Σχολή Αστυφυλάκων

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σε εσενα προσωπικα μονο το ζητησαν η΄ και στην υπολοιπη ομαδα
που περναγατε μαζι γιατρους το ζητησαν και σε αυτους;
Γιατι αν το ζητησαν μονο σε εσενα ηταν κατι που ειδαν ισως σε
προσωπικο επιπεδο ενω αν το ζητησαν σε ολουσ αυτο σημαινει
κατι γενικο που δεν εγινε στους υπολοιπους που μου εχουν
απαντησει εως τωρα.
Συγνωμη κιολας που επιμενω αλλα εχω χασει το καρδιογραφημα
και ο καρδιολογος που μου εχει υπογραψει στην καρτελα λειπει με αδεια
για να κανω αλλο στο νοσοκομειο.
Καθε σκεψη και αποψη δεκτη απο ολους.

Μου τα ζητήσανε πριν δούνε την καρτέλα.Τι να σου πω..
Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οχι, θεσσαλονίκη χθές έδινα, αλλα κάθε μέρα σε κάθε δεκάδα θα υπάρχει και κάποιος ''σολωμός''.

ένα παιδί δέν άντεξε απο αυτά που άκουγε μέσα και άρχισε να γελάει νευρικά.

τελικά πέρασαν καί αυτόν που έλεγε μ@λ@κιες. και αυτόν που γέλαγε με τις μ@λ@κίες.

τί να πεί κανείς...

αστα να πανε φιλε.....εχει ξεφυγει η κατασταση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Τι σας ρωτησαν ακριβως στα Ψυχοτεχνικα; Και τι βαθμο δυσκολιας ειχε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Τι σας ρωτησαν ακριβως στα Ψυχοτεχνικα; Και τι βαθμο δυσκολιας ειχε ;


Μπες στον κοπο να διαβασεις και τις πιο πισω σελιδες ρε παληκαρε.Ολο τα ιδια και τα ιδια εδω περα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εδινες κανεις αΘληματα Αθηνα σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ας γραψει καποιος τι σας ρωτησανε στα ψυχοτεχνικα;

Επρεπε να ζωγραφισετε 2 σκιτσα ανδρα και γυναικας και σας ειπανε να γραψετε πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα σας; Και τι βαθμο δυσκολιας ειχε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
παιδια εγω σημερα τελειωσα με τα ψυχοτεχνικα επιτυχως...αν εξαιρεσεις τη μεγαλη αναμονη,κατα τ'αλλα ειναι γελοια...απλα φωναζουν κατα περιοχη και οχι αλφαβητικα και αυτους απο καλαμαρια,οπου ανηκω κι εγω,τους φωναξαν προς το τελος...στα γραπτα σου ζητουν να κανεις το σκιτσο ενος ανθρωπου,χωρις να σου πουν φυλο και στην πισω σελιδα το σκιτσο ενος ανθρωπου του αντιθετου φυλου απ'αυτο που εκανες πριν...και μετα μια παραγραφο με τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα του καθενος και στην πισω σελιδα πως νομιζετε οτι σας βλεπουν οι αλλοι...στη συνεντευξη η βασικη ερωτηση ειναι γτ θελει ο καθενας να μπει στην αστυνομια...αν η απαντηση του ειναι κατανοητη και εν μερει τεκμηριωμενη,δε ρωτανε κατι αλλο...αν δεν ειναι κατανοητος μπορει να του κανουν κανα 2 ακομα ερωτησεις διευκρινιστικες...αυτα...σορρυ για το μεγαλο κειμενο απλα ηθελα να ενημερωσω οσους δεν εχουν δωσει ακομα και ισως εχουν καποιο αγχος...να μην ανησυχειτε...ειναι γελοια...



Αυτο το post μαλλον δε το ειδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.


