Σχολή Αστυφυλάκων

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
βγαινουν καπου στο ιντερνετ οσοι περασαν τα ψυχοτεχνικα?
εμενα μου ειπαν οτι περασα αλλα ο ενας με κοιτουσε καπως καπως και ειπε στον διπλα του "ετσι κι ετσι" :lol:
λετε να το αλλαξαν οταν εφυγα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Από τι εξαρτάται αν θα έρθει κανείς πρακτική Θεσνίκη?
Μετράει πχ το αν είσαι Θεσαλονικιός?-έχεις σπίτι στη Θεσνίκη?




Το καλοκαίρι στην πρακτική σου στα νησιά σου παρέχουν και σπίτι-δωμάτιο?

kalaxan απο ότι γνωρίζω απο γνωστούς μου δόκιμους, τους νοικιάζουν δωμάτια σε ξενοδοχία, εκτός άν σε στείλουν σε μέρος που δήλωσες οτι έχεις κατοικία.

φυσικά, 3 κατηγορίας και βάλε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
kalaxan οχι δεν σου δινουν δωματιο. με δικα σου εξοδα. λοιπον εδωσα ψυχοτεχνικα σημερα. οσο αφορα το 10% ηταν αρετα ατομα με μεγαλους βαθμους. στο 90 % ομως θα πεσει πολυ η βαση. σε μια περιοχη οπως η δικη μου που εχει αρκετα μεγαλεσ περιοχες της αττικης, η προσελευση σε σχεση με περσυ ειναι το 1/3 . και αυτα οχι μονο απο παιδια που ξαναδιναν. το ειπαν επισημα χειλη.η επιτροπη

Πόσα άτομα περίπου tarx12 είσασταν?

Επίσης υπολογίστε και αρκετά άτομα τα οποία δώανε προκαταρτικά στο στρατό και μπορεί να περάσουν αστυνομία..


Αχ, να το ξέραμε θα πηγαιναμε για πανελληνιες..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

patra

Νεοφερμένος

Ο patra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδια καποιος που περασε γιατρους μηπως μπορει
να πει αν μαζι με την καρτελα με τις υπογραφες την
ακτινογραφια και το καρτελακι του υποψηφιου θελουν
και το KAΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
kalaxan πρεπει να ημασταν καμια 10 αρια ατομα στην δικη μου επιτροπη. υπολογιζε κατα μεσο ορο αλλα τοσα τουλαχιστον στην αλλη επιτροπη. kalaxan στο μονο που ελπιζουμε για να ξερεις ειναι να μην συμπληρωθουν οι θεσεις στους πολυτεκνους του 10%. πραγμα απιθανο οπως καταλαβαινεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ρε παιδια καποιος που περασε γιατρους μηπως μπορει
να πει αν μαζι με την καρτελα με τις υπογραφες την
ακτινογραφια και το καρτελακι του υποψηφιου θελουν
και το KAΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ;


Δεν το θελουν απαραιτητα αλλα για καλου κ για κακου εχε το μαζι σου γιατι μπορει π.χ να σε εξετασει ο καρδιολογος κ εσυ να εισαι ανγχομενος κ να σου πει κατι δεν παει καλα κ ξανα μανα καρδιογραφημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ρε μαγκες ποσο γελοια μπορουν να ειναι τα ψυχοτεχνικα?μιλαμε περασανε ατομα τα οποια μια σωστη προταση δεν πετυχαν.......αλλοι κεκεδιζαν αλλοι ετρεμαν δεν ηξεραν τι να απαντησουν......δεν τους καταλαβαινε κανεις.......ο αλλος ειπε σαν ελατωμμα οτι ειναι λιγο οξυθυμος και τον περασαν.....ενας αλλος οταν τον ρωτησαν για καποιο ελετωμμα,αφου ετρεμε σαν το ψαρι και το σκεφτοταν για καμποση ωρα ειπε οτι δεν εχει ελατωμματα....τον περασαν και αυτον....

ενταξει δεν ζηταω να κοπουν τα παιδια,κριμα ειναι.......αλλα εως ενα οριο.......ο προεδρος του εδεσσαικου ειναι λεκτορας μπροστα σε καποιου......

