Σχολή Αστυφυλάκων

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Ackerback

Νεοφερμένος

Ο Ackerback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αφού η εγκυκλιος λέει ότι έχει κάποιες πχ αίματος για απαγορευμένες ουσίες,κιλά, μάτια κλπ .
Πριν τη σχολή ότι εξετάσεις έκανες
Στη σχολή δε σε κάνουν τίποτα
Σου μετράνε πρώτη μέρα ύψος και βάρος αλλά εφόσον έχεις περάσει δε κοιτάνε τίποτα άλλο
Φέτος ίσως λόγω κορόνα να σας κάνουν κάνα τεστ αλλά τίποτα άλλο δε μας έκαναν εμάς
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Πριν τη σχολή ότι εξετάσεις έκανες
Στη σχολή δε σε κάνουν τίποτα
Σου μετράνε πρώτη μέρα ύψος και βάρος αλλά εφόσον έχεις περάσει δε κοιτάνε τίποτα άλλο
Φέτος ίσως λόγω κορόνα να σας κάνουν κάνα τεστ αλλά τίποτα άλλο δε μας έκαναν εμάς
Ωραία εσυ πρόσφατα τελείωσες για να δω αν θα ισχύει ακόμα αυτό
 

Ackerback

Νεοφερμένος

Ο Ackerback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ωραία εσυ πρόσφατα τελείωσες για να δω αν θα ισχύει ακόμα αυτό

Πριν ένα χρόνο
Μη κοιτάς τι λέει και τι δε λέει
Θα σε πάρουν τηλέφωνο και για τι νούμερο φοράς για στολή
Μη περιμένεις κάτι λιγότερο από 2xl
 

Nina42

Νεοφερμένος

Η Nina42 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εχετε πληροφορίες για το ποιον μηνα θα μπουμε
 

Γιωργος017

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εχετε πληροφορίες για το ποιον μηνα θα είδη θ
Εχετε πληροφορίες για το ποιον μηνα θα μπουμε
Επειδή θα πάρει συνοριοφυλακες υπολόγιζε Νοέμβρη προς τέλη, σκέψου οι περσινοί μπήκαν 25 Νοέμβρη
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Αυτό που λες μου φαίνεται περίεργο.Αν μας καθυστερήσει για να βάλει τους συνοριακούς τότε θα πρέπει να περιμένουμε 3 μηνες δηλαδή Ιανουάριο θα μπούμε;Πιστεύω θα μας πάρουν καπου μέσα στον Οκτώβρη και απλά θα είμαστε ταυτόχρονα με τους συνοριακους
 

Γιωργος017

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αυτό που λες μου φαίνεται περίεργο.Αν μας καθυστερήσει για να βάλει τους συνοριακούς τότε θα πρέπει να περιμένουμε 3 μηνες δηλαδή Ιανουάριο θα μπούμε;Πιστεύω θα μας πάρουν καπου μέσα στον Οκτώβρη και απλά θα είμαστε ταυτόχρονα με τους συνοριακους
Οι συνοριοφυλακες θα καθίσουν μέσα ένα μήνα. Οπότε αν μπουν μέσα Οκτωβρίου θα βγουν μέσα προς τέλη Νοεμβρίου. Ετσι εγινε και πέρσι με τους ειδικούς φρουρούς.
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Οι συνοριοφυλακες θα καθίσουν μέσα ένα μήνα. Οπότε αν μπουν μέσα Οκτωβρίου θα βγουν μέσα προς τέλη Νοεμβρίου. Ετσι εγινε και πέρσι με τους ειδικούς φρουρούς.
Δεν θεωρω πως ειναι σωστο.Αρχικα οι ειδικοι φρουροι καθονται μεσα 3 μηνες οπως και οι συνοριοφυλακες.Δες ποσο εκατσαν οι προηγουμενοι συνοριακοι.Ολο το καλοκαιρι.Γιατι αυτοι να μεινουν ενα μηνα?
 

