Σχολή Αστυφυλάκων

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανένας πόσα άτομα δήλωσαν πέρυσι για την αστυφυλάκων και πόσοι φέτος?
Φέτος ένα γνωστός μου είπε ότι ήταν 4800 νομίζω και θα πάρουν 2100 , έχω βγάλει 13700 και σκέφτομαι να μην πάω για τα αθλήματα αλλά όλοι με πρίζουν να πάω γιατί όπως λένε θα πέσουν οι βάσεις , αλλά εγώ θέλω να το ψάξω λίγο...ευχαριστώ

περυσι ητν 7 χιλιαδες αν θυμαμαι κλ
ωστοσο με τοσο ευκολα θεματα δεν νομιζω να πεσουν τοσο πολυ οι βασεις
αλλα γτ να μν πας τ εχεις να χασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
δλδ ναι μεν θ παρουν περισσοτερα ατμα στη σχολη
αλλα τα θεματα τν εξετασεων ηταν πιο ευκολα...
τ πρωτο θ αυξησει τις βασεις
τ δευτερο θ τς ανεβασει
αρα εννοει δν μορεις ν ξερεις

εγω θελω ν ρωτησω... πανε σε ολες τις περιοχες και γυναικες η μονο στην κομοτινη?


οι γυναικες πανε ρεθιμνο κομοτηνη διδιμοτειχο ναουσα ξανθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
οι γυναικες πανε ρεθιμνο κομοτηνη διδιμοτειχο ναουσα ξανθη.

καλα αυτες δεν ειναι ολες οι σχολες?
υπαρχουν κι αλλες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
καλα αυτες δεν ειναι ολες οι σχολες?
υπαρχουν κι αλλες? :P
γρεββενά, σητεία, καρδίτσα..θα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
της νάουσας θα κλείσει μάλλον άρα μήν την υπολογίζεται.

:'(

https://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=56835
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ξερεις ποσα και τι μαθηματα δινουν?
σκεψου τις απειρες ωρες στη σχολη... τι αλλο θα εχεις να κανεις? :xixi:


τα μαθηματα ειναι


Α' έτος
Α΄ Μαθήματα με βαθμό:
1. Αστυνομικό Δίκαιο.
2. Ουσιαστικό Ποινικό Δίκαιο.
3. Δικονομικό Ποινικό Δίκαιο.
4. Συνταγματικό Δίκαιο – Ανθρώπινα Δικαιώματα.
5. Στοιχεία Αστικού Δικαίου.
6. Εγκληματολογία.
7. Αστυνομία Δημόσιας Ασφάλειας.
8. Αστυνομία Τροχαίας.
9. Οπλοτεχνική – Σκοποβολή.
10. Αυτοάμυνα – Αυτοπροστασία – Σωματική Αγωγή.
11. Πληροφορική.
12. Ξένη Γλώσσα.
Β΄ Ενισχυτικά Μαθήματα χωρίς βαθμό:
1. Κοινωνική και επαγγελματική αγωγή – Δεοντολογία
– Δημόσιες Σχέσεις και Επικοινωνία.
2. Πρώτες Βοήθειες – Υγιεινή Προσωπικού.
3. Ψυχολογικά θέματα και προσεγγίσεις.
4. Ασκήσεις πυκνής τάξης.

ειχα παιδι που μπηκε στην αστυφυλακων 3ος με 18520 οταν η βαση πηγε 18750 περιπου.. εχασε για λιγο την αξιωματικων και παρολο που διαβαζε εβγαλε σειρα 300 στους 1500 που ειχε περσυ....σου μιλαω για τρελο ανταγωνισμο και μην νομιζεις οτι εχεις τοσο ελευθερο χρονο....κανεις μαθηματα πρωι και απογευμα...αυτος περασε τελικα με 10% φετος.....φαντασου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
τα μαθηματα ειναι


