Σχολή Αστυφυλάκων

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
λιγο ακυρο αλλα 3ερει καποιος ν μου πει αν ισχυει αυτο για τ διπλωμα οδηγησης που λεει το site της Αστυνομίας;;;;;;;;
δλδ περνουν εκει διπλωμα οσοι φοιτουν στις σχολες της Αστυνομίας;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ναι παιρνουν διπλωμα,αρκει να ειναι καλοι βεβαια ετσι....να ξερουν να ''κουμανταρουν'' το αυτοκινητο....
-----------------------------------------
πιστευω πως ειναι ο βιασμος το πιο βαρυ εγκλημα γιατι η αστυνομια εχει σαν προστατη της τον χριστο....και αν εχετε διαβασει τις 10 εντολες ελεγε ''ου φονευσεις'',αρα για εμενα το πιο βαρυ ειναι ο βιασμος....θα μου πειτε ομως και τα δεντρα και τα ζωα που χανονται δεν τα εφτιαξε ο θεος....ναι και μαλιστα πρωτα πρωτα....ομως ενα δεντρο μπορει να αντικατασταθει ευκολα με λιγη φροντιδα,ενω μια ανθρωπινη ψυχη οχι....ειναι πολλες οι απαντησεις αλλα η βασικοτερη πιστευω πως ειναι αυτη....και πιστευω πως και ο aris_20 αυτη θα διαλεξε....Για σκεφτητε την λεξη ''σκοτωνω καποιον'' και την λεξη ''καιω κατι''.....ποιο απο αυτα σας δημιουργει μεγαλυτερα αισθηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ναι παιρνουν διπλωμα,αρκει να ειναι καλοι βεβαια ετσι....να ξερουν να ''κουμανταρουν'' το αυτοκινητο....
-----------------------------------------
πιστευω πως ειναι ο βιασμος το πιο βαρυ εγκλημα γιατι η αστυνομια εχει σαν προστατη της τον χριστο....και αν εχετε διαβασει τις 10 εντολες ελεγε ''ου φονευσεις'',αρα για εμενα το πιο βαρυ ειναι ο βιασμος....θα μου πειτε ομως και τα δεντρα και τα ζωα που χανονται δεν τα εφτιαξε ο θεος....ναι και μαλιστα πρωτα πρωτα....ομως ενα δεντρο μπορει να αντικατασταθει ευκολα με λιγη φροντιδα,ενω μια ανθρωπινη ψυχη οχι....ειναι πολλες οι απαντησεις αλλα η βασικοτερη πιστευω πως ειναι αυτη....και πιστευω πως και ο aris_20 αυτη θα διαλεξε....Για σκεφτητε την λεξη ''σκοτωνω καποιον'' και την λεξη ''καιω κατι''.....ποιο απο αυτα σας δημιουργει μεγαλυτερα αισθηματα....

άλλο φόνος, και άλλο βιασμός.
Στον βιασμό οι επιπτώσεις είναι κατα κύριο λόγο μόνο ψυχολογικές και αφορούν το θύμα και το περιβάλλον του.

στο κάψιμο των δασών οι συνέπειες είναι μεγαλύτερες(για την κοινωνία).

τεσπα και οι δυό απαντήσεις σωστές είναι, το θέμα είναι άν ρωτήσουν κάτι παρόμοιο (που δέν το νομίζω) να μήν τα χάσουμε εκείνη την ώρα και δέν δηκαιολογήσουμε την απάντηση μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Υπηρεσιακό δίπλωμα παίρνεις.
Δηλαδή δεν μπρείς να οδηγήσεις Ι.Χ Παρα μόνο περιπολικό.
-----------------------------------------
Παληκάρια τι γίνεται τελικά mε την αναστολή λειτουργίας κάποιων τμημάτων?
Βλέπω το astynomia.gr δεν έχει βγάλει νεότερη ανακοίνωση που να διαψεύδει την παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια εγω σημερα τελειωσα με τα ψυχοτεχνικα επιτυχως...αν εξαιρεσεις τη μεγαλη αναμονη,κατα τ'αλλα ειναι γελοια...απλα φωναζουν κατα περιοχη και οχι αλφαβητικα και αυτους απο καλαμαρια,οπου ανηκω κι εγω,τους φωναξαν προς το τελος...στα γραπτα σου ζητουν να κανεις το σκιτσο ενος ανθρωπου,χωρις να σου πουν φυλο και στην πισω σελιδα το σκιτσο ενος ανθρωπου του αντιθετου φυλου απ'αυτο που εκανες πριν...και μετα μια παραγραφο με τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα του καθενος και στην πισω σελιδα πως νομιζετε οτι σας βλεπουν οι αλλοι...στη συνεντευξη η βασικη ερωτηση ειναι γτ θελει ο καθενας να μπει στην αστυνομια...αν η απαντηση του ειναι κατανοητη και εν μερει τεκμηριωμενη,δε ρωτανε κατι αλλο...αν δεν ειναι κατανοητος μπορει να του κανουν κανα 2 ακομα ερωτησεις διευκρινιστικες...αυτα...σορρυ για το μεγαλο κειμενο απλα ηθελα να ενημερωσω οσους δεν εχουν δωσει ακομα και ισως εχουν καποιο αγχος...να μην ανησυχειτε...ειναι γελοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το διπλωμα για την σχολη ειναι μονο για υπηρεσιακα οπως σωστα ειπε και ο καλαχαν...

