Σχολή Αστυφυλάκων

Thaliakek

Νεοφερμένος

Η Thaliakek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχει μάθει κανείς πόσοι έχουν δηλώσει αστυνομικές σχολές???Από που μπορούμε να το μάθουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeliko

Νεοφερμένος

Ο zeliko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
greg και εγω απο πειραια ειμαι. 4-5-και 6 .περναμε. ελπιζω να σε δω να τα πουμε εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το κάπνισμα μέσα στη σχολη????α και αυτή η βασική εκπαίδευση πρέπει να είναι πολύ γερό καπέλο ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το κάπνισμα μέσα στη σχολη????α και αυτή η βασική εκπαίδευση πρέπει να είναι πολύ γερό καπέλο ετσι???

αν δεις βιντεο στο youtube οι τουαλετες στη σχολη ειναι φουγαρα :P

τωρα αν εσυ εισαι κοριτσι αγυμναστη και επιπλεον καπνιζεις προφανως θα δυσκολευτεις στη βασικη εκπαιδευση... αλλα νταξει τοσοι και τοσοι τα καταφεραν γιατι οχι κι εσυ?

βασικα οταν λες καπελο εννοεις μ0υν1 καπελο? λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το κάπνισμα μέσα στη σχολη????α και αυτή η βασική εκπαίδευση πρέπει να είναι πολύ γερό καπέλο ετσι???

ακριβώς έτσι θα είναι......


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9mepyDPhaFE&feature=channel_page[/ame]

πλακίζω βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ev@ggeli@

Νεοφερμένος

Η ev@ggeli@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
1ον δεν ειμαι αγύμναστη φίλε ircop, παίζω μπάσκετ σε ομάδα

2ον το αν εσύ εισαι ΚΟΡΙΤΣΙ που είπες λεει πολλα σχετικά με τα σεξιστικά σου κατάλειπα που καλά θα κάνεις να τα παραμερίζεις οταν εχεις να κάνεις με άτομα σαν εμένα γιατι θα ακούσεις καμια χοντράδα

3ον ρώτησα γενικά για το καπνισμα στη σχολη. οσο για την βασική εκπαίδευση ναι μ. καπέλο εννοουσα γιατί έχω ακούσει πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
evaggelia χαλαρωσε λιγο... δεν σου ειπε τπτ το παιδι.πολλοι μαγκες μαζευτηκατε εδω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
evaggelia χαλαρωσε λιγο... δεν σου ειπε τπτ το παιδι.πολλοι μαγκες μαζευτηκατε εδω....

:iagree::iagree::iagree::iagree:

1ον δεν ειμαι αγύμναστη φίλε ircop, παίζω μπάσκετ σε ομάδα

2ον το αν εσύ εισαι ΚΟΡΙΤΣΙ που είπες λεει πολλα σχετικά με τα σεξιστικά σου κατάλειπα που καλά θα κάνεις να τα παραμερίζεις οταν εχεις να κάνεις με άτομα σαν εμένα γιατι θα ακούσεις καμια χοντράδα

3ον ρώτησα γενικά για το καπνισμα στη σχολη. οσο για την βασική εκπαίδευση ναι μ. καπέλο εννοουσα γιατί έχω ακούσει πολλα.

1ον μπράβο σου

2ον η βασική εκπαίδευση είναι ασκήσεις... αμφιβάλεις ότι οι γυναίκες υστερούν σωματικά? Αν ναι την είπες ήδη την χοντράδα που λέγαμε… αν ναι στον στίβο τα 100 μέτρα θα τα έτρεχαν άντρες και γυναίκες μαζί…αν ναι θα υπήρχαν γυναίκες οικοδόμοι, δεν έχω εγώ σεξιστικά κατάλοιπα απλώς εσύ νομίζεις ότι ισότητα σημαίνει να είσαι ίδια με άντρα σε όλους τους τομείς…ισότητα ωστόσο είναι να έχεις τα ίδια δικαιώματα πραγμα που συμβαίνει καθώς μπαίνεις στη σχολή με τα ίδια κριτήρια που μπαίνει και ένας άντρας.