Α' έτος
Α΄ Μαθήματα με βαθμό:
1. Αστυνομικό Δίκαιο.
2. Ουσιαστικό Ποινικό Δίκαιο.
3. Δικονομικό Ποινικό Δίκαιο.
4. Συνταγματικό Δίκαιο – Ανθρώπινα Δικαιώματα.
5. Στοιχεία Αστικού Δικαίου.
6. Εγκληματολογία.
7. Αστυνομία Δημόσιας Ασφάλειας.
8. Αστυνομία Τροχαίας.
9. Οπλοτεχνική – Σκοποβολή.
10. Αυτοάμυνα – Αυτοπροστασία – Σωματική Αγωγή.
11. Πληροφορική.
12. Ξένη Γλώσσα.
Β΄ Ενισχυτικά Μαθήματα χωρίς βαθμό:
1. Κοινωνική και επαγγελματική αγωγή – Δεοντολογία
– Δημόσιες Σχέσεις και Επικοινωνία.
2. Πρώτες Βοήθειες – Υγιεινή Προσωπικού.
3. Ψυχολογικά θέματα και προσεγγίσεις.
4. Ασκήσεις πυκνής τάξης.

ειχα παιδι που μπηκε στην αστυφυλακων 3ος με 18520 οταν η βαση πηγε 18750 περιπου.. εχασε για λιγο την αξιωματικων και παρολο που διαβαζε εβγαλε σειρα 300 στους 1500 που ειχε περσυ....σου μιλαω για τρελο ανταγωνισμο και μην νομιζεις οτι εχεις τοσο ελευθερο χρονο....κανεις μαθηματα πρωι και απογευμα...αυτος περασε τελικα με 10% φετος.....φαντασου...

σειρα 300 λεει χαχαχαχα
κλ ολα αυτα τα μαθηματα δινεις στς εξετασεις?
δηλαδη θ σ εξετασουν στο

9. Οπλοτεχνική – Σκοποβολή.
10. Αυτοάμυνα – Αυτοπροστασία – Σωματική Αγωγή

????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Φέτος ένα γνωστός μου είπε ότι ήταν 4800 νομίζω και θα πάρουν 2100 , έχω βγάλει 13700 και σκέφτομαι να μην πάω για τα αθλήματα αλλά όλοι με πρίζουν να πάω γιατί όπως λένε θα πέσουν οι βάσεις , αλλά εγώ θέλω να το ψάξω λίγο...ευχαριστώ[/quote]

Μήπως γνωρίζει κανένας πόσα άτομα δήλωσαν πέρυσι για την αστυφυλάκων και πόσοι φέτος?


περυσι ητν 7 χιλιαδες αν θυμαμαι κλ
ωστοσο με τοσο ευκολα θεματα δεν νομιζω να πεσουν τοσο πολυ οι βασεις
αλλα γτ να μν πας τ εχεις να χασεις?

ειστε σιγουροι οτι φετος ειναι 4.800 ενω περσι περιπου 7.000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
9. Οπλοτεχνική – Σκοποβολή.
10. Αυτοάμυνα – Αυτοπροστασία – Σωματική Αγωγή

????

μπορει τωρα να σου φαινεται αστειο αλλα οταν θα σου ζητησουν την λειτουργια οπλου ανοικτου και κλειστου κλειστρου τοτε να μου πεις αν θα σε εξετασουν.....αν θελεις να σου δωσω τους δυο τομους που κανω σε αυτο το μαθημα να μου πεις οτι ειναι ευκολα......

τωρα αυτοαμυνα και αυτοπροστασια ενταξει ειναι πιο απλα τα πραγματα.,..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
για μια στιγμη ρε αρη....λες πως αφου θα περασεις στην σχολη, θα πρεπει να παρεις και εκει καλο βαθμο για να τελειωσεις?
αλλιως σε κοβουν?
και αυτο το 300 στους 1500?
αντε 1500 απο οτι θυμαμαι ηταν η περσινη προκυρηξη για τους συμμετεχοντες....
για εξηγησε το μου λιγο.....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μπορει τωρα να σου φαινεται αστειο αλλα οταν θα σου ζητησουν την λειτουργια οπλου ανοικτου και κλειστου κλειστρου τοτε να μου πεις αν θα σε εξετασουν.....αν θελεις να σου δωσω τους δυο τομους που κανω σε αυτο το μαθημα να μου πεις οτι ειναι ευκολα......

