Σχολή Αστυφυλάκων

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
λιγο ασχετο: πειραζει αν καποιος στις σχολες αυτες ή των α3ιωματικων, ακουει λιγο ασυνι8ιστη για αγορι μουσικη π.χ. σάκη ρουβά;;;


:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::'(
Οχι φίλε, δέν πειράζει. βάλε ακουστικά και κανείς δέν θα καταλάβει τίποτα. άλλωστε ο σάκης δέν θεωρήται κάτι το ακραίο...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
λιγο ασχετο: πειραζει αν καποιος στις σχολες αυτες ή των α3ιωματικων, ακουει λιγο ασυνι8ιστη για αγορι μουσικη π.χ. σάκη ρουβά;;;

:s:s:s

ερωτηση ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
:s:s:s

ερωτηση ομως :P
ναι αλλα γενικοτερα αφου γινεις αστυνομικος θα πρεπει να ξεχασεις καποια πραγματα απο την "πριν" ζωη σ... δεν εννοω οτι δεν θα εχεις προσωπικη ζωη αλλα δεν θα ειναι το ιδιο να εισαι αστυνομικος απο το να εισαι πχ καθηγητης... εσυ χρηστο αστυφυλακας εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
να σας ρωτησω, αν μπω στην αστυφυλακων κ δωσω μετα γ α3ιωματικων, 8α δωσω δλδ κ αρχαια, ΑΟΘ, εκ8εση, λογοτεχνεια, λατινικα, ιστοριΑ...μα8ηματα δλδ π 8 δωσω πανελλαδικα φετος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
να σας ρωτησω, αν μπω στην αστυφυλακων κ δωσω μετα γ α3ιωματικων, 8α δωσω δλδ κ αρχαια, ΑΟΘ, εκ8εση, λογοτεχνεια, λατινικα, ιστοριΑ...μα8ηματα δλδ π 8 δωσω πανελλαδικα φετος;;;

εχω την εντυπωση χωρις να ειμαι σιγουρος οτι δε δεινεις παλι πανελληνιες.. αλλα δεν ξερω αν ισχυει για δυο ή τρια χρονια απ την πρωτη φορα που εδωσες πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Για όσους δέν το έμαθαν ακόμα, Σύμφωνα με δημοσίευμα της Καθημερινής οι εισακτέοι για την ΕΛ.ΑΣ θα είναι 1900.
πέρσυ ο αντίστηχος αριθμός ήταν 1600 μιλάμε δηλαδή για μία σημαντηκή αύξηση στα άτομα που θα πάρουν κατα 300.
πηγή: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Για όσους δέν το έμαθαν ακόμα, Σύμφωνα με δημοσίευμα της Καθημερινής οι εισακτέοι για την ΕΛ.ΑΣ θα είναι 1900.
πέρσυ ο αντίστηχος αριθμός ήταν 1600 μιλάμε δηλαδή για μία σημαντηκή αύξηση στα άτομα που θα πάρουν κατα 300.
πηγή: ;)
2. Για τις Σχολές της Αστυνομικής Ακαδημίας - 1900 (κατά προσέγγιση)

και σκεψου πως 200 μπορει και παραπανω να ειναι για την αξιωματικων... αμα επερναν 300 αστυφυλακες περισσοτερους απο περισι τοτε η βαση θα εφτανε το 10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
2. Για τις Σχολές της Αστυνομικής Ακαδημίας - 1900 (κατά προσέγγιση)

και σκεψου πως 200 μπορει και παραπανω να ειναι για την αξιωματικων... αμα επερναν 300 αστυφυλακες περισσοτερους απο περισι τοτε η βαση θα εφτανε το 10...

πέρσυ και αστυφύλακες και αξιωματικούς σαν σύνολο πήρανε 1600. Απο αυτούς αξιωματικοί ήταν 100 και αστυφύλακες 1500. Η αξιωματικών πάνω απο 50 άτομα αύξηση είναι πολύ δύσκολο να πάρει, καθώς κάθε χρόνο παίρνει γύρω στους 100.
Οπότε πιστεύω οτι η αύξηση φέτος στην αστυφυλάκω θα είναι τουλάχιστον 250 άτομα παραπάνω. η βάση πράγματι αναμένεται να πέσει κατακόρυφα. τωρα άν αυτό είναι καλό ή κακό δέν το ξέρω.

