Σχολή Αστυφυλάκων

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Συνήθως τα σχετικά με στρατιωτικοαστυνομικές σχολές ανακοινώνονται γύρω στο Φεβρουάριο.Παρολαυτά μπορείς να κάνεις ένα τηλέφωνο στην αντίστοιχη υπηρεσία για να είσαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ρε παιδια σκεφτομαι να δωσω για αστυφυλακας!!!!τι λετε?τα αθληματα ειναι δυσκολα ή ευκολα???δεν εχω κανει καθολου γυμναστικη στη ζωη μου!!!(πειτε μου που πρεπει να κανω προπ[ονηση για να αποδωσω???)α!και ιορδανη μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αναλυτικα τι ερωτησεις σου κανουν εκει???
-----------------------------------------
ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό για να μπορούν τα παιδιά που ενδιαφέρονται για τη σχολή αστυφυλάκων να ρωτούν ελεύθερα τι θέλουν:)

Μη βγαίνετε off προσβάλλοντας όσους θέλουν να ακολουθήσουν αυτό το δρόμο.Καθείς, έχει δικαίωμα στην επιλογή:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ρε παιδια σκεφτομαι να δωσω για αστυφυλακας!!!!τι λετε?τα αθληματα ειναι δυσκολα ή ευκολα???δεν εχω κανει καθολου γυμναστικη στη ζωη μου!!!(πειτε μου που πρεπει να κανω προπ[ονηση για να αποδωσω???)α!και ιορδανη μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αναλυτικα τι ερωτησεις σου κανουν εκει???
-----------------------------------------
ευχαριστω!!!
μην φοβασαι φιλε μου! τα αθληματα απ οτι εχω ακουσει ειναι ΓΕΛΙΑ (για την αστυνομια γιατι στο στρατο......)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
αμα δεν εχεις γυμναστει ποτε στην ζωη σου διαλεξες λαθος επαγκελμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αμα δεν εχεις γυμναστει ποτε στην ζωη σου διαλεξες λαθος επαγκελμα
ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Επιτελους πολλοι πρεπει να καταλαβουν οτι για να γινεις αστυνομικος απαιτουνται τοσο τα καταλληλα ψυχικα οσο ΚΑΙ σωματικα προσωντα.Αλλιως θα εισται επικίνδυνοι τοσο για τον εαυτο σας οσο και για το σωμα της αστυνομιας.Οι αθλητικες δοκιμασιες για καποιον λογο γινονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Και ολοι νομιζουν οτι με το που τελειωσουν τη σχολη θα παιρνουν το χιλιαρικο αραζοντας σ ενα γραφειο .Ελα μου ομως φιλος μου που περασε φετος τους ειπαν οτι οι σειρες του 2007 και μετα που εισαχθηκαν τους προοριζουν ολους για τα Μ.Α.Τ χωρις εξαιρεσεις λογω του τι δε παει κανεις και βεβαια λογω των τελευταιων γεγονοντων. (εκτος απ τις γυναικες βεβαια..!), καλα να περασετε..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Οποιος μπαινει στην αστυφυλακων πρεπει να ειναι βεβαιος οτι θελει να ειναι μαχιμος και να εχει επιγνωση των κινδυνων και του τι γινεται εκει εξω.Σιγουρα η Υ.Α.Τ. αποτελειται απο νεους αστυφυλακες οι πιο πολλοι εκ των οποιων βρισκονται εκει με την θεληση τους.Υπαρχουν πολλες μαχιμες υπηρεσιες που θα γεμισουν οποτε ας φανε την πικρα οσοι μπηκαν για τον σιγουρο μισθο και την ασφαλεια του γραφειου,εκτος αν καποιος εχει χοντρο βυσμα οποτε και θα βολευτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
αυτο ελυπε :P
κατι ασχετο τα αρχικα ΜΑΤ τι συμενουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Τα Μ.Α.Τ(Μοναδα Αποκαταστασης Ταξης) εχουν χωριστει σε Υ.Α.Τ.(Υποδιευθυνση Αποκαταστασης Ταξης) τα οποια φοραν τα χακι και σε Υ.ΜΕ.Τ(Υποδιευθυνση Μετρων Ταξης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Και να τον βολεψουν xrhstoss ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση για τους αστυνομικους και μετα τα τελευταια γεγονοντα (βλεπε αυτο με τον πιτσιρικα 21 ετων μολις.!) πλεον θα φοβαται να λεει οτι ειναι αστυνομικος..Και ολα αυτα γιατι? Για τη βλακεια καποιου νταη των Εξαρχειων..
Σορυ αν ξεφυγα απ το θεμα αλλα μεταφερω τους προβληματισμους του φιλου μου που αναρωτιεται αν εκανε καλα που επελεξε την αστυφυλακων η οχι..