3ον ρώτησες για το κάπνισμα και σου απάντησα για το κάπνισμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ευαγγελια χωρις να θελω να φανω σεξιστης..πρεπει να ξερεις οτι οι γυναικες που μπαινουν σε στρατο και αστυνομια πρεπει να ειναι ετοιμες να τα δουν και να τα ακουσουν ολα..κυριως μεσα σε μια σχολη οπου εισαι εσωκλειστος..Απο προσωπικη εμπειρια οταν ημουν φανταρος οι γυναικες ειχαν φρικαρει..οχι γιατι καποιος τις αντιμετοπιζε ασχημα αντιθετως οι περισσοτεροι ειναι μουνοδουλοι..αλλα γιατι δεν θα καθομουν να σκεφτω τι θα πω επειδη με ακουει μια (τροπον τεινα) γυναικα..και πολλα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ωραια...ελπιζω να τελειωσατε την συζητηση περι ανδρικου και γυναικιου φιλου....ev@ggeli@ οσο και να προσπαθεις να πεισεις οτι ειστε ΣΩΜΑΤΙΚΑ ιδιες με τους ανδρες κανεις μεγαλο λαθος, διοτι αλλο να γεννιεσαι με 10 κιλα δυναμη και αλλο με 4....δεν λεω, ολοι ειμαστε ιδιοι αλλα πολλε φορες αυτη η σιγουρια των γυναικων σε ανδρικες δουλειες, οτι ταχα τα καταφερνουν καλυτερα ειναι παπαριες....καλο θα ειναι, για την κοινωνια και για την ιδια την αστυνομια το 90% να ειναι ανδρες και το 10% να ειναι γυναικες.....οσο για εσενα φιλε ircop μπορεις να μιλας και καλυτερα, κοριτσι ειναι.....λιγο σεβασμος και στα δυο φυλα ρε παιδια....καλο θα μας κανει.....:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xtapodi

Νεοφερμένος

Ο xtapodi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ναι,... κάτι απόψεις ότι το αντριλίκι πάει με το ύψος οι γνώσεις με την ηλικία και τα λοιπά δεν ταιριάζουν στο σύγχρονο μορφωμένο κόσμο...

εγώ προσωπικά δεν έχω δει ΠΟΤΕ κάτω απο υπαστυνόμο Α να εχει μούσι και γένια

τώρα το που τα ξέρω είναι απλό...αστυφύλακας ο νονός μου και ταξίαρχος ο παππούς μου...

αλλά ρε παιδιά δεν είναι μόνο με αστυνομικούς...μην λέμε και ότι θέλουμε κιόλας... όλοι όσοι επλέκονται με υπηρεσίες και τέτοια υποχρεούνται να φορούν γραβάτα και να είναι ξυρισμένοι και σε τράπεζες και σε δικηγορικά γραφεία... δηλαδή σε ένα συμφοιτητή της αδερφής μου στη νομική λίγο μάκρυνε το μαλλί του και του την είπαν στο γραφείο


παιδια κουλαρετε λιγο δεν τα ξερετε ολα εχω ψαχτει πολυ σε αυτο το θεμα δεν ειναι οπων νομιζεται σιγουρα δεν ειναι στρατοσ αλλα δεν παβει να ειναι ενα σωμα ασφαλειασ οταν ειναι ενασ απλοσ αστυφυλακασ εωσ κ υπαρχιφυλακασ κ κανεισ υπηρεσειεσ οπωσ τροχαι μετρα σκοπιεσ κ ολα τα συναφη οφειλεισ να εισαι φρεσκοξιρισμενοσ καθαροσ τωρα αν εισαι σε υπηρεσιεσ οπωσ ασφαλεια διωξη εκβιαστων για να μην σε υποψιαζονατι κανεισ διαφορα π.χ μουσι σκουλαρικι οχι τοσο καλο ντυσιμο.τα ξερω ολα αυτα γιατι εχω αδερφια αστυνομικουσ κ εδωσα φετοσ 3η φορα για να περασω κ μαλλον τα καταφερα.αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
αν γνωριζει καποιος ας μου πει.δηλαδη πρεπει να εισαι παντα φρεσκοξυρισμενος?απο ποιο βαθμο και μετα ειναι πιο ελαστικα τα πραγματα και δεν μπορουν και τοσο να σου την ¨πουν¨?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
οσο για εσενα φιλε ircop μπορεις να μιλας και καλυτερα, κοριτσι ειναι.....λιγο σεβασμος και στα δυο φυλα ρε παιδια....καλο θα μας κανει.....:thanks:

