Σχολή Αστυφυλάκων

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
για τις ενδοσχολικες ξερει κανεις? κατι λεγαν οτι οι τρεις πρωτοι απο αστυφυλακων πανε 2ο ετος αξιοματικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
για τις ενδοσχολικες ξερει κανεις? κατι λεγαν οτι οι τρεις πρωτοι απο αστυφυλακων πανε 2ο ετος αξιοματικων?

ναι ετσι ειναι......δεν ξερει οι ποσοι πρωτοι αλλα περνανε αυτοματα στο 2 ετος ως αξιωματικοι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οι 5 πρωτοι πανε αξιωματικων....αλλα μην αφηνετε τις ελπιδες σας εκει....

σκεφτειτε οτι περνανε οι 5 πρωτοι απο τους 1900....δηλαδη 1 στους 380.....
επειδη εχω δει ποιοι περασαν στην σχολη μου...τα παιδια ειχαν λιωσει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
οι 5 πρωτοι πανε αξιωματικων....αλλα μην αφηνετε τις ελπιδες σας εκει....

σκεφτειτε οτι περνανε οι 5 πρωτοι απο τους 1900....δηλαδη 1 στους 380.....
επειδη εχω δει ποιοι περασαν στην σχολη μου...τα παιδια ειχαν λιωσει.....

aris_20 τα πτυχία ΤΕΙ/ΑΕΙ στην αξιωματικών φαντάζομαι δε μετράν καθόλου ε?

Πάντως και γω αν τυχόν περασω αστυφυλάκων θα ξεσκιστώ στο διάβασμα για να παω αξιωματικών ή τουλάχιστον να περάσω Θεσσνίκη σαν αστυφύλακας.Το οποίο είναι και αυτό πολύ σημαντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ρε ΚΑlAXAN εισαι 24, Θα μπεις του χρονου στην σχολη και θα τελειωσεις στα 27, συν αλλα 3 χρονια να τελιωσεις την αξιωματικων..Εφτασες τα 30..Στα 30 λοιπον θα παρεις τον πρωτο μισθο και μεχρι τοτε θα εισαι εσωκλειστος σε μια σχολη..Και ολα αυτα για να γινεις μπατσος..
λιγο υπερβολικο δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ρε ΚΑlAXAN εισαι 24, Θα μπεις του χρονου στην σχολη και θα τελειωσεις στα 27, συν αλλα 3 χρονια να τελιωσεις την αξιωματικων..Εφτασες τα 30..Στα 30 λοιπον θα παρεις τον πρωτο μισθο και μεχρι τοτε θα εισαι εσωκλειστος σε μια σχολη..Και ολα αυτα για να γινεις μπατσος..
λιγο υπερβολικο δεν ειναι?

Οχι φιλε δεν ειναι υπερβολικο,αυτο γουσταρει και αυτο θα κανει.ΝΑΙ για να γινει "μπατσος"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ρε ΚΑlAXAN εισαι 24, Θα μπεις του χρονου στην σχολη και θα τελειωσεις στα 27, συν αλλα 3 χρονια να τελιωσεις την αξιωματικων..Εφτασες τα 30..Στα 30 λοιπον θα παρεις τον πρωτο μισθο και μεχρι τοτε θα εισαι εσωκλειστος σε μια σχολη..Και ολα αυτα για να γινεις μπατσος..
λιγο υπερβολικο δεν ειναι?

Φίλε μου και δουλεύω αυτόν τον καιρό.Και έχω δουλέψει τόσο ωστέ να έχω ένα σεβαστό ποσό στην τράπεζα που μου επιτρέπει να κάνω τέτοιες σκέψεις.
Αυτοκινητο δε συντηρούσα ποτέ.Μου παρέχει η τωρινή μου εταιρία.Σπίτι φαγητο κτλ οι γονείς.Σπάταλος δεν είμαι.
Απο κει και πέρα ναι είναι αρκετά τα χρόνια.Αλλά αυτά τα χρόνια δεν κάνεις έξοδα.Μένεις μέσα και παίρνεις κάποια λίγα χρήμματα.Απλά οικονομικά μένεις στάσιμος.
Μετά όμως έχεις εξασφαλισμένο μέλλον και κάνεις αυτό που ονειρευόσουν από μικρός.Όλοι έχουν δικαίωμα στο όνειρο ανεξαρτήτου ηλικίας.