Υ.Γ: Ηθελα να ξερα καμια πορεια θα γινει γι αυτο το παιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ευχαριστω Χρηστο πραγματικα δεν τα ηξερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Και να τον βολεψουν xrhstoss ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση για τους αστυνομικους και μετα τα τελευταια γεγονοντα (βλεπε αυτο με τον πιτσιρικα 21 ετων μολις.!) πλεον θα φοβαται να λεει οτι ειναι αστυνομικος..Και ολα αυτα γιατι? Για τη βλακεια καποιου νταη των Εξαρχειων..
Σορυ αν ξεφυγα απ το θεμα αλλα μεταφερω τους προβληματισμους του φιλου μου που αναρωτιεται αν εκανε καλα που επελεξε την αστυφυλακων η οχι..

Υ.Γ: Ηθελα να ξερα καμια πορεια θα γινει γι αυτο το παιδι?

Αν εχει μπει στην αστυνομια με σκοπο να βολευτει σε ενα γραφειο τοτε καλα κανει και ειναι προβληματισμενος.Σε αντιθετη περιπτωση πρεπει να ειναι περιφανος για το επαγγελμα που επελεξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
παιδια γεια σε ολους.ειμαι καινουριος στην παρεα και θελω να γινω και εγω μπατσος.διαβασα την συζητηση που ειχατε και θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας.πιστευετε οτι θα πεσουν τα μορια υστερα απο ολα αυτα τα επεισοδια που γινονται φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Τι λογική είναι αυτή?Οι βάσεις διαμορφώνονται από τις προτιμήσεις+τις επιδόσεις των μαθητών στις εξετάσεις.όχι τα επεισόδια και το τι γίνεται στην κοινωνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ναι ενω η λογικη θελω να γινω "μπατσος" ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
δεν εννοω αυτο.απλα υποθετω πως λογω των επεισοδιων μπορει να ζητησουν περισσοτερα ατομα απο οτι συνηθως.φιλε liakoc το μπατσος το εγραψα για συντομια γιατι δεν ξερω να γραφω γρηγορα και βαριεμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
δεν εννοω αυτο.απλα υποθετω πως λογω των επεισοδιων μπορει να ζητησουν περισσοτερα ατομα απο οτι συνηθως.φιλε liakoc το μπατσος το εγραψα για συντομια γιατι δεν ξερω να γραφω γρηγορα και βαριεμαι.
ελα δεν σε κατηγορησα και για τπτ.. :P εγω παλι πιστευω πως λογο των επεισοδιων θα ζητησουν λιγοτερα ατομα να μπουν... ας πουμε εμενα η μανα μου ουτε να ακουσει πως θελω να γινω αστυφυλακας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Γνωμη μου? η ζητηση θα ειναι μειωμενη σε σχεση με αλλες χρονιες.Θεωρω παραλογο μαθητες (δεν ηταν και λιγοι..) που πηγανε και σπασανε ολα τα αστυνομικα τμηματα το Δεκεμβριο να πανε ξαφνικα τον Μαιο και να κανουν αιτηση για την Αστυνομια, θα προκειται τουλαχιστον για διχασμενες προσωπικοτητες..
Απ την αλλη αν βαλουνε ευκολα θεματα οπως αναμενεται τουλαχιστον σε μαθηματικα γενικης και οικονομια τοτε δε θα μου κανει εντυπωση να παει η βαση παλι στα 15093 οπως περυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top