Σχολή Αστυφυλάκων

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Οχι, δεν ειναι για μενα. Ο γιος μου ειναι 1.80 και ζυγιζει 91 κιλα. Γι'αυτο ρωταω.

ε ειναι ψιλοπαχης... τα αθληματα τα περναει?
αυτο θα ειναι το μεγαλυτερο προβλημα φανταζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια στις 26-06-2009 ξεκιναει η πρωτη ομαδα της επιτροπης θεσσαλονικης.Καλο θα ηταν να καποιο παιδι απο εδω δινει τοτε η κ πιο μετα,αν ειχαν τιην καλοςυνη να μας ενημερωσουν εμας που δινουμε αργοτερα για το ποσο αυστηρα ειναι τα πραγματα αν κοβουνε ειδικα στα αθλητικα.Αλλα κ οποιο παιδι ειναι απο επιτροπη Αθηνας και ειναι απο 1-07-2009 καλο θα ηταν να μας ενημεροναν εμας που δινουμε αργοτερα.π.χ εγω ειμαι τελειυταια επιτροπη 8-07-2009.Καλά δεν λεω ρε παιδια ολοι να περασουμε θελουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
dmci μην ανχωνεσαι αδικα....και προπαντον μην ανχωνεις τον γιο σου....στειλτον για κανενα μηνα γυμναστηριο και βεβαιωσου οτι περναει ανετα στα αθληματα.....οσο για το ΔΜΣ του ειναι μια χαρα,ουτε θα τον κοψουν ουτε θα εχει προβλημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Την αιτηση επρεπε να την ειχες κανει μεχρι αν θυμαμαι καλα τις 05-06-09.


thnX ρε φιλε αλλα εγω ρωταω γενικα για το 10%. πρωτη φορα εδωσα φετος και σκεφτομαι ν κανω κατι με αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Παιδια στις 26-06-2009 ξεκιναει η πρωτη ομαδα της επιτροπης θεσσαλονικης.Καλο θα ηταν να καποιο παιδι απο εδω δινει τοτε η κ πιο μετα,αν ειχαν τιην καλοςυνη να μας ενημερωσουν εμας που δινουμε αργοτερα για το ποσο αυστηρα ειναι τα πραγματα αν κοβουνε ειδικα στα αθλητικα.Αλλα κ οποιο παιδι ειναι απο επιτροπη Αθηνας και ειναι απο 1-07-2009 καλο θα ηταν να μας ενημεροναν εμας που δινουμε αργοτερα.π.χ εγω ειμαι τελειυταια επιτροπη 8-07-2009.Καλά δεν λεω ρε παιδια ολοι να περασουμε θελουμε!


Eμάς Ζ16 που ξεκινάμε τότε ποιος θα μας ενημερώσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Eμάς Ζ16 που ξεκινάμε τότε ποιος θα μας ενημερώσει?


τι να σου πε ρε σεριφη αμα το πας σε κοντρα δεν πειραζει εγο εχο παιδια να ενιμεροθω για σας λεω!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
24-06-2009:Aναστολή λειτουργίας (4) Τμημάτων Δοκίμων Αστυφυλάκων

Αθήνα, 24 Ιουνίου 2009
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Στα πλαίσια της αναπροσαρμογής της εκπαίδευσης των Δοκίμων Αστυφυλάκων και της έμφασης που θα δοθεί στην πρακτική εκπαίδευση και την ομοιομορφία των εκπαιδευτικών δράσεων αποφασίστηκε η αναστολή της λειτουργίας για την εκπαιδευτική περίοδο 2009-2010 των Τμημάτων Δοκίμων Αστυφυλάκων των περιοχών: Νάουσας, Καρδίτσας, Γρεβενών και Σητείας.

ρε πανε καλα? δηλαδη θα μας βαλουν με αλλα 40 ατομα στον ιδιο θαλαμο αφου καταργουν τοσες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
παιχτηκε μεγαλη μπινια τωρα...........καλυτερα να μην περασω ετσι
πως τα καναν τωρα μωρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
τι να σου πε ρε σεριφη αμα το πας σε κοντρα δεν πειραζει εγο εχο παιδια να ενιμεροθω για σας λεω!:nono:


