχεισ ενοικιο αφου μενεις μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
^
^

δουλεύεις νύχτα από τα 15? μου εξηγείς λίγο τι εννοείς? στείλε μνμ αν προτιμάς.

ειναι νονος της νυχτας... αυτος τη βαφτισε συγκεκριμενα...
και αν δεν θες να παρεις μιζες γιατι ρωτας?
για να διευρινεις τους πνευματικους σου οριζοντες?

Ρε παιδια ξερει κανεις αν περασεις αστυφυλακων, μπορεις να παρεις τα 1000? που ειναι για την επιδοτηση ενοικιου.?

σιγα μη σου εκδωσουν και στεγαστικο δανειο

Οχι παρασκευα δν σ δινουν επιδοτηση γιατι απλα δν εχεισ ενοικιο αφου μενεις μεσα.

εννοει τις μερες που θα εισαι εκτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ειναι νονος της νυχτας... αυτος τη βαφτισε συγκεκριμενα...
και αν δεν θες να παρεις μιζες γιατι ρωτας?
για να διευρινεις τους πνευματικους σου οριζοντες?

αν δεν έχεις απάντηση για αυτό που ρωτάω κοίτα την δουλεία σου και ασε τις εξυπνάδες. δεν σου χρωστάω τίποτα για να σου διευκρινήσω, μπορεί να θέλω να μπώ στο σώμα για να μεταπουλώ κατασχεμένα ναρκωτικά μπορεί να θέλω να μάθω αν θα επιβιώσω μέσα στην διαφθορά μιας και εγώ είμαι τίμιος, μπορεί να ρωτάω από περιέργια.
αμα ξέρει και θέλει να μου πεί κάποιος που είναι στην αστυνομία ας απαντήσει τα δικά σου σχόλια είναι παραπάνω από περιττά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
αν δεν έχεις απάντηση για αυτό που ρωτάω κοίτα την δουλεία σου και ασε τις εξυπνάδες. δεν σου χρωστάω τίποτα για να σου διευκρινήσω, μπορεί να θέλω να μπώ στο σώμα για να μεταπουλώ κατασχεμένα ναρκωτικά μπορεί να θέλω να μάθω αν θα επιβιώσω μέσα στην διαφθορά μιας και εγώ είμαι τίμιος, μπορεί να ρωτάω από περιέργια.
αμα ξέρει και θέλει να μου πεί κάποιος που είναι στην αστυνομία ας απαντήσει τα δικά σου σχόλια είναι παραπάνω από περιττά.

βασικά η ερώτηση σου είναι λίγο περίεργη, είναι σάν να ρωτάει ένας πολιτικός απο πιά θέση θα πάρει καλήτερες μίζες.
όταν ρωτάς κάτι τέτοιο αυτόματα το μυαλό μας πάει στο οτι σε ενδιαφέρουν οι μίζες.

δές στο 6:55 και μετά και θα σου λυθούν όλες οι απορίες:D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9mepyDPhaFE&feature=channel_page[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τα λέει όλα το videάκι...Την λέμε και σχολή τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?εχω τελειωσει με τα αθληματα τα ψυχωτεχνικα κλπ.μεχρι να βγουν οι βασεις πρεπει να κανω κατι αλλο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?εχω τελειωσει με τα αθληματα τα ψυχωτεχνικα κλπ.μεχρι να βγουν οι βασεις πρεπει να κανω κατι αλλο???

δινεις μηχανογραφικο και περιμενεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
οι αστυνομικοί αν και όχι όλοι χρηματίζονται από τις πιο απλές περιπτωσείς μέχρι τις πιο σοβαρές.

ξαναρωτάω λοιπόν ποίοι έχουν μεγαλύτερη πρόσβαση στο μαύρο χρήμα οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
οι αστυνομικοί αν και όχι όλοι χρηματίζονται από τις πιο απλές περιπτωσείς μέχρι τις πιο σοβαρές.

ξαναρωτάω λοιπόν ποίοι έχουν μεγαλύτερη πρόσβαση στο μαύρο χρήμα οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?
oi αξιωματικοί ... μετραει η ιεραρχία...
και ασε την κοπελιά να λεει οτι θελει ο καθενας υπερασπιζεται τη θεση του τι να κανουμε...


και οι δυο μπατσοι ειναι οποτε δεν εχει σημασια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δινεις μηχανογραφικο και περιμενεις

επειδη ειμαι απο επαλ το εχω δωσει το μηχαν. πριν τις εξετασεις...ποτε δηλωνουμε περιοχη που θελουμε να παμε?

οι αστυνομικοί αν και όχι όλοι χρηματίζονται από τις πιο απλές περιπτωσείς μέχρι τις πιο σοβαρές.

ξαναρωτάω λοιπόν ποίοι έχουν μεγαλύτερη πρόσβαση στο μαύρο χρήμα οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?

οποιος ειναι πιο δραστήριος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ξαναρωτάω λοιπόν ποίοι έχουν μεγαλύτερη πρόσβαση στο μαύρο χρήμα οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?[/quote]

όταν προτοδιάβασα την ερώτηση σου νόμιζα οτι κάνεις πλάκα.

γιατί πρέπει κάποιος αναγκαστικά να χρηματίζεται? απο ότι κατάλαβα θεωρείς την διαφθορά κάτι δεδομένο και είσαι έτημος να συμετάσχεις στο σύστημα και όχι να κάνεις κάτι για να το αλλάξεις.

αλήθεια θέλεις να περάσεις αστυνομία, ή απλά ρωτάς για να δημιουργείς εντυπώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top