Σχολή Αστυφυλάκων

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ρε παιδια, μπορω τελικα του χρονου αφου τελειωσω τον πρωτο χρονο στη σχολη με το 10% να μπω σε ενα ΑΕΙ και παραλληλα να ασκω την πρακτικη αλλα και να παρακολου8ω μα8ηματα στο ΑΕΙ ;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ουσιαστικα ειναι πρωτοετης οπως και εγω παρολο που τελειωσα το ετος...ειμαι με ασσο ενω τα παιδια ειναι με 2!

απο οτι εμαθα, νομιζω πως αυτο το 2 ειναι γιατι θα γραφουν και τις υποθεσεις, σε περιπτωση που πιανουν καποιον(ενω αυτο στην αρχη ηταν δουλεια του δικαστηριου)ή μπορει να κανω και εγω λαθος ετσι....τωρα η το 2 ειναι ή η ζυγαρια στον βαθμο τους....παιδια δεν ειμαι σιγουρος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ρε παιδια, μπορω τελικα του χρονου αφου τελειωσω τον πρωτο χρονο στη σχολη με το 10% να μπω σε ενα ΑΕΙ και παραλληλα να ασκω την πρακτικη αλλα και να παρακολου8ω μα8ηματα στο ΑΕΙ ;;;;;;;

οχι..η σχολη αστυνομιας ειναι σαν οποιαδηποτε αλλη σχολη,...
δηλαδη αν ησουν ασσοε θα μπορουσες το καλοκαιρι να πηγαινες και εμπ?
μερικα πραγματα ειναι προφανη πιστευω...οταν τελιεωσεις με το καλο και τα 5 εξαμηνα τοτε μπορεις να πας σε αλλη σχολη και να δουλευεις ταυτοχρονα....

απο οτι εμαθα, νομιζω πως αυτο το 2 ειναι γιατι θα γραφουν και τις υποθεσεις, σε περιπτωση που πιανουν καποιον(ενω αυτο στην αρχη ηταν δουλεια του δικαστηριου)ή μπορει να κανω και εγω λαθος ετσι....τωρα η το 2 ειναι ή η ζυγαρια στον βαθμο τους....παιδια δεν ειμαι σιγουρος....

οχι δεν εχει καμια σχεση γιατι δεν εχουν δικαιωμα υπογραφης ετσι κι αλλιως!!!απλα ειναι μονο επειδη η πρακτικη θεωρειται το 2ο ετος τωρα πια αφου βγαινουν 8 μηνες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeliko

Νεοφερμένος

Ο zeliko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν καταλαβα τιποτα απο τις απαντησεις.εσυ που το εψαξες, τι καταλαβες??? αν μπουμε φετος στην σχολη αστυφυλακων, θα προλαβουμε το 10% οταν τελειωσουμε ?για εισαγωγη σε αλλη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
obradovic αν ξαναεδωσες το 2008 θα τελειωσεις πρακτικα την αστυφυλακων το 2010,οταν και θα ορκιστεις αστυφυλακας. επομενως θα εχεις δικαιωμα να κανεις 10% το 2011. ομως με τον νεο νομο δεν θα μπορεις...τελευταια σου χρονια ειναι το 2010. πρακτικα ισχυει.: το ετος που εξεταστηκες για last time +2 χρονια. καταλαβες μαστορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δεν καταλαβα τιποτα απο τις απαντησεις.εσυ που το εψαξες, τι καταλαβες??? αν μπουμε φετος στην σχολη αστυφυλακων, θα προλαβουμε το 10% οταν τελειωσουμε ?για εισαγωγη σε αλλη σχολη?


ναι. προλαβενουμε ακριβως το οριο των 2 ετων. αλλα δεν 3ερω αν παιζει να γινει κατι πανω στον χρονοκ οχι στα 2 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
νομιζω οτι δεν προλαβαινεις γιατι ορκιζεσαι γυρω στο φεβρουαριο του 3 ετους.,,5 εξαμηνα δηλαδη~!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam

Νεοφερμένος

Ο Adam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας ρε παληκαρια.Μήπως έχουμε καμιά πρόβλεψη της τελευταίας στιγμής για τη βάση του 10%? Εγώ σήμερα έδωσα τα ψυχοτεχνικά και σε σχέση με άλλες χρονιές δεν είχε πολλα άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Γεια σας ρε παληκαρια.Μήπως έχουμε καμιά πρόβλεψη της τελευταίας στιγμής για τη βάση του 10%? Εγώ σήμερα έδωσα τα ψυχοτεχνικά και σε σχέση με άλλες χρονιές δεν είχε πολλα άτομα.