τωρα οσον αφορα την απαντηση σε εκεινη την ερωτηση....στοχο εχει να σε κολλησει και ομολογω πως τα καταφερε γιατι δεν την περιμενα....

εγω ειπα πως και τα δυο εγκληματα ειναι εξισου σημαντικα και βαρυνουσας σημασιας και αυτο αποδεικνυεται απο την επιφυλαξη του νομου απεναντι σε αυτα...... παρολα αυτα ο βιασμος θα με συνταρρασε γιατι προσβαλλει αμμεσα την υπαρξη του ατομου...ομως πιο σοβαρο κατα την αποψη μου ειναι ο εμπρησμος που δημιουργει κινδυνους για μεγαλο μερους πληθυσμου.....και κατι αλλα ειπα αλλα αυτα θυμαμαι....
γενικα σε τετοιες ερωτησεις πρεπει να εισαι διπλωματης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
παιδια εγω σημερα τελειωσα με τα ψυχοτεχνικα επιτυχως...αν εξαιρεσεις τη μεγαλη αναμονη,κατα τ'αλλα ειναι γελοια...απλα φωναζουν κατα περιοχη και οχι αλφαβητικα και αυτους απο καλαμαρια,οπου ανηκω κι εγω,τους φωναξαν προς το τελος...στα γραπτα σου ζητουν να κανεις το σκιτσο ενος ανθρωπου,χωρις να σου πουν φυλο και στην πισω σελιδα το σκιτσο ενος ανθρωπου του αντιθετου φυλου απ'αυτο που εκανες πριν...και μετα μια παραγραφο με τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα του καθενος και στην πισω σελιδα πως νομιζετε οτι σας βλεπουν οι αλλοι...στη συνεντευξη η βασικη ερωτηση ειναι γτ θελει ο καθενας να μπει στην αστυνομια...αν η απαντηση του ειναι κατανοητη και εν μερει τεκμηριωμενη,δε ρωτανε κατι αλλο...αν δεν ειναι κατανοητος μπορει να του κανουν κανα 2 ακομα ερωτησεις διευκρινιστικες...αυτα...σορρυ για το μεγαλο κειμενο απλα ηθελα να ενημερωσω οσους δεν εχουν δωσει ακομα και ισως εχουν καποιο αγχος...να μην ανησυχειτε...ειναι γελοια...


Δεν εχει σορυ φιλε, μαλιστα πολυ καλα εκανες και μας τα ανεφερες αυτα και ευχαριστω! Λιγοι δινουν τετοιες πληροφοριες, αλλοι βαριουνται να γραφουνε η δεν θελουν επιτηδες να τα γραψουνε μπας και βοηθησουνε καποιον. Μια διευκρυνυση ομως , ειπες οτι σε βαλανε να ζωγραφισεις σε ενα φυλλο το σκιτσο ενος ανθρωπου χωρις φυλλο και σε ενα αλλο να ζωγραφισεις το σκιτσο ενος ανθρωπου διαφορετικου φυλλου.1) Πως πρεπει δηλαδη να ζωγραφισεις αυτο το σκιτσο ;; :jumpy: και 2) Στην συνεντευξη τι σε ρωτανε ακριβως, ποσες ερωτησεις σου κανανε συνολικα και ποιες; Αυτες τις 2 ερωτησεις απαντα αν μπορεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Οι βάσεις για την κατηγορία τριτέκνων κ πολυτέκνων πως επηρεάζονται?Όσο πέσει ή ανέβει η γενικη σειρά τόσο και η ειδική?Ενωώ ότι αν πέσει η γενική σειρά 800 μόρια θα πέσει 800 και η ειδική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Ακουστε μια καλη απαντηση που οχι μονο θα σας περασουν αλλα θα σας επιβραβευσουν κιωλας....''Θελω να μπω στην αστυνομια, γιατι οπως γνωριζεται ολοι η εγκληματικοτητα εχει φτασει στα υψη τα τελευταια χρονια καθως οι εγκλυματιες πλυθαινουν και οι αστυνομοι μειωνονται....κατα δευτερο λογο θα ηθελα να μπω γιατι ειναι μια σιγουρη αποκατασταση,επαγγελματικη καθως και χρηματικη.....''
:hmm::hmm:Για κρινεται με και πειτε μου, θα με περνουσαν ή οχι??:hmm::hmm:
αν το εγραφες θα σε επαιρναν με τις πετρες λογω ορθογραφιας και συνταξης
επισης το οτι <<μειωνονται οι αστυνομοι>> σε καθιστα ανιδεο....ποιοι αστυνομοι....αστυνομικοι θες να πεις