μια χαρα μιλησα, αν δεν ξερει οτι οι αντρες υπερεχουν σωματικα δεν ειναι δικο μου προβλημα, δεν εθιξα καμια ισοτητα αλλα αμα εχει κομπλεξ...
τελος παντων...
-----------------------------------------
Που πατε?
Ξερετε που πατε?

3 νεκροί,δολοφονημενοι αστυνομικοι μεσα σε 3 μηνες.
https://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=1691&Itemid=346&lang=

τωρα περιμενεις με αυτο να μην δηλωσει καποιος και να παρεις τη θεση του?
η εκανες το μοναδικο σου ποστ για το καλο μας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αν γνωριζει καποιος ας μου πει.δηλαδη πρεπει να εισαι παντα φρεσκοξυρισμενος?απο ποιο βαθμο και μετα ειναι πιο ελαστικα τα πραγματα και δεν μπορουν και τοσο να σου την ¨πουν¨?

μην το βλεπεις ετσι....καθε μερα θα ξυριζεσαι,θα εισαι ευπαρουσιαστος... για να εισαι καλα με τον ευατο σου και οχι για να μην σου την πουν...δηλαδη ολα για τους αλλους τα κανουμε...ειναι τοσο δυσκολο να εχουμε μια καλη εικονα...?αν επιλεξεις να μπεις στο σωμα..ξεχνα οτι ακους και οτι βλεπεις.....
να εχεις δικη σου παρουσια και να μην αφηνεις κανεναν να την προσβαλλει και πρωτα απο ολα εσυ.....:no1:

καλη τυχη σε ολα τα παιδια....και ελπιζω να πετυχω και κανεναν στις σχολες η αργοτερα εξω....να στε καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
παιδια φετος απο οτι εμαθα πιγαν πολυ λιγοι να κανουν τα χαρτια τους για αστινομια οποτε παιζει να πεσουν και οι βασις για αυτο !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
παιδια φετος απο οτι εμαθα πιγαν πολυ λιγοι να κανουν τα χαρτια τους για αστινομια οποτε παιζει να πεσουν και οι βασις για αυτο !!!!


Απο που, πως και τι έμαθες?

Εγω έμαθα οτι στο 10% κάναμε δήλωση στα Α.Τ 755 άτομα.
Σου φαίνονται λίγα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τελικα εχει καμια σημασια αν εχεις πτυχιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στην αστυνομια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
τελικα εχει καμια σημασια αν εχεις πτυχιο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στην αστυνομια??


Aπό τις τελευταίες προκηρύξεις αρχιφυλάκων και ανθυπαστυνόμων φαίνεται πως υπαβαθμίζονται αυτά τα προσόντα.

Παλιότερα με το που τελείωνες τη σχολή γινόσουν αρχιφύλακας τώρα δίνεις στην τριετία εξετάσεις.

Στους ανθυπαστυνόμους απλά αντί για να περιμένεις 5 χρόνια σαν αρχιφύλακας για να γίνεις ανθύπας τώρα περιμένεις 2 αν έχεις ΑΕΙ πτυχίο και 3 με ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis filo

Νεοφερμένος

Ο giannis filo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποσοι δηλωσαν φετος και ποσοι σε προηγουμενες χρονιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top