Θα με ρωτήσεις γιατί μέχρι τώρα δεν αποφάσιζες για αστυνομικός..θα σου πω όταν γινότανε δεν μπορούσα..και μετά είπα να πάρω το πτυχίο μου.Όταν ξεκινάω κάτι θέλω να το τελειώνω.

Ξέρεις σε τι ηλικία οι γιατροί ξεμπερδεύουν από αγροτικό και ειδικότητα?
Έχει γιατρούς που επισκέπτομαι(ιατρικός επισκέπτης είμαι) που είναι στα 33 και κάνουν ειδικότητα ακόμη.

.........................................................................................................
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω, τελειώνεις αστυφυλάκων πας αξιωματικών πχ με το 10% ή με αυτόν τον τρόπο, μετά πληρώνεσαι 500 ευρώ σα δόκιμος αξιωματικός ή ισχύει κάτι το διαφορετικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τι να σου πω..εμενα η ιδεεα να μεινω κλεισμενος καπου μεσα τοσα χρονια με τρελαινει..οταν ημουν φανταρος μου ειχαν σπασει τα νευρα. φετος θα δηλωσω αστυφυλακων ξεροντας οτι εισαι 1 χρονο μεσα..Με το παλιο συστημα θα το σκεφτομουν παρα πολυ..
-----------------------------------------
Οχι φιλε δεν ειναι υπερβολικο,αυτο γουσταρει και αυτο θα κανει.ΝΑΙ για να γινει "μπατσος"


φιλε δεν αναφερθηκα σε σενα που εισα 19 ετων αλλα στο παιδι που ειναι 24.. υπαχει μεγαλη διαφορα.. Μεγαλονοντας οι αντοχες αλλαζουν, δεν ανεχεσαι ευκολα την στερηση της ελευθεριας και να στα πρηζουν..Γιατι αυτο κανουν μεσα στις σχολες..Και οτι εχει να κανει με την λεξη μπατσος που χρεισιμοποιησα προηγουμενος ειναι αλλιως να ανεχτεις και να κανεις καποια πραγματα για να γινεις επιστημονας και ανοιξει το μυαλο σου και αλλιωσ να γινεις μπατσος..οπως και να το κανουμε εχε διαφορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τι να σου πω..εμενα η ιδεεα να μεινω κλεισμενος καπου μεσα τοσα χρονια με τρελαινει..οταν ημουν φανταρος μου ειχαν σπασει τα νευρα. φετος θα δηλωσω αστυφυλακων ξεροντας οτι εισαι 1 χρονο μεσα..Με το παλιο συστημα θα το σκεφτομουν παρα πολυ..

το οτι θα κάνουμε 1 χρόνο μέσα μήν το δένεις και κόμπο, αυτά αλλάζουν συνεχώς.

στην προκύρηξη δέν το αναφέρει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
/quote]

Κάτσε να μπούμε, άμα μπούμε και βλέπουμε.