παιδες ενας κολλητος μου εδωσε ικαρων και τον κοψανε λογω δυσλεξιας (και δεν το ηξερε καν αυτος) το λεω επειδη 4-5 τυποι εχουν προφασιστει λογους δυσλεξιας (οκ δεν λεω για μερικα λαθακια αλλα 4 σε καθε γραμμη δεν ειναι ευκαταφρονητα)
-----------------------------------------
Οι βάσεις για την κατηγορία τριτέκνων κ πολυτέκνων πως επηρεάζονται?Όσο πέσει ή ανέβει η γενικη σειρά τόσο και η ειδική?Ενωώ ότι αν πέσει η γενική σειρά 800 μόρια θα πέσει 800 και η ειδική?
φιλε μου δεν παει ετσι...δηλαδη δεν εχεις μια εκπτωση στις βασεις...απλως διαγωνιζεσαι με διαφορετικο ποσοστο...προσωπικα εχω πετυχει σχολες του εμπορικου ναυτικου να ειναι ΠΙΟ ψηλα η ειδικη κατ απο τη γενικη σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
btw παιδια εχουν μειωσει τα αθληματα σε αριθμο? γιατι εδω https://209.85.129.132/search?q=cach...+αθληματα+αστυνομιας&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr

κατω κατω εχει αυτο

ΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ


  • Για τις σχολές της αστυνομίας τα όρια των αγωνισμάτων είναι:

    ΑΓΟΡΙΑ: Δρόμος αντοχής 1.000 μέτρων 4,2 λεπτά
    Αλμα σε μήκος (με φορά) 3,60 μέτρα
    Αλμα σε ύψος (με φορά) 1,00 μέτρο

    ΚΟΡΙΤΣΙΑ : Δρόμος αντοχής 800 μέτρων 4,2 λεπτά
    Αλμα σε μήκος (με φορά) 2,55 μέτρα
    Αλμα σε ύψος (με φορά) 0,80 μέτρα
παρεπιπτωντος....μην λετε ότι....<<τα αθληματα ειναι γελοια>> και τα συναφη
εγω που εχω αρχισει να προπονουμαι ειδα οτι οι δρομοι εχουν δουλιτσα..!
δεν θα πας και θα περασεις με την πρωτη...ουτε το 1 χμ ουτε το 100ρι
επισης θελει (λιγη πολυ λιγη) προπονηση και το αλμα εις μηκος διοτι οσο να ειναι πονανε τα ποδια σου!

εχω παραδειγμα απο μια κοπελιτσα που εβγαλε 19300 για ιατρικη ΣΣΑΣ και επειδη δεν ειχε κανει τα αθληματα στη χρονια δυσκολευεται απιστευτα...η παραπληροφορηση ειναι ασχημο φαινομενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν εχει σορυ φιλε, μαλιστα πολυ καλα εκανες και μας τα ανεφερες αυτα και ευχαριστω! Λιγοι δινουν τετοιες πληροφοριες, αλλοι βαριουνται να γραφουνε η δεν θελουν επιτηδες να τα γραψουνε μπας και βοηθησουνε καποιον. Μια διευκρυνυση ομως , ειπες οτι σε βαλανε να ζωγραφισεις σε ενα φυλλο το σκιτσο ενος ανθρωπου χωρις φυλλο και σε ενα αλλο να ζωγραφισεις το σκιτσο ενος ανθρωπου διαφορετικου φυλλου.1) Πως πρεπει δηλαδη να ζωγραφισεις αυτο το σκιτσο ;; :jumpy: και 2) Στην συνεντευξη τι σε ρωτανε ακριβως, ποσες ερωτησεις σου κανανε συνολικα και ποιες; Αυτες τις 2 ερωτησεις απαντα αν μπορεις!