Z16 ίσως ήταν λανθασμένο το ύφος μου, η διαθεση μου ήταν περισσότερο χιουμοριστική παντως..αλλά έλεος δεν το πάω σε κόντρα..εννοείται πως θα γράψουμε εντυπώσεις όπως θα γράφατε και εσείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ναι ρε φιλε εγω οταν μαθω οτι μαθω θα ενημεροσω το καινουργιο με το κλεισιμο των σχολων πος το βλεπεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ειναι πολυ λογικη η αναστολη λειτουργιας των σχολων καθως εχει αλλαξει το συστημα και η φοιτηση μεσα στις σχολες ειναι 1 χρονο..Κατ επεκταση αυτη την χρονια δεν θα υπαρχουν δευτεροετης αρα θα υπαρχει αρκετος χωρος για τους πρωτοετης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ομως αυτο λετε να απονθαρυνει καπιον να μπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ρε παιδια....θα ηθελα να μου κανετε μια χαρη....ειδα πριν καιρο στην προκυρηξη πως κανουν ακτινογραφια θωρακους.....για ποιο λογο,ειδα επεισης οτι ελεγε οτι κοβονται οσοι εχουν σκαφοειδης θωρακες,αλλα εχουν αναπνευστηκα προβληματα λογο του θωρακα αυτου....εγω εχω σκαφοειδη θωρακα,αλλα γυμναζομαι 10 χρονια και καμια φορα δεν αντιμετοπισα καποιο προβλημα με την αναπνοη μου.....τι λετε να εχω προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Φιλε μου αμα το παρουν χαμπαρι οτι το εχεις αυτο δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα ειναι γνοστο οτι ψαχνουν ευκαιριες για να κουβουνε εδω εμενα που ειμαι 1.85 με εβγαλε 1.80 κ καλα ενο περυσι 1.81 κοντινα φετος.τι να σου πω τορα δεν ξερω ευχομαι να μην τον παρουν γραμμη!
-----------------------------------------
Στα πλαίσια της αναπροσαρμογής της εκπαίδευσης των Δοκίμων Αστυφυλάκων και της έμφασης που θα δοθεί στην πρακτική εκπαίδευση και την ομοιομορφία των εκπαιδευτικών δράσεων αποφασίστηκε η αναστολή της λειτουργίας για την εκπαιδευτική περίοδο 2009-2010 των Τμημάτων Δοκίμων Αστυφυλάκων των περιοχών: Νάουσας, Καρδίτσας, Γρεβενών και Σητείας.
Εκτιμάται ότι με την προσωρινή αναστολή λειτουργίας θα υπάρξει:
¨ Μείωση της διασποράς των εκπαιδευτικών Τμημάτων σε όλη την χώρα
¨ Εξασφάλιση ομοιομορφίας στην εκπαίδευση σε μεγαλύτερο βαθμό
¨ Καλύτερος διοικητικός έλεγχος των Τμημάτων
¨ Εξασφάλιση διδακτικού προσωπικού με αρτιότερη επιστημονική συγκρότηση δεδομένου ότι στις έδρες των νομών των Τμημάτων των Σχολών που διατηρούνται, (Διδυμότειχο, Κομοτηνή, Ξάνθη, Ρέθυμνο) λειτουργούν Πανεπιστημιακές Σχολές και
¨ Εξασφάλιση ανθρώπινων και οικονομικών πόρων.
Σημειώνεται ότι η αναστολή λειτουργίας των Τμημάτων των Σχολών σε σχέση με την εκπαίδευση των Δοκίμων Αστυφυλάκων αφενός, έχει προσωρινό χαρακτήρα, αφετέρου τα συγκεκριμένα Τμήματα θα διατηρήσουν ικανό βαθμό λειτουργικότητας προκειμένου να ανταποκριθούν σε άλλες εκπαιδευτικές δραστηριότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
dmci μην ανχωνεσαι αδικα....και προπαντον μην ανχωνεις τον γιο σου....στειλτον για κανενα μηνα γυμναστηριο και βεβαιωσου οτι περναει ανετα στα αθληματα.....οσο για το ΔΜΣ του ειναι μια χαρα,ουτε θα τον κοψουν ουτε θα εχει προβλημα....


Απ'το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι! Καλη Επιτυχια σε ολα τα παιδια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
dmci μην ανχωνεσαι αδικα....και προπαντον μην ανχωνεις τον γιο σου....στειλτον για κανενα μηνα γυμναστηριο και βεβαιωσου οτι περναει ανετα στα αθληματα.....οσο για το ΔΜΣ του ειναι μια χαρα,ουτε θα τον κοψουν ουτε θα εχει προβλημα....

μα τι της λες της γυναικας? 10 μερες εμειναν μεχρι τα αγωνισματα :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μα τι της λες της γυναικας? 10 μερες εμειναν μεχρι τα αγωνισματα :!:
Τα βγαζει τ'αγωνισματα, ανετα. Παιζει ποδοσφαιρο, απλα με τις πανελληνιες πηρε καποια κιλα....Ευχαριστω για το ενδιαφερον παντως...Να πανε ολα καλα σε ολους σας!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Φιλε μου αμα το παρουν χαμπαρι οτι το εχεις αυτο δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα ειναι γνοστο οτι ψαχνουν ευκαιριες για να κουβουνε εδω εμενα που ειμαι 1.85 με εβγαλε 1.80 κ καλα ενο περυσι 1.81 κοντινα φετος.τι να σου πω τορα δεν ξερω ευχομαι να μην τον παρουν γραμμη!

για στασου ρε φιλε,
εγω λεω πως δεν εχω κανενα προβλημα, αναπνευστικο ή καρδιακο με τον θωρακα μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ναι ρε φιλε μπορει εσυ να μην εχεις καποιο προβλημα σου λεω τι γινεται κ εφοσον κοιταξες την προκιριξη θα επρεπε να δεις οτα λεει οποιος εχει κατι απο αφτα θεωρειτε μη ικανοσ κ για να μην μπαινεις σε εξοδα!Κ λεει συγκεκριμενα στην υπ.αριθμον παραγραφο 8 "κοιταξε με προσοχη τον πινακα νοσηματων κ σωματικων ατελειων που αποκλειουν την εισαγωγη σου στισ >Αστυνομικες Σχολες,προκειμενου να μην υποβληθεις στην ταλαιπωρια των προκαταρτικων εξετασεων."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t40

Νεοφερμένος

Ο t40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια γειας σας εχω βγαλει 15432 κ παω για αστυφυλακων.Αλλα με επιασε ενας γνοστος και μου λεει οτι εχει πολι εγκυρη πηγη(πραγμα μαλλον πιθανο)οτι η βαση θα ανεβει στο 15500 με 15800.Εγω δεν παω καν να δοσω αθληματα υπαρχουν ενα σορο σχολες,σιγα μην περασω αλλοστε με αφτα τα μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top