τωρα αυτοαμυνα και αυτοπροστασια ενταξει ειναι πιο απλα τα πραγματα.,..

πωωω δυο τομοι? για ενα οπλο? ελεος θα μαθουμε απ εξω και πως φτιαχνεται?

για μια στιγμη ρε αρη....λες πως αφου θα περασεις στην σχολη, θα πρεπει να παρεις και εκει καλο βαθμο για να τελειωσεις?
αλλιως σε κοβουν?
και αυτο το 300 στους 1500?
αντε 1500 απο οτι θυμαμαι ηταν η περσινη προκυρηξη για τους συμμετεχοντες....
για εξηγησε το μου λιγο.....:thanks:

οχι τρα λεει αν θες ν βγεις στους πρωτους
προφανως για να περασεις απλα πρεπει ν γραψεις τ βαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
evaggelia αν και εισαι μικρουλα,θελω να σε γνωρισω


μικρούλα????δεν τραβάω κολλήματα με την ηλικία φιλε. όποτε θές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ξερει κανεις κατα ποσο αυστηροι ειναι στις υγειονομικες?Δηλαδη αν ο Δεικτης Μαζας Σωματος πρεπει να ειναι 25 και εισαι 28, σε κοβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
οχι φιλε μο0......αρκει ν μην εισαι και σαν σκελε8ρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ξερει κανεις κατα ποσο αυστηροι ειναι στις υγειονομικες?Δηλαδη αν ο Δεικτης Μαζας Σωματος πρεπει να ειναι 25 και εισαι 28, σε κοβουν?

γιατι μετρανε αν εισαι χοντρη η αδυνατη?
μονο για προβληματα δεν ελεγχουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
3ερει κανεις να μο0 πει ΥΠΕΥΘΗΝΑ τι τελος παντων γινεται με αυτο το 10% και πότε και πως υποβαλλουμε δικαιολογιτικα -αιτησεις κλπ για αυτο το 10%;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
δηλαδή πότε 8α πρεπει ν κανω μια αιτηση κ πώς για αυτο το 10% για να μπω σ μια σχολη εφοσον τελειωσω την αστυφυλακων ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
3ερει κανεις να μο0 πει ΥΠΕΥΘΗΝΑ τι τελος παντων γινεται με αυτο το 10% και πότε και πως υποβαλλουμε δικαιολογιτικα -αιτησεις κλπ για αυτο το 10%;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
δηλαδή πότε 8α πρεπει ν κανω μια αιτηση κ πώς για αυτο το 10% για να μπω σ μια σχολη εφοσον τελειωσω την αστυφυλακων ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Την αιτηση επρεπε να την ειχες κανει μεχρι αν θυμαμαι καλα τις 05-06-09.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Ξερει κανεις κατα ποσο αυστηροι ειναι στις υγειονομικες?Δηλαδη αν ο Δεικτης Μαζας Σωματος πρεπει να ειναι 25 και εισαι 28, σε κοβουν?


Δεν ξέρω αν τώρα μετράνε ΔΜΣ

Παλαιότερα όμως έλεγε οτι τα κιλά σου πρέπει να είναι το ύψος σου σε cm -100 και +20
Δηλαδή

αποδεκτά κιλά <ύψος σε cm-100+20

Πχ εγώ που είμαι 1,96 θα μπορούσα να είμαι μέχρι 116 κιλά.

Δεν είναι τόσο αυτό το θέμα όσο το γεγονός οτι θα δυσκολευτείς στα αθλήματα και πιθανόν να σε σταμπάρουν και να μη σε περάσουν στα ψυχοτεχνικά ή να μη στη χαρίσουν στα αθλήμματα.Ξέρεις δεν έχουν και τόσο συμπάθεια στις γυναίκες οι επιτροπές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Οχι, δεν ειναι για μενα. Ο γιος μου ειναι 1.80 και ζυγιζει 91 κιλα. Γι'αυτο ρωταω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top