Σχολή Αστυφυλάκων

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Ιδιο περιστατικο συνεβη και στην Ευελπιδων που εδινε ενας κολλητος μου τις προαλλες...Ενας αυτος και ενας ακομη που στο γδυσιμο επεμενε να φοραει τις καλτσες.....Ειχε βαμμενα νυχια....χαχαχαχαχα δηλαδη ελεος ΟΧΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ στο στρατο!!!
ΟΧΙ αλλο καρβουνο....!!
ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


ναι φιλε μου απο αυτο και αλλο τοσο......:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ιδιο περιστατικο συνεβη και στην Ευελπιδων που εδινε ενας κολλητος μου τις προαλλες...Ενας αυτος και ενας ακομη που στο γδυσιμο επεμενε να φοραει τις καλτσες.....Ειχε βαμμενα νυχια....χαχαχαχαχα δηλαδη ελεος ΟΧΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ στο στρατο!!!
ΟΧΙ αλλο καρβουνο....!!


:sνα δώ τί άλλο θα ακούσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v@gi@

Νεοφερμένος

Η βαγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούργιο μέλος και ήθελα να αναφέρω οτι έχετε πολλές πληροφορίες!:D
Εγω τελείσα με τισ εξετάσεις την παρασκεύη!δεν ήταν τελικά τόσο δύκολες όσο μου λέγανέ α΄λλα παιδιά...επισης παρατηρησα οτι χρειζονται ατομα ενω προσωπικη μου αποψη ειναι οτι για το 90% περιμενω πτωση βασεων!οσο για το 10% δινουν πολλοι φιλοι μου ενω εχω διαβασει και αρκετα FORUM υπαρχουν αρκετοι που ενδιαφερονται!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
vagia καλως ηρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
γνωριζει κανεις την διαδικασια που γινετε αφου βγουν τα αποτελεσματα και μαθει οτι εχι περασει..Κυριως ημερολογιακα εννοω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Θα παρακαλουσα καποιον αν μπορει αναλυτικα να γραψει τι πρεπει να κανει καποιος με τα χαρτια και τις αιτησεις να κανει, πχ. του χρονου που θελει καποιος να δωσει πανελληνιες και να περασει αστυφυλακων, τον Φεβρουαριο παει κανει αιτηση στο σχολειο για πανελληνιες. Αιτησεις στα ΑΤ πρεπει να γινουνε και τι ακριβως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Θα παρακαλουσα καποιον αν μπορει αναλυτικα να γραψει τι πρεπει να κανει καποιος με τα χαρτια και τις αιτησεις να κανει, πχ. του χρονου που θελει καποιος να δωσει πανελληνιες και να περασει αστυφυλακων, τον Φεβρουαριο παει κανει αιτηση στο σχολειο για πανελληνιες. Αιτησεις στα ΑΤ πρεπει να γινουνε και τι ακριβως;

τον φεβρουάριο απλά δηλώνεις οτι θα είσαι υποψήφιος για αστυνομία.
μετά, περίπου κοντά στις εξετάσεις (μάηο), πάς στο ατ για να κάνεις την αίτηση,
αυτοί απο το ατ είτε κατευθείαν είτε μετά απο λίγες μέρες με τηλέφωνο σε ενημερώνουν για να πάς να πάρεις την καρτέλα για τις ιατρικές εξετάσεις.
πάς στο νοσκομίο, κάνεις τις εξετάσεις και μετά βγαίνει το πρόγραμα για τα αθλήματα και τα ψυχοτεχνικά.
άν τα περάσεις περιμένεις να βγούν οι βάσεις τον αύγουστο.
Αν πέρασες σε παιρνουν τηλέφωνο απο το ατ για να πάς να δηλώσεις την σχολή που θέλεις να πάς, και μετα περιμένεις την κατάταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
κολλησε λιγο το τοπικ η μου φαινεται?
μα τι εγινε κοπηκατε ολοι?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εγω παντος τα περασα ολα κομπλε κ γνωμη μου προσωπικη θα πεσει αρκετα η γεν.σειρα πηγα επανω Αθηνα κ απο τα 25 παιδια που ρωτησα τα 20 εχουνε κατο απο εμενα που εχω 14249.Θα δειξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
τον φεβρουάριο απλά δηλώνεις οτι θα είσαι υποψήφιος για αστυνομία.
μετά, περίπου κοντά στις εξετάσεις (μάηο), πάς στο ατ για να κάνεις την αίτηση,
αυτοί απο το ατ είτε κατευθείαν είτε μετά απο λίγες μέρες με τηλέφωνο σε ενημερώνουν για να πάς να πάρεις την καρτέλα για τις ιατρικές εξετάσεις.
πάς στο νοσκομίο, κάνεις τις εξετάσεις και μετά βγαίνει το πρόγραμα για τα αθλήματα και τα ψυχοτεχνικά.
άν τα περάσεις περιμένεις να βγούν οι βάσεις τον αύγουστο.
Αν πέρασες σε παιρνουν τηλέφωνο απο το ατ για να πάς να δηλώσεις την σχολή που θέλεις να πάς, και μετα περιμένεις την κατάταξη.


