Σχολή Αστυφυλάκων

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
νομιζω ιντερνετ φιλε
δεν ειμαι ομωσ σιγουροσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τα αποτελεσματα με το που περναει ο καθενας τοιχοκολουνται στα σχολεια. ομως μπορεις να πας στο ιντερνετ και να βαλεις τον κωδικο σου,και θα σου πει σε ποια σχολη περνας. επεισης γινεται και τηλεφωνηκως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εχω αγωνια για τις βασεις.λετε να πεσουν για αστυφυλακων?εχω 14.290.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Προβλεψη-εκτιμηση μου (τιποτε παραπανω..) με βαση τις θεσεις και σε συνδυασμο με τη χαμηλοτερη προσελευση ολων των εποχων:
Αστυφυλακων: 13500-13700, με το 10% απο 14900 και πανω.
Αξιωματικων: 17600-17800

φιλε αυτο δεν ειναι προβλεψη, αυτο ειναι ο down-jones την εποχη του σημιτη... :lol: 1000 μορια πτωση????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
φιλε αυτο δεν ειναι προβλεψη, αυτο ειναι ο down-jones την εποχη του σημιτη... :lol: 1000 μορια πτωση????
που τα ειδες τα 1000 μορια???
800-600 για αστυφυλακων
700-500 για αξιωματικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
φιλε αυτο δεν ειναι προβλεψη, αυτο ειναι ο down-jones την εποχη του σημιτη... :lol: 1000 μορια πτωση????

Ειπα οτι λεω τη γνωμη μου με βαση καποια στοιχεια.Και επειδη σου φαινεται τοσο παραξενο μια πτωση της ταξης των 1000μοριων(που δε μιλησα για 1000μορια οπως ειπε και ο μητσος123) κοιτα σε παρακαλω ποσο ειχε η αστυφυλακων ειδικη κατηγορια το 2007 και ποσο το 2008.Για να μη σε βαζω σε κοπο να ψαχνεις θα σου πω οτι το 2007 ηταν 14222 και το 2008 10057.!
Πτωση.?4000+ μοριων:jumpy::jumpy:
Ολα ειναι πιθανα λοιπον..
Δε σου λεω οτι θα πεσει 3000-4000 μορια αλλα πιστευω λογω πολλων παραγοντων(χαμηλοτερη προσελευση ολων των εποχων λογω των γεγονοντων Δεκεμβριου,λιγοτεροι υποψηφιοι σε σχεση με περυσι για το 5 πεδιο αλλα κυριως αυξηση των θεσεων) θα μας κανει να τριβουμε τα ματια μας απ το ποσο χαμηλα θα φτασει η βαση.Ολα αυτα παντα προσωπικες αποψεις, ουδεμια σχεση εχω με τον κ.Κατσικα-τον Υπουργο Εσωτερικων η οτι αλλο παιδια μη παρεξηγηθουμε..!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
γυναικα που ειναι στην αστυνομια 45αρα με αρκετα μεγαλο βαθμο ειπε οτι βλεπει να πεφτει γυρω στα 1000μορια.για την αστυφυλακων ειπε.κ επισης ελεγε οτι της εκανε εντυπωση γιατι φετος ειχε τοσο χαμηλη προσελευση στις προκαταρκτικες εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johng

Νεοφερμένος

Ο johng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε φίλε σόρρυ που ρωτάω κάτι τέτοιο αλλά για ποιον λόγο ακριβώς να γίνεις μπάτσος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ρε φίλε σόρρυ που ρωτάω κάτι τέτοιο αλλά για ποιον λόγο ακριβώς να γίνεις μπάτσος?
εμενα προσωπικα μ αρεσει το συγκεκριμενο επαγγελμα.δν μπορω να βρω κατι αλλο που να μ αρεσει τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Φιλε μητσο με 13661 με βλεπεις να μπαινω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Φιλε μητσο με 13661 με βλεπεις να μπαινω?
εχεις παρα πολλες ελπίδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγω με τη δικη μου λογικη πιστευω οτι οι βασεις για αστυφυλακων το 90% θα πεσουν.δν με ενδιαφερει τι λενε οι εφημεριδες γιατι περυσι ελεγαν οτι θα ανεβουν κ επεσαν 700 ενω φετος η μια λεει οτι θα ανεβουν κ η αλλη οτι θα κατεβουν.αυξηση βασεων δινει μονο οτι τα θεματα δν ηταν δυσκολα αλλα μειωση δινει οτι εχουμε μεγαλη αυξηση θεσεων,χαμηλη ζητηση κ τη χαμηλοτερη προσελευση στις προκαταρκτικες εξετασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Χαλαρα πιστευω μπαινεις με 14200...απλα εχω αγχος πρεπει να πεσει 642 μορια τουλαχιστον..εχουμε αλλες πληροφοριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Χαλαρα πιστευω μπαινεις με 14200...απλα εχω αγχος πρεπει να πεσει 642 μορια τουλαχιστον..εχουμε αλλες πληροφοριες?
τα εχουμε πει ολα.απλα περιμενουμε.μακαρι να πεσουν κ να τα πουμε μεσα στη σχολη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ρε φίλε σόρρυ που ρωτάω κάτι τέτοιο αλλά για ποιον λόγο ακριβώς να γίνεις μπάτσος?

εμενα προσωπικα μ αρεσει το συγκεκριμενο επαγγελμα.δν μπορω να βρω κατι αλλο που να μ αρεσει τοσο.

χαχαχαχαχα μητσο σου αρεσει πολυ το επαγγελμα του μπατσου ρε?
καλα ο johng ειναι το καινουριο account του γνωστου βλακα "ARGIRIS" δεν με εκπλησει
με την απαντηση που εδωσες ωστοσο, για το καλο της αστυνομιας μακαρι να μην περασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
χαχαχαχαχα μητσο σου αρεσει πολυ το επαγγελμα του μπατσου ρε?
καλα ο johng ειναι το καινουριο account το γνωστου βλακα "ARGIRIS" δεν με εκπλησει
με την απαντηση που εδωσες ωστοσο, για το καλο της αστυνομιας μακαρι να μην περασεις
επειδη μ αρεσει καλο θα ειναι να μη περασω???:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnstant1na

Νεοφερμένος

Η kwnstant1na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
επειδη μ αρεσει καλο θα ειναι να μη περασω???:lol::lol:

αα εισαι χαζος ετσι? ξερεις να ξεχωριζεις τη διαφορα αναμεσα σε μπατσο και αστυνομικο αγορι μου? το ιδιο ειναι στο μυαλο σου αυτα τα δυο?
πωπωπω μακαρι να μην εχω τετοιους συμφοιτητες ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
εγω αστυνομικος εννοω.δν κολλησα στη λεξη μπατσος.ξεκολλα λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top