Να ξέρεις οτι ποτέ δεν είναι αργά.Εκτός αν έχεις ανάγκες παιδιά γυναίκα κ.α..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν αμφισβητώ την υπερωχή των ανδρών ως προς τα σωματικά προσόντα ούτε θεωρω πως οι γυναίκες μπόρουν να κάνουν οποιαδήποτε δουλεία με την ίδια ευκολία απλα κατι τέτοια κεκαλυμμένα ειρωνικά σχολιάκα που στην πράγματικότητα σημαινουν ''αει πλύνε κανα πιάτο'' πέστα στις γκόμενες που σε πέρνει.
το γεγονός οτι ειναι μερίκα βούρλα που το μόνο που σκέφτονται ειναι τα νύχια τους και το ποιος θα τις πηδηξεί το βράδυ δεν σημαίνει οτι ειμαστε όλες έτσι.
και καλα θα κάνεις να ανθεωρήσεις λίγο τις απόψεις του γιατι ο εργασιακός χώρος στον οποιο ευελπιστείς να ενταχθείς αποτελείται και απο πολλές γυναίκες ειτε το θες ειτε οχι.
ΕΚΣΥΓΡΟΝΗΣΟΥ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
evaggelia αν και εισαι μικρουλα,θελω να σε γνωρισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
δεν αμφισβητώ την υπερωχή των ανδρών ως προς τα σωματικά προσόντα ούτε θεωρω πως οι γυναίκες μπόρουν να κάνουν οποιαδήποτε δουλεία με την ίδια ευκολία απλα κατι τέτοια κεκαλυμμένα ειρωνικά σχολιάκα που στην πράγματικότητα σημαινουν ''αει πλύνε κανα πιάτο'' πέστα στις γκόμενες που σε πέρνει.
το γεγονός οτι ειναι μερίκα βούρλα που το μόνο που σκέφτονται ειναι τα νύχια τους και το ποιος θα τις πηδηξεί το βράδυ δεν σημαίνει οτι ειμαστε όλες έτσι.
και καλα θα κάνεις να ανθεωρήσεις λίγο τις απόψεις του γιατι ο εργασιακός χώρος στον οποιο ευελπιστείς να ενταχθείς αποτελείται και απο πολλές γυναίκες ειτε το θες ειτε οχι.
ΕΚΣΥΓΡΟΝΗΣΟΥ......

Eυαγγελία ίσα ίσα ο χώρος αυτός που επέλεξες δεν αποτελείται από πολλές γυναίκες.
10%-11% γιατί αυτό είναι το ποσοστό σας, δεν είναι πολλές γυναίκες.
Αν ήταν έτσι και στα άλλα επαγγέλματα θα είχατε τεράστιο πρόβλημα ανεργίας και ακολούθως εμείς οι άντρες-πατέρες σας..γιατί ούτε εμάς συμφέρει να μη δουλεύετε.

Επίσης ο χώρος αυτός ευνοεί την προκατάληψη γιατί δεν πηγαινετε/σας βάζουν σε κάποιες μάχιμες υπηρεσίες αλλά σας τοποθετούν κυρίως στα γραφεία ήσε πιο εύκολες υπηρεσίες. Το οποίο πως να το κάνουμε είναι άδικο.

Για αυτό αν μπεις στην στυνομία ετοιμάσουν να αντιμετωπίσεις από μερικούς την προκατάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
γειας σας.μια εροτιση με 14249 περναω αστυφυλακων φετος?Ευχαριστω!
-----------------------------------------
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γιατί με αγχώνει.
Μήπως ξέρετε πόσα άτομα δήλωσαν στην σχολή ή μήπως γνωρίζετε αν θα το μάθουμε και πότε?
Αν δήλωσαν λιγότερα άτομα απο πέρυσι , και εφόσον θα πάρουν περισσότερα , οι βάσεις δεν θα πέσουν?
Και κάτι άλλο αν βγάλω 13900-14000 έχω αρκετές ελπίδες για να μπώ με το 90%?
Ευχαριστώ για τις απατήσεις σας!Εύχομαι καλή επιτυχία με τα μόρια...;)


Με 14249 ειναι πιθανο για αστυφυλακων 90%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
γειας σας.μια εροτιση με 14249 περναω αστυφυλακων φετος?Ευχαριστω!
-----------------------------------------



Με 14249 ειναι πιθανο για αστυφυλακων 90%?

ναι φίλε z16 είναι πολύ πιθανό, αλλα όχι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
.........................................................................................................
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω, τελειώνεις αστυφυλάκων πας αξιωματικών πχ με το 10% ή με αυτόν τον τρόπο, μετά πληρώνεσαι 500 ευρώ σα δόκιμος αξιωματικός ή ισχύει κάτι το διαφορετικό?