Κανενα προβλημα..Λοιπον...τα σκιτσα ειναι στην κριση του καθενος γι'αυτο και πολυ απλα ειναι πολυ ευκολο...για να μη σκεφτεσαι εκεινη την ωρα και ψαχνεις να κανεις καλλιτεχνιες και τετοια,κανε το εξης απλο...σχεδιασε τα ανθρωπακια που εχει στις τουαλετες(πατα στο google "tolet signs")..εγω αυτο εκανα και δεν ειχα κανενα προβλημα...ειναι οτι πιο απλο...τωρα στη συνεντευξη...η βασικη ερωτηση ειναι γτ θες να μπεις αστυνομια...απο κει και περα,αν η απαντηση σου ειναι απλη ή και συνθετη και τεκμηριωμενη σταματανε εκει...τωρα,αν σου κανουν καμια ερωτηση παραπανω,θα εχει να κανει με αυτα που εγραψες στα πλεονεκτηματα και στα μειονεκτηματα..γι'αυτο κοιτα να μη γραψεις κατι που ισως τους φανει περιεργο...ας πουμε,καποιος εγραψε οτι ειναι απολυτος..και τον ρωτησαν τι εννοει και σε τι θεματα ειναι απολυτος...αυτα...ελπιζω να βοηθησα...καλη επιτυχια σε οσους δεν εδωσαν ακομα...αντε αυριο τα αθληματα και ξεμπερδεψα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τι προπόνηση θέλει ρε να κάνεις 1000μ σε 4:20 και να πηδήξεις όσο είναι το πόδι σου?
Εγώ ας πούμε που δεν κάνω κανένα άθλημα εδώ και 3-4 χρόνια , ούτε γήπεδο πηγαίνω ούτε γυμναστήριο το 1000ρι το έκανα σε 3:38.
Κανονικά τα αθλήματα θα έπρεπε να ήταν πιο δύσκολα , διότι δεν πρέπει να μπαίνει ο καθένας σε τέτοια επαγγέλματα , επειδή έγραψε λογοτεχνία 18 και αρχαία 17.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τι προπόνηση θέλει ρε να κάνεις 1000μ σε 4:20 και να πηδήξεις όσο είναι το πόδι σου?
Εγώ ας πούμε που δεν κάνω κανένα άθλημα εδώ και 3-4 χρόνια , ούτε γήπεδο πηγαίνω ούτε γυμναστήριο το 1000ρι το έκανα σε 3:38.
Κανονικά τα αθλήματα θα έπρεπε να ήταν πιο δύσκολα , διότι δεν πρέπει να μπαίνει ο καθένας σε τέτοια επαγγέλματα , επειδή έγραψε λογοτεχνία 18 και αρχαία 17.

ενα μετρο ποδι εχεις? ποιος εισαι? η σκλεναρικοβα?
ε μην πηδηξεις τοτε ρε εσυ, περνα απο πανω περπατώντας
και εκανες 3:38 στο χιλιαρι? δηλαδη ετρεχες με την ιδια ταχυτητα που τρεχεις στο 100αρι
οκ οκ σε πιστευουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
.η παραπληροφορηση ειναι ασχημο φαινομενο


Aυτό λέω και γω.

Αυτό που έβαλες δεν ισχύει.
Τα όρια είναι τα ίδια και για άντρες και για γυναίκες.
Θα ήταν άδικο να ήταν διαφορετικά.
-----------------------------------------
ας πουμε,καποιος εγραψε οτι ειναι απολυτος..και τον ρωτησαν τι εννοει και σε τι θεματα ειναι απολυτος...αυτα...ελπιζω να βοηθησα...καλη επιτυχια σε οσους δεν εδωσαν ακομα...αντε αυριο τα αθληματα και ξεμπερδεψα..!!!

Ρε συ μαθηταρά στην ίδια 10άδα είμασταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitaras

Νεοφερμένος

Ο Ζήσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις αν στα αθληματα πρεπει να φοραω τα γυαλια μου ή μπορω να παω και με φακους???αν γινεται η απαντηση να ειναι εγκυρη για να μη βρεθω προ εκπληξεως...ευχαριστω
-----------------------------------------
Aυτό λέω και γω.