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παντα η επιτροπη Αθηνας ειναι πιο ελαστικη σε ολα θα το δεις κ στα αθληματα Παντα σε σχεση με την επιτροπη Θεσσαλονικης ουτος η αλλως ειμαστε που ειμαιστε λιγοι εμεις με το 90% αμα αρχισουν κ κοβουνε θα εχουνε προβλημα πληρωσης των θεσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παντα η επιτροπη Αθηνας ειναι πιο ελαστικη σε ολα θα το δεις κ στα αθληματα Παντα σε σχεση με την επιτροπη Θεσσαλονικης ουτος η αλλως ειμαστε που ειμαιστε λιγοι εμεις με το 90% αμα αρχισουν κ κοβουνε θα εχουνε προβλημα πληρωσης των θεσεων!

τι εννοεις λιγοι?δλδ?ξερεις ποσοι ειναι και σε συγκριση με περσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ενα παιδι ο tarx_12 εγραψε στην προηγουμενη σελιδα (85) κατι τετοιο που παραλληλα ακουγεται γενικα (παντα για το 90%0 για το 10% εκουγεται οτι ειναι παρα πολυ φετος κ με ψηλες βαθμολογιες)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra

Νεοφερμένος

Ο patra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν το θελουν απαραιτητα αλλα για καλου κ για κακου εχε το μαζι σου γιατι μπορει π.χ να σε εξετασει ο καρδιολογος κ εσυ να εισαι ανγχομενος κ να σου πει κατι δεν παει καλα κ ξανα μανα καρδιογραφημα...
Φιλε μου Ζ16
επειδη εχω χασει το καρδιογραφημα στο χαρτι με τις οδηγιες
για τους υποψηφιους δεν λεει οτι πρεπει να το εχεις μαζι σου.
Η ερωτηση ειναι σας το ζητησαν οι γιατροι και το ειχαν ολοι
μαζι τους και το παραδωσατε μαζι με τα αλλα χαρτια στους γιατρους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κοιτα κ εγω απο πατρα ειμαι μαζι σου δινω δεν Ξερω ακριβως εγω θα το παρω για καλου κ για κακου οπως ολα τα αλλα ουρα αιμα καρδιογραφημα ακτινογραφια Ξερω γω τι μπορει να γινει εκει κ να τρεχω?Παντος το πολυ πολυ αμα στο ζητησουν οπωσδηποτε κανε ενα εκει.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra

Νεοφερμένος

Ο patra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Φιλε μου Ζ16 σε ευχαριστω για την απαντηση σου και καλη σου επιτυχια.
Θα προτιμουσα να απαντησει καποιος που να εχει περασει ηδη γιατρους
για να ξερουμε τι παιζει απο πρωτο χερι.

ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΗΔΗ.
Ρε παιδια καποιος που περασε γιατρους μηπως μπορει
να πει αν μαζι με την καρτελα με τις υπογραφες την
ακτινογραφια και το καρτελακι του υποψηφιου θελουν
και το KAΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ρε μαγκες ποσο γελοια μπορουν να ειναι τα ψυχοτεχνικα?μιλαμε περασανε ατομα τα οποια μια σωστη προταση δεν πετυχαν.......αλλοι κεκεδιζαν αλλοι ετρεμαν δεν ηξεραν τι να απαντησουν......δεν τους καταλαβαινε κανεις.......ο αλλος ειπε σαν ελατωμμα οτι ειναι λιγο οξυθυμος και τον περασαν.....ενας αλλος οταν τον ρωτησαν για καποιο ελετωμμα,αφου ετρεμε σαν το ψαρι και το σκεφτοταν για καμποση ωρα ειπε οτι δεν εχει ελατωμματα....τον περασαν και αυτον....

ενταξει δεν ζηταω να κοπουν τα παιδια,κριμα ειναι.......αλλα εως ενα οριο.......ο προεδρος του εδεσσαικου ειναι λεκτορας μπροστα σε καποιου......


άσε...