Aν και είμαι με το 10% μπορώ να πω με βεβαιότητα οτι φέτος είναι πολύ λιγότερα τα άτομα για το 90%.

Για το 10% δεν ξέρω πραγματικά.Εμένα μου φαίνονται πολλοί.Γνώρισα αρκετά άτομα..τι να πω..

Επίσης ενα παληκάρι μου είπε οτι είδα τα παιδιά που πήγαν στα υγειονομικά την Τρίτη και μας είπε οτι γενικά είδε πολύ λαό.Περίπου το διπλάσιο από μας που είμασταν η πρώτη επιτροπή της Θεσνίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam

Νεοφερμένος

Ο Adam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φίλε kalaxan σίγουρα δε μπορούμε να πούμε τιποτα με βεβαιότητα. πόσα μόρια έχεις αν επιτρέπεται? Εγώ έχω 13785. Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα αλλα ποτέ δεν ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
για ελαττωματα στα ψυχοτεχνικα τι να βαλω? δεν βρισκω τιποτα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
για ελαττωματα στα ψυχοτεχνικα τι να βαλω? δεν βρισκω τιποτα :xixi:

Βαλε φεμινιστρια :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια, μηπως 3ερει κανεις αν ειναι δυνατον να παει καποιος απο την αστυφυλακων για α3ιωματικος χωρις πανελλαδικες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
για ελαττωματα στα ψυχοτεχνικα τι να βαλω? δεν βρισκω τιποτα :xixi:

σήμερα τα πέρασα.
βάλε κάτι συνηθησμένο και τετριμένο, ωστε να μήν ασχοληθούν καθόλου μαζί σου.

πχ:δίνω υπερβολική σημασία στην λεπτομέρια.

πάντως ότι γράψεις τα χρησιμοποιούν στην συνέντευξη για να σε πιέσουν. εγώ αυτό κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σήμερα τα πέρασα.
βάλε κάτι συνηθησμένο και τετριμένο, ωστε να μήν ασχοληθούν καθόλου μαζί σου.

πχ:δίνω υπερβολική σημασία στην λεπτομέρια.

πάντως ότι γράψεις τα χρησιμοποιούν στην συνέντευξη για να σε πιέσουν. εγώ αυτό κατάλαβα.


σε καμια περιπτωση μην αποβαλεις στοιχεια του εαυτου σου κ' υποδη8εις καποια αλλη ε.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια, μηπως 3ερει κανεις αν ειναι δυνατον να παει καποιος απο την αστυφυλακων για α3ιωματικος χωρις πανελλαδικες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


μονο αν βγεις στους 5 πρωτους τον πρωτο χρονο στην αστυφυλακων....αλλος τροπος δεν υπαρχει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ποτε δινεται αθληματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ναι το μεγαλυτερο ποσοστο των πρωτοετων δοκιμων αστυφυλακων εχει παει για πρακτικη στην Αθηνα ενω ενα μικροτερο βρισκεται στη Θεσσαλονικη.


Από τι εξαρτάται αν θα έρθει κανείς πρακτική Θεσνίκη?
Μετράει πχ το αν είσαι Θεσαλονικιός?-έχεις σπίτι στη Θεσνίκη?




Το καλοκαίρι στην πρακτική σου στα νησιά σου παρέχουν και σπίτι-δωμάτιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
kalaxan οχι δεν σου δινουν δωματιο. με δικα σου εξοδα. λοιπον εδωσα ψυχοτεχνικα σημερα. οσο αφορα το 10% ηταν αρετα ατομα με μεγαλους βαθμους. στο 90 % ομως θα πεσει πολυ η βαση. σε μια περιοχη οπως η δικη μου που εχει αρκετα μεγαλεσ περιοχες της αττικης, η προσελευση σε σχεση με περσυ ειναι το 1/3 . και αυτα οχι μονο απο παιδια που ξαναδιναν. το ειπαν επισημα χειλη.η επιτροπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top