Αυτό που έβαλες δεν ισχύει.
Τα όρια είναι τα ίδια και για άντρες και για γυναίκες.
Θα ήταν άδικο να ήταν διαφορετικά.
-----------------------------------------


Ρε συ μαθηταρά στην ίδια 10άδα είμασταν..

Ημουν στην ακριβως επομενη μαλλον...αυτο το ρωτησαν σ'ενα φιλο μου που ειμασταν μαζι εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Aυτό λέω και γω.

Αυτό που έβαλες δεν ισχύει.
Τα όρια είναι τα ίδια και για άντρες και για γυναίκες.
Θα ήταν άδικο να ήταν διαφορετικά.
1ον εγω σε αντιθεση με σχεδον (το 99%) τους υπολοιπους εγραψα την πηγη μου δεν το εβγαλα απο το κεφαλι μου
2ον εσι λες οτι εχεις ιδια αναλογια μυων και λιπους στο κρεας σου με μια γυναικας??? ειναι προφανες απο το γυμνασιου (να που χρησιμευει η οικιακη οικονομια :P) οτι οι αντρες σε αναλογια εχουμε περισσοτερο μυ απο λιπος σε καθε δεσμη...ενω οι γυναικες περισσοτερο λιπος... (για αυτο και περα απο την πλακα λενε οτι αν πεσει πεινα πρωτα εμεις θα φυγουμε...αφου θελουμε πιο πολυ energy)
-----------------------------------------
Τι προπόνηση θέλει ρε να κάνεις 1000μ σε 4:20 και να πηδήξεις όσο είναι το πόδι σου?
Εγώ ας πούμε που δεν κάνω κανένα άθλημα εδώ και 3-4 χρόνια , ούτε γήπεδο πηγαίνω ούτε γυμναστήριο το 1000ρι το έκανα σε 3:38.
Κανονικά τα αθλήματα θα έπρεπε να ήταν πιο δύσκολα , διότι δεν πρέπει να μπαίνει ο καθένας σε τέτοια επαγγέλματα , επειδή έγραψε λογοτεχνία 18 και αρχαία 17.
ναι...τα εχω ακουσει τα ακυρα... για αυτο το 50% κοβεται (οι ερευνες το λενε)
τωρα οντως...εχω ρωτησει 3 γυμναστες και ειπαν οτι το 1000ρι ειναι δυσκολο..
παρεπιπτωντος το αλμα εις μηκος που ειναι οσο το <<ποδι>> σου μιλουσα με υποψηφιο για ΤΕΦΑΑ που εκανε 3 χρονια (και ακομα κανει) στιβο και τα ποδια του ποναει καθε φορα που κανει αλμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
1ον εγω σε αντιθεση με σχεδον (το 99%) τους υπολοιπους εγραψα την πηγη μου δεν το εβγαλα απο το κεφαλι μου
2ον εσι λες οτι εχεις ιδια αναλογια μυων και λιπους στο κρεας σου με μια γυναικας??? ειναι προφανες απο το γυμνασιου (να που χρησιμευει η οικιακη οικονομια :P) οτι οι αντρες σε αναλογια εχουμε περισσοτερο μυ απο λιπος σε καθε δεσμη...ενω οι γυναικες περισσοτερο λιπος... (για αυτο και περα απο την πλακα λενε οτι αν πεσει πεινα πρωτα εμεις θα φυγουμε...αφου θελουμε πιο πολυ energy)


Συμβουλή μου*
Άσε την πληροφόρηση (με πηγές) και πήγαινε να παίξεις καμια dota ή ο,τι άλλο παίζεις, διακοπές έχεις..:no1:

Τι σχέση έχει το λίπος, η οικιακή οικονομία, και οι δεσμες με τα όρια στα αθλήματα?:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
Συμβουλή μου*
Άσε την πληροφόρηση (με πηγές) και πήγαινε να παίξεις καμια dota ή ο,τι άλλο παίζεις, διακοπές έχεις..:no1:

Τι σχέση έχει το λίπος, η οικιακή οικονομία, και οι μυς με τα όρια στα αθλήματα?:jumpy::jumpy:
1ον μετα απο 2 χρονια chieftain σε dota clan το βαρεθηκα
2ον η οικιακη λεει για το λιπος/μυς Ε ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΟς ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟ ΛΙΠΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!
αλλο ειναι οι μυες σου να ειναι 40 κιλα και αλλο 20?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Kοίταξε δε διαφωνώ οτι οι γυναίκες αναλογικά έχουν περισσότερο λίπος από τους άντρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα (δηλαδη αν περνας τη καθε φαση) τα κοινοποιουν αμεσα ή τα μαθαινεις απο καπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top