οχι παιρνεις γυρω στα 800 ευρω....στην σχολη αξιωματικων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν αμφισβητώ την υπερωχή των ανδρών ως προς τα σωματικά προσόντα ούτε θεωρω πως οι γυναίκες μπόρουν να κάνουν οποιαδήποτε δουλεία με την ίδια ευκολία απλα κατι τέτοια κεκαλυμμένα ειρωνικά σχολιάκα που στην πράγματικότητα σημαινουν ''αει πλύνε κανα πιάτο'' πέστα στις γκόμενες που σε πέρνει.
το γεγονός οτι ειναι μερίκα βούρλα που το μόνο που σκέφτονται ειναι τα νύχια τους και το ποιος θα τις πηδηξεί το βράδυ δεν σημαίνει οτι ειμαστε όλες έτσι.
και καλα θα κάνεις να ανθεωρήσεις λίγο τις απόψεις του γιατι ο εργασιακός χώρος στον οποιο ευελπιστείς να ενταχθείς αποτελείται και απο πολλές γυναίκες ειτε το θες ειτε οχι.
ΕΚΣΥΓΡΟΝΗΣΟΥ......

λολ δεν είχα σκοπό να σε ειρωνευτω, εξ αρχης μίλησα για σωματικα προσοντα... και επειδη επιπλεον δεν ειμαι gay θα ειναι χαρα μου να υπαρχετε στη σχολη! δεν εχω κανενα προβλημα οπως καταλαβαινεις ουτε θελω εκσυγχρονισμο :xixi:

γειας σας.μια εροτιση με 14249 περναω αστυφυλακων φετος?Ευχαριστω!
-----------------------------------------



Με 14249 ειναι πιθανο για αστυφυλακων 90%?

περσινη βαση 14303, φετος ωστοσο τα θεματα ειναι γελοια, ομως δηλωσαν λιγοτερα ατομα και θα παρουν περισσοτερα...
βγαλε τα συμπερασματα μονος σου...;)
-----------------------------------------
οι 5 πρωτοι πανε αξιωματικων....αλλα μην αφηνετε τις ελπιδες σας εκει....

σκεφτειτε οτι περνανε οι 5 πρωτοι απο τους 1900....δηλαδη 1 στους 380.....
επειδη εχω δει ποιοι περασαν στην σχολη μου...τα παιδια ειχαν λιωσει.....

ξερεις ποσα και τι μαθηματα δινουν?
σκεψου τις απειρες ωρες στη σχολη... τι αλλο θα εχεις να κανεις? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
λολ δεν είχα σκοπό να σε ειρωνευτω, εξ αρχης μίλησα για σωματικα προσοντα... και επειδη επιπλεον δεν ειμαι gay θα ειναι χαρα μου να υπαρχετε στη σχολη! δεν εχω κανενα προβλημα οπως καταλαβαινεις ουτε θελω εκσυγχρονισμο :xixi:



περσινη βαση 14303 φετος ωστοσο θα θεματα ειναι γελοια, ομως δηλωσαν λιγοτερα ατομα και θα παρουν περισσοτερα...
βγαλε τα συμπερασματα μονος σου...;)
-----------------------------------------


ξερεις ποσα και τι μαθηματα δινουν?
σκεψου τις απειρες ωρες στη σχολη... τι αλλο θα εχεις να κανεις? :xixi:

Τι συμπερασμα με μπερδεψες παραπανω...τελος παντων πιστευω οτι εκτος απροοπτου μπαινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τι συμπερασμα με μπερδεψες παραπανω...τελος παντων πιστευω οτι εκτος απροοπτου μπαινω!

δλδ ναι μεν θ παρουν περισσοτερα ατμα στη σχολη
αλλα τα θεματα τν εξετασεων ηταν πιο ευκολα...
τ πρωτο θ αυξησει τις βασεις
τ δευτερο θ τς ανεβασει
αρα εννοει δν μορεις ν ξερεις

εγω θελω ν ρωτησω... πανε σε ολες τις περιοχες και γυναικες η μονο στην κομοτινη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανένας πόσα άτομα δήλωσαν πέρυσι για την αστυφυλάκων και πόσοι φέτος?
Φέτος ένα γνωστός μου είπε ότι ήταν 4800 νομίζω και θα πάρουν 2100 , έχω βγάλει 13700 και σκέφτομαι να μην πάω για τα αθλήματα αλλά όλοι με πρίζουν να πάω γιατί όπως λένε θα πέσουν οι βάσεις , αλλά εγώ θέλω να το ψάξω λίγο...ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top