και στην δικιά μου δεκάδα ήταν 2 παιδιά που ήταν για κόψιμο, και όμως πέρασαν.
Δέν λέω τί κουλά είπαν στην επιτροπή για ευνόητους λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Φιλε μου Ζ16 σε ευχαριστω για την απαντηση σου και καλη σου επιτυχια.
Θα προτιμουσα να απαντησει καποιος που να εχει περασει ηδη γιατρους
για να ξερουμε τι παιζει απο πρωτο χερι.

ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΗΔΗ.
Ρε παιδια καποιος που περασε γιατρους μηπως μπορει
να πει αν μαζι με την καρτελα με τις υπογραφες την
ακτινογραφια και το καρτελακι του υποψηφιου θελουν
και το KAΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ;

φιλε χθες που πηγε μια φιλη μου για εξετασεις δεν της ζητησαν καρδιογραφημα μονο την καρτελα και την ακτινογραφια....

και αφου δεν το λεει πουθενα οτι πρεπει να εχεις μαζι σου το καρδιογραφημα δεν μπορει να σε κοψει κανεις......επισης οταν εβγαλα το καρδιογραφημα μου η γιατρος μου το εδωσε και μου ειπε να το πεταξω γτ πλεον δεν το χρειαζομαστε.......μην αγχωνεσαι....να φανταστεις σημερα αφησαν να εξεταστει παιδι το οποιο ειχε ξεχασει να φερει το καρτελακι απο το σχολειο του
-----------------------------------------
άσε...

και στην δικιά μου δεκάδα ήταν 2 παιδιά που ήταν για κόψιμο, και όμως πέρασαν.
Δέν λέω τί κουλά είπαν στην επιτροπή για ευνόητους λόγους.

αν εδινες σημερα,τοτε θα ησουν μαζι με καποιον σολωμο............ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΗΔΗ.
Ρε παιδια καποιος που περασε γιατρους μηπως μπορει
να πει αν μαζι με την καρτελα με τις υπογραφες την
ακτινογραφια και το καρτελακι του υποψηφιου θελουν
και το KAΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ;

το μόνο που θέλουν είναι η ταυτότητα, το καρτελάκι υποψηφίου και την καρτέλα απο το νοσοκομίο.

εμας ούτε κάν την ακτινογραφία είδαν.
καλό είναι να τα πάρεις όμως, γιατί όπως είπε ο z16 άν δούν κάτι περίεργο στην καρτέλα θα στα ζητήσουν.
πχ σε εμάς ζητήσαν απο ένα παιδί τις εξετάσεις αίματος για να ελένξουν κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
gaspar με εναν σολωμο ησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
αν εδινες σημερα,τοτε θα ησουν μαζι με καποιον σολωμο............ε?

οχι, θεσσαλονίκη χθές έδινα, αλλα κάθε μέρα σε κάθε δεκάδα θα υπάρχει και κάποιος ''σολωμός''.

ένα παιδί δέν άντεξε απο αυτά που άκουγε μέσα και άρχισε να γελάει νευρικά.

τελικά πέρασαν καί αυτόν που έλεγε μ@λ@κιες. και αυτόν που γέλαγε με τις μ@λ@κίες.

τί να πεί κανείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
παιδιά εμένα μου το ζητήσανε το καρδιογράφημα και το αίμα και τα ούρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra

Νεοφερμένος

Ο patra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδιά εμένα μου το ζητήσανε το καρδιογράφημα και το αίμα και τα ούρα.
Σε εσενα προσωπικα μονο το ζητησαν η΄ και στην υπολοιπη ομαδα
που περναγατε μαζι γιατρους το ζητησαν και σε αυτους;
Γιατι αν το ζητησαν μονο σε εσενα ηταν κατι που ειδαν ισως σε
προσωπικο επιπεδο ενω αν το ζητησαν σε ολουσ αυτο σημαινει
κατι γενικο που δεν εγινε στους υπολοιπους που μου εχουν
απαντησει εως τωρα.
Συγνωμη κιολας που επιμενω αλλα εχω χασει το καρδιογραφημα
και ο καρδιολογος που μου εχει υπογραψει στην καρτελα λειπει με αδεια
για να κανω αλλο στο νοσοκομειο.
Καθε σκεψη και αποψη δεκτη απο ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top