Schoolmate: Ρωτησαν επισης "τι θα βελτιωνες στον χαρακτηρα σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Τελικα ειναι ευκολα η δυσκολα; Κοψανε κοσμο η οχι;


Στα Ψυχοτεχνικα ειναι οι εξης ερωτησεις :

1) Σχεδιαζεις ενα σκιτσο ενος ανδρα και μια γυναικας
2) Γραφεις πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα του χαρακτηρα σου;
3) Τι θα βελτιωνες στον χαρακτηρα σου;
4) Γιατι επελεξες να μπεις στην ΕΛ.ΑΣ ;

Αυτα ειναι ή υπαρχουνε και αλλα; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τελικα ειναι ευκολα η δυσκολα; Κοψανε κοσμο η οχι;


Στα Ψυχοτεχνικα ειναι οι εξης ερωτησεις :

1) Σχεδιαζεις ενα σκιτσο ενος ανδρα και μια γυναικας
2) Γραφεις πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα του χαρακτηρα σου;
3) Τι θα βελτιωνες στον χαρακτηρα σου;
4) Γιατι επελεξες να μπεις στην ΕΛ.ΑΣ ;

Αυτα ειναι ή υπαρχουνε και αλλα; ;)

5) Πως βλεπουν οι αλλοι εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra

Νεοφερμένος

Ο patra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για καποιους που τους ενδιαφερουν τα στατιστικα δειτε και αυτο.
Ειναι για το 2008 και δινει την αστυφυλακων γεν. σειρα 7η σε
πρωτη προτιμηση.
Για να δουμε εφετος θα ειναι παλι ετσι;

https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11460&subid=2&tag=8612&pubid=4256819
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τι σας ρωτησαν ακριβως στα Ψυχοτεχνικα; Και τι βαθμο δυσκολιας ειχε ;

στη συνέντευξη,πρώτα πρέπει να πείς το όνομα και τον λόγο που επέλεξες την αστυνομία. μετά σε ρωτάει αυτός με βάση αυτά που έγραψες στο χαρτί.
άν πείς κάτι περίεργο ή κολλήσεις αυτός επιμένει και ρωτάαει περισσότερα.
στο τέλος όμως όλοι περνάνε.

πχ εγώ ώς ελλάτωμα έβαλα οτι είμαι κλειστός χαρακτήρας και πιάστηκε απο αυτό και με ρώταγε πόσους φίλους έχω και κάθε πότε βγαίνω έξω.

ένας άλλος έβαλε οτι είναι πολύ οξύθημος και όταν νευριάζει δέν καταλαβαίνει χριστό!(ακριβώς έτσι το έγραψε).

---------------------------------------------------------

βιλλάρας τώρα θυμήθηκα που έλεγες τί γίνεται στα υγοιονομικά άν σου σηκωθεί.
ένα παιδί του σηκώθηκε στη σειρά μου και τον κόψανε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
βιλλάρας τώρα θυμήθηκα που έλεγες τί γίνεται στα υγοιονομικά άν σου σηκωθεί.
ένα παιδί του σηκώθηκε στη σειρά μου και τον κόψανε.:P

σοβαρα τωρα? :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
βιλλάρας τώρα θυμήθηκα που έλεγες τί γίνεται στα υγοιονομικά άν σου σηκωθεί.
ένα παιδί του σηκώθηκε στη σειρά μου και τον κόψανε.:P[/quote]

ο Χριστός κι η Παναγία!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Λογικο μου ακουγετε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
kwnstant1na και gaspar ευχαριστω για τις πληροφοριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σύμφωνα με το παρακάτω λινκ https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11460&subid=2&tag=8612&pubid=4256819 το 2008 δηλώσαν προτίμηση για αστυνομία 2.372 άτομα με τη βάση του 90% να είναι στο 14,3 και του 10% στο 14,9...
Βάση λοιπόν των ποσοστών θεωρητικά για να κρατηθεί η βάση του 10% γύεω στο 14,3 θα έπρεπε να δηλώσουν προτίμηση για το 10% αστυφυλάκων 237 άτομα(αν έπαιρνε τα ίδια άτομα και φέτος)...
Βοηθάει οτι βγήκαν θέσεις για παραπάνω άτομα..αλλά.....

no further comments :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Λογικο μου ακουγετε !!!

τι λογικο ρε μπορει να σκεφτοταν την γκομενα του η την αστυνομικινα που ειδε στην εισοδο :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
προφανως ηταν πολυ καυ.....μενος για αστυνομια.....:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ιδιο περιστατικο συνεβη και στην Ευελπιδων που εδινε ενας κολλητος μου τις προαλλες...Ενας αυτος και ενας ακομη που στο γδυσιμο επεμενε να φοραει τις καλτσες.....Ειχε βαμμενα νυχια....χαχαχαχαχα δηλαδη ελεος ΟΧΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ στο στρατο!!!
ΟΧΙ αλλο καρβουνο....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top