gaspar σε ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
σορυ παιδεσ αλλα εγω εκανα το μηχανογραφικο πριν παω να δωσω τα αθληματα οποτε ειχα βαλει μεσα την αστυνομια .αυτο το λεω διοτι νομιζω οτι δεν παιρνουν τηλεφωνο να σου πουν να δηλωσεισ τη σχολη αν εχεισ περασει τισ προκαταρκτικεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
σορυ παιδεσ αλλα εγω εκανα το μηχανογραφικο πριν παω να δωσω τα αθληματα οποτε ειχα βαλει μεσα την αστυνομια .αυτο το λεω διοτι νομιζω οτι δεν παιρνουν τηλεφωνο να σου πουν να δηλωσεισ τη σχολη αν εχεισ περασει τισ προκαταρκτικεσ

το άν πέρασες τις προκαταρκτικές στο λένε εκείνη την ώρα.
τηλέφωνο παίρνουν μόνο για να πάς να πάρεις την καρτέλα, και για να πάς να δηλώσεις τδα.

ξέρει κανεί άν φέτος θα μπούμε νωρήτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
οχι δεν ξερω αν θα μπουμε νωριτερα .στισ προκαταρκτικεσ ενημερωνουν απλωσ αυτουσ που κοπηκαν για να μην συνεχισουν τισ αλλεσ μερεσ και το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ μπορεισ να πεισ gaspar τι ειναι το τδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οχι δεν ξερω αν θα μπουμε νωριτερα .στισ προκαταρκτικεσ ενημερωνουν απλωσ αυτουσ που κοπηκαν για να μην συνεχισουν τισ αλλεσ μερεσ και το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ μπορεισ να πεισ gaspar τι ειναι το τδα

Τδα= τμήμα δοκίμων αστυφυλάκων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια, 3ερει κανεις αν γινεται ως επιλεκτος να παει καποιος στην α3ιωματικων;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
πιο πολλές μίζες και μαύρα φράγκα από μαγαζάτορες κλπ παίρνουν οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Παιδια γειας σας εχω βγαλει 15432 κ παω για αστυφυλακων.Αλλα με επιασε ενας γνοστος και μου λεει οτι εχει πολι εγκυρη πηγη(πραγμα μαλλον πιθανο)οτι η βαση θα ανεβει στο 15500 με 15800.Εγω δεν παω καν να δοσω αθληματα υπαρχουν ενα σορο σχολες,σιγα μην περασω αλλοστε με αφτα τα μορια.

φιλε περνας με τα τσαρουχια εχεις παρα πολλα μορια.στο υπογραφω κιολας.100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πιο πολλές μίζες και μαύρα φράγκα από μαγαζάτορες κλπ παίρνουν οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?

ελα ρε χιουμοριστα
εσυ και ο τσακωνας μεινατε μονο
ευτυχως ειναι καλοκαιρι και δεν παγωσαμε ιδιαιτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
πιο πολλές μίζες και μαύρα φράγκα από μαγαζάτορες κλπ παίρνουν οι αστυφύλακες ή οι αξιωματικοί?

ειναι σοβαρη η ερωτηση σου ή ετσι σου ηρθε μια χαζομαρα και την πεταξες???ελεος ρε φιλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top