πολοί πάντως λένε οτι φέτος στην αστυνομία δέν σκοπεύουν να πάρουν επιλαχόντες όπως γίνεται απο πέρσυ στις στρατιωτικές σχολές! για αυτό και η εν λόγο αύξηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
μπορει και να εχεις δικαιο αλλα ακουσα θα παρουν περισσοτερους απο περισυ για αξιωματικων.. θα διξει με τον καιρο κατσε να βγει πρωτα η προκυρηξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vglakis16

Νεοφερμένος

Ο Ευάγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Και εγώ το είδα αυτό στην ΤV...
Αλλά έχω μια απορία.Το ότι θα πάρουν 300 άτομα παραπάνω σημαίνει ότι θα πέσουν και οι βάσεις?
Αν ναι , και στις δυο σχολές?
Και άλλη μια ερώτηση.Αν μπώ στην αστυφυλάκων και δώσω πανελλήνιες ενώ είμαι στην σχολή θα στοχεύσω στν βάση που λέει "Μονο για αστυνομικούς" ή πρέπει πρώτα να τελειώσεις την αστυφυλάκων και έπειτα να μπεις στην αξιωματικών με αυτή τη βάση?Και αν περάσεις με αυτή τη βάση θα κάνεις άλλα 4 χρόνια στην σχολή αξιωματικών ή θα περάσεις κανα έτος?
Ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Και εγώ το είδα αυτό στην ΤV...
Αλλά έχω μια απορία.Το ότι θα πάρουν 300 άτομα παραπάνω σημαίνει ότι θα πέσουν και οι βάσεις?
Αν ναι , και στις δυο σχολές?
Και άλλη μια ερώτηση.Αν μπώ στην αστυφυλάκων και δώσω πανελλήνιες ενώ είμαι στην σχολή θα στοχεύσω στν βάση που λέει "Μονο για αστυνομικούς" ή πρέπει πρώτα να τελειώσεις την αστυφυλάκων και έπειτα να μπεις στην αξιωματικών με αυτή τη βάση?Και αν περάσεις με αυτή τη βάση θα κάνεις άλλα 4 χρόνια στην σχολή αξιωματικών ή θα περάσεις κανα έτος?
Ευχαριστώ πολύ

αξιωματικών δίνεις αφού τελειώσεις την αστυφυλάκων με την βάση (μόνο για αστυνομικούς) και ξεκινάς κατευθείαν απο το 2ο έτος. για τα μόρια κανείς δέν ξέρει, άν γνωρίζαμε πόσα παιδιά το δήλωσαν φέτος σε σχέση με πέρσυ θα είχαμε μια εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια τι λετε ;;;;; κατα που 8α φτασουν οι βασεις των α3ιωματικων;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παιδια τι λετε ;;;;; κατα που 8α φτασουν οι βασεις των α3ιωματικων;;;;;;;;
κατσε διαβασε να βγαλεις αρκετα μορια! τωρα οσο και να φτασουν οι βασεις αμα δεν διαβασεις κ βγαλεις πανω απο 18.000 μην ελπιζεις κ πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε ποτε βγαινουν κατι χαρτια που πρεπει να παρουμε και να συμπληρωσουμε στο αστυνομικο τμημα?κατι τετοιο μου ειπε ενας φιλος μου που θελει να περασει και αυτος στην αστυφυλακων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
να σας ρωτησω κατι..............................υπολογιστή μπορει κανεις να εχει σε αυτες τισ σχολες;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οχι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
δηλαδη 8α ειμαι -αν ειμαι- για 2 χρονια χωρις κομπιουτερ κ' ιντερνετ;;;;;;;;;
τοουλαχιστον στην σχολη υπαρχουν υπολογιστες που μπορουμε να χρησιμοποιουμε;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
δηλαδη 8α ειμαι -αν ειμαι- για 2 χρονια χωρις κομπιουτερ κ' ιντερνετ;;;;;;;;;
τοουλαχιστον στην σχολη υπαρχουν υπολογιστες που μπορουμε να χρησιμοποιουμε;;;;;;;;;;
ρε φιλε εχεις και εξοδους και αδιες... και στην σχολη δεν μπενεις για να κανεις διακοπες!φιλικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
οκ αλλα δν μ ειπες, υπολογιστες στην σχολη υπαρχουν;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ναι:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top