Σχολή Αστυφυλάκων

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
5 αλβανοι μου κλεψαν το σπίτι αρα ολοι οι αλβανοί ειναι κλεφτες και 20 αστυνομικοί ειναι διεφθαρμένοι αρα ολοι η αστυνομία ειναι διεφθαρμενη.



επαγωγικοσ συλλογισμοσ εγκυροσ αληθησ αρα και ορθοσ
-----------------------------------------
υπαρχουν πολλεσ σχολεσ που προσφερουν πολυ περισσοτερα απο 900 ευρωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Όταν θα έρθει ο φίλος σου (που έχει περάσει αστυνομία) σε 2 χρονάκια , με ένα αμαξάκι και μόνιμο μισθό , ειδικά αν είναι αξιωματικός , τότε θα βρίζεις τον εαυτό σου που δεν πήγες και εσύ . Εκτός αν είσαι κανας λεφτάς και δεν σε ενδιαφέρει η επαγγελματική αποκατάσταση , αλλά το φοιτιτιλίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
υπαρχουν τετοιες σχολες.....αλλα 8ελουν πολυ ''τρε3ιμο''.....και πανω απο 900 περνουν οι πρωτοδιοριζομενοι.....με τα χρονια , τς σπουδες, τα ''γαλονια'' κ τα επιδοματα αυ3ανεται κατα πολυ ο μισ8ος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Παίδες, επιτέλους ΒΓΗΚΕ η προκήρηξη. στην αστυφυλάκων θα πάρουν 2100 άτομα!!! και στην αξιωματικών 150.:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover89

Νεοφερμένος

Ο greeklover89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
που την βρισκουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
που την βρισκουμε?
https://www.astynomia.gr/images/stories/2009/PROKYR09/prokhryxh2009.pdf


Και επισης εχει βγει και προκηρυξη για 1500 ειδικους φρουρους (για οσους ενδιαφερονται)
https://www.astynomia.gr/images/stories/prokhrhksheidikonfrouron2009.pdf

Και για οτι θελετε σχετικα με την αστυνομια, νεα κτλ
https://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=34&Itemid=13&lang=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Όταν θα έρθει ο φίλος σου (που έχει περάσει αστυνομία) σε 2 χρονάκια , με ένα αμαξάκι και μόνιμο μισθό , ειδικά αν είναι αξιωματικός , τότε θα βρίζεις τον εαυτό σου που δεν πήγες και εσύ . Εκτός αν είσαι κανας λεφτάς και δεν σε ενδιαφέρει η επαγγελματική αποκατάσταση , αλλά το φοιτιτιλίκη.


Αυτες ειναι οι ιδεες που εχει ενας νεος τελιωνοντας το σχολειο? ενα αμαξακι και ενα αστερακι? Αντιλαμβανεσαι τι σημαινει μορφωση και παιδεια? ΙΔΕΕΣ.... Να ανοιξει το μυαλο σου..Να γνωρισεις τον κοσμο..Επιστημη..Να δεις τα πραγματα απο αλλη σκοπια.. Κριτικη ικανοτητα... να εχεις μια δημιουργικη και γεματη προκλησεις εργασια..Να συναναστρεφεσαι με ανθρωπους που εχουν να σου πουν κατι.... Το χειροτερο με τις στρατιωτικες-αστυνομικες σχολες ειναι οτι καταστρεφουν τις ιδεες και τις φιλοδοξιες των νεων.. Οποιος εχει παει φανταρος καταλαβαινει τι στρατιωτικη φυγοπονη ανευθυνη αθλια νοοτροπια....ΠΡΟΣΟΧΗ κινδυνος να γινετε ολα αυτα που σας κατηγορουν.... Υποχειρια ενος διευθαρμενου συστηματος το οποιο το προστατευεται λεγοντας οτι ειναι η δουλεια σας.... αν ταξιδεψεις σε ευρωπαικες χωρες θα δεις τι διαφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν ειμαι λεφτας.περσι επιανα μπατσων αλλα δεν πηγα.δεν ξεπουλω τα ιδανικα και τισ αξιεσ μου για 900 ευρω.δεν ειμαι αναρχικος.πιστευω οτι πολλεσ σχολεσ δινουν πολυ περισσοτερα απο 900 ευρω
-----------------------------------------
και σκεψου οτι εσασ θα σασ τρεμει ο κοσμος γιατι θα εχετε οπλα.ενω εμασ τουσ αλλουσ θα μασ σεβονται λογω των γνωσεων μας και τησ σωστησ δουλειασ μασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παίδες, επιτέλους ΒΓΗΚΕ η προκήρηξη. στην αστυφυλάκων θα πάρουν 2100 άτομα!!! και στην αξιωματικών 150.