Γιωργος017

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν θεωρω πως ειναι σωστο.Αρχικα οι ειδικοι φρουροι καθονται μεσα 3 μηνες οπως και οι συνοριοφυλακες.Δες ποσο εκατσαν οι προηγουμενοι συνοριακοι.Ολο το καλοκαιρι.Γιατι αυτοι να μεινουν ενα μηνα?
Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά και θα μπερδεψεις και αλλους ,εγώ ήμουν μέσα μέχρι 16 Ιουλίου οι συνοριοφυλακες θα μπαίνανε 18 Ιουλίου και θα καθόντουσαν Για 40 μέρες, οπότε έτσι πιστευω θα γίνει και τώρα αν θες ακουσε με , εγώ σου λέω πως μπορεί να γίνει κάνεις δεν ξέρει κάτι σίγουρο.
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά και θα μπερδεψεις και αλλους ,εγώ ήμουν μέσα μέχρι 16 Ιουλίου οι συνοριοφυλακες θα μπαίνανε 18 Ιουλίου και θα καθόντουσαν Για 40 μέρες, οπότε έτσι πιστευω θα γίνει και τώρα αν θες ακουσε με , εγώ σου λέω πως μπορεί να γίνει κάνεις δεν ξέρει κάτι σίγουρο.
Μιας και τα ξέρεις όλα εσυ θα δείξει αγορινα✌️
 

Nick0007

Νεοφερμένος

Ο Nick0007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθητής β λυκείου και έχω επιλέξει την θεωριτικη κατεύθυνση και στοχευω την σχολη αστυφυλακων καλά έκανα η είναι καλύτερη η θετική?
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλησπέρα σας είμαι μαθητής β λυκείου και έχω επιλέξει την θεωριτικη κατεύθυνση και στοχευω την σχολη αστυφυλακων καλά έκανα η είναι καλύτερη η θετική?
Δεν υπάρχει καλύτερη ,ανάλογα τα μαθήματα που έχεις κλίση.Σιγουρα η θετική είναι πιο δύσκολη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick0007

Νεοφερμένος

Ο Nick0007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Δηλαδή και από τις δύο κατευθύνσεις περνάς ανάλογα με το που είσαι καλός?
Κοιτα εγώ έδωσα φέτος που είχαμε ουσιαστικά 4 κατευθύνσεις και πέρναγες από παντού αστυνομία εκτός της κατεύθυνσης υγείας.Τωρα σε εσάς δεν ξέρω πως είναι οι κατευθύνσεις απλά αυτό που σου προτείνω είναι να πας εκεί που αισθάνεσαι πιο δυνατός ώστε να αυξήσεις τις πιθανότητες να πιάσεις τον στόχο σου.Εγω προσωπικά αυτό έκανα.
 

Nick0007

Νεοφερμένος

Ο Nick0007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κοιτα εγώ έδωσα φέτος που είχαμε ουσιαστικά 4 κατευθύνσεις και πέρναγες από παντού αστυνομία εκτός της κατεύθυνσης υγείας.Τωρα σε εσάς δεν ξέρω πως είναι οι κατευθύνσεις απλά αυτό που σου προτείνω είναι να πας εκεί που αισθάνεσαι πιο δυνατός ώστε να αυξήσεις τις πιθανότητες να πιάσεις τον στόχο σου.Εγω προσωπικά αυτό έκανα.
Η κατεύθυνση υγείας είναι το 3 επιστημονικό πεδίο?
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Οταν καποιος εγκαταλειπει τη σχολη πχ αστυφυλακων πριν ορκιστει ποιος παιρνει τη θεση του; Ποια ειναι τα κριτηρια για αυτο;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Οταν καποιος εγκαταλειπει τη σχολη πχ αστυφυλακων πριν ορκιστει ποιος παιρνει τη θεση του; Ποια ειναι τα κριτηρια για αυτο;
υπαρχει πινακας επιλαχόντων,μπορεις να παρεις τηλεφωνο και να μαθεις την καταταξη σου εαν εισαι ενδιαφερόμενος απλως δεν ξερω ποτέ βγαίνουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top