ξερεις ποσοι μπηκαν περσι στην αστυφυλακων φιλε prisila?

και σκεψου οτι εσασ θα σασ τρεμει ο κοσμος γιατι θα εχετε οπλα.ενω εμασ τουσ αλλουσ θα μασ σεβονται λογω των γνωσεων μας και τησ σωστησ δουλειασ μασ

χαχαχαχα ποια δουλεια? το ταμειο ανεργιας? :P

βασικα μαλλον εισαι φοβιτσιαρης mr ARGIRIS
εγω δε συνηθιζω να τρεμω οταν περναω διπλα απο αστυνομικους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εσυ γιατι θεσ να γινεισ μπατσοσ?
-----------------------------------------
εσυ γιατι θεσ να γινεισ μπατσοσσσσσσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ξερεις ποσοι μπηκαν περσι στην αστυφυλακων φιλε prisila?

Οχι, δεν γνωριζω και επισης δεν εγραψα εγω αυτο το μνμ που παραθετεις
Εκανα μια παραθεση τα λογια ενος ενδιαφερομενου για τη σελιδα που βρισκετε η προκηρυξη επειδη την εχω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αλλαξτε στοχο οσο ειναι καιρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ircop

Νεοφερμένος

Ο ircop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
lol πως στο καλο εγινε αυτο?:P
τεσπα gaspar για σενα ηταν η ερωτηση :P
-----------------------------------------
εσυ γιατι θεσ να γινεισ μπατσοσ?
-----------------------------------------
εσυ γιατι θεσ να γινεισ μπατσοσσσσσσ?

για να σε προστατευω...
επισης αστυφυλακων λεγεται η σχολη οχι μπατσικων...
και ειναι τωρα αυτη η ερωτηση σοβαρη απαντηση? ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Όταν θα έρθει ο φίλος σου (που έχει περάσει αστυνομία) σε 2 χρονάκια , με ένα αμαξάκι και μόνιμο μισθό , ειδικά αν είναι αξιωματικός , τότε θα βρίζεις τον εαυτό σου που δεν πήγες και εσύ . Εκτός αν είσαι κανας λεφτάς και δεν σε ενδιαφέρει η επαγγελματική αποκατάσταση , αλλά το φοιτιτιλίκη.

Γιατι οποιος ειναι 20-21 ετων δε μπορει να εχει αυτοκινητο και μονιμο μισθο.?Πρεπει να περασει αστυνομια για να εχει αυτα τα προνομια.? Ε ρε κατι σκουριασμενα μυαλα και αντιληψεις που οσο τις ακουω τοσο τα παιρνω στο κρανιο, ελεος.!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
lol πως στο καλο εγινε αυτο?:P
τεσπα gaspar για σενα ηταν η ερωτηση :P
-----------------------------------------


για να σε προστατευω...
επισης αστυφυλακων λεγεται η σχολη οχι μπατσικων...
και ειναι τωρα αυτη η ερωτηση σοβαρη απαντηση? ελεος!

περσυ πήρανε 1500 αστυφύλακες, και 100 αξιωματικούς.
-----------------------------------------
αλλαξτε στοχο οσο ειναι καιρος

και εσύ άλλαξε μυαλά όσο είναι καιρός.


"Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία".- Ισοκράτης (436 π.Χ-338 π.χ. )

τα περι παιδίας και ελεύθερων ιδεωδών που αναφέρθηκαν, τα βλέπουμε κάθε μέρα στα πανεπιστήμια τα οποία κατάντησαν στέκι ναρκομανών, και καταφύγειο κάθε νυχτόβιου. οπου όποιος τολμίσει να πεί οτιδήποτε αντίθετο στην ιδεολογία που επικρατεί γίνεται στόχος, και οπου ακόμα και οι καθηγητές φοβούνται να πούν τα πιστεύω τους. ευχαριστώ φίλε, αλλα δέν θα πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
δεν αξιζει να τσακωνεσται για κατι που δεν εχετε... ο αργυρις και καποιοι αλλοι καταλαβαμε οτι δε γουσταρουν τους μπατσους.... και πολυ καλα κανετε..

καποιοι αλλοι ομως γουσταρουν... αφηστε τους να επιλεξουν οπως εσεις επιλεξατε να ακολουθησετε αυτη την σταση κατα της αστυνομιας...

ολοι μπορουν να εχουν αμαξι στα 21.. δικο τους ομως που να το πληρωνουν οι ιδιοι λιγοι........... και αλλα πολλα..που δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω 1 ωρα το βραδυ να σας πω.... ενα μονο..... που μου πε ο κολητος μου....

οταν εισαι πολιτης πας στην καφετερια να διασκεδασης......
σαν αστυνομικος τη μια θα πας να διασκεδασης την αλλη να την κλεισεις... τα βλεπεις δηλ απ την καλη και απ την αναποδη... κατι που ο πολιτης δε θα καταλαβει ποτε!!:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδια οσοι καταφερετε να περασετε θα δειτε οτι το συστημα θα σας αλλαξει!αν εχεις τον αργυρη κ τον καθενα να σε λεει μπατσο κ να σε βριζει η κοινωνια φυσιολογικο ειναι καποια στιγμη βαριεσε!εχει αναρωτηθει κανεις γιατι γινονται μπατσοι?μηπως φταει κ η υπολοιπη κοινωνια?τωρα ο αλλος ειναι κολλημενο μυαλο.υπαρχουν κ οι καλοι κ οι διεφθαρμενοι!αργυρη εσυ κ οποιος αλλος δν μπορεις να τα ισοπεδωνεις ολα!με το να το κανεις αυτο(κ δν μιλαω μονο για σενα γενικα) τοσο η αστυνομια θα γινετε χειροτερη παντα θα εχουμε μπατσους οχι αστυνομικους!μολις το καταλαβετε εσεις τα κολλημενα μυαλα τι κακκο κανετε....(ειπα μιλαω γενικα δν εχω τπτ μαζι σ απλα εκφραζεις την επικρατουσα αποψη για την αστυνομια) τοτε τα ξαναλεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ο ircop έχει δίκιο. μάλλον και εσύ ήθελες να γίνεις μπάτσος αλλα κάτι στην πορία χάλασε, και τώρα βγάζεις αυτό το μίσος.
το να διαφωνείς με τα όσα λέμε το καταλαβαίνω.Το να διαφωνείς με με το πιό εππάγγελμα θα ακολουθήσουμε αυτό δέν το καταλαβαίνω. άλλωστε άν δέν γίνουμε εμείς αστυνομικοί θα γίνουν άλλοι οι οποίοι δέν έχουν βγάλει ούτε το δημοτικό.

και επειδή πιά είμαι κύνδηνος για την δημοκρατία, αρχίζω να φοβάμαι μήπως εσείς οι των ''ελεύθερων ιδεών'' με στείλετε εξόριστο στην μακρόνησο ώς πολιτικό αντιφρονούντα.:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια,εγω θα ελεγα να μην ασχολουμαστε με οσους βριζουν την αστυνομια γιατι πολυ απλα πεφτουμε στο επιπεδο τους.ενα ειναι σιγουρο,πως φετος με τοσα ατομα που θα παρουν θα ενισχυθει το σωμα παρα πολυ.εχω και ενα λογο παραπανω να ειμαι χαρουμενος εγω καθως φετος δινω και πληθαινουν οι πιθανοτητες να περασω.:D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εγω το αντιθετο παιδια!ειμαι αποφοιτος τεε κ ξερετε ποσους παιρνουν?21 ατομα!κ ειμαστε περιπου 1700 ατομα π ξαναδινουμε!τα 500 σας λεω εγω να πηγαινουν για αστυνομια!ποσο πρεπει να παει η βαση?στο 20?περυσι επερνε 40 ατομα κ ηταν 17 η βαση!ελεος μας εχουν ξεφτιλησει τελειως,τι υποβαθμιση ειναι αυτη!